Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) ladybug válasza b_anita (#2150) üzenetére


ladybug
őstag

Jó kép. A kertes ház sokkal jobb. Bár meg kell mondjam őszintén Panka még nem járt kint az udvarban. A tengerimalacokat vittem ki pár hete, de annyira féltek a kutyáktók, hogy nem mertek előjönni az odujukból.
A kutyák pedig ott álltak, és mereven bámulták a ketrecet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2152) mukumi


mukumi
csendes tag

Sziasztok!
Már régen jártam erre, sok minden történt azóta velünk... többek között Sepit kitiltották a koliból :( pedig eredetileg megengedték, hogy velem legyen... :((
Itthon anyukámék vigyáznak rá, míg suliban vagyok, de így elég keveset látom sajnos... amikor viszont hazaérek úgy örül, olyan ari :D
A kertes ház az tényleg nagyon jó, Sepi ha jó idő van egész nap kint futos... nagyon szereti... Cilussal mindig játszanak, annyit nevetek rajtuk.
Majd rakok fel róluk képet amint lesz olyan amin nem rohangálnak annyira, hogy egyszerűen felismerhetetlenek :D

(#2153) edebaba


edebaba
újonc

Sziasztok!
Húsvét óta van törp nyuszim. Tanácsot szeretnék kérni: Két hónapos, mondhatni szobatiszta, de van egy sarok a konyhában ahová rendszeresen odapisil. :W Hogyan tudnám elszoktatni onnan? Már feltöröltem a helyet ecettel, hipóval, Tesco gazd. zsíroldóval de semmi nem használ. Ha van valami jó ötletetek lécci írjátok meg, kipróbálok bármit.

[ Szerkesztve ]

(#2154) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok! Mostanában nagyon csend van ezen a fórumon. Mi a helyzet a nyuszikkal? ;)

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2155) ladybug válasza Zoliboy95 (#2154) üzenetére


ladybug
őstag

Szia,
Panka boldogan él. A macskánkkal nem tud betelni. Ahogy a cica bejön a lakásba és leheveredik aludni, Panka megy, és melléfekszik, vagy rá. Ha pedig nincs a cica idebent, láthatóan hiányzik neki. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2156) Zoliboy95 válasza ladybug (#2155) üzenetére


Zoliboy95
tag

Szia!
Akkor jól megértik egymást. :DD
Egy fényképet megnéznék amint Panka a cicán fekszik. :D

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2157) ladybug válasza Zoliboy95 (#2156) üzenetére


ladybug
őstag

Tessék, íme a nagy szerelem. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2158) Zoliboy95 válasza ladybug (#2157) üzenetére


Zoliboy95
tag

Nagyon aranyosak igy együtt is. :))

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2159) szállitó


szállitó
senior tag

Nekem Véryúlam van SMSBANDITOL nyertem fentvagyok a wiw en jelöljetek bátran

Minden nyúszinak sok egészséget kívánok :))

(#2160) b_anita válasza ladybug (#2157) üzenetére


b_anita
csendes tag

örülök hogy nem csak én kényeztetem halálra az állataimat :C

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2161) Vigneau válasza ladybug (#2157) üzenetére


Vigneau
félisten

Anyósoméknál 35+1 nyúl van jelenleg - hasonló kupacot tudnak alkotni. Elvittük Durcit fedeztetni, meg egy jó 2 hetes üdülésre. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2162) b_anita


b_anita
csendes tag

sziasztok! merre a járnak a kedves nyulak és a kedves gazdáik?? :)
addig is elmesélem az Én Dollym új, nagyon idegesítő szokását, amit Ő láthatóan őrülten viccesnek tart. Szóval ugye a szokásos, folyamatosan kinn vannak amikor itthon vagyok. Már megszoktam az ágyon fetrengést, a kaja-kunyizást, tapétarágás szerencsére megúnva (Malac"szerencsére" tovább űzi az ipart), na mindegy, szóval a legújabb, hogy ugye folyamatosan a lábam alatt van. ahova én megyek, oda jön Ő is. Ez még se nem idegesítő, se nem újdonság, de hogy mostanában már azt csinálja, közvetlenül befarol úgy a lábam elé, hogy mint valami sza*s galamb csak úgy tudjak menni... annnyira idegesít!! Mindig attól félek hogy vagy egy óriásit rúgok belé, vagy ezt elkerülendő igyekezetemben egy hatalmasat zakózok. Nem tudom melyik fog bekövetkezni, de nagyon érik. Bár múltkor is... rohan-rohan mint a félőrült és nem figyeltem és szó szerint a hasába rúgtam... na nem nagyot, észre sem vette szinte, de ennek az volt az ára, hogy kiborult a kávém :(

