Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#951) S1M0N válasza ViharVadász (#950) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ohh, azokat már simán leverem! :DDD

Amúgy az íjas-nyilas fegyverzetet baromi jól megcsinálták, élvezet vele lövöldözni.

A puskaporos fegyverek hangja viszont ultra gagyi, de ettől eltekintve nagyon jó a játék.

(#952) Black Dragon válasza S1M0N (#951) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én is íjjal tolom mindig, nagyon király vele lövöldözni.:K

(#953) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Szintén íjjal szerettem lődözni, azzal ment nekem a legjobban a fejbelövés :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#954) Teaway válasza ViharVadász (#948) üzenetére


Teaway
veterán

Egy kivétel van, amikor eléri azt a bizonyos pontot.

Nincs itthon csokid??

(#955) ViharVadász válasza Teaway (#954) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ja igen, arról meg is feledkeztem:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#956) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, 24 óra játék után 100%-osan fejeztem be a kalandokat. :C

Kiválóan sikerült alkotás, bugokkal nem is találkoztam, talán csak egyszer volt, hogy belesüppedtem valahová, de ez gondot nem okozott.

Emellett remekül van optimalizálva, bár erős gépem van, - így a "Maximális" opciót használva gyönyörködhettem a remekül felépített pályákban -, de ettől függetlenül elég jól testre lehet szabni a beállításokat.

A zenék is remekek, a fegyverhangok viszont nem lettek a legjobbak, de a játék többi része bőven feledteti ez utóbbit.

A történet és a játékmenet is izgalmas, bár a mellékszereplők elég "súlytalanok".

A PC-s irányítás is kiváló lett, szóval nem nagyon lehet belekötni...

A multiplayer engem nem érdekel, ilyen célra megvannak a már bejáratott játékaim, így erről nem tudok véleményt mondani.

Azt hiszem számomra ez a 2013-as év legjobb játéka, sajnálom, hogy anno nem vettem meg belőle valamelyik limitált kiadást, bár most keresgélek...

Szóval összefoglalva a föntieket: Kiváló játék lett, remélem ugyan ezzel a csapattal készül majd folytatás, mert a fiatal Lara további kalandjaira szerintem sokan vevők lennének!!! :K :R

(#957) Black Dragon válasza S1M0N (#956) üzenetére


Black Dragon
addikt

Gratula hozzá, nekem is közel a vég, legalábbis a 100%-hoz, és még mindig élvezem, sőt annyira, hogy hardon is el fogom kezdeni, amint megjött az új kártyám.:K

(#958) Teaway válasza Black Dragon (#957) üzenetére


Teaway
veterán

El lehet azt kezdeni bármilyen kártyán! :) Én is múzeumival hajtom.
51%-nál járok hard-on.

Nincs itthon csokid??

(#959) Black Dragon válasza Teaway (#958) üzenetére


Black Dragon
addikt

Integrálton azért nem erőltetném a dolgot, nem hinném, hogy dúskálnék az fps-ben.:D

[ Szerkesztve ]

(#960) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

10 év grafikai eltérése.

Live poor, die ritch.

(#961) n@p@lm válasza gyáliSanyi (#960) üzenetére


n@p@lm
őstag

ejj a régi szép idők, amikor még hajnal 2-kor playstationon(1) nyomtam az első részt.
:)

[ Szerkesztve ]

(#962) keIdor válasza gyáliSanyi (#960) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem több, mint 10, nem? Legalább 15.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#963) fery02 válasza keIdor (#962) üzenetére


fery02
addikt

Úgy viszont már lehet csak 10, hogy pl régi modellen is a képen lágy árnyékok vannak. :D

(#964) Sonja válasza keIdor (#962) üzenetére


Sonja
veterán

Jóval több, mint 10, mivel az első rész 1996-ban jelent meg, azaz majdnem 18 éve (októberben volt a megjelenés)! :Y :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#965) FZsolt15 válasza gyáliSanyi (#960) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Még változtattak rajta egy kicsit. (next-gen verzió)

(#966) Teaway válasza Sonja (#964) üzenetére


Teaway
veterán

Milyen szépeket írtak róla! :) ►► részlet

Nincs itthon csokid??

(#967) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nekem ebben a pillanatban tölt le a Steam egy 1016,6 MB-os frissítést a játékhoz. :Y
Lehet tudni, hogy ez mi? :F

:R

(#968) jaffa 2843 válasza S1M0N (#967) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ez engem is érdekelne. :F

Edit:
Ejha, nálam is csak francia van :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#969) S1M0N válasza S1M0N (#967) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem tudom mi a fene volt ez, de szépen elcseszte a játékot... :(((

Angol nyelvet nem engedi kiválasztani (magyarítás is fel volt téve) Steam-en belül a játéknál (nincs a listában), a magyarítás meg hibát ír ki, hogy nem találja a játékot...

