Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#351) Lenry válasza Lenry (#348) üzenetére


Lenry
félisten

és ezzel vége is a sztorinak.

mindent összegezve nem volt rossz.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#352) zack


zack
nagyúr

Kicsit elakadtam. Mountain Village - Reach the Smoke Beacon résznél. :B
Gondolom az lehet a kulcs, hogy a szögesdróttal betekert ajtókat valahogy ki lehet nyitni, de nem jöttem rá hogy hogy. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#353) zseko válasza zack (#352) üzenetére


zseko
veterán

A szögesdrótos ajtókhoz shotgun kell, az a kulcs hozzájuk :) Gondolom a gyűjthető tárgyakat akarnád összeszedni. A térképen jelöl pár dolgot lakattal, azokat csak akkor lehet majd ha megvan hozzá a megfelelő eszköz :) Anélkül is tovább lehet menni és később bármikor visszajönni, én is úgy csináltam. Nekem már csak a végső ajtó van hátra, azelőtt letáboroztam :D és elindultam megkeresni azt a hiányzó pár cuccot amik hátramaradtak. Ám van egy olyan érzésem hogy lesz 1-2 amit nem fogok tudni megszerezni :(

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#354) zack válasza zseko (#353) üzenetére


zack
nagyúr

Óóó bazze. Olyanom van is. :W

Köszi!
:DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#355) zack


zack
nagyúr

Tévedtem. Nincs. :F Hol tudom megszerezni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#356) Vistaboy válasza zack (#355) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sorban kapod az újabb fegyvereket és eszközöket, ahogy haladsz előre a fősztoriban. Ez a része teljesen lineáris, tehát addig nem tudsz elvenni az ellenfeleidtől semmit, amíg el nem jutsz odáig a történetben, ahol megkapod. Ilyenkor tudsz visszamenni a korábbi helyekre "nyitogatni" az ajtókat.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#357) zack válasza Vistaboy (#356) üzenetére


zack
nagyúr

Én ezt is értem, de nem tudok tovább jutni az említett helyen. :U Ha shotgun nélkül tovább lehet jutni akkor várom a segítséget. Nem tudok feljutni a táborhoz ahol a jelzőfüst van, mert a pálya utolsó harmada egy épületen keresztül vezet, ami szögesdrótos.
Nem én mondtam hogy shotgun kell, ezt más ajánlotta, és nem a konkrét problémámra. Leírtam hol vagyok és hol nem tudok tovább jutni. Erre jött a válasz hogy a szögesdrótos ajtóhoz shoti kell. Arról nem szólt a dolog, hogy azt az épületet ki tudom valahogy kerülni, és tovább jutni... :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#358) Vistaboy válasza zack (#357) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy biztos: az aktuális célhelyet az aktuális felszereléssel meg lehet tudni közelíteni, tehát az nem fordulhat elő, hogy nem tudsz továbbjutni. Nézz körbe a pályákon, hátha van fal, vagy más, ahol tovább tudsz jutni. A felszereléseidet is fejleszd, bár ha emiatt nem tudsz haladni, arra úgyis figyelmeztet a játék.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#359) lostprophet válasza zack (#357) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Youtube videó pont a szükséges résszel :) [link]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#360) dragonfx


dragonfx
veterán

egy hulladék fos ez a játék tesztelmni jo a vasat de nevetséges ez a sok átvezető xar video állandóan, meg hülye külső nézetes kontrol.meg megharapom meg fogtogatom.kb a balra jobbra szituáciokat csak egy robot birja megcisnálni vagy ha beleállsz 2 kézzel az AD billentyűkbe.vicc az egész.ilyne játékoknak ninc sjövője max a 10 éve spöcösknél akiknek van idjeük ezzel szarakodnim, szorakozni.
végülis 10 percig jo volt. :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#361) raggg válasza zack (#357) üzenetére


raggg
senior tag

Ha tisztán emlékszem akkor ilyenkor adja oda Roth azt a cuccot amin sziklafalon lehet felmászni és ha minden igaz úgy is kell ott továbbmenni.

