Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#451) zseko válasza _kovi_ (#450) üzenetére


zseko
veterán

Olyan cselekmény/esemény előre elmondása, aminek tudása rontja vagy tönkre teszi a játék vagy film élményét.

HR24.hu

(#452) TESCO-Zsömle válasza zseko (#451) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én úgy tudtam az légterelőelem autókon. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#453) Pala válasza TESCO-Zsömle (#452) üzenetére


Pala
veterán

Jól tudtad! :) Én már egyes babakocsikon is látok néha. :D

[ Szerkesztve ]

(#454) TESCO-Zsömle válasza Pala (#453) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És egyik se teszi tönkre a játékélményt! ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#455) KillBorn válasza oriic (#445) üzenetére


KillBorn
senior tag

Reméljük azért tették bele:D

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#456) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát gyerekek..
Régebben nem voltam nagy TR-es, de az újabb részekkel eljátszadoztam ..de ez..ezt nem bírom letenni :D
Valamit nagyon eltaláltak a srácok mert ez a game ÜT! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#457) persil válasza Sirandrish (#456) üzenetére


persil
nagyúr

Anniversary a legjobb, persze főleg akkor, ha az 1-et ismered/szereted.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#458) james001 válasza persil (#457) üzenetére


james001
veterán

Kinek mi,nekem speciel a 4-dik rész (The Last Revelation) az örök favorit :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#459) raggg válasza persil (#457) üzenetére


raggg
senior tag

Részemről meg az 1. :K

ragklaatPS

(#460) Sirandrish válasza persil (#457) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam ez a rész Námbör ván.
Az első 4(?) részig nem szerettem a játékot..
utáltam hogy mindent ki kellett centizni..sose felejtem el mikor haverék tolták és egyet hátra, majd bukfenc majd ez meg az és ugrás..nah nekem annyi elég is volt belőle.
Igazán az Anniversary-val kezdtem, de nálam most csúcsosodott ki a sorozat..ez valami irtózatosan jó lett. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#461) raggg válasza Sirandrish (#460) üzenetére


raggg
senior tag

Hát centizés volt még az 5-ben is. Egyébként valóban nem az volt a legerősebb része az első Tomb Raidereknek :DDD Inkább azt hiányolom már, hogy nem kell agyalni, kulcsokat keresgélni, meg hogy merre kell továbbmennem (persze ez nem feltétlenül baj, úgy mondják "mai trendeknek megfelelő").

ragklaatPS

(#462) TESCO-Zsömle válasza raggg (#461) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Inkább azt hiányolom már, hogy nem kell agyalni, kulcsokat keresgélni, meg hogy merre kell továbbmennem

Ne használd a Q-betüt és meg van oldva a dolog. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#463) raggg válasza TESCO-Zsömle (#462) üzenetére


raggg
senior tag

Késő. :DDD

Egyébként az jórészt egyértelmű volt, hogy merre kell továbbmenni. Viszont nem voltak trükközéssel kinyitható ajtók meg nagy logikai feladványok (amíg a God of Warban van ilyesmi, addig ne mondja senki, hogy ez a mai trend). Persze tudom, ott vannak a secret tombok (jól eldugva :DDD ), de azok meg egy-két egyszerű lépéssel teljesíthetőek.

Félreértés ne essék, nekem is nagyon tetszett a játék. :-)

ragklaatPS

(#464) Sirandrish válasza raggg (#461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor első 5..azért tettem oda a kérdőjelet mert nem tudtam pontosan hogy mennyi. :B
Az agyalós részek manapság már nem férnek bele az ilyen játékokba.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#465) persil válasza Sirandrish (#464) üzenetére


persil
nagyúr

Mer' buta diablo-s vagy... :D
Amúgy igény szerintem lenne rá, akinek meg nem fér bele az talál másik játékot. Ez egy ilyen sorozat volt és - bár baromira tetszik az új TR is - kár volt váltani.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#466) Sirandrish válasza persil (#465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ami az egyik embernek "kár" az a másiknak imbalabimbó bóbimbó :DDD
Én nagyon örülök hogy váltottak és nagyszerű játékot alkottak.
Egyébként most vittem végig.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#467) persil válasza Sirandrish (#466) üzenetére


persil
nagyúr

Tiszta sor, nekem is kurvára bejött, csak ami neked egy szimpla jó játék, addig "nekünk" egy remek sorozat kevésbé jó része.
Vagy, hogy is mondjam. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#468) deicide válasza WongFeiHong (#422) üzenetére


deicide
veterán

670 SLI-vel játszom, patchek és új driver óta nem volt fagyás, Tesselation on, FXAA, tressFX, stb, minden bekapcsolva.

persil: kb ennyi összefoglalva, igen. A tomb-ok emlékeztetnek talán a régi élményre, de ott is ha sokáig töketlenkedsz, a szádba rágja a megoldást :((

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#469) Sirandrish válasza persil (#467) üzenetére


Sirandrish
legenda

A sorozat valahol az Anniversary körül megváltozott..szerintem ezt minden rajongó és nem rajongó észlelte..
Én onnantól vagyok TR player...azelőtt úgy ahogy van számomra nem volt élvezhető játék.
Onnantól viszont nekem egyre jobban tetszik és ezzel a résszel most fel tették az I-re a pontot.