Szóval most megy a reinstall, hátha megjavul. :O

Ha meg nem, akkor nagyon boldog leszek... :W

(#970) jaffa 2843 válasza jaffa 2843 (#968) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Steam restart utaán már rá tudok kattintani a nyelvválasztóra, viszont angol valóban nincs köztük. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#971) S1M0N válasza jaffa 2843 (#970) üzenetére


S1M0N
senior tag

Régiózáras lett? :F :Y

Amúgy most jelent meg Macre is, gondolom nem véletlen a gigás "javítás"... :(((

Na, valamit elcsesztek, de már rajta vannak:

"Hey folks.. We're aware of the english language option suddenly disappearing from the game, and on some users this is causing it to download an alternate language (french for most)

We're working on a fix as quick as we can.. Hopefully we're talking minutes.

Thanks

-Jason "

[ Szerkesztve ]

(#972) jaffa 2843 válasza S1M0N (#971) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Fantasztikus. Pont amikor el akartam indítani, nem elég hogy elkezdett 1 gigát töltögetni, de még el is csesződött. :DDD
Most már az univerzum sem akarja, hogy elhagyjam azt a szigetet. (harmadjára) ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#973) Zolás


Zolás
addikt

Afene, most akartam kicsit játszani, de fhansziául nem értek. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#974) jaffa 2843 válasza Zolás (#973) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Meg amúgy is, a francia Lara ha meglát egy ellenfelet eldobja az íjat és elszalad. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#975) Zolás válasza jaffa 2843 (#974) üzenetére


Zolás
addikt

Ekjúzié moá, huss ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#976) Farkas86


Farkas86
senior tag

No vissza is lehet állítani angolra. :)

(#977) Farkas86


Farkas86
senior tag

És még magyarítani sem kell újra. :D

(#978) S1M0N válasza Farkas86 (#977) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, úgy néz ki helyre állt a világ rendje.... :D

Legalább ők hamar lereagálták a dolgokat és meg is oldották. :U

(#979) Zolás


Zolás
addikt

Visszaraktam angolra, most egy gigás patchet tölt le. Ez normális így?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#980) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

sziasztok, találkozott valaki a játékban ilyesmivel (dx11 @ ultra @ tressFX @ fxaa) ?

(a kép kattintható; egy videót is feltettem, azon jobban látszik az artifakt. a hordónál tessék figyelni)

(#981) n@p@lm válasza Johnny Cage (#980) üzenetére


n@p@lm
őstag

told fel youtubra.

(#982) Teaway válasza Johnny Cage (#980) üzenetére


Teaway
veterán

Nem, soha.
Igaz, csak DirectX 9.0c-vel tolom...

Nincs itthon csokid??

(#983) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, megjött a Collector's Edition! :C

Az már csak a bónusz, hogy pont a születésnapomon! :DDD

Szép kis pakk, bár azt hittem, hogy nagyobb a doboz, de annyi baj legyen.

(#984) Roba


Roba
tag

Üdv!

Találtam egy fán lógó hullánál egy egyszerű íjat. Hogyan kell vele kötelet lőni?

Köszi.

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#985) S1M0N válasza Roba (#984) üzenetére


S1M0N
senior tag

Kötelet lőni majd csak később tanulsz meg, a játék legvége előtt (majd figyelmeztet a játék, hogy honnan nincs vissza út) érdemes lesz majd a már fullos Larával visszalátogatni a korábbi helyszínekre, ekkorra már biztosan hozzá tudsz férni minden, akadállyal lezárt helyhez.

(#986) Roba válasza S1M0N (#985) üzenetére


Roba
tag

A hegyi falut már végigvittem először 36% körül. Bosszantott, hogy sok minden nincs meg. Visszatértem, hogy mindent megtaláljak. Nem messze, ahol a fahíd leszakadt, a két szobor között az addig zárt ajtónál már be lehet menni. Viszont a 2 fegyveres kiiktatása után a szakadékot átugorni nem tudom. Ennek áthidalására kellene a kötélnyíl. Ha csak a játék vége felé lehetséges a megszerzett kötélnyíllal az addig be nem járt területek bejárása, akkor az több mint idegesítő. Pedig a game szép és jó is.

[ Szerkesztve ]

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#987) Roba


Roba
tag

A hegyi faluban a begyűjthető dolgok egy részét a játékmenetből adódóan (vissza kellett térni) megtaláltam. Most 84%-ig van kész és hiányzik még 1 tábor, 2 dokumentum és pár gps. A pálya legelején innen indulunk, ill. ide zuhan le a repülőgép, a hátunk mögött van egy tákolt faház. A bejáratához a kötél segítségével el tudok jutni, viszont az ajtóbejáratot egy tüskés léces torlasz zárja le, amit kötélnyíllal sem tudok eltávolítani.

