Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.
Talán kissé korai még a Tomb Raider következő részéről beszélnünk, hiszen csak nemrég jött ki az Underworld, mégis biztosra vehetjük, hogy készül a folytatás, amit szerintem idén be is fognak jelenteni. Az alcímét - egyelőre - még nem lehet tudni a 9. résznek, de a tombraiderchronicles.com-ra egy érdekes bejegyzés került fel, amiben meginterjúvolták Ian Livingstone-t, az Eidos elnökét a következő résszel kapcsolatban. Az interjúból kiderül, hogy az új rész rengeteg meglepetést fog tartogatni Lara rajongói számára. Egy idézet a cikkből:

"The next Tomb Raider, I think, will surprise a lot of people and reinvigorate the franchise. There are some remarkable things we're doing in the next Tomb Raider to make you say, 'Oh Lara, I love you so much!'"

(Úgy gondolom, hogy a következő Tomb Raider sok embert meg fog lepni, és felüdíti majd a sorozatot. Csinálunk pár figyelemre méltó dolgot az új Tomb Raider-ben, amivel elérjük, hogy azt mondjátok: 'Ó, Lara, én annyira szeretlek!')

A teljes interjút elolvashatjátok itt.

Az új részt ismét a Crystal Dynamics fogja készíteni, de nemrég pletykák kezdtek el terjengeni róla, hogy azzal a Buzz Monkey-al együtt fognak dolgozni, akik az Underworld PS2-es, PS3-as és Wii-portolását készítették, illetve részt vettek a Legend és az Anniversary fejlesztésében is.

Itt van az erről szóló cikk.

A Buzz Monkey oldalára nemrég kikerült egy "Top Secret Game" című bejegyzés, ami könnyen lehet az új Tomb Raider is.

Reméljük, hamarosan többet is meg fogunk tudni az új részről.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Pár apró Tomb Raider 9 hír:

Egy interjúban Ian Livingstone, a Tomb Raider 9 (és az Eidos) kreatív rendezője elárulta, hogy bizony a Tomb Raider folytatódik, és még jó pár évig folytatódni is fog, ugyanis Lara olyan, mint James Bond, ki már 40 éve a köztudatban él, míg a filmjei nem is lettek olyan jók, de a karakter még mindig "erős".

A kilencedik TR-ről: A fejlesztők újradolgozzák a régebbi részekből ismert elemeket, és bizony sokan meg fognak lepődni! A garantált hatás, melyet a TR9-re ígérnek: "Oh Lara, nagyon szeretlek!"

Majd meglátjuk, hogy mi fog ebből kisülni, de remélhetőleg valami nagyon jó, ha már egyszer a Square Enix keze is benne lesz, kik nem arról híresek, hogy egy játékot elrontanának, hanem épp ellenkezőleg, mestermunkát adnak ki kezeik közül.

Forrás: Tomb Raider Extra.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Crystal Dynamics stúdió felvételre keres Senior Art Director-t, a cég egyik legbecsesebb sorozatának (franchise)-nek következő részéhez, ami egy AAA-s project lesz.

Azt ugyan nem lehet tudni, hogy melyik AAA-s projecthez hirdetik az állást, de nagy a valószínűsége, hogy a Tomb Raider 9.-ről van szó.

Valami beindult. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Toby Gard az új Tomb Raider-en dolgozik?

Toby Gard profilja szerint jelenleg "Egy bejelentetlen projecten dolgozó csapatot irányít" a Crystal Dynamics-nál, ami nagy eséllyel az új Tomb Raider.

A hivatalos Tomb Raider információi szerint az Eidos biztosan nem fog új Tomb Raider játékot bejelenteni 2010-ig, mindenesetre az már biztató, hogy javarészt a régi csapat fog munkálkodni az új részen is, így van esély az újabbi nagy dobásra. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
A Tomb Raider Chronicles portál egy érdekes hírt tett közzé tegnap, miszerint sikerült hozzájutniuk konkrét információkhoz és koncepciós rajzokhoz az új Tomb Raider epizódból. A hír szerint egy másik webszájt-nak, a 4Player Coop-nak sikerült egy beépített emberen keresztül információkat és képeket is szerezniük, amit meg is osztottak a nyilvánossággal.

