Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Vigneau


Vigneau
félisten

Egy hét nyaralás után mi is visszakaptuk az Édesanyai lízingből Durcit. Mindkét fél nagyon élvezte a ''rabbitsitter''-séget. Jelenleg az előszobai kövön hűsöl a házi kedvenc, jól is teszi. Féltem tőle, hogy elfelejt bennünket, de nem volt nagy gond.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1302) Vigneau


Vigneau
félisten

Nagyon elkényelmesedett a nyulunk. Nézelődik, összevissza mászkál. Percenként ráfigyelek azért. Egyszer csak leugrik az ágyról, utána egy perc múlva bűz csapja meg az orrom. Két bogyó az ágyon. Gondolom, nem ez a baj forrása. Igazam is lett, nesze neked ágy. Ráadásul a fejünknél. Ami benne volt pisi, azt sikeresen ki is eresztette mind - nagyjából a napi adag jelentős részét, mert az alomján nyoma sincs vizeletnek. Most elég pipa vagyok :((( , be is zártam a helyére, szegény Párom meg csak sikálja az ágyat. :( Ilyenkor vagyok úgy vele, hogy jó lenne egy kertes ház, ahol lehetne egy jó nagy placca. Viszont akkor még ennyire se bagózna ránk. Nagyon öntörvényű és nem tudom, mit is kéne csinálni már... No, majd csak lesz valahogy.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1303) crissie


crissie
csendes tag

Sziasztok!
Nekem sajnos nincs nyuszim, de mostanában elég gyakran olvasgatom ezt a topic-ot.. Őszintén megmondva, szomorkásabb napjaimon felvidítanak azok, amiket a nyuszijaitokról írtatok :)
Pároméknak is van egy, aki számomra kissé meglepő dolgokat is tud produkálni :DDD
Mint például a vaniliás karikáim eltulajdonítása, rágóevés (kb 10-15 db golyó rágó egy huzamba), stb. :D Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen nyuszi mikre képes ;]

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni õket dolgozni.''

(#1304) Vigneau válasza crissie (#1303) üzenetére


Vigneau
félisten

És mi lesz a golyó rágógumival a megevés után? Felfuvódik a nyuszi, vagy ő is rágógumit fog gyártani? ;]
Nem semmi, amit véghezvisz az a nyúl...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1305) crissie válasza Vigneau (#1304) üzenetére


crissie
csendes tag

Az igazság az, hogy semmit se vettünk észre a nyuszinál másnap.. Pedig azt gondoltuk, hogy reggel mikor bemegyünk az étkezőbe, a helyiség teli lesz Lola által gyártott ''lufikkal'' ;] :DDD , deh nem így lett.. :D

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni õket dolgozni.''

(#1306) Sir Psycho válasza crissie (#1305) üzenetére


Sir Psycho
aktív tag

igaz ami igaz gondolkodtunk h milesz másnap, deh megse kottyant neki:)

(#1307) Vigneau válasza Sir Psycho (#1306) üzenetére


Vigneau
félisten

Nocsak, tán csak nem Lola-Nyunyó volt az? :Y

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1308) Vukocska válasza crissie (#1303) üzenetére


Vukocska
tag

A vaniliás karikával és rágóval vigyázzatok nagyon, utóbbit kerüljétek.

A nyúl gyomra nem tud ilyen dolgokat megemészteni, a főleg a rágót nem.


Sir Psycho : Az hogy megsem kottyant neki, nem azt jelenti hogy használ is a gyomrának.



[Szerkesztve]

(#1309) Vukocska


Vukocska
tag

Nha nem soká indulunk.
Ma egész nap pakolás volt, Gyuszi most a páromat készítette ki.
Én elővettem a bőröndöt és kinyitva feltettem az ágyra, Gyuszi bele is fészkelte magát.
Innen kezdődtek a gubancok.... a párom kivette a nyulat és tele pakolta a bőröndöt.
Persze ez Gyuszinak zokon esett, és amikor nem volt szemmel tartva, kikaparta a bőrőndbe behajtogatott vasalt ruhákat., és újra bebújt.
Nha ezt eljátszották vagy kétszer.