Lehetséges, hogy később egy új eszközzel ide vissza lehet térni a bejutáshoz, vagy csak egyszerűen nem innen van a bejárat? :W

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#988) Roba


Roba
tag

Továbbra sem tudom a megoldást, hogy miként juthatnék a még felfedezetlen területre. Viszont meg tudom mutatni, hogy hová szeretnék eljutni. Most a terület másik vége felőli megközelítést találtam meg : http://www.youtube.com/watch?v=G3Si1tnOvzQ, 11:39-nél kezd lecsúszni és lenti részen lenne célállomásom.

Légyszi segítsetek :R .

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#989) S1M0N válasza Roba (#987) üzenetére


S1M0N
senior tag

A "tüskés léces torlasz"-t majd shotgunnal tudod kinyitni. :K

Szerintem teljesen felesleges idegeskedned, ha egy-egy helyre nem tudsz még bejutni (bár én is kétségbe voltan esve, hogy nem tudok bejutni valahová), először csak a történetre, a menet közben megszerezhető dolgokra, feladatokra koncentrálj, a játék vége előtt úgy is szól a játék, hogy honnan nem tudsz már visszatérni a korábbi helyszínekre.
Ekkorra meg már olyan Larád lesz, aki mindent meg tud csinálni/ki tud nyitni. ;)

Ha elérsz erre a pontra, akkor szépen kezdheted elölről a helyszínek bejárását, a maradék kincsek/helyszínek/feladatok megoldását, teljesítését.

Ha valamit nem találsz/nem tudsz feljutni, stb., akkor meg ott az internet, lehet találni térképeket/videókat, amik mutatják a dolgok helyét.
Persze ez lehet valakinek csalásnak minősül, de pl. gombák gyűjtésénél eléggé idegesített, hogy a pályát 5X átfésültem, és nem tudtam megtalálni mindegyiket, de a plusz segítséggel meglettek...

Én így csináltam, meg is lett a 100%-os végigjátszás. :C

(#990) Roba válasza S1M0N (#989) üzenetére


Roba
tag

Megoldódott. A játékmenet úgy adta, hogy a lezuhanó harang szaggatta padlón keresztül a vízbe zuhanva pont a keresett táborba jutottam. A videóban szereplő kifeszített kötél már nálam is megvan, pedig nem én lőttem ki.

Köszi. :)

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#991) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok
akkor most hol is tart a CF támogatás a játékban?! driver vagy gémpecs felől kellene "érdeklődnöm" :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#992) Teaway válasza - = Zk = - (#991) üzenetére


Teaway
veterán

Ööö...ezt passzolom.

Nincs itthon csokid??

(#993) - = Zk = - válasza Teaway (#992) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mind1, már... túl vagyok rajta bőven :C
mire megint előveszem addigra remélhetőleg lecserélem végre a radeonokat :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#994) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv
Tomb Raider Goty edition. Valahol ki lehet kapcsolni a feltelepített dlc-ket? A képességeket adók (pl. Animal Instinct, Headshot Reticule, Agility Skill) számomra kicsit zavaróak, hogy alapból tudom őket. Jobb lenne ha magam fejleszthetném ki ezeket is, mert így elég hamar betelik a skill tábla...

Nem minden vándorút céltalan...

(#995) bozont


bozont
veterán

Üdv
A Tress FX 2 bekerült a játékba? Jövőhéten érkezik a 270X kártyám és jó lenne újra végigtolni a játékot, de Tress FX-szel. Úgy rémlik a 2.0 sokat hoz sebességben is.

(#996) S1M0N válasza 3.Aragorn (#994) üzenetére


S1M0N
senior tag

Szerintem nem lehet kikapcsolni ezeket.

bozont

Nem találtam erről információt, csak annyit írnak a 2.0-ról, hogy a hajon kívül a füvet és a szőrt is élethűbbé tudja varázsolni, de nem tértek ki arra, hogy a Tomb Raider-hez elérhető lenne.

[ Szerkesztve ]

(#997) 3.Aragorn válasza S1M0N (#996) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi. :(
A telepítésnél sem ajánlotta föl, hogy kell-e...

Nem minden vándorút céltalan...

(#998) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Éppen játszom a játékkal és van egy rész amit nem tudok megcsinálni,mert nekem csukva maradt az ajtó.és így nem tudok bemenni rajta./xbox360 játszom.
[link]

(#999) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

4870x2-m van, ha kikapcsolom az exclusive full screen opciót nem megy mindkét mag, ha bekapcsolom akkor megy, viszont képszélek feketék, nem teljes képernyőn megy a játék. Találkozott már valaki ilyennel? Azt sok fórumon olvastam hogy exclusive full screen-t kikapcsolva tényleg nem megy a CF, SLI.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.