Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ZCoyote válasza orkester (#950) üzenetére


ZCoyote
őstag

Az rtl meg ilyenek jók de pl a discovery kockásodik rendesen. Vmi nálam hozzáértőbb írta, hogy agyon van tömörítve azért ilyen. Ne érts félre nem akerlak eltántorítani ettől csak beírtam a tapasztalatomat.

Romani ite domum.

(#952) orkester válasza ZCoyote (#951) üzenetére


orkester
senior tag

Értem.
Egyáltalán nem értelek félre, azért vagyok itt, hogy információkat gyűjtsek, jót és rosszat is. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#953) Hero's


Hero's
csendes tag

Információval tudok szolgálni ;]
Már 3 éve vagyok előfizető :O Akkor 2 évre aláírtam 4900 Ft-os áron.Mostanra felment 5290-re(asszem).Semmi extra csatorna csak a családi.A képminőség jó,nincs kimaradás.
De az felháborító,hogy akik most csatlakoznak azoknak a havidíj 3999 1év hűség és ajándékba kapják a sport-1-2-t :((( És még ebbe sincs benne az Explorer History,Cartoon network,Sport klub,AXN stb.
Már bocsánat de a másik szolgáltatónál(műholdas)2700 Ft-ért Van AXN,Sport-1-2,Sport klub,Cartoon,DISCOVERYCivilization,DISCOVERYScience,DISCOVERY,Travel&Living,VIASAT Explorer, VIASAT History

Upc 5250 Ft-ért(ugyanazon a csatornáknál)

VAGY

Másik szolgáltató(akit érdekel utánanéz)
2700 Ft :(((

Már látom a mérlegen,hogy egyre okosabb vagyok:D:D:D:)

(#954) HEMP


HEMP
aktív tag

Nekem is 2 éve van szerződésem: a képminőség szvsz nagyon jó, eltekintve a kisebb -2-3 másodperces- állóképektől, ami szerencsére azért ritka. Persze, ha nagy vihar van, akkor ez szinte természetes... Nagyon sok függ a beállítástól, tehát a felszereléskor nagyon el lehet cseszni... rendesen ki kell mérni!
Ami az új belépők olcsóbb csomagját illeti, ha bemész az UPC-hez és előadod a bajod, kitöltetnek veled egy nyomtatványt és onnantól már neked is olcsóbban jön.... ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#955) phanfantom válasza Hero's (#953) üzenetére


phanfantom
senior tag

Nagyon jó, hogy bejött a másik szolgáltató, mert így csökkentek az árak.

Ellenben most neked már nincs hűséged, vagyis ha a upc-nél akarsz maradni, akkor legyél élelmes és kösd újra akár 1 évre és máris olcsóbban kapod.
Vagy válts szolgáltatót.

De ne fizess feleslegesen havi 5290ft-ot, amikor lehet olcsóbban is.

(#956) Hero's válasza phanfantom (#955) üzenetére


Hero's
csendes tag

Kösz.Dehogy akarok maradni,csak költözés előtt állok.Kb:2 hónap és nem akarok átköttetési díjat.Csak akkor maradok a UPC-nél ha adnak 3000 Ft-ért azt amit másoknak most 3999.Mert Én 3 évig szopt@m és most adnak megint egy ratyi szerződést pedig termeltem nekik a nyereséget :((( Valakinek sikerült lealkudnia UPC-t olcsóbbra mint a másik szolgáltató. :C

Már látom a mérlegen,hogy egyre okosabb vagyok:D:D:D:)

(#957) phanfantom válasza Hero's (#956) üzenetére


phanfantom
senior tag

Tényleg....a régi előfizetőknek, akinek nincsen hűsége, annak 2990ft-ért adnak, talán a sport csomag is benne van, de már elfelejtettem:)

Ilyenről még nem hallottam, hogy 2990 alá ment volna valaki...Hogyan, mennyivel?:)

[Szerkesztve]

(#958) Nimrod válasza phanfantom (#947) üzenetére


Nimrod
addikt

Már nem 10 nap, hanem 2-3, csak azt nem tudom, hogyan, mert amikor nekem kötötték, akkor mutatta a szerelő a naptárat és bizony csak két héttel később tudott jönni. :Y

Képminőség: szar. Nekem mindenképp. Animalt csak néha nézem, mert néha iszonyatos dolgok történnek (kockásodás...), most meg néztem a focit és mit mondjak, randa. Minőségi szolgáltatás ennyiért, jaj...
Inkább szerzek egy Sky vagy Premiere kártyát, fizetem rendben a díjat csak éppen kihozom az országból. :((

(#959) phanfantom válasza Nimrod (#958) üzenetére


phanfantom
senior tag

Létezne, hogy 2-3 napot igérnek bekötésre hivatalosan?
Hát nem tudom...amugy a max. 10 nap se olyan vészes szerintem.