Sipi : Gyuszi nem fog vezetni. Csajozni meg majd együtt megyünk a fövenyen :)

(#1310) crissie válasza Vigneau (#1307) üzenetére


crissie
csendes tag

Deh, Lola Nyunyóról van szó :)

Lola sajnos a szekrényről lopta le a rágót.. Nem voltunk otthon, mire hazaértünk az a látvány fogadott minket, hogy a rágós doboz a földön hever... Valahogy feljutott a szekrényre.. Igaz tőle bármi kitelik, ezen már nem is csodálkozik senki :U A vaniliás karikát ''tereléssel'' sikerült ellopnia.. Direkt megnéztem, hogy nincs-e a doboz közelébe (2x is), persze Ő az ágyon ült nyugodtan, mire levettem róla a szememet (kb fél percre), nekiesett a doboznak :Y Aztán miután tudta, hogy rosszat csinált, jött bújni hozzám.. Persze ''gonosz'' voltam, és kitessékeltem a szobából.. ;] Deh valahogy tudtára kell adni, hogy rosszat csinált.. :U

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni õket dolgozni.''

(#1311) Vigneau válasza crissie (#1310) üzenetére


Vigneau
félisten

Nocsak, akkor Te egy újabb leányzó vagy itt a PH!-n, akit a párja fertőzött meg a fórumozással. ;) :C De Lola akkor nem közös nyuszi, ha jól értettem, ugye?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1312) crissie válasza Vigneau (#1311) üzenetére


crissie
csendes tag

Igen, jól értetted, nem közös, deh elég gyakran látom a csínytevéseit :) Gondolkodtam azon, hogy nekem is jó lenne egy nyuszi, deh egyrészt a kutyám nem tűrné meg :U , másrészt talán jobb ha a szobám egybe marad, nem rágja szét egy nyuszó :Y :DD

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni õket dolgozni.''

(#1313) Vigneau válasza crissie (#1312) üzenetére


Vigneau
félisten

Az biztos, ha nem figyelsz picit oda, már ki is használják a helyzetet. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1314) Vigneau


Vigneau
félisten

Szegény nyuszó jelenleg a számüzetését tölti a konyhában - festem az előszobát... Talán holnap már vissza is költözhet a jó hűs szobába. Néha milyen jópofákat tud prüszkölni. Lehet, nem tetszik neki a festék szaga. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1315) b_anita


b_anita
csendes tag

Nah, sajna vége a nyaralásnak... :O
Amikor megérkeztem Dolly láthatóan nagyon örült nekem! Egész nap körülöttem ugrált, még aludni se hagyott, folyton felugrált az ágyra és bökdösött az orrával. :))

Szerencsére szépen el volt látva, sőt úgy látom még nőtt is... már nem olyan csöpp, kezd igazi, nagy nyuszi lenni!

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1316) Vigneau válasza b_anita (#1315) üzenetére


Vigneau
félisten

Nagy nyuszi = Több rosszalkodás. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1317) Kidus


Kidus
őstag

[link] A kedves
[link] A meltosagteljes
[link] A kivancsi
[link] Es a faradt dagi :)

Assuming Control

(#1318) Shadowfax válasza Kidus (#1317) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jaj, nagyon kis cukorfalat még mindig ez a gyönyörűség! :) :D
Sok-sok puszi az édes kobakjára. :B ;)

(#1319) b_anita


b_anita
csendes tag

Lehet hogy ezt már sokan láttátok, meg volt is már erről szó....
de annyira megdöbbentő hogy érdemes megnézni:[link]

már csak egy ilyen nyuszi hiányozna... :Y

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1320) crissie válasza b_anita (#1319) üzenetére


crissie
csendes tag

Nagyon édi ez az óriás nyuszi! :D Elfogadnék egy ilyet :DD Igaz lehet, hogy babakocsiban kellene tologatni... De persze a cél érdekében mindent ;] :C



[Szerkesztve]

''A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni õket dolgozni.''