Sajnos én ezt a bizonyos hírt csak ma vettem észre, és amire odaértem, addigra a képeket már törölték az oldalról. A hírben leírták, hogy a Crystal Dynamics kérésére kellett levenniük a képeket az oldalról, így sajnos be kell érnetek egyelőre az információkkal. A játék egy teljes átformáláson esik át, ami azt jelenti, hogy a fiatal és tapasztalatlan Lara Croft-ot kell az új részben irányítanunk.

A történet szerint a fiatal Lara Croft kutatóhajóját egy hirtelen vihar elpusztítja, és a főhősnőnk - vagy inkább hősleányunk - hajótöröttként vetődik partra egy titokzatos, eldugott szigeten, valahol Japán legtávolabbi partjai mellett. A szigeten változatos lakók nyomai látszanak, de ennek ellenére különösen elhagyatott, és az árnyékokból nehézkes érzést keltő, különös hangok telepednek hősünkre.
Larának pusztán csak az elhatározásai, belső ereje és találékonysága van segítségére abban, hogy legyőzze az előtte álló kemény és kihívásokkal teli váratlan kalandját. Egy kalandot, ami keresztülvezeti őt a hatalmas sziget vadonjainak sötétjén át, a mély, klausztrofóbiás és fenyegető érzésekkel teli katakombák földalatti síremlékeiig, amelyek még a sziget ősrégi múltjából maradtak fenn.

Miközben brutális harcokon és kimerítő kutatásokon, felfedezéseken keresztül próbál meg életben maradni, Lara sokszor rá lesz kényszerítve, hogy képességeinek a határain küzdjön, és kikényszerített helyzetekben olyan döntéseket hozzon - felhasználva a saját, illetve a terep adottságait -, amik hozzásegíthetik a túléléshez. Illetve elkerülheti velük a halálos ragadozókat, amik mindenhol ott rejtőznek, és lesből támadnak mindenre, ami mozog.

Egy pár pontban összefoglalva az eddigi információk:

- Vadássz, vagy rád vadásznak: Kerüld el, trükközd ki, járj túl az eszén vagy öld meg a ragadozókat, akik rád vadásznak.
- Túlélő taktikák: Brutálisan támadjál és védekezzél, amikor az egy-egy elleni harcban puszta kézzel vágsz utat az ellenség zsigerein keresztül.
- Stratégiai Fegyverek: Szerezz előnyt a csatákban, keressél fegyvereket, a boton át egészen a különféle pisztolyokig, vagy éppen a végső vadász-fegyverig, ami az íj.
- Kreatív Túlélés: Reagálj és alkalmazkodj a szigethez, használj fel mindent, amit csak hasznosítani tudsz a környezetedben, kötelet, matchete-t, hegymászó fejszét, ezek mindegyikével új harci és mászási lehetőségek nyílnak meg a játékon belül.
- Szabad Mozgás: Másszál fel függőleges sziklafalakon, nekifutásból ugorj át szakadékok felett, ugrás közben irányíthatod magad, hogy máshol érjél földet... Nem csak egy helyes úton lehet áttekinteni, felderíteni és túlélni a sziget kemény környezetét.
- Egy Összefüggő Világ: A sziget egy hatalmas, élő környezet, ami részekre van osztva ugyan, de összefügg egymással. Időjárás, természeti események és állatok tarkítják.
- Eredeti Történet: Az új Tomb Raider újra alkotja a sorozat fogalmát, avagy hogyan válik Lara Croft kemény kalandozóvá, miközben kibogozod a sziget rejtélyes múltjának történetét.

Hát, ha mindez igaz lesz, akkor valóban egy teljes egészében átgondolt, új Tomb Raider-t kapunk, amiben legalább annyi újdonság lesz játékmenet tekintetében, mint amennyi megmarad a korábbi részekből.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Időközben a TombRaider.hu-ra kikerültek azok a képek, amiket nekik még sikerült időben elcsípniük. Hát mit ne mondjak, eléggé Silent Hill-es hangulata van a képeknek, szerintem igazam lesz, amikor azt állítom, hogy a Tomb Raider kezd eldurvulni egy picikét:

Brutálisnak néznek ki a képek, szerintem a következő rész már nem Lara keblei miatt lesz korhatáros - már csak azért sem, mert még nem lesz neki akkora. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) mad1 válasza Vistaboy (#6) üzenetére


mad1
veterán

Jo az irany. :)) Ha ingame,akkor nagyot fog utni.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Vistaboy válasza mad1 (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem is ráfért már egy kis stílusváltás a játékra. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Az új rész neve valószínűleg

Tomb Raider: Origins lesz, mert már beregisztráltak több domain-nevet ezzel a címmel.