(#960) Nimrod válasza phanfantom (#959) üzenetére


Nimrod
addikt

Igen, pár hónapja változott a cég álláspontja, ami hülyeség, mert a forgalmazó kapacitásától függ.

(#961) phanfantom válasza Nimrod (#960) üzenetére


phanfantom
senior tag

Így van.

(#962) Nimrod válasza phanfantom (#961) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez most tök olyan, mint a kiszállási díj, amire 4000 Ft-ot mondunk, de ettől a forgalmazók eltérhetnek, magyarul irányár.

(#963) blueMerle


blueMerle
veterán

Amint olvasgattam a ph! fórumát, többen írták, hogy a UPC-nél ha megemlítem hogy van DigiTV, ami 2x olcsóbb és érdekel, és átt akarok menni, ha nem csökkenti a UPC az árakat, akkor adnak kedvezményt! NADE EZT!!! :Y

Én szlovákiai vagyok, lassan 2 éve az itteni UPC ügyfele. Ugye itt is van UPC és DIGI,és felhívtam a UPC üfsz.-t. Utána mondta a srác hogy fel fognak hívni. Így is lett, 25 percen belül telefon, majd egy marketinges csaj azt kérdezte hogy, maradnék-e az ügyfelük, ha a havidíj a fele lenne, ami 400 Sk, vagyis olyan 2600 Ft!!!! és megkapnám INGYEN 1 évre a HBO+HBO2+AXN+CINEMAX -ot. :Y NA erre nem számítottam, még jóhogy elfogadtam az ajánlatot, szóval lehet ezt ennyiért is csinálni, így máris jobban tetszik a UPC Direct :C

Szóval tessék csak baxtatni a tisztelt UPC-t! Nemtudom hogy magyarországon milyen kedvezményt adnak, de ez szvsz kenterbe veri a Digi-t :D

(#964) Nimrod válasza blueMerle (#963) üzenetére


Nimrod
addikt

Hasonló a helyzet errefelé is. Mivel a kommandírozás holland földről megy ezért ez nem is lep meg. :U

Most én is filózom, hogy mi legyen? Digi, AD, jujpiszi rabság 2 év, iptv (majdegyszertalán...). Mivel nem nekem kell, ezért lehet, hogy marad a jujpiszi. :(

(#965) vazzz válasza Nimrod (#964) üzenetére


vazzz
őstag

Mostanában elég sűrűn megakadnak az adások... epg sincs még mindig pár csatornán... de azért azt mondom, még így is sokkal jobb, mint a digi.

(#966) Nimrod


Nimrod
addikt

Erősítővel lehetne növelni a jelerősséget? Milyennel?

(#967) vazzz válasza Nimrod (#966) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem csak nagyobb tükör kéne, vagy egy komolyabb beltéri.

(#968) Hero's


Hero's
csendes tag

Eltünt pár csatorna(discovery,jetix,eurosport2,ngc)Most mi van,már megint? :(((

Már látom a mérlegen,hogy egyre okosabb vagyok:D:D:D:)

(#969) Hero's


Hero's
csendes tag

Még mindig nincsenek meg az eltünt csatornák. :O

Lost channel

Szerintem nem jó a Upc.Drága 5290 a havidíj és még semmi extra csatorna nincs(sportklub,sport1,axn),nekem nem alkudtak,én meg nem írok alá 2 évet.Digit meg talán 3 hónap múlva tudok bekötni.

Már látom a mérlegen,hogy egyre okosabb vagyok:D:D:D:)

(#970) Nimrod válasza Hero's (#969) üzenetére


Nimrod
addikt

Jól teszed, de sokat Digi-től se várj.