(#1321) Vigneau válasza Kidus (#1317) üzenetére


Vigneau
félisten

Nagyon jópofa. Tetszik, hogy nem annyira lógós a füle, mint Durcinak.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1322) Vigneau válasza b_anita (#1319) üzenetére


Vigneau
félisten

Ilyen nyuszit én is elfogadnék, ha lenne kertes házam. Gondolom, jóval nyugodtabb, mint kisebb társai.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1323) Kidus válasza Vigneau (#1321) üzenetére


Kidus
őstag

Mert kihizta a fulet is :P

Assuming Control

(#1324) Vigneau válasza Kidus (#1323) üzenetére


Vigneau
félisten

Az igen... :Y
A miénknek meg a tokája lett iszonyat nagy. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1325) b_anita


b_anita
csendes tag

Dolly mindent megrág! Szó szerint mindent!! Arról már nem is beszélek hogy a tapétát tönkretette, de most legutóbb amin nagyon felhúztam magam: a távirányítómról 4 gombot lerágott! :((( És egy nagyon régi plüssálatomnak a fülét is szétcimbálta...!!! Egyszerűen neem tudok vele mit kezdeni! :F Azon túl hogy nagyon-nagyon... felidegesített eszembe jutott valami: nem lesz valami baja ettől a sok szeméttől amit megrág?? Hiszen gondolom valamennyi a gyomrába is jut, hisz a darabok amkiet lerágott rendszerint nincsenek a tett színhelyén! Szóval szerintetek nem lesz semmi baja?? Tudom, mindenki figyelmeztett h a nyulak mindent megrágnak, de nem hittem volna hogy ezt szó szerint kell érteni?!
Komolyan rosszabb mint egy gyerek, vagy kettő... ;]

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1326) b_anita


b_anita
csendes tag

---ha esetleg vki tud tuti nyulnevelő tippeket... :))

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1327) Vigneau válasza b_anita (#1325) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha majd beleharap a 220-as vezetékbe is, akkor az majd elég intő példa lesz a számára. Durci már megnyalta a fogaival blankolt vezetéket. Útban vol neki, hát ellátta a baját - legalábbis ő azt hihette. Meg is pörkölődött a bajsza és az orra (a szagokról ne is beszéljünk). Meg persze levágta a biztosítékot.
Azóta nem igazán rág. De persze előtte nálunk is megkóstolta a távirányítót, most is látszanak rajta a fognyomok.
Esetleg az óvatos seggrepacsi és a határozott intő szó segíthet a nevelésben.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1328) b_anita


b_anita
csendes tag

[link]
:))

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1329) Vigneau válasza b_anita (#1328) üzenetére


Vigneau
félisten

Nagyon jópofa. Mintha kék szemei lennének. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1330) Vukocska


Vukocska
tag

b_anita
A szemei se állnak jól ennek a nyúlnak ;]
Rosz nyuszi lesz nagykorába is.
De nagyon édi.
Neveléshez csak annyi, hogy néha kell a verés is, mert különben a fejedre nő. Lásd az esetemben Gyuszit, elég csak visszaolvasgatni a topicban.

Vigneau
Az ágyravizelés nem volt más mint terület megjelőlés. Ez szerintem azért volt mert el lett mozdítva a megszokott területéről, és ez megzavarta.
Ilynekor ugyanúgy kell eljárrni mint az új nyuszi vásárlásákor, pár napig csak ketrec hogy tudja hogy hol az illemhely.

Ha majd beleharap a 220-as vezetékbe is, akkor az majd elég intő példa lesz a számára
Azért ugye tudod hogy a 220V-os esetnél nagy szerencséje volt Durcinak, rosszabbul is elsülhetet volna.

Kidus
Ténleg jó sokat hízott a nyuszkó, mit csináltatok vele? felfújtattátok?.
Ha nem akarjátok hogy tovább hízzon, a száraz takarmány adagját csökkentsétek, inkább zöldséget, gyümölcsöt kapjon, több mozgás, ha kell kergessétek meg ;]
Kérdés?: A nyúltápot (ha kap) takarmányboltba vagy kisállatkereskedőneél veszitek?
Ha takarmányboltba akkor vigyázzatok mert hízlaló (házi)nyulaknak van, hogy minél hamarabb elérjék a vágósúlyt.

