Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) foltika válasza Vukocska (#1949) üzenetére


foltika
csendes tag

Igazából egyedül ez a helyiség van elzárva előle. Túl sok a kábel, :Y még nem tudtam teljesen nyuszi biztossá tenni. Ő egész nap szabadon futkosik, ha senki nincs otthon akkor is. Bárhova bemehet, csak ide nem. Nem akarom, hogy baja történjen. Gyengéje a 220-as, és az ADSL kábel. :P

(#1952) Vigneau válasza Zoliboy95 (#1950) üzenetére


Vigneau
félisten

Kaparni, vagy vezetéket rágni nem szokott unalmában?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1953) Vigneau válasza foltika (#1951) üzenetére


Vigneau
félisten

A nagy szabadság ellenére ügyel a környezetére? A helyére megy piszkítani?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1954) Zoliboy95 válasza Vigneau (#1952) üzenetére


Zoliboy95
tag

Hála a jó Istennek vezetéket még nem rágott meg. A kaparás az menő nála és a tapéta-leszedés is. ;]

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1955) foltika válasza Vigneau (#1953) üzenetére


foltika
csendes tag

Nem bogyóz össze-vissza. Legtöbbször bemegy a helyére, de sajnos kijelölt magának a szobában még egy sarkot, ahova előszeretettel rakja le kis ajándékait. :)) Próbáltam róla leszoktatni, de ha bezárom, 20 perc múlva megesik rajta a szívem, és kiengedem. :P Erre a helyre raktam le neki egy lábtörlőt, ami nem ázik át, és hát oda bogyóz. Nem örülök neki, de egyszerűen nem tudok rá haragudni. Elfogadtuk a helyzetet. Azt hiszem, hogy ő idomít minket, és nem fordítva. ;]

(#1956) ladybug válasza foltika (#1955) üzenetére


ladybug
őstag

Én nem 20 percre, hanem néha egy napra zárom be, mégsem tanul belőle.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1957) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok Nyuszibarátok!

Tepsis pajtás a nagy melegre való tekintettel kinyúlt az előszobában...
Mi meg lefotóztuk. :D Ime az eredmény: [link]

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1958) foltika válasza ladybug (#1956) üzenetére


foltika
csendes tag

Áááá... én nem bírom elnézni a bánatos képét egy napon keresztúl. :(
Szerintem tudja, hogy rosszat csinál, mert amikor odabogyóz a szőnyegére, és nézem,
csak ül, mint a kotlós a tojásain. Csak akkor megy el onnan ha már nem vagyok ott, és akkor gyorsan bebújik a sarokba. ;]
Régen láttunk Pankáról képet.
Tepsis nagyon ari.


Most vagy én nőttem meg, vagy a mérleg ment össze?[link]

(#1959) foltika


foltika
csendes tag

Jó reggelt nyuszik és gazdik. :))
Lehet a nyuszinak főzni való kukoricát adni? Ha igen mennyit, hogy azért a pociját nehogy elrontsa?

(#1960) ladybug válasza foltika (#1958) üzenetére


ladybug
őstag

Hadd pótoljam be hiányosságaimat, íme 2 kép Pankáról:

[link] Imád legózni.

[link] Kedvenc helye.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1961) foltika válasza ladybug (#1960) üzenetére


foltika
csendes tag

Panka nagyon aranyos. :C Nyugodt nyuszinak tünik. A szőnyegrojtok csak nem neki estek itt-ott áldozatúl? :))

(#1962) ladybug válasza foltika (#1961) üzenetére


ladybug
őstag

Itt-ott? Konkréten mindenhol. Még szerencse, hogy örökölt szőnyeg. De vmikor csak kellene újat venni, de az biztos, hogy rojt néküli lesz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1963) Vukocska válasza ladybug (#1962) üzenetére


Vukocska
tag

.....rojt néküli lesz.....


Előbb-utóbb biztos ;] :P

Csak vigyázzatok ha rojt nélkülit vesztek, nehogy annak a szélét rágja meg, és az meg rojtos lesz utána

(#1964) ladybug válasza Vukocska (#1963) üzenetére


ladybug
őstag

Igaz is, most, hogy nincs rajta rojt a szélét rágja a szőnyegnek. Lehet elhúzzuk a szőnyegvásárlást.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1965) foltika


foltika
csendes tag

Foltos újabban elkezdte tépni a szőnyegpadlót, aminek már látható következménye is van. :W Mondhatom elég ronda lyukakat fedezek fel itt-ott. Ilyent eddig soha nem tett.
Mi lehet az oka :F Szórakozásból teszi vagy esetleg valami baja lehet?
Remélem, hogy inkább az első verzió. Ha igen, le lehet róla szoktatni, vagy barátkozzak meg a parkettázás gondolatával?

(#1966) tapóca


tapóca
csendes tag

Helló nyuszibarátok!
Az én tapikám most jobbanérzimagát hogy nincs ojan meleg,nálatokis igy megy??