és veletek mizujs?? mindenki megint nagyon el van tűnve!!!!!! :F

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2163) b_anita


b_anita
csendes tag

(\__/) (\_(\
(=.˛=) (=.˛.)
(")_(") (,(")(")

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2164) ladybug válasza b_anita (#2163) üzenetére


ladybug
őstag

Ez aranyos.
Köszönöm kérdésed, mi jól vagyunk. Panka nagyon jól ézi magát. Az ágyak lettek a kedvenc fekvőhelyei, úgyhogy megy a harc a helyért. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2165) Dorbi


Dorbi
csendes tag

Sziasztok Nyuszigazdik!
Az én nyuszikám Rodzser névre hallgat most 9 hónapos már-már túlfejlett fiú nyuszkó!
Szülinapomra kaptam a páromtól azóta boldogítja az életem! :)
Nagyon imádom! Pont ma történt h epret akartam etetni vele de nem teccett neki én viszont úgy gondoltam elmajszolok egy kis epret mire ez a butuska a kiváncsiságából adódóan beleugrott az eprestálkába! Nah gyors nyalakodás mosakodás ragacsos piros tapancsnyomok a padlón! Dehát ezért szeretem! :))

(#2166) Dorbi


Dorbi
csendes tag

Jah és raknék be róla képet is csak megmondanátok h hogyan kell léccike!
Köszönöm! :R

(#2167) hossszú válasza Dorbi (#2166) üzenetére


hossszú
őstag

Kepfeltoltesre feltoltod, utana belinkeled

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2168) FehérHolló válasza hossszú (#2167) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bárhova, csak oda ne.

Skynet is real. It's called Google.

(#2169) Dorbi


Dorbi
csendes tag

http://kepfeltolto.hu/i/?123927
http://kepfeltolto.hu/i/?123928
http://kepfeltolto.hu/i/?123929
Nah csak sikerült! Szóval ő itt Rodzser!

(#2170) Dorbi


Dorbi
csendes tag

[link]
[L:http://kepfeltolto.hu/i/?123928][link][/L]

(#2171) Zoliboy95 válasza Dorbi (#2170) üzenetére


Zoliboy95
tag

Szia! Nagyon édi-bédi a kis nyuszkód! Köszöntünk a klubban!!! Üdv.

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2172) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Tepsis pihenés közben: [link]

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2173) ladybug válasza Zoliboy95 (#2172) üzenetére


ladybug
őstag

De jó látni, hogy nem csak én Panka nyulam ilyen dundi. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2174) Dorbi


Dorbi
csendes tag

Köszönöm Zoliboy!Tepsis is nagyon cukker oan kis dögönyöznivaló! :)
Lenne 1 kérdésem hozzátok! Az én nyuszimat nyáronki akarom engedni a szabadba de félek h megcsípi a szúnyog és elpusztul!Ti beoltattátok a nyuszitokat? Mennyibe kerül az oltás? ...mert tuti nem ingyen van sajna :((
Szép nyuszis napot mindenkinek!

(#2175) ladybug válasza Dorbi (#2174) üzenetére


ladybug
őstag

MInem visszük ki, de mégis beoltattam. Az árát sajnos nem tudom, mert állatorvos a barátunk, és ingyen beoltotta Pankát, de szerintem olyan 1000-2000 ft körül mozog az ára.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2176) b_anita válasza Dorbi (#2174) üzenetére


b_anita
csendes tag

Én körömvágással együtt 2500-t fizettem...
amúgy nagyon szép a nyuszid, és milyen kis ifjú :))

és az én Dollym is bőven túl van már a versenysúlyán... hogy a Malackáról ne is beszéljek :DD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2177) Dorbi


Dorbi
csendes tag

Köszönöm szépen az infót nagyon rendik vagytok! Szóval akkor nem egy horriibilis összeg! Remélem nem fog belázasodni tőle! Jajj és köszi Anita a dicséretet Rodzsi nevében is! Dolly is nagyon aranyos! :) Ha tudok és nem bénázok ismét rakok majd még képeket!