Persze ez még nem biztos.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) stvnppp


stvnppp
senior tag

(#11) Vistaboy válasza stvnppp (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem túl sok, de a semminél több. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A CD Galaxis oldalán végre feltűntek a várható hazai árak, melyek szerint a Tomb Raider három kiadása az alábbiak szerint fog alakulni:

- Tomb Raider alapjáték: 9.990 Ft.-

- Tomb Raider Survival Edition: 14.990 Ft.-

- Tomb Raider Collector's Edition: 21.990 Ft.-

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Vistaboy válasza Vistaboy (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem kicsit lesz olcsóbb a Konzolok Szervize oldalán a Tomb Raider, még így is, hogy mostantól nem szállítanak ingyen házhoz.

Alapjáték: 9.990 Ft.- (Ez ugyanannyi)

Survival Edition: 11.890 Ft.- (Enyhe 3K-val olcsóbb) :U

Collector's Edition: 18.890 Ft.- (Ez is 3K-val olcsóbb)

Részemről nekem elég a Survival Edition, valamiért nem tetszik annyira az a Lara figura, hogy kiadjak érte 7K-val többet. :DDD

Egyébként ez a szöveg tetszik: Olcsóbban vehetjük a premier játékokat. Ha elolvassátok, kiderül, hogy nem lesz cseppet sem olcsóbb, csak azok számára, akik Pesten laknak és személyesen el tudják hozni a boltból a programot. Aki futárral rendeli, az továbbra is annyit fizet, mint eddig, csak a kézbesítés díját levonják a játékok árából.

Én ennek nem látom értelmét, ha eddig meg tudták oldani azt az ezer forintot kifizetni, amennyiért kihozta a futár, akkor most miért nem? Mert így a játék árából engedik le, az pedig nekik ugyanaz. Vagy tévedek? :F

Ui.: Nem panaszkodok, még mindig sokkal olcsóbb náluk minden, mint a CD Galaxisban, ahol még ezen felül is kell postaköltséget fizetni. Úgyhogy, ha nem jön ki drágábban a játék, akkor is maradok náluk. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Íme két kép a steelbook-ról, melyet sok helyen ingyen adnak az előrendelőknek, remélem, mi is kapni fogunk, mert nagyon jól néz ki. :R

Ez pedig a Collector's Edition végső formája:

Mondjuk én beérem a Survival Edition-nel, nekem 7K-t nem ér meg a Lara figura, inkább elteszem a BioShock: Infinite-re. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Sonja


Sonja
veterán

GameStop vicces pre-order reklám!

Szerintem hatalmas! :DDD :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Ha jól olvasom, konzolokszervízénél jár a 2 DLC + fémtok + póló egyszerre? Mert CD galaxisnál választani kell fémtok és póló között. Meg tudja ezt erősíteni valaki?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#17) Sonja


Sonja
veterán

Állítólag már van preload Steam-en (steam://install/203160/, 12.17GB)! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18) Sonja


Sonja
veterán

Survival Editon Unboxing, Collector's Edition Unboxing

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19) Vistaboy válasza Sonja (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem továbbra sem tetszik a CE mellé adott figura, inkább maradok az SE mellett, nem ér meg +8K-t a baba.:)

Szerk: Hejesírás... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Xirtam válasza Vistaboy (#19) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem megérte. :C

(#21) Vistaboy válasza Xirtam (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó neked, sajnos nekem még a BioShock: Infinite-re és a Dead Island: Riptide-ra is el kell kezdenem gyűjteni és nem mindegy, hogy 0-ról, vagy 8K-ról indulok. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Crytek


Crytek
veterán

WOW my GTX 570 tops at 15fps maxed out with TressFX. Framerate drops as soon as you are able to see Laras hair. If I deactivate tressFX its 45fps.

Ezt a kört az AMD nyerte :C

Next PC Upgrade: 2022

(#23) Xirtam


Xirtam
veterán

Lassan a végére érek. De áhh, az év játéka. Sőt a generáció játéka.