Néhány szó tengerparti nyaralásról.
Mi jól éreztük magunkat, a kutyák is élvezték a tengert, alig lehetett őket kihívni a vízből.
Gyuszi már nem élvezte annyira a tengerpartot, először is sütötte a tappancsát a forró homok. A nedves homokot élvezte, elterült rajta, de egyszer jött egy nagyobb hullám és képen csapta. Szegény nyúl jól megrémült.
A nyaralás többi részét a szálláson töltötte, ahol a házigazda kislány kényesztette. Pl bölcsőbe tette, és úgy ringatta, és a szörpamacs még élvezte is hogy mozgatják a popóját :)

Hát most egy darabig nem lesz kirándulás.
A hét elején történt egy szomorú eset, a szemem láttára ment egy vadbarom egy kiskutyuson keresztül a zebrán.
A fiatal pár teljesen pánikba esett a kutya több sebből vérzett. Habozás nélkül megálltam és betettem a kutyust a kocsiba és montam a párnak hogy üljenek mellé és szorítsák a kezüket a sebbre, és indultunk egyből az ény kis csini állatházidokinénimhez. Igaz hogy hogy ehez átkellett száguldani az egész városon. E száguldáskor készült rólam két fotó, egy amelyiken az van, hogy 30as táblánál 80 km sebességgel haladtam, másodikon pedig az látható hogy piros lámpán megyek keresztül. Ez elég volt a hatóságnak hogy a jogsimat elvegye 1 évre, de ez engem nem zavar, a lényeg az hogy a kutyus él, és napról napra nő a esélye hogy teljesen felépüljön.

[Szerkesztve]

(#1331) Vukocska válasza Vukocska (#1330) üzenetére


Vukocska
tag

Kimaradt.
A gázoló tovább hajtott, de a rendszám alapján a feljelentés megtörtént, s remélem az ügyészség is állatkinzásnak minősíti az esetett, és megkapja a meltó büntetését.

(#1332) b_anita válasza Vukocska (#1330) üzenetére


b_anita
csendes tag

Háát, azt hiszem akkor kijelenthetjük hogy díszpolgár vagy! :C Ezt tudod, ugye hogy nem sokan tették volna meg!! Büszke lehetsz magadra, és remélem a kutyus meggyógyul!! :R Jóó, tudni hogy vannak még emberek akik ennyire szeretik és tisztelik az állatokat!!

''a szemei sem állnak jól ennek a nyúlnak''------- hát ez sajos igaz!! Azt hiszem kezd visszaélni azzal hogy nagyon szeretem őt!! :D Annyit már elértem hogy lég rászólnom, már tudja mi az amit nem szabad. Csak egy nagy baj van: ezt csak olyankor tudja ha a láthatáron vagyok, amint eltűnök, egyből elfelejti!! Azt hiszem mondjuk az ágyra bogyózásról többé-kevésbé sikerült leszoktatni!! :DD

Tényleg nagyon ragaszkodik hozzm, állandóan a közelemben akar lenni!! A rosszaságokat leszámítva nagyon nyugodt nyuszi, és azzal ellentétben amithallottam a nyulakról, Ő imád kézben lenni. Képes nagyokat pihengetni órákig, amíg én TV-t nézek. Most pl. két hétig betegeskedtem és ott feküdt az ágyam mellett egész nap!! Oooolyan édi volt!!!!! :)

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1333) b_anita


b_anita
csendes tag

Ezt még meg akartam mutatni, mert tényleg lerí róla a rosszaság :))

[link]

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1334) Vukocska válasza b_anita (#1332) üzenetére


Vukocska
tag

Köszönöm ezt a megtiszteltetést,de nem tettem én semmiféle különleges dolgot, szerintem a legtöbb kutya/állat tulajdonos, kutya/állat bartát megtette volna.