De amúgy meg Q-t megnyomod és sárgán világít amerre menni kell.

ragklaatPS

(#362) madkiller válasza dragonfx (#360) üzenetére


madkiller
őstag

10 perc után teljesen ugyan ez volt a véleményem, de egy óra után megszokod és megszereted :D

(#363) zseko válasza zack (#357) üzenetére


zseko
veterán

Jah, hogy továbbjutni hogy kell. Mint írtam én is, tovább lehet jutni shotgun nélkül is, de kissé komplikált pálya mászás szempontjából, így leírni nem egyszerű, mert így pontosan nem tudni hol akadtál el. Elég sok szögesdrótos ajtó van :) De meg lehet oldani azzal a felszereléssel ami van.
Ahogy írták Roth odaadja a mászóvasat, elég sűrűn kell majd használni ezután.
Én azt gondoltam éjjel, hogy a tárgyakat akarod összegyűjteni arra ajánlottam a shotit, sorry :B De írtam azt is hogy anélkül is tovább lehet jutni.

(#360) dragonfx akkor ez lehet nem a te játékod. Nekem sem minden stílus jön be. Ám nem zavaróak benne a párbeszédek, itt legalább el lehet nyomni, próbáld csak ki a COD:BO-t, na az az idegesítő... ;) Ami zavaró az a qte (gombnyomogatós) marhaság, ezt hanyagolhatták volna. Egyébként pedig még jó hogy külső nézetes mint az eddigi összes rész, mivel a Tomb Raider nem fps hogy belső nézetes legyen... :U

Szerintem nekem vga limites a játék, megyek is megkérdezni néhány okosabbat mit gondol.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#364) raggg válasza zseko (#363) üzenetére


raggg
senior tag

Most ahogy hat a reggeli kávé egyre biztosabb vagyok benne, hogy a mászóvas lesz a nyerő. Ha nagyon elakadsz akkor Q-t nyomd meg (hosszan?) és ha sárgán világít a sziklafal, akkor "ráugrasz", E-t megnyomod és rácuppan a mászóvassal a sziklaoldalra.

ragklaatPS

(#365) persil válasza raggg (#364) üzenetére


persil
nagyúr

De amúgy nem tűnik fel, hogy akinek válaszoltál az tökéletesen tisztában van ezzel és csak másnak akart segíteni... ?

Ezt már nagyon sokszor észrevettem a fórumon, hogy olyan emberek kapnak tök nyilvánvaló, egyértelmű dolgokra választ, amivel teljesen tisztában vannak és pont másnak próbálnak segíteni. Engem amúgy kikészít, ha velem történik meg. Jár is érte mindig egy kő.

Szrk.: Ja és nehogy sértésnek vedd, láttam, hogy korábban te is segítettél az elakadt illetőnek, csak a figyelmetlenség, hogy hova megy a válasz. :)
Q-t egyszer kell megnyomni és addig maradsz "detektív módban", amíg meg nem mozdulsz. (PC-n, billentyűzettel legalábbis)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#366) dragonfx válasza zseko (#363) üzenetére


dragonfx
veterán

a qte alatt arra giondolsz mikor fell kell másznia, kiszabadulnia valahonnan? :U
madkiller>>tudod engem ugy neveltek a sz**t ne fogadjam el, ne szokjam meg ne törödjek bele. :DD :C.hanem szüntessem meg. :))
a grafika tényleg csodás le a kalappal utoléri a C3, FC3 szintet kár hogy elszurták ilyen örültségekkel. :( .nekem még mindig az FC3 az etalon tolom másodszorra is. :DDD .magyarul vajon kijön? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#367) zseko válasza raggg (#364) üzenetére


zseko
veterán

Még nem eléggé hatott a kávéd, rossz helyre címezted a hsz-t :DDD Nekem az LB-t kell megnyomni hozzá :P kapaszkodáshoz meg az X-et :)

Még két aknát nem találok, azokat üldözöm. Pedig nem kicsik :)

HR24.hu

(#368) zseko válasza dragonfx (#366) üzenetére


zseko
veterán

Nem egészen, arra mikor adott időre kell nyomni gombo(ka)t, asszem' a fülharapásos dolog is ilyen, na meg a balra-jobbra rángatásos rész, ez valóban felesleges. Szerencsére nincs belőle sok, talán egy tucatnyi ha lehet, és a cod:bo megoldásához képest nem zavaró. Gamepaddal jóval egyszerűbb a játék. És egy eleve külsőnézetes játéktól ne várd már el hogy belsőnézetes legyen, ez nem rámbó mint a cod vagy az FC vagy a Crysis :) fps-tps-rpg, nem ugyanazok :) Egy TR soha nem a 'lövöldéről' szólt.