Az én kicsikém:

[ Szerkesztve ]

(#24) Shing válasza Crytek (#22) üzenetére


Shing
őstag

AMD-s kártyákon sem jó 7000-től régebbi szérián. Gondolom én... Na mindegy, csak a hajcucc nélkül bírja a gépem maxon.

(#25) szasanyi


szasanyi
félisten

Nemsokára kezdődhet a móka, én már kíváncsian várom! :) Ráadásul PC verzió van, és mivel vizuális típus vagyok a grafikára különösen, és ha mind2 téren valóban olyan jó lesz mint várható... :R

(#26) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Vághatjuk a centit :D Mondjuk Steamen elviselnék egy perc alapú visszaszámlálót is a jelenlegi helyett.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27) Lenry válasza lostprophet (#26) üzenetére


Lenry
félisten

:P

CDGalaxisból, GLS futár, kb fél9-kor már itt is volt.
ajándék póló + poszterrel, kiszállítással 8980.-

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) szasanyi


szasanyi
félisten

Ez nagyszerűen indul, és grafikailag is nagyon ott van! :R

(#29) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Azért remélem várható patch is a közeljövőben, lesz mit foltozni.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#30) Lenry válasza lostprophet (#29) üzenetére


Lenry
félisten

máris találtál hibákat?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) lostprophet válasza Lenry (#30) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Már első indításnál :D Ha rákattint az ember az "Options" menüpontra a felugró kisablakban, szépen meghal a játék (utánaolvastam fórumon, ki kell kapcsolni a játékban az Exclusive Fullscreen-t és mindjárt nem crashel).
Jó pár helyen ok nélkül belassul, stb.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#32) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nekem is megjött a kicsike. :C

Sajnos még nem mélyedhetek bele nagyon, mert állásinterjúra kell mennem (drukkoljatok), ideje lenne már, ha összejönne valami meló, mert pénz nélkül nagyon nehéz kispórolni a játékok árát. De persze ez nem jelenti azt, hogy a Tomb Raider nem érte meg, de hát a 12K akkor is 12K, ha megéri, ha nem. :(

Viszont ettől a TressFX-től nem estem hanyatt. Nem mondom, hogy nem látványos, de amikor önárnyékolás van a karakteren miatta, szegény Lara tiszta pixeles lesz:

Nélküle:

Szóval inkább nem használom a TressFX sampont... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) Xerxész válasza Xirtam (#23) üzenetére


Xerxész
őstag

Gyakorlatilag már végig is vitted? :) Nem lehet akkor túl hosszú...
Tényleg olyan egyszerűek a fejtörők benne?

(#34) lostprophet válasza Vistaboy (#32) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Még elég kiforratlan ez a TressFX.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#35) Xirtam válasza Xerxész (#33) üzenetére


Xirtam
veterán

Én már közel 2 hete játszom vele. Ezért járok már a vége felé. De imádom többször is végig fogom játszani és a multi is tetszik. :K :U

(#36) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Arra leszek kíváncsi, mikortól lesz elérhető az a töménytelen mennyiségű DLC Steamen, amit Square Enixtől elvárhatunk :D

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#37) Xirtam válasza lostprophet (#36) üzenetére


Xirtam
veterán

Jöjjön csak mindegyikre vevő vagyok. :C :C :C :C

(#38) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ma megyek értem :) Kíváncsi vagyok :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#39) Xerxész válasza Xirtam (#35) üzenetére


Xerxész
őstag

A logikai feladványokról nem írtál semmit... :)
Mennyire könnyűek, mennyi van belőlük, stb.?

(#40) lostprophet válasza Xerxész (#39) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Egy átlagos amerikainak se jelent nehézséget. EZ már nem AZ a Tomb Raider.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#41) Xirtam válasza Xerxész (#39) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát ősszintén én nem használom ezt a Survival segítséget. Volt kb 3-4 hely ahol picit gondolkoznom is kellett. De nagyjából adja magát az egész. Viszont engem maximálisan kielégít a játék. Imádtam az összes részét.

(#42) Lenry válasza lostprophet (#36) üzenetére


Lenry
félisten

én elméletileg kettőt is kaptam hozzá, bár azt nem tudom, hogy miket és hol tudom őket beváltani...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) lostprophet válasza Lenry (#42) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Ha a dobozban volt hozzá külön papíron kód (a játék kódján kívül), akkor Steamen beírod.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#44) bunkomen


bunkomen
tag

Csináltam pár mérést a játékban. Igazából nem értek hozzá hogy melyik opció számít sokat látványban, fps-ben. Ezért is szeretném kérni a segítségeteket hogy ezek alapján, milyen beállítással lenne célszerű játszanom. Nem vagyok a 60fps párti. Ha 35 alá nem esik az nekem már tökéletes, de szeretném hogy ez úgy jöjjön ki hogy látványban is a legtöbbet nyomja :)

Üdv

(#45) Lenry válasza lostprophet (#43) üzenetére


Lenry
félisten

igen, tudom, hogy hogy működik ez általában, nem ez az első megvásárolt játékom :P

de nem, nem volt mellette kód, illetve egy papíron mellette igen, ezzel a linkkel, de tekintve, hogy mind az oldal, mind a papiros lengyelül van, én meg azt viszonylag semennyire nem értem, de a Google fordítóból kihámozva valami nyereményjátékhoz van köze.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46) Xerxész válasza bunkomen (#44) üzenetére


Xerxész
őstag

Milyen programmal csináltad a méréseket?

(#47) bunkomen válasza Xerxész (#46) üzenetére


bunkomen
tag

Beépített benchmark

Üdv

(#48) Crytek válasza bunkomen (#44) üzenetére


Crytek
veterán

Sokan írják hogy a Depht of Field is eszi szépen a gépet és alig észrevehető ha nincs bekapcsolva!

Next PC Upgrade: 2022

(#49) bunkomen válasza Crytek (#48) üzenetére


bunkomen
tag

Köszi szépen, majd kipróbálom :) Ilyen okosságokra, tanácsokra lenne még szükségem :R

Üdv

(#50) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, srácok, őszinte leszek hozzátok... csalódott vagyok... :O

Nyugtassatok meg, hogy ez a.... a....

...konzolos fos, ez a nyomkodd ezt, utána azt, de másodpercre pontosan, mert game over, majd átvezető, megint nyomkodd ezt-azt, megint átvezető... itt egy kicsit körbenézhetsz, ám azt, hogy mit kell csinálnod, gyakorlatilag a képedbe tolják, csak nyomkodd, nyomkodd, nyomkoooooddddddd!!!! Gyerünk, Lara, majdnem, nyoooooooommmd!!!! megvan!

Hú, ez igen!

Szóval, ha tényleg ezt kaptuk, akkor ez már egyáltalán nem az a Tomb Raider, amit a játékosok akartak. Könyörgöm, mi ez??? :W Egy szimpla akciójáték, fejtörő gyakorlatilag nulla, mindenhol csak a sok átvezető videók és billentyűzetnyomkodás, amiben elég egyszer tévedni és game over...

Gyerekek, komolyan... ez egy vicc... :O

Még csak 15%-nál tartok, de annyit már most látok, hogy az új Tomb Raider ugyanolyan sorsra jutott, mint a Diablo... ez már nem az. Ez már nem Tomb Raider. Ez már csak egy szimpla akciójáték, amit eladhatnak a cseppnyi szürkeállománnyal sem rendelkező, konzolokon kényelmesedett életet élő grafika- és akcióhuszároknak... mert ebbe a grafikán és az akciójeleneteken kívül gyakorlatilag - eddig - semmi nincs.

Ne értsétek félre, most csak az első keserűség beszél belőlem, lehet, hogy jobban jártam volna, ha előbb letöltöm kipróbálni valahonnan. Most már értem, miért nem adnak ki demókat. Ha az is ilyen lett volna, tutira nem rendelem elő. :K

Mindegy, most már kiadtam érte 12K-t, végigjátsszom és igyekszem objektíven értékelni, de annyit már előre mondok, számomra ezzel a Tomb Raider széria véget ért. Ég veled, Lara Croft... Aki Tomb Raiderezni akar, az vegye elő a klasszikus epizódokat, ahol még valóban az ész számított, feladatokat kellett megoldani és nem csak azon múlt a továbbjutás, hogy árgus szemmel nézünk a monitorra, hogy mikor villan fel, melyik gombot kell őrült módjára nyomkodni, és ha nem tévesztjük el, Lara nem hal meg másodperceken belül...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.