Hálálkodás az van bőven, már rendelőben elkezdődött, amikor az orvos elmondta hogy kutya rendbe jöhet. A leányzó egyból a nyakamba ugrott, hát ennyi ölelést ritkán kaptam, mint ettől a két embertől. Azót mindennap felhívnak és tudatják velem hogy mi a van a kutyussal, valamint felajánlottak 100 000Ft-ot, amit nem fogadtam el. Amit elfogadtam az egy vacsora meghívás volt. Most aug. 20 dikán meg ők jönnek hozzánk.

A kutyus állapota: A nehezén a műtéteken már túl van, de még hosszú út áll a teljes felépüléshez. Elsősorban felkéne erősödnie, sokkot kapott, és nem nagyon eszik.

(#1335) Vukocska válasza b_anita (#1333) üzenetére


Vukocska
tag

Nagyon aranyos :C mondhatnák hogy ördögi (a szine miatt)

Ha egyszer lesz egy fekete nyulam Örödgnek fogom hívni ;]

(#1336) Vigneau válasza Vukocska (#1330) üzenetére


Vigneau
félisten

Furcsa, mert több nap után lett kiengedve - a mozgatást követően - és akkor csinálta.

Apropó, hogy álltok a nyúlmosdatással? Kezdek gondolkodni rajta. Tudom, tisztálkodnak maguk is, de mennyire szokás ez a részünkről?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1337) Kidus válasza Vukocska (#1330) üzenetére


Kidus
őstag

Chill kikeri maganak, o nem is kover! :D
Csak husi, de amugy nem nagyon, csak mikor osszehuzza magat, akkor tunik ugy :)
Mozog majdnem minden nap, es bolti kajat eszik ( Fit+Fun magkeverek, meg valami olyan cucc melle, amiben viragok meg mindenfele illatos dolgok vannak :) ), es meg kap neha almat is, meg repat, bar mostanaban nem nagyon volt idom venni neki.
Nem szeretnem dietaztatni, olyan kis nyeszlett volt, mikor megvettuk, azt mondtak, nem sokat adnak neki es ugyis elpusztul.
Orulok, hogy ekkora lett :)

Jah, es grat a mento akciohoz, kar, hogy a jogsi szempontjabol rossz vege lett.
Nem lehet ezt a dontest a tortenettel kedvezo iranyba befolyasolni? Nem erdekli oket, miert volt gyorshajtas, es szabalyszeges?

Assuming Control

(#1338) Vukocska


Vukocska
tag

Vigneau
Miért akarod fürdetni, büdös?
Gyuszi utálja vizet, de mondjuk ez engem nem érdekel, néha belehajítom a medencébe.
az hogy megfürdessük samponnal még nem jutott az eszünkben, de kivitelezhető.

Langyos víz + Sampon
A sampont jól kikell mosni a bundából, mert a benne maradt sampon viszketetséget okoz
Amire vigyázni kell, nem menjen a fülébe és szemébe mert gyulladáshoz vezethet
A fürdés után jó szárazra kel törölgetni, nem szabaad egyből eleengedni mert magától megfog hempergőzni valahol, és akkor oda szép tiszta bunda.

Furcsa, mert több nap után lett kiengedve - a mozgatást követően - és akkor csinálta.


Akkor csupán csibészségből, hogy téged bosszantson, sajnos ilyen az öntörvényű nyuszi.

Kidus
Először elnézést hogy lekövéreztem a nyuszidat.Chili-tól is elnézést adj egy simit neki a helyemben.

Ez már kedvező döntés volt. Az első 3 évre szólt. Fellebezés meg némi protekció útján lett belőle 1.
Amikor először bementem a 3 éves papírral akkor egyből kérdezték, hogy megérte az a nagy rohanás. A történet elmondása utána az ügyéntiző is azt mondta hogy mérte. Ő tanácsolta a fellebezést. Valamint szólt az érdekemben a felettesének, aki ezek után elbeszélgett velem. Legszívesebben eltörölték volna a büntetést, de a szabály mindenkire vonatkozik.
Mint mondtam annyira nem zavar, mert a páromnak is van jogsija, most fordult a kocka én leszek a utas :)