(#2178) b_anita


b_anita
csendes tag

Dolly_nyuszi_pihen

háttérben még a Malacka is látszik :C

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2179) ladybug válasza b_anita (#2178) üzenetére


ladybug
őstag

Nem jeleníti meg a weblapot.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2180) FehérHolló válasza ladybug (#2179) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam megjeleníti elég hosszú idő után, majd le kell tölteni külön a képet.
A desznót nem látom a háttérben, de ez valószínűleg az én jelenleg korlátozott mentális képességeimnek köszönhető.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2181) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok! A ti nyusziaitok hogy bírják ezt a nagy meleget? Az enyém egész nap csak "pocol" este pedig ha szabadon van akkor mindig az erkélyajtó felé veszi az irányt és lefekszik oda mert érzi ahogy arról jön a friss levegő. A nyuszim vízfogyasztása is megemelkedett az utóbbi időben. Üdv mindenkinek! :))

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2182) haky


haky
senior tag

Sziasztok

szeretnék egy törpenyuszit..tudtok ebben segíteni???

oltás,stb...minél hamarabb kellene!!

üdv és köszi ..priviben is jöhet a tipp...

Aki másnak retyvetyutyu...

(#2183) ladybug válasza haky (#2182) üzenetére


ladybug
őstag

Miben segítsünk?
Törpenyulat szerezni segítsünk? Vagy tanácsokat adjunk a tartásával kapcsolatban?
Itt sok hasznos dolgot találsz. Olvasgass.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2184) hossszú


hossszú
őstag

Tegnap megszaporodtunk :DD 5db kisnyuszi született

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2185) ladybug válasza hossszú (#2184) üzenetére


ladybug
őstag

De remek. Már megvannak a gazdik?
Képet teszel majd be róluk?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2186) hossszú válasza ladybug (#2185) üzenetére


hossszú
őstag

Még nincs gazdi :( , képet rakok fel majd néhány nap mulva, most még nem tulságosan fotogének :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2187) Speed® válasza hossszú (#2186) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

#2182 haky? :U

(#2188) haky válasza Speed® (#2187) üzenetére


haky
senior tag

már felhívtam egy pár tenyészetet... csak jelenleg nem volt törpe kosorrú sárga színben sehol:(...nekem Ő kellene:)

Aki másnak retyvetyutyu...

(#2189) b_anita


b_anita
csendes tag

sziasztok! valami baj van!! :(
ma délután felfedezetem egy kb. dió nagyságú, kemény "csomót" a Dollyn, hát úgy a nyelv alatti(körüli) részen... hatalmasnak tűnik, nagyon ijesztő... kimozdítható de tegnap ez még tuti hoyg nem volt ott, azt észre vettem volna, állandóan simogatva van :(
ma este 5-7-ig rendel az orvos, elvisszük, remélem nem komoly!
hallottatok már esetleg hasonlóról?? remélem "csak" cysta :O

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2190) ladybug válasza b_anita (#2189) üzenetére


ladybug
őstag

Elvittétek? Mit mondott az orvos?
Remélem gyógyítható.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2191) Zoliboy95 válasza b_anita (#2189) üzenetére


Zoliboy95
tag

Mi a helyzet a kis Dolly-val? Remélem minden rendben van!

Mi meg Tepsisnek a bogyójai közt találtunk kis férgeket vagy mi...
Ez mitől lehetett? A melegtól vagy a nyuszkónak lehet vmi baja? :O

