Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz MasterMark #4199 üzenetére

    Leírom akkor ide is részletesen, hátha több szem többet lát :)

    Tegnap óta állandóan ledob az AP az 5GHz-es wifiről, és nagyon nehezen tudok csak visszacsatlakozni. Először arra gondoltam, hogy az AP-vel lehet a gond, és ott végeztem pár logolást az eszköz és az AP között, aminek ez lett az eredménye:
    1. (code 2)Failed in association prodecure
    2. (code 9)Failed in association prodecure
    3. (code 8)STA Disassociation

    Akkor kaptam a hibaüzeneteket amikor lekapcsolódott az eszköz a wifiről. Túrtam a netet megoldások után amikor is belebotlottam abba a hibaüzenetbe az AP admin felületén, hogy nem kap elég energiát az AP, és a képességei csökkennek ezáltal. Ekkor kezdtem el gyanakodni arra, hogy valószínűleg a switch és router közötti PoE+ kapcsolatban kell keresnem a hibát. Így az AP-n engedélyeztem az LLDP-t, és beállítottam auto PoE felismerésről 802.3at-re. Azóta egyelőre jónak tűnik minden, a kevés energia üzenet eltűnt az AP admin felületéről, és egyelőre a kapcsolat is stabilnak tűmik. Igazából csak afelől érdeklődtem a linkelt fórumban, hogy nem kavartam-e be az AP beállításaiba azokkal amiket engedélyeztem és átállítottam.

    De itt is megkérdezném már akkor ezt: szerintetek ezek az értékek megfelelőek egy PoE+ kapcsolathoz?

    Ezt tudtam kibányászni egyelőre a controllerből:
    POE: 4.76W
    POE detection: Good
    Voltage: 52.91V
    Current: 92.00mA

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés