Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Vukocska válasza Vigneau (#1650) üzenetére


Vukocska
tag

17 éven át tekergőzött nálam.
75 centi volt amikor kaptam, és 5m 17 centi 3mm -re nőt meg nálam, jó dolga volt.
Nugyodt békés állat volt, soha nem kapott felém, max száját kitárva jelezte hogy most nincs barátság.

A legnagyobb story ami vele történt, hogy amikor még kicsi volt és elvért egy táskában, akkor bevittem a suliba. Első óra testnevelés volt, kötél mászás volt terítéken, és lányok húzták a szájukat hogy nekik mirét kell....
Kiengedtem Ödönként... ilyen gyorsan még egyetlen lányt sem láttam kötélre mászni, mint ahogy a lányok felkúsztak. Volt sikítás visítás ezerrel, én meg kaptam egy igazgatóit ;]


(#1652) Shadowfax válasza Vukocska (#1651) üzenetére


Shadowfax
addikt

Első óra testnevelés volt, kötél mászás volt terítéken, és lányok húzták a szájukat hogy nekik mirét kell....
Kiengedtem Ödönként... ilyen gyorsan még egyetlen lányt sem láttam kötélre mászni, mint ahogy a lányok felkúsztak. Volt sikítás visítás ezerrel, én meg kaptam egy igazgatóit


:C :DD Szép kis sztori. :)
Ödönke nyugodjék békében.

(#1653) Vigneau válasza Vukocska (#1651) üzenetére


Vigneau
félisten

Mintha a gyereked lett volna. Kár érte, szép kort megért. Mi vitte el?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1654) Vukocska válasza Vigneau (#1653) üzenetére


Vukocska
tag

Nem volt beteg, ''megöregedet'' leélte az életét.

[Szerkesztve]

(#1655) Vigneau válasza Vukocska (#1654) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezek szerint ennyi egy kígyó élettartama?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1656) Vukocska válasza Vigneau (#1655) üzenetére


Vukocska
tag

Kb. annyi. :(





[Szerkesztve]

(#1657) ladybug


ladybug
őstag

Íme újabb kép Pankáról. Kedvenc helye:[link]

Helyzetjelentés: Ma elég sokat volt kint. Szerencsére mindig visszament a ketrecbe, ha megunta kintlétet, emiatt nem kellet küzdeni vele. Réka szinte alig fél már tőle, sőt a nyuszi is kezdi megszokni a lányokat. Olyannyira, hogy minden kint töltött idejét a lányok szobájában tölti, és látszólag semennyire sem zavarja a hangoskodásuk. Pedig aztán tudnak visongani.
(El sem merem képzelni, hogy micsoda hangzavart állhatott ki Sipinél, ha ezt a két amazont ilyen jól viseli.)


Vukocska: Egy perces néma csend Ödönkéért. :( Nyugodjék békében.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1658) Shadowfax válasza ladybug (#1657) üzenetére


Shadowfax
addikt

De édi az a dög. :D Látszik, hogy jól érzi magát Nálatok. :)

(El sem merem képzelni, hogy micsoda hangzavart állhatott ki Sipinél, ha ezt a két amazont ilyen jól viseli.)
Egy kis Rammstein 5.1-en... :U :DDD

(#1659) Vigneau válasza Shadowfax (#1658) üzenetére


Vigneau
félisten

A Rammstein jót tesz a fejlődésnek... :DDD
Én is szeretem, igaz elég későn - 29 évesen - kezdtem el hallgatni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1660) Vukocska


Vukocska
tag

Ténleg nagyon aranyos. Biztos azért szereti azt a helyet mert meleg van.

Gyuszi a Pokolgépet Eddát Ossiant Metallicát, Iron Maiden-t hallgat. :) A Rammstein sem rossz


[Szerkesztve]

(#1661) ladybug


ladybug
őstag

Panka és Borka rajzolnak:
[link] :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1662) Vukocska válasza ladybug (#1661) üzenetére


Vukocska
tag

:C
Látom jól elvannak.

Mi is így kezdtük valamikor Gyuszival, most ott tartunk, ahol én vagyok ott van ő is, követ minden hova.
Most is itt heverészik a billenytűzet előtt és répázik.
Sőt ha az illemhelyre megyek, akkor kaparja az ajtót hogy jönni akar utánam, meg szellőző rácson akar bebújni, de már nem fér át :)




(#1663) Shadowfax válasza ladybug (#1661) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nagyon édesek így együtt. :D
Nagyon örülök, hogy ilyen jó helyre került az a lökött. :B ;)

(#1664) b_anita válasza Vukocska (#1662) üzenetére


b_anita
csendes tag

Az Én Dollym csak az utóbbi néhány hónapban lett ilyen ''követős''. De ez már odáig fajult, szó szerint a lábam alatt van állandóan, jön az ágyra, a fürdőbe meg mindenhova utánam. Nagyon aranyosan, csak néha kicsit fárasztó, mert ugye Ő fekete és nem mindig veszem észre hogy ott van :F
Ja, meg az új mánia: mindig rám akar feküdni. És ha megmozdulok akkor meg morog. És ha netán nem Őt simogatom akkor odajön nekem morog egyet, a másik állatkámat (amelyiket épp akkor simogatom) azt meg elüldözi. Arról nem beszélve hogy kaptam egy új ágyat, aminek az ágyneműtartójába bele tud menni, és imád ott lenni. Kivenni persze nem hagyja magát...
Nem tudom, el lett kényeztetve??? :B Neeeeem.... :DDD :D

[link]
[link]

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1665) Vukocska válasza b_anita (#1664) üzenetére


Vukocska
tag

Ez mást simogatom ''féltékenység'' nálunk is meg van. Csak nálunk más a helyzet, ugye ő a legkisebb szabadon mászkáló állatkám.
És amikor a kutyákkal játszok akor azoknak megy neki, és mindig kergetőzés lesz a vége. Elől a nyúl utána a két kutya. Ha sikerül Gyuszit srokba szorítani akkor Gyuszi próbál védekezni, dobbant egyet a hátsó lábával. Ha ez nem elég akkor lelapul. Erre valamelyik kutya ''átharapja'' Gyuszi torkát, szegény nyúl csak úgy bámul kifele megszeppenve valamelyik kutya szájából. Amikor a nyaka szabadul a fogásból usgyi neki futás megint. Érdekes hogy azok az éles kutyafogak, amelyek a csontot is keté harapják, soha semmilyen sebet nem ejtenek a nyuszin. Ez megy amíg meg nem unják... ilyenkor elterülnek épp ott ahol vannav, vagy egymás mellé bújnak a számukra elhelyezett párnával ellátott állatsarokba.

De igazából kint érzik jól magukat az udvaron, ott több a hely a futkározáshoz, pl ház körül.

(#1666) ladybug


ladybug
őstag

Panka a masszálást csípi nagyon. Ha elkezdem simogatni, lelapul teljesen, elhagyja magát, és szépen jól át kell dörgölni a szőrét. A másik a követés. Úgy jön a nyomomban, mint egy kiskutya, és mindenhová.

A macska barátkozik meg vele nehezen. Panka még bátrabb, de a macskánk, Sony, nagyon távolságtartó.

A kutyákhoz nem merem még közel engedni. Mogyoró rögtön játszana vele, és azt a nyúl nem biztos, hogy túlélné.

Mennyi ideig van nálatok a nyuszi kint a ketrecből? Wc papír gurigát adhatok neki rágcsálni? Mert folyton rájár.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1667) Vukocska válasza ladybug (#1666) üzenetére


Vukocska
tag

Mennyi ideig van nálatok a nyuszi kint a ketrecből?
Napi 24 órában szabadon van, Gyuszi nem ismeri a ketrecet.

Wc papír gurigát adhatok neki rágcsálni? Mert folyton rájár.
Az is papír, és ha sikerül neki úgy szétrágni hogy lenyelelheti, az nem éppen használ neki.

(#1668) ladybug válasza Vukocska (#1667) üzenetére


ladybug
őstag

Ok, rendben, a papírt mellőzzük.

És ha nem ismeri a ketrecet, hogy hagyod otthon egyedül?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1669) Vukocska válasza ladybug (#1668) üzenetére


Vukocska
tag

Eddig kiraktam az udvarra.
Kint építettem neki ólat, amiben van fűtés, és ha fázott odabent volt, vagy egyszerűen bebújt az őzikém mellé, a jó meleg szalmába.

Most hogy Ödönke elment, így elbontom a terráriumát. A lakás egy kb 25nméteres helyisége volt erre kialakítva. Most ezt fogják megkapni a kutyák plusz a nyuszi.
A szobának két ajtaja van, egyik az udvarra, másik meg az előszobára néz.
Az udvarra néző ajtóra csinálok járatot ha akarnak ki tudjanak menni az udvarra.
Rakok le neki műgyepet, egy kis patakocskának álcázott önitatót, önetetőt a nyuszkónak Így az a szoba lesz az ő kicsi birodalmuk.
Ha nem vagyunk itthon akkor ott lesznek, ha pedig itthon vagyunk akkkor az előszobára nyiló ajtót kinyitom és bent is vannak.

Nha ez a terv, de addig is irány ki az udvarra ha nem vagyunk itthon. Szerencse hogy nincs olyan hideg kemény tél.

(#1670) ladybug válasza Vukocska (#1669) üzenetére


ladybug
őstag

Oh, de jó soruk van ezeknek az állatoknak. :)

Mivel én ezt nem tudom megtenni, marad az alvás, a piszkítás a ketrecben. Meg hát ő mindig is benti nyuszi volt. Tavasszal majd talán kiviszem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1671) ladybug


ladybug
őstag

Nyulunk felfedezte a degunkat is. Mielőtt meggyanúsítanátok minket, elárulom, hogy ő mászott fel a terráriumig és rá is. :)
Íme két kép:
[link]

[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1672) Shadowfax válasza ladybug (#1671) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egy korábbi képen én nem láttam ezt a hálót a terráriumon... :F Panka elleni védelem? ;]

(#1673) ladybug válasza Shadowfax (#1672) üzenetére


ladybug
őstag

Is, és a macska elleni is. Különben már párszor felkerült volna az étlapra. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1674) ladybug


ladybug
őstag

Panka féltékeny. Méghozzá Páromra. Ha megöleljük vagy átkaroljuk egymást, máris ott terem mellettünk, párszor körbefutkos minket, morrog (direkt két r-rel írtam), és elejt néha egy pötty kakit. Ilyenkor van vmi teendő? Úgy értem meg kell fegyelmezni? És ha igen, hogyan? Vagy hagyjuk rá, és dolgozza fel maga ezt a dolgot?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1675) chokeee válasza ladybug (#1674) üzenetére


chokeee
aktív tag

hajítsd ki !

gumiczuczli

(#1676) Vukocska válasza chokeee (#1675) üzenetére


Vukocska
tag

A nyulat vagy párját?

(#1677) Vukocska válasza ladybug (#1674) üzenetére


Vukocska
tag

A pötty kakit betenni a ketrecbe, a nyulat meg utána, esetleg egy kis paskolás.
Odabent majd elgondolkozik hogy mi is a pálya.

(#1678) ladybug válasza Vukocska (#1677) üzenetére


ladybug
őstag

Oh, végre a régi avatarod. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1679) foltika


foltika
csendes tag

Az én nyuszimmal hasonló a helyzet, mint Pankával, csak nálunk ez akkor következik be, ha vendégek jönnek, de akkor mindig.
Ugyanazt alkalmaztam, amit Vukocska tanácsolt. Kaki, nyuszi be, tasli a popsira, leszídás. :))
Sajnos, semmi változás. :(
Remélhetek még?

[Szerkesztve]

(#1680) chokeee válasza Vukocska (#1676) üzenetére


chokeee
aktív tag

tetszés szerint ...

gumiczuczli

(#1681) Vukocska válasza foltika (#1679) üzenetére


Vukocska
tag

Hozzánk is ha vendég jön akkor van gubanc.
Szólni kell a vendégeknek hogy vigyáz a nyúl harap, mert bizony az a rossz szokása van Gyuszinak, hogy hopp egy harapás a nagylábújba ;] igazi házörző :B

Hogy remélhecc még, azt nem tudom, hisz a nyuszik nagyon öntörvényüek tudnak lenni, de az biztos hogy egy tasli a popsira nem fogja meggyőzni. Ne add fel

(#1682) Vigneau válasza foltika (#1679) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha olyan, mint a miénk, akkor menthetetlen. A nyulak öntörvényűek és igen önfejűek. :DDD :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1683) Vukocska válasza Vigneau (#1682) üzenetére


Vukocska
tag

Szia!
Durci hogy van, rég nem hallottunk róla.

(#1684) foltika válasza Vukocska (#1681) üzenetére


foltika
csendes tag

Ez nagyon király, ha unom a vendéget ráuszítom a kutya-nyuszit. :P
Ha választhatnék, inkább ezt választanám, mint a bogyót. Bár mindegy mit szedek össze, a kakit, vagy egy-két nagylábujjat. :)
Azt hiszem úgy oldom meg ezt a kérdést, hogy minden vendég kap egy kis seprűt meg egy lapátot, és azzal közlekednek a lakásban. :))

(#1685) Vukocska válasza foltika (#1684) üzenetére


Vukocska
tag

Vagy ha vendég jön pelenkázd be a nyuszkót :P

(#1686) foltika


foltika
csendes tag

Nem tudom mit tegyek :F
A ti nyuszitok nem szokta rázni a fülét, és vakarni néha? Attól félek nem-e atkája van, bár megnézten szép tisztának látszik, de lehet, hogy szemmel ez nem látható :F Vigyem orvoshoz?

(#1687) foltika válasza Vukocska (#1685) üzenetére


foltika
csendes tag

Majd, ha Gyuszira szájkosarat teszel. :P

[Szerkesztve]

(#1688) Vigneau válasza Vukocska (#1683) üzenetére


Vigneau
félisten

Passzívan aktív. Csak akkor érdeklődik irántam, ha kaja kell neki - de akkor piszkosul. Utána meg könyönyösen tűri a simogatást.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1689) Vukocska válasza Vigneau (#1688) üzenetére


Vukocska
tag

Vegyél neki egy társat, (Pl degu, másik nyúl, hörcsög, tengeri malac) és felpezsdül nálad is az élet : ;)

(#1690) Vukocska válasza foltika (#1687) üzenetére


Vukocska
tag

Gyuszira szájkosár? Még Chuck Norris sem tudná ráerőszakolni ;]

(#1691) ladybug válasza Vukocska (#1689) üzenetére


ladybug
őstag

Vagy gyártsanak 2 gyereket. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1692) b_anita válasza Vigneau (#1688) üzenetére


b_anita
csendes tag

Pfúúúúú, a nyúl+tengeri malac az elég vicces párosítás :))
Nálunk ilyen anya gyerek kapcsolat alakult ki. A Malacka mindig Dolly nyomában van. Dolly meg állandóan nyalogatja... nagyon édesek :DD

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1693) Vigneau válasza Vukocska (#1689) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehet, hogy van benne valami. Majd megtárgyaljuk a Párommal.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1694) Vigneau válasza ladybug (#1691) üzenetére


Vigneau
félisten

Jáááj, inkább veszek még egy másik nyulat, csak azt ne... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1695) foltika válasza Vukocska (#1690) üzenetére


foltika
csendes tag

Hasonló a helyzet Foltos pelusával. Nagyon kényes a hátsó felére. Ezek a nyuszkók olyanok mint a lovak, elől harapnak, hátúl meg rúgnak. :P

(#1696) ladybug


ladybug
őstag

Panka ma töbször is volt büntiben. A szőnyeg rojtjait rágja. Hasonlít a színe és a formája a szénára. Lehet, hogy annak hiszi?

Aztán ez a csúnya féltékenysége. Ha Réka a karomban van, vagy együtt vagyok vele. odajön mellénk, párszor körbefutkos, és bosszúból odapöttyent 1 db kakit. Úgyhogy 2x emiatt, 1x pedig a rágás miatt kellett büntetésben részesíteni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1697) Zoliboy


Zoliboy
tag

Igy pihizik a mi nyuszink,Tepsis: [link]

[Szerkesztve]

(#1698) troland26


troland26
őstag

Már bocsánat az oktalanságomért de miért hívják törpenyúlnak ? A képeket elnézve méretbeli különbségeket nem nagyon tudok felfedezni (mitől törpe?) :F

(#1699) LJoE válasza troland26 (#1698) üzenetére


LJoE
senior tag

nem sokkal, de kisebbek azért

ígértem Hugóról képeket (a névadó még unokatesóm volt, ugyanis eredetileg az övé volt)
elég gányul sikerült képek, de majd még rakok fel normálisabbakat is, ha meglelem
[link]
[link]



[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1700) Vukocska válasza LJoE (#1699) üzenetére


Vukocska
tag

Nagyon szép, édes aranyos nyuszkó

Hogy van?
A páromnak elmeséltem hogy mi van a szemével, és most megnézte a képeket elkzedtett sírni, és én is megkönnyeztem

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.