Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#1101) Teaway válasza kikikirly (#1100) üzenetére


Teaway
veterán

Nincs meg a 100%??

Nincs itthon csokid??

(#1102) kikikirly válasza Teaway (#1101) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nincs.A Geoládákból nem gyűjtöttem össze az összeset(angolul azok a kis GPS micsodák,5XP adnak és legtöbbször 10-15 darabot kell összegyűjteni).Mér ha megvan a 100% akkor újra lehet kezdeni teljes felszereléssel?

[ Szerkesztve ]

(#1103) Teaway válasza kikikirly (#1102) üzenetére


Teaway
veterán

Gyorsutazással lehet közlekedni a táborok közt, akár az első ilyen táborig is.
Nálam akkor van kész a játék, ha 100%. A 99% az csak félkész :D

Nincs itthon csokid??

(#1104) kikikirly válasza Teaway (#1103) üzenetére


kikikirly
senior tag

Tudom hogy lehet utazni, jó néhányszor vissza is mentem összegyűjteni dolgokat.Azokat a geoládákat nem volt kedvem összegyűjteni,volt ahol összegyűjtöttem mind a 15-öt de nem adott búnusz XP-t,csak a szoksásos 5-öt ami semmire nem elég,a továbbiakban hagytam a fenébe.De ha ez kell ahhoz hogy teljes felszereléssel újat tudjak kezdni, én megcsinálom.De ha jól veszem ki a szavaidból,hiába csinálnám meg 100%-ra a játékot az sem oldaná meg a gondomat.

[ Szerkesztve ]

(#1105) Teaway válasza kikikirly (#1104) üzenetére


Teaway
veterán

„teljes felszereléssel újat tudjak kezdni”

Ez nem lehetséges, még 100%-kal sem :(
Lehet, hogy csalással, trükkel lehet, de én ilyeneket nem ismerek.

Nincs itthon csokid??

(#1106) Fred23


Fred23
nagyúr

Intel HD 530 egészen jól viszi ezt a játékot! :D A Rise of the Tomb Raider után a 2013-as változatot is feltétlenül végig akartam vinni, eddig nem csalódtam.

Ha valakinek hamarosan lesz Intel HD 630-as prockója (Kaby Lake), tehetne be benchmark eredményeket, kíváncsi lennék rá! :)

(#1107) emiki6


emiki6
veterán

Steam sale volt, mégse indult be a topik? :D

A játék úgy kezdődik, hogy leütnek és fellógatnak egy zsákban, maj egy fazon azt mondja segíteni akar. Végigvittem a játékot, de ez nem teljesen tiszta, hogy miért történt. Valaki ki tudná fejteni? :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1108) Weareus


Weareus
addikt

Meg lehet venni még ezt a gamét? (nem a letöltős dolgokra gondolok), jobban szeretem a kézzelfogható cd-t, dvd-t, ilyesmi. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1109) Teaway válasza Weareus (#1108) üzenetére


Teaway
veterán

Persze ► link

Nincs itthon csokid??

(#1110) Weareus válasza Teaway (#1109) üzenetére


Weareus
addikt

Köszike. Hihetetlen, hogy így megy az idő.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1111) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!

Tomb Raider 2 fan remake. Még csak demo verzió, de free, szóval töltsétek mielőtt a SE le nem lövi.

Full gameplay

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1112) tlac válasza errorcode06 (#1111) üzenetére


tlac
nagyúr

én is próbálgattam, profi munka
(érdekes, hogy semmi hír nem jelent meg róla a lapcsaládon)

(#1113) tlac válasza tlac (#1112) üzenetére


tlac
nagyúr

van már belőle 1.1-es verzió is
[link]

(#1114) Fred23 válasza tlac (#1113) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szép, de az irányítása lehetne jobb!

(#1115) Teaway válasza errorcode06 (#1111) üzenetére


Teaway
veterán

Ma futottam bele, nagyon szép!

Nincs itthon csokid??

(#1116) #74018560 válasza Teaway (#1115) üzenetére


#74018560
törölt tag






Imádom :))

(#1117) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

A hócipőm tele van a Halls of Ascension résszel. Egy órája tekerek, ugrálok, tekerek ugrálok és nem sikerül.
Másodszor vinném végig a játékot, először is itt akadtam el legtovább. Egyszerűen olyan, mintha a kötélen lógó raklap félúton "megrogyna" és az istenért sem akarja feljebb fújni a szél.
Próbáltam nem mozdulni, próbáltam lassan mozogni előre, próbáltam különböző pillanatokban elindulni az ugráshoz, de az eredmény ugyanaz. Ennél még a farkasos rész is szívet melengetőbb volt, ott csak háromszor haltam meg, itt még megmurdelni sem lehet... :(((
Néztem videókat is, próbáltam már lekövetni a mozgásokat, de nem ment. Talán majd holnap délelőtt frissen, kipihenten...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1118) Ti Bo válasza #74018560 (#1116) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

WOW! :Y :U

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#1119) Csavez™


Csavez™
veterán

Ingyen Tomb Raider a steamen

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#1120) Holgi


Holgi
csendes tag

Segítsetek!
A hajóra érve, hogy Alexet megmentsem, a két "kis" embert lelövöm, de a melákot sehogy se sikerül megölnöm, hiába nyomom az F gombot, megjelenik egy pillanatra a kör lassítva de ilyenkor nyakamnál fogva felemel és a földhöz vág. A csákányos ölésre a magyarítás nekem azt írja nyomd egyszerre az "E" "E" gombot ez nem elírás?

(#1121) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok,

Ugyan elég halott a topik, de hátha...
Nekikezdenék a történetnek, de.... Steamen miután rányomok a playre, black screen, és csókolom..ctrl+alt+del