(#971) Hero's válasza Nimrod (#970) üzenetére


Hero's
csendes tag

Újra jönnek a csatornák :Y
Hát a Digitől sem várok sokat,de talán csak gyerekbetegségei vannak,de a UPC-től se várjon senki sokat ;]
Még várok.Majd később még érdeklődöm a Digi-ről.Hátha jobb lesz akkor :U

Már látom a mérlegen,hogy egyre okosabb vagyok:D:D:D:)

(#972) thaler2


thaler2
senior tag

Nos, tehát az lenne a kérdésem, hogy ezekkel a módszerekkel valóban lehet nézni több t-n egy előfizuval különböző adást az upcn? Ma beszéltem egyébként, 9ezer ft szerelési + 2ezer havidíjért bekötnek még1 beltérit. Új előfizetőknél ez 1000ft havidíjjal jár. És akkor lássuk a készülékeket:

[link]

[link]

(#973) szimcsi


szimcsi
senior tag

hello!



Meg tudná valaki mondani, hogy pontosan milyen kültéri antennát vegyek a upc-hez, mert fogalmam sincs és kellene nagyon?

kösz

XP

(#974) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv!

olvasgattam az előfizetői szerződést, de nem egyértelmű nekem.
decemberben aláírtam 1 évre de szeretném hamarabb lemondani.
(egyrészt alig nézzük másrészt nem vagyok megelégedve az ár/adásminőség aránnyal)

azt olvastam ki az előfizu szerződésből, hogy egyszeri 20ezer ft-s befizetéssel mondhatom le. így van ez?
(mondjuk ez esetben inkább kivárom a decembert, akkora különbség nincs árban)

(#975) Nimrod válasza Khelben (#974) üzenetére


Nimrod
addikt

Egy vagy két évre vállaltad? A 20k hogy jött ki? Szerintem várd meg, amíg lejár a hűséged (nem biztos, hogy azzal a nappal jár le, mint ahogy a szerződésed kötötted!), utána szabadulj meg tőle.

(#976) Khelben válasza Nimrod (#975) üzenetére


Khelben
nagyúr

1 évre.
a 20k-t mintha valahol a szerződésben olvastam volna mint fix összeget.
hallottam olyan rémhíreket, hogy ha nem mondod le akkor automatikusan meghosszabodik még1 évre, ez ugye csak rémhír? tehát ha 1 év után bemegyek bármikor, akkor mindenféle hátrány nélkül le tudom mondani?

(#977) Nimrod válasza Khelben (#976) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha lejár a hűséged, akkor határozatlan idejűvé válik a szerződés, a listaárak lesznek érvényben és bármikor lemondhatod. A 20k szerintem az ászf-ben volt, annyi a letéti díj a beltéri után, de azt a szerződés megkötésekor kell fizetni (vagy nem, ha hűséget vállaltál).

(#978) plömplöm válasza Nimrod (#977) üzenetére


plömplöm
őstag

heló főnök (asszem Te vagy itt a bennfentes... :) )

aszongyahogy fizetek most 8240perhó a családi+hbopak-ért, lejárt a hűségem rég. lehet-e olyat, hogy aláírok egy (két?) újabb évet ésakkor mehetne-e a 3990+1999perhó vajon...

köcce

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#979) Nimrod válasza plömplöm (#978) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem vagyok főnök, elegem volt az aljas ügyfelekből (akinek nem inge...), felmondtam, de segíteni tudok. Privát ment.

(#980) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Duna Tv most melyik műhold melyik transzponderén van? (Olyan tp név érdekelne, hogy mondjuk: UPC+, stb. Nem a sima tp szám.)

Előre is thx.

I am having fun staying poor.

(#981) Nimrod válasza Drizzt (#980) üzenetére


Nimrod
addikt

Augusztusban lesz megint egy csomó frekiváltás, többször is, többek között a Dunánál is.

(#982) Drizzt válasza Nimrod (#981) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Úgy látom, hogy most a Hotbird 3-on van, de nekünk cseszték megjavítani a forgómotorunkat vagy egy éve. Akkor szóltunk... Szóval nem lesz ma Duna tv-m, éljen.

I am having fun staying poor.

(#983) Nimrod válasza Drizzt (#982) üzenetére


Nimrod
addikt

Hozzak létrát? :DDD

(#984) Zealot


Zealot
tag

Helló!