(#1339) Vigneau válasza Vukocska (#1338) üzenetére


Vigneau
félisten

A fürdetés csak azért jutott eszünkbe, mert a forgácsban levő fűrészpor irritálhatja a bőrét. Elég sokszor vakaródzik. Nem hinném, hogy bolhás lenne, hiszen rajtunk kívül nem érintkezik mással és mi sem vagyunk azok.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1340) Vukocska válasza Vigneau (#1339) üzenetére


Vukocska
tag

Lehet hogy iritálja én erről az almos (forgács/fűrészpor) dologról nem tudok nyilatkozni.
Próbáljátok kiporszívózni a bundáját ;]
Gyuszi nagyon élvezi amikor a kéziporszívóval végig megyek rajta, bar először félt tőle, vagy ténleg a fürdetés a megoldás.

[Szerkesztve]

(#1341) Vigneau válasza Vukocska (#1340) üzenetére


Vigneau
félisten

Durci ki nem állhatja a porszívót. Nagyon fél tőle... De az ötlet ettől függetlenül jó. ;] ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1342) Vukocska válasza Vigneau (#1341) üzenetére


Vukocska
tag

Akkor marad a fűrdetés, de Durcit mentalitását ismerve nem lesz könnyű dolgod, főleg ha a vízet sem csipázza....

Kellemes bírkozást, akarom mondani fűrdetést ;]
Sok sikert. :)

[Szerkesztve]

(#1343) Sipi válasza Vigneau (#1339) üzenetére


Sipi
addikt

Lehet olyan macskaalmot kapni, ami valami extrudált farúd-féle. A csomag elején is látszik a fényképen. Ez kemény, a nyuszi jól el tudja rágni, szagtalanít, és sokkal jobb a nedvszívó-képessége, mint bármilyen más alomnak. Hátránya, hogy mivel kemény, zörög a nyuszi alatt. Azonban a nyuszkók mindig egy helyre piszkítanak, így nem kell a teljes ketrecet felszórni vele, elég pár marékkal oda szórni, ahova bogyózni, pisilni szokott.
Így nem hordja szanaszét a forgács- és szalmadarabokat, illatos lesz, nem pisiszagú, és valószínűleg allergiát sem kap.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1344) Vigneau válasza Vukocska (#1342) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehet, új kádra lesz szükségünk? :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1345) Vigneau válasza Sipi (#1343) üzenetére


Vigneau
félisten

A forgáccsal is ugyanezt szoktam tenni. Egy helyre, ahova piszkít. Eddig bevált. Mindenesetre ez a cicaalom jó ötletnek tűnik. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1346) Kidus válasza Sipi (#1343) üzenetére


Kidus
őstag

Viszont van 2 hatranya:
Az egyik, hogy sokkal tobbe kerul, mint a forgacs.
A masik, hogy Chill fittyet hany a szabalyokra, es oda bogyozik, ahova epp tetszik neki :P

Assuming Control

(#1347) Sipi válasza Kidus (#1346) üzenetére


Sipi
addikt

Az lehet, hogy többe, de jóval tovább tart. :) Főleg, hogy a forgács jó részét széthordja a lakásban.
Chillt pedig nem értem... Verd el alaposan, mert anno rendesen szobatiszta volt. (Na jó, itt-ott potyogtatott, de nem sokszor és nem sokat.)
Azt a zörgős izét egyébként szerette. Azt rágni is tudja, és talán azért kakál oda, mert rágásközben jön a bogyó. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1348) Zoliboy


Zoliboy
tag

Sziasztok!

A mi tepsisünk már sokszor fürdött... és mostanra már megszerette...
Annyira édes és élvezi a samponozást is :) Küldünk pár képet... Üdv...

[link]
[link]

(#1349) b_anita válasza Zoliboy (#1348) üzenetére


b_anita
csendes tag

Nagyon aranyos :))

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

(#1350) Vigneau válasza Zoliboy (#1348) üzenetére


Vigneau
félisten

Nehéz volt rászoktatni? Attól tartok, Durcival küzdelmes lesz az élet ezen a téren... :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.