Az hogy te a 15évvel ezelőtti részekre vágysz...az a te gondod te másik buta kis Diablos:P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#470) raggg válasza deicide (#468) üzenetére


raggg
senior tag

Nem tudom melyikre érted, én az első három részben úgy el tudtam tévedni hogy az életről lejöttem :D

ragklaatPS

(#471) deicide válasza raggg (#470) üzenetére


deicide
veterán

Úgy értettem, hogy ebben a mostani részben a sírokban levő feladványok emlékeztetnek valamelyest a régebbi részekre, de azokkal ellentétben itt ha sokáig bénázol, akkor megadja a megoldást is.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#472) persil válasza Sirandrish (#469) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából ezért a kedvencem az anniversary. Mert pont, hogy a 15 évvel ez előtti első rész hangulata jön vele vissza, mégsem 15 éves játék.(mondjuk ma már kicsit poros, de szerintem az underworld is király volt)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#473) raggg válasza deicide (#471) üzenetére


raggg
senior tag

Jaa, igen. :-)

ragklaatPS

(#474) Sirandrish válasza persil (#472) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Underworld nekem is bejött..de ennek a nyomába se ér szerintem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#475) james001 válasza persil (#472) üzenetére


james001
veterán

Sztem azért a Legend is rendben volt. A 6-ot meg ne is említsük mennyire jó volt :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#476) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Valaki segítsen abba hogy a játékba az íjat hogy gyújtom meg? Eddig mindig magától gyulladt meg, vagy a merő véletlennek köszönhettem, most mikor lángos ilyet kell lőni nem tudom meggyújtani.
ja PC alap beállítások, a billen és egéren.

(#477) Sirandrish válasza Sondi1986 (#476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilat előkapod majd 1es :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#478) Sondi1986 válasza Sirandrish (#477) üzenetére


Sondi1986
addikt

oké megpróbálom. köszi.

(#479) vepe


vepe
senior tag

sziasztok

skacok a kínai templomban, hogy a fenébe lehet átjutni? -ahol fúj a szél és belebegteti azt a fa tákolmányt:)-

(#480) Sondi1986 válasza vepe (#479) üzenetére


Sondi1986
addikt

kettő kína szeles lesz.
úgy hogy bezárod az ablakot felugrasz a tákolmányra majd kinyílik és felfúj téged a falra ott átugrasz a falra.
[link]

Valaki segítsen nekem mert kaptam egy csörgőt és nem tudom használni, bele lövöm az adott pontra és nem értem hogy kell vele csörlőzni. :W

[ Szerkesztve ]

(#481) vepe válasza Sondi1986 (#480) üzenetére


vepe
senior tag

de nem visz fel a falig (valamiért a súly azonnal lenyomja), van valami pont, ahol állni kell, vagy, hogy mikor kell átugrani?

(#482) Sondi1986 válasza vepe (#481) üzenetére


Sondi1986
addikt

küldtem egy videót.

(#483) 7 válasza Sondi1986 (#480) üzenetére


7
addikt

Nyomva tartod a "use" gombot. Ha billentyűzettel játszol, akkor alapbeállítás szerint az "E" billentyűvel. :)

(#484) Sondi1986 válasza 7 (#483) üzenetére


Sondi1986
addikt

oké megpróbálom.

és tényleg köszi!

[ Szerkesztve ]

(#485) - = Zk = - válasza 7 (#483) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nocsak, Maga ezzel a gémmel (is) játszik?! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#486) vepe válasza Sondi1986 (#482) üzenetére


vepe
senior tag

köszi, csak sikerült...

(#487) vepe válasza Sondi1986 (#482) üzenetére


vepe
senior tag

arra a pályára nincs egy videód, amikor egy csomó faszival lövöldözik (miután megtalálja a gyújtót)..? :)
Folyamatosan cafatokra lőnek... :F

(#488) Croft-21 válasza vepe (#487) üzenetére


Croft-21
őstag

Lődd szét a piros hordókat a közelükben. Meg van nálad gránát vető is.

(#489) 7 válasza - = Zk = - (#485) üzenetére


7
addikt

Nem. Én ezzel a játékkal játszottam. Már végigküzdöttem magam, és nem érzem a motivációt, hogy folytassam. :P

[ Szerkesztve ]

(#490) Sondi1986 válasza vepe (#487) üzenetére


Sondi1986
addikt

lőj vissza. :DDD

(#491) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Akárki akármit mond a TressFX sokat dob látványba a játékon mint egy lenyal alkar mozgatós copf.

Én egy HD7870 myst vel vittem végig teljesen fúl grafikán.

Amikor a vérből kimászik ott egy picit zavart a frissen mosott haj. ;]

[ Szerkesztve ]

(#492) - = Zk = - válasza 7 (#489) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jahogy Te vagy az?.. bocsánat! :P :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#493) james001


james001
veterán

A Crystal Dynamics bejelentette hogy nem terveznek single dlc-t kiadni a játékhoz a jövőben,inkább a multira fókuszálnak ez ügyben. Forrás: [link]
Nem meglepő...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#494) vepe válasza Sondi1986 (#490) üzenetére


vepe
senior tag

:D ...lövöm de ide Chuck Norris kell, nem TR

(#495) Sondi1986 válasza vepe (#494) üzenetére


Sondi1986
addikt

Chuck Norris az külön DLC-n lesz! :DDD

(#496) vepe válasza Sondi1986 (#495) üzenetére


vepe
senior tag

nekem ennél a pályánál a lassított résznél kötelet lő ki.. :U , mivel lehet átváltani tűzre?

(#497) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Elakadtam..... kötélen felfelé kúszva hogy lehet elengedni......ha lefelé megyek akkor seperc elengedem de felfelé nem jöttem rá....

Gabi

(#498) Sirandrish válasza Montesantos (#497) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugorjál :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#499) McNamara


McNamara
Ármester

Konzolok szervizéhez érkezett pár Survival Edition! Azt hittem már soha nem tudom majd beszerezni. Ég küldte eme remek művet :R

(#500) raggg válasza Montesantos (#497) üzenetére


raggg
senior tag

Shift, alapból.

ragklaatPS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.