Engem az érdekelne, hogy fel lehet e törni a upc directet pc-n keresztül ha nincs kártyám a szatelit vevőben? Humax CR-Fox készülékem van, amin van paralell port kilépés, tehát összeköthető a géppel. A humax oldalán pedig azt írták hogy a Cryptoworks dekóder már bele van építve (embedded). Tudtok valami megoldást? Eléggé kezdő vagyok a témában. Ha nem publikus a dolog, küldjetek PM-et.
Előre is köszi.

Zealot

(#985) Khelben válasza ArGab (#5) üzenetére


Khelben
nagyúr

Most is ugyanúgy tömörítenek és most is ugyanolyan sz@r a kép. Nekem még decemberig tart az 1 év, utána lemondom.

(#986) Nimrod válasza Khelben (#985) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem még egy hónap rabság. :DDD

(#987) #54715584


#54715584
törölt tag

lenne egy olyan kerdesem, hogy az alap 150 csatornan kivul, tenyleg van meg sok szabadon foghato azzal a belterivel, amit adnak?
es vki roviden osszefoglalna, hogy jo vagy nem a direct? mert most szeretnenk valtani...
de ha kell, atolvasom gyorsan ezt a majd ezer hsz-t :)

(#988) #54715584 válasza #54715584 (#987) üzenetére


#54715584
törölt tag

atolvastam, es tobb volt a fikazas, mint a jo dolog... :(
de en optimista vagyok :)

(#989) Nimrod válasza #54715584 (#987) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha engem kérdezel, akkor szerintem szar, ez nem egy minőség, de...
Nem 150 csatorna van, ez csak reklámfogás. Annyi csatorna van, amennyit a csatornakiosztásban találsz plusz a szabadon fogható csatornák. Azt tudni kell, hogy pl. ha a legrégebbi beltérit kapod, akkor az csak 200+100 (tv+rádió) csatornát tölt le (ebből 20 szabadon fogható német adón ugyanaz megy...), de nem hiszem, hogy ez bármiféle gondot is jelentene. Ha olyan terveid vannak, hogy csak a szabadon fogható csatornákat akarod valamikor nézni, akkor azt felejtsd el, nem lehet. Szerintem te döntsd el mi az amit szeretnél, milyen csatornákat és a jelenlegihez képest (amiről nem tudjuk, hogy mi) milyen árkülönbséggel felelne meg.

(#990) intelnyet


intelnyet
tag

Emberek!

Vigyázzatok a júpiszidájrektel! EGY CSALÓ BANDA!
Ismerősöm e mellet a majom banda mellett döntött!
Jól csőbe is húzták!!!
Kezdetekben nem volt gond, 3990.-ftért azt kapta, amit kért!
Aztán kedvesen megkeresték, hogy érdekli-e, ha kedvezményesen kapná plusszban a sport1-et is! (Változatlan áron!!!)
Ismerősöm imádja a sportot, kérte hát ezt a pluszt!
Majd 3 hónappal később padlót fogott...
Megkapta a 8000 Ft/hó-ról szóló csekket!
Reklamált, hogy ilyen feltételekkel ezt ő nem kéri!

a júpiszidájrekt közölte, hogy mivel kérte kedvezményesen a sport1-et, ezzel ő hallgatólagosan elfogadta a szerződésmódosítás feltételeit!
Természetesen, a ''kedves'' ügyintéző NEM KÖZÖLTE ismerősömmel, hogy mennyibe is fog ez a kis játék kerülni!

Így kössetek szerződést ezzel a szarházi bandával!!!

IntelNyet

(#991) c.andrew válasza intelnyet (#990) üzenetére


c.andrew
tag

Amit itt leírtál az sehogy sem jön össze nekem akárhogy is számolok. Listaáron a Sport 1 2500 Ft/hó. 3900+2500 az pedig 6400 Ft. Ha pedig még kedvezményt is kapott akkor csak még kevesebb lehet.

Talán érdemes lenne megnézni azt a számlát amin ez az összeg szerepel, és lehet kiderülne, hogy milyen időszakra és mit számláztak. Mert ha 3 hónap múlva kapott számlát valszeg hosszabb időszakot számláztak ki neki egyszerre

Egyébként pedig nem ártott volna megkérdezni, hogy akkor pontosan mennyibe is fog fájni ez az akció. Akkor talán nem kellene most fikázni. Mert itt már ne is haragudj, de nem a UPC-t kellene szidni, mert az ismerősöd bénázta el a dolgot.