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2192) b_anita válasza Zoliboy95 (#2191) üzenetére


b_anita
csendes tag

hááát :O :O
tályog volt, altatásban felnyitotta, kitisztította. de sajnos talált még valamit. ugyanitt észrevette hogy van egy kisebb csontkinövés, és arra pedig azt mondta, hogy nem biztos de a legrosszabb lehetőség az, hogy azt csontrák okozza... kapott antibiotikumot 10 napra, aztán majd vissza kell menni kontrollra... de ma még alig akar enni, inni. A zöldet azt csak csak megeszegeti, magot egyáltalán nem és csak kis vizet iszogat, de azt is úgy hogy odaviszem neki az itatót és kicsit ráerőltetem... ja, ugyanis kinn van, mert most úgy kell legyen hogy forgács nélkül, mert a seb nem lett bezárva, mivel ez ugye gennyes tályog és ki kell ürüljön... szóval most a ketrecben van benn egy puha rózsaszín törülköző neki :)
aztán reggel mikor felkeltem (mert addig az altatás miatt se enni se inni nem szabadott) adtam neki inni, megsimogattam és kiugrott és kiszaladt oda ahol amúgy szokott feküdni... :)
da most csak úgy fekszik az egyik sarokban összegömbölyödve, és úgy veszem észre hogy azért mert fáj neki a seb.. tisztálkodásnál is azt a részt kihagyta és nem engedi hogy odanyúljunk, meg hát látom na, hogy nem jó neki :F
tegnap úgy hoztam haza, hogy a kezemben feküdt mint valami kisgyerek... magatehetetlen kis teste. még a fejét is tartani kellett... aztán beraktam a helyére, és kezdett ébredezni, de jobbra dőlt, balra dőlt... végül úgy néztem végig egy filmet hogy a feje a kezemben volt... ő akarta, mert benyúltam és beletette a fejecskéjét a kezembe... ;)
jajjj, annyira szeretem ezt a nyulat, és olyan szép és erős és fiatal!! UGYE nem lesz bajaaaaaa :O :O :O

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2193) b_anita válasza b_anita (#2192) üzenetére


b_anita
csendes tag

még azt hozzáteszem gyorsan, hogy a reszelt répát elnyammogja de kizárólag a kezemből :K

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2194) Zoliboy95 válasza b_anita (#2192) üzenetére


Zoliboy95
tag

Szia! Reméljük, hogy teljesen meggyógyul Dolly! Üdv. ;)

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#2195) b_anita


b_anita
csendes tag

sziasztok, egy kérdésem lenne... úgy alakult h vidékre kell mennünk hétvégére, és viszem magammal a Dollyt is, mert csak így oldható meg a kezelése. a kérdés az, hogy szerintetek a myxovac oltást leszámítva kell valamilyen plusz védelem?? Mondjuk konkrétan a kullancsokra gondolok... szerintetek mit csináljak?? A sebe már behegesedett azzal gond nem lesz, de vegyek valami rovarriasztót vagy valamit???

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2196) Vigneau válasza haky (#2188) üzenetére


Vigneau
félisten

Sajnos nem mindig a kinézet a lényeg. Durci is aranyos volt kinézetre, de nem lehetett a végén bírni Vele. :( Több, mint 2 hónapja már Anyósoméknál van, ahol jól érzi magát a sok nyuszi társaságában. Mi pedig egy nagyon jámbor sima házi nyuszkót fogadtunk magunkhoz Fehér Orr személyében. Természetesen már jóval nagyobb a kép készülte óta. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2197) b_anita válasza b_anita (#2195) üzenetére


b_anita
csendes tag

hát nincs jól a Dolly :O :O

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2198) ladybug válasza b_anita (#2197) üzenetére


ladybug
őstag

No, nem lett jobban? Sajnálom. Orvoshoz mikor viszed?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2199) b_anita válasza ladybug (#2198) üzenetére


b_anita
csendes tag

du. 4-től van rendelés.
az történt, hogy tegnap kezdődött, de mára lett drasztikus: jobb oldalt (ahol műtve lett) fel van dagadva az arca, és a szeme is be van gyulladva elég csúnyán. nehezen is eszik.... UGYE mixomatozis nem lehet???????? be van oltva, és ez nem olyan göbö, hólyagos, meg a fülén nincsen semmi.... és "csak" egyik oldalon ilyen... kezdek mostmár NAGYON ideges lenni :O :(

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#2200) ladybug válasza b_anita (#2199) üzenetére


ladybug
őstag

Próbálj meg megnyugodni, mert az idegeséggel nem mész semmire. Valószínű begyulladt a műtét helye. Már csak 2 óra, és ott a segítség. Szorítok értetek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.