[Szerkesztve]

(#1967) Vigneau válasza tapóca (#1966) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, felélénkült a kis drága. Rá is fér, mert hihetetlen nagy lett a tokája. Mintha garbónyakú pulcsi lenne rajta... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1968) ipgirl


ipgirl
tag

Nagyon aranyosak a képek a nyuszikról :)

Zsüliett nehezen viseli a meleget, és sosincs bent a ketrecben: új helyet jelölt meg magának az asztal alatt, aminek az a következménye, hogy csúnyán odapiszkít minden egyes nap (mondhatom minden egyes órában). Viszont estére visszanyerte az aktivitását - ami mostanában egyáltalán nem volt rá jellemző. Sőt! Már felugrik az ülősarokra is, amit eddig 2 év alatt kb kétszer- háromszor tett meg.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#1969) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok Nyuszibarátok!

Nálunk is nagy a hőség. A nyuszkó pajtást behoztuk a klimás szobába mert sajnos nagyon rosszul birja a meleget. Nem szeretnénk ha hőgutát kapna. Ti is vigyázzatok a nyuszkókra. Üdv. Timi & Zoli no meg Tepsis. ;)

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1970) ladybug


ladybug
őstag

Panka egész jól bírja a hőséget. Igaz estefelé lesz aktívabb, de nappal sincs látahtóan kiütve melegtől. A lakásban 26 fok körül van nappal, estére melegszenek át igazán a falak, akkor pedig kinyitjuk az ablakokat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1971) Vukocska válasza Zoliboy95 (#1969) üzenetére


Vukocska
tag

Szia Tepsist nem indítjátok a szépség versenyen? (HAON)

A meleget mi sem bírjuk, de légkondi csodákra képes

(#1972) Zoliboy95 válasza Vukocska (#1971) üzenetére


Zoliboy95
tag

Szia! Természetesen indul a kis drágaság. Már be is neveztük. Remélem meg is kapták a Haon-osok az emailt. Aztán lehet rá szavazni nyuszibarátok. ;) ;) ;)

Nálunk is már 3-4napja a légkondis helységben tartozkodik a nyuszi is. Üdv.

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1973) Vukocska válasza Zoliboy95 (#1972) üzenetére


Vukocska
tag

Az én szavazatomra biztos számíthatsz.

(#1974) Vukocska


Vukocska
tag

Szavaztunk Tepsisre :)

[link]

(#1975) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Köszönjük a szavazatokat Tepsis nevében is!!! :R

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1976) foltika


foltika
csendes tag

Sziasztok nyuszik és gazdik!

Megjöttünk a Balcsiról. Velünk volt Foltos is. A hűvös nappaliban vészelte át a tikkasztó hőséget. A hely nagyon idegen volt neki, nem is érezte magát igazán jól. :(
Egész nap csak gubbasztott szegény a TV asztal alatt, csak enni jött ki, nem volt az a vidám nyuszi, mint itthon.
Viszont mióta megjöttünk, ennek már 3 napja, csak a ketibe bogyóz. :C Előtte bizony nem győztem szedegetni a bogyókat innen-onnan. :Y
Lehet, hogy büntetésnek tartotta a két hét üdülést, vagy lehet, hogy ez csak átmeneti állapot, és ami késik nem múlik? Remélem megmarad a jó szokása.
Újra vidám, sőt ha lehet még többet bohóckodik, ugrik akkorákat mint a kecskebéka, és hatalmas sprinteket vág le a szobában.
A ti nyuszkótok hogyan viseli a környezetváltozást? Hasonlóan, vagy ők jobban alkalmazkodnak?
Mi is szavaztunk Tepsisre, nagyon ari.

(#1977) b_anita válasza Zoliboy95 (#1975) üzenetére


b_anita
csendes tag

Én is szavaztam Tepsisre :))
de olyan ostobák... megkérdezik h mért pont rá szavaztam?! Hát mert Ő a legszebb, nem?? :C

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1978) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Köszönjük...Arik vagytok...

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1979) Vigneau válasza Zoliboy95 (#1978) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam is megvolt a szavazás. Hogy állunk?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1980) kovasz válasza Vigneau (#1979) üzenetére


kovasz
senior tag

ha meguntatok a nyulat, van egy isteni receptem vorosbor is van benne :DD

(#1981) ladybug


ladybug
őstag

Panka igen jólnevelt nyuszi mostanában. Nincs rágcsálás, nincs harapdálás, támadás, ha épp neveljük. Viszont a száraz kutyatésztára rákapott a kamrában. Suttyomban bejárt, kiharapta a zacskót, és azóta is, ha teheti beoson, és eszeget belőle.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1982) foltika válasza kovasz (#1980) üzenetére


foltika
csendes tag

Ezt biztosan viccnek szántad ugye?
Ezeket a nyuszikat nem lehet megunni. Akinek már volt ilyen nyuszmusza, nem hiszem, hogy képes lenne nyulat enni. :( Vagy ha mégis, akkor az egy nagy tahó, :Y úgyhogy szerintem senki nem lesz közülünk, aki kiváncsi lenne a receptedre.

Pár kép Foltosról.
[link]
[link][link]

(#1983) Vigneau válasza kovasz (#1980) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha meguntam a nyulunkat, átküldöm Hozzátok. Majd rendet tesz Nálatok, harci kiképzést kapott. Gyuszival együtt gyilkos osztagot alkotnak - különösen, ha vörösbort nyakalnak be... :D

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1984) Vukocska válasza Vigneau (#1983) üzenetére


Vukocska
tag

Már hadseregünk is van.
És azóta végrehajtották az első hadműveletet is ([link])

Reszkessetek emberek támadnak a nyulak :)

(#1985) Vukocska válasza kovasz (#1980) üzenetére


Vukocska
tag

Egy ilyen szörmókot soha nem lehet megunni........
Durcit meg pláne nem lehet

(#1986) MolCi


MolCi
tag

Nekem is van egy édes, tündibündi nyuszikám :C
Itt egy kép róla [link]

Egy kicsit rosszcsont, de én nagyon szeretem. :)

Már több, mint 2 éve tartozik a családhoz. Törzskönyvezett japántarka, lány nyuszi.

[Szerkesztve]

(#1987) MolCi


MolCi
tag

Ja, és a kis drágámat Chihiro-nak hívják.
Japántarka fajta lévén, japán név dukál hozzá :DD

(#1988) FehérHolló válasza MolCi (#1987) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mit jelent a neve?
Egyébként aranyos nyuszi. Bár számomra az összes aranyos. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1989) MolCi válasza FehérHolló (#1988) üzenetére


MolCi
tag

Hayao Miyazaki még 2003-ban csinált egy Oscar-díjas mesét, amelynek a címe : Chihiro szellemországban. Akkor még nem volt meg a nyuszim. Aztán amikor kiderült, hogy japántarka úgy gondoltam, hogy japán név kell hozzá, így esett a választásom errre a névre. :))
Nagyon szeretem azt a filmet, egy aranyos kislányról szól. Inkább felnőtteknek ajánlom a filmet, mert a mondanivalóját a gyerekek úgysem értenék meg. Bár biztos, hogy a gyerekek is szívesen megnézik.
Van egy másik meséja is Miyazaki mesternek: ez a Vándorló palota. Ezt mégjobban szeretem. Azt nagyon bírom, amikor a mesében Sophinak a csontjai hangosan recsegnek :D

(#1990) Zoliboy95 válasza MolCi (#1987) üzenetére


Zoliboy95
tag

Sziasztok!

Üdvözöllek titeket a nyuszibarátok körében.

Nagyon aranyos a kis Chihiro.

Képet szeretnénk még... :R Üdv. Zoliboy

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#1991) Diego! válasza MolCi (#1989) üzenetére


Diego!
senior tag

Szia. Én már ismerem, Tupi mutatta...Nagyon ari :C

(#1992) MolCi válasza Diego! (#1991) üzenetére


MolCi
tag

Hát igen :B
Tupával és Chihiroval vagyunk mi egy család :)

(#1993) Diego! válasza MolCi (#1992) üzenetére


Diego!
senior tag

Igen tudom...Majd rakj még róla fel képet.
Hogy hogy csak most regeltél a PH-ra?

(#1994) MolCi válasza Diego! (#1993) üzenetére


MolCi
tag

Én nem vagyok olyan megszállott, mint Tupa :)

Most épp aktuális volt, mert tanácsra volt szükségem, mert a szomszéd elég hangos mostanában. Így történt, hogy regisztráltam magam 1 napja :C :))

Olyan fura, hogy Tupát kell írnom, mert mindig a keresztnevét akarom leírni :DD

Egyszer játszottam a f.e.a.r.-rel de nem igazán ment :F Tupa odaengedett a gépéhez :C
Mindig lelőttek :o



[Szerkesztve]

(#1995) Diego! válasza MolCi (#1994) üzenetére


Diego!
senior tag

Én most a Harry-vel játszom, az nem szimpi?

(#1996) MolCi válasza Diego! (#1995) üzenetére


MolCi
tag

Nem játszottam még vele. De lehet, hogy kipróbálom :DD
Én inkább kis nyugis sims-es vagyok. :C És szerintem egy kicsit megszállott is :Y

(#1997) Diego! válasza MolCi (#1996) üzenetére


Diego!
senior tag

Jólvan nem akarom szét off-olni a topikot, majd még rakj fel Chihiro-ról képeket. :)

(#1998) ladybug válasza MolCi (#1987) üzenetére


ladybug
őstag

A mesét láttam. :) Meg kell mondjam őszintén vogy nem az én világom a japán mese. De attól még lehet jó.

A nyuszid viszont nagyon aranyos.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1999) MolCi válasza ladybug (#1998) üzenetére


MolCi
tag

Nekem jobban bejönnek az ilyen mesék, mint a Walt Disney-sek, bár azok között is van egy-két jó :)

Chihi nagyon köszöni, hogy aranyosnak találtad :) Átadtam neki. Itt van egy méterre tőlem :)) Mindig látom a kis drágámat ha gépezek :B

Majd még rakok fel róla képeket :) Jó sokat :B

(#2000) ladybug válasza MolCi (#1999) üzenetére


ladybug
őstag

Panka is folyton ''láb alatt'' van. Ott szeret lenni, ahol mi vagyunk.

A képek meg jöhetnek. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.