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#992) Nimrod válasza intelnyet (#990) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem lehet, hogy ott kimaradt egy hónap közben és az is benne van? Meg kéne nézni a számlán az időszakokat és azt se felejtsd, hogy előre számlázás van. Ha szerinted mégis szar, akkor ügyfélszolgálaton számlapanasz első körben és kérheted a beszélgetés visszahallgatását is.

(#993) intelnyet válasza Nimrod (#992) üzenetére


intelnyet
tag

Elég ritkán találkozom a póruljárt ismerőssel...

Amikor elmodta a sztorit, azt hiszem olyat is említett, hogy a ''kedves'' júpiszí a sport1-hez ''hozzácsapta'' neki az HBO-t! A ''kedvezményes'' ajánlatban erről szó sem volt...

Én nem ismerem a júpicit, tehát a csomagjaikat, áraikat sem...

IntelNyet

(#994) Nimrod válasza intelnyet (#993) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajnos ezzel nem fogunk előrébb jutni, amíg csak szóbeszédeken rágódunk. :(((
Lehet félreszámlázás is, pl. a számlán fel van tüntetve külön az HBO?

(#995) Zenty


Zenty
őstag

Upc mindig érdekes volt az akció csomagjaival.
Leginkáb az üzletkötökön mulik az egész ahogy nézem? Fullra nem a fő oldalon lévő dolgokat követik.Ha minél több dolgot veszel igénybe annál engedékenyebek és nem árt ügyeskedni is :)

Pl most directnél megkaptam hbo1-2 változatlan áron ( ezt nem reklámoztak csak egyik ismerösömtöl tudtam meg,hogy van ez a lehetőség)
Amikor bementem kérni meg is kérdezték erről az akciorol honnan tudok ? :)
Aztán nekem is jött a számla + betelefonáltam ,hogy nálam ugyan muxi az akció ,és ezért nem ártana + költség ?
Elnézést kértek és azota minden rendben árilag.

A másik:
Új épitésü házba költöztünk a matáv bemondta az unalmast ö nem köt be legaláb fél évig semmit....
( kamu szövegre hivatkozva ,hogy az állam nem engedi elöbb végrehajtani a mülveledtett LOL)
Erre haragbol átmentem upc-hez, mivel nekik valami csoda folytán az államot megkerülve már másnap betudnak kötni mindet...
Chello classicot + telefont megkaptam együttesen kb havi 9 k-ért.
Igy szerintem elég korrekt az egész :)








[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#996) zimi21


zimi21
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek eldönteni hogy melyik a jobb a DIGI vagy UPC érvekkel.
Köszönöm. ;)

zimi

(#997) phanfantom válasza zimi21 (#996) üzenetére


phanfantom
senior tag

Segítek, ha tudok:)
Talán annyi az ''extra'' a upc oldalán, hogy a kártyát más beltériben is tudod használni.
Egy ''okosabb'' beltérit is vásárolhatsz magadnak, ha az igényeid olyanok. De ezt a témakört nem ismerem, csak mindig ezt mondják:)
Ha vannak konkrét kérdéseid, tedd fel nyugodtan.

(#998) zimi21 válasza phanfantom (#997) üzenetére


zimi21
csendes tag

melyik a jobb mert ez alapján nem tudok dönteni :F

zimi

(#999) Nimrod válasza zimi21 (#998) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha lehetőséged van és csak a minőség a kérdés, akkor nézd meg az egyiket, utána a másikat és azután dönts.

(#1000) phanfantom válasza zimi21 (#998) üzenetére


phanfantom
senior tag

Szerintem megfelelő/nézhető a upc, míg mások szerint nem.
Ugyhogy én ezt ajánlom neked:)
A ''jobb'' kifejezés elég tág fogalom, ebben nem akarok állást foglalni.
Mondjuk most bejön egy olyan csatorna ami csak itt lesz elérhető:
az MGM filmgyártó cég, ami saját gyártású filmeket sugároz majd, olyan lesz mint egy mozicsatorna.
Nem hangzik rosszul:)
Írok privátot is neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.