Itt két dolgot lehet szóvátenni, a QTE meg a harc lehetett volna kevesebb és a 'klasszikus' mászkálós, kincskeresős rész több. A végefelé azért szerencsére már többet kell gondolkodni és mászkálni, ugrálni, bár itt se vitték túlzásba. Úgy gondolom, hogy ha olyanra készítették volna mint a 'klasszikus' TR-eket, igen sokan köpködnének.

Számomra pedig a TR1 az etalon hangulatban. A grafika másodlagos.

HR24.hu

(#369) dragonfx válasza zseko (#368) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem a mászkálosbol a PP:FS volt a legjobb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#370) raggg válasza persil (#365) üzenetére


raggg
senior tag

Nem vettem sértésnek és őszintén szólva észre is vettem, csak már nem tudtam rajta módosítani, szorri

ragklaatPS

(#371) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Az miért van, hogy játék közben a képernyő "bepontozódik" és már ki is lét a játékból?

Elég sűrűn kilép, pedig épp hogy elkezdtem a jétékot. Tress FX kikapcsolva. A videókártya drivere szerint a kompatibilítás "nem ajánlott" szinten van.

Vegyek le mindent Ultra LOW-ra és úgy próbáljam?
Steamen sem találok rá frissítást.

Live poor, die ritch.

(#372) zseko


zseko
veterán

lemértem menniyre terheli a játék a gépemet, ahogy látható a vga-t eléggé, a procit kevésbé:

HR24.hu

(#373) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

ahogy haladok elore, az jutott eszembe, hogy kb. a jatek vegeig hany db katonat gyilkol le egy ilyen fiatal csajszi? tipp? mindig a tomeggyilkos szo jut eszembe

(#374) pjani01


pjani01
csendes tag

Most értem a végére,szerintem egy nagyszerű játák lett. :D

(#375) zseko válasza pjani01 (#374) üzenetére


zseko
veterán

Én is most értem a végére, nagyon jó lett, bár az utolsó 2 cuccot megtalálni... :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#376) zseko válasza zseko (#375) üzenetére


zseko
veterán

Az achiknál érdekes hogy 50-et ír de csak 48 van belőlük, kettő hiányzik a listáról :F

HR24.hu

(#377) pjani01 válasza zseko (#375) üzenetére


pjani01
csendes tag

100% az nem semmi,az enyém vagy 67% lett. :C

(#378) TESCO-Zsömle válasza zseko (#376) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sanszos. Steam-en vannak olyan titkos achi-k, amik csak akkor válnak láthatóvá, ha teljesítetted a feladatot. Pl Deus Ex: Human Revolution is tele volt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#379) JamesHun válasza gyáliSanyi (#371) üzenetére


JamesHun
addikt

Ati kártyád van?

SeriesX: JamesSHun

(#380) McNamara


McNamara
Ármester

Már most bánom, hogy nem vettem egy survival editiont. Jól kifogytak a készletek. Sima változat se sok helyen van.

(#381) gyáliSanyi válasza JamesHun (#379) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Nvidia. De kártya hiba lesz, mivel most visszatettem a régebbi GTS 250-et és azzal már megy rendesen.

Live poor, die ritch.

(#382) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Én még nem vittem végig a játékot, nem is akarom 2-3 nap alatt végigrohanni, de idáig tetszik.
Nem játszottam még sose Tomb Raider játékkal, de ez megérte a pénzét.
Már lassan el is felejtettem, hogy milyen játszani egy olyan játékkal, amibe 4-5 fegyver van csak.

A Final destination-ból lettek kivéve az elhalálozási esetek Laránál? Mert nagyon horror.

Live poor, die ritch.

(#383) Croft-21


Croft-21
őstag

Megvan a 100% :)
Most jöhet a multi

(#384) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Hogy tudjátok 100%-ra megcsinálni? Mi kell hozzá?

Live poor, die ritch.

(#385) FoxiestFox válasza gyáliSanyi (#384) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elszántság :P

(#386) Crytek válasza gyáliSanyi (#384) üzenetére


Crytek
veterán

Két db szemgolyó bár 1 is megteszi ,meg az ujjaid amivel előhozod a térképet és megkeresed a cuccokat amik kellenek a 100%-hoz

Nekem még 2 db single player acsi kell és jöhet a multi,de az egyikkel szopat a steam nem akarja beadni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#387) gyáliSanyi válasza Crytek (#386) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Térképet nem mindig nézem emiatt, de majd figyelek rá. Most még a játék érdekel jobban nem a keresgetések.

Live poor, die ritch.

(#388) Crytek válasza gyáliSanyi (#387) üzenetére


Crytek
veterán

Az maga nagyon rövid sajnos a keresgélés adja az idő nagyobb részét szinte!

Next PC Upgrade: 2022

(#389) UnConnecteD válasza Crytek (#386) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en a jatek kb. felenel vettem eszre, hogy van terkep :o

(#390) gyáliSanyi válasza Crytek (#388) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Volt ahol gombákat kellett gyűjteni, na ilyen szerintem nincs a térképen? Vagy van?

Live poor, die ritch.

(#391) csaabz


csaabz
őstag

Ez a játék lélegzetelállítóan jóra sikeredett. Nem is lehet abbahagyni...
Szvsz jobban leköti az embert, mint a crysis 3... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#392) FoxiestFox válasza csaabz (#391) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Annál nem nehéz :)

(#393) Crytek válasza gyáliSanyi (#390) üzenetére


Crytek
veterán

Azokat a Q megnyomásával látod!

Egyedül 1 elégethető zászló és 2 db akna volt amit agyonkerestem már tiszta ideg voltam. Biztos csuklott aki odarakta őket!

Next PC Upgrade: 2022

(#394) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem már tölti a második Patch-et. :))

80.5 MB

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#395) Crytek válasza TESCO-Zsömle (#394) üzenetére


Crytek
veterán

- Addressed an issue in ”Shipwreck Beach” where the mast on the wooden ship was occasionally missing depending on the player’s path.
- Fixed a gating issue in “Research Bunker” where the elevator would get stuck in an unintended state.
- Fixes for multiplayer connectivity
o An issue related to security certificates that stopped many users from connection to Square Enix servers was resolved.
o Improved messages when you are unable to connect with Square Enix servers.
- Improvements to voice-chat for multiplayer
o New Push-To-Talk feature, by default mapped to F1.
o New voice-chat volume option.
o Improved overall quality of voice-chat.
- Fixes for crashes on startup in specific situations when no audio output is available.
- Fixes for various reported crashes during both single-player and multi-player.
- Movies are showing up again when using SSAA.
- Cost of TressFX reduced, especially in combination with SSAA.
- TressFX memory usage reduced for AMD Eyefinity and NVIDIA Surround setups.
- TressFX simulation and graphical quality improvements.
- New Ultra-quality shadow mode for contact hardening shadows. This is not enabled by default in any quality profile, but can be enabled from the advanced settings.
- Improvements to fullscreen/windowed switching and multiple display handling.
- Various UI improvements.

Next PC Upgrade: 2022

(#396) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#394) üzenetére


- = Zk = -
félisten

faca -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#397) TESCO-Zsömle válasza Crytek (#395) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én az első táborhelynél megálltam, és várom a Patch-eket. Lehet majd csak Bio3 után állok neki, bár annak előtte at 1-et és a 2-t kéne megcsinálni, hátha van értelme...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#398) FoxiestFox válasza TESCO-Zsömle (#397) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az első nagyon adja' (bár utálom ezt a kifejezést, de tényleg) ;]

(#399) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

itt a vege, kesz van, 79% lett. az elso TR jatek, amit vegig tudtam jatszani. az az arckepes credits jopofa, meg nem lattam mashol ilyet, ha lesz jobb gep, ujra neki fogok megint. Annyira nem kotott le, mint a Far Cry 3, de nagyon jo kis jatek ez

(#400) - = Zk = - válasza TESCO-Zsömle (#397) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bio 1 kitolva, bio 2 in progress... ;)

más.
nagyon adja ez a játék.. nem tudom megunni. leülök egy kempingezőhelyre, kattintgatok és már megyek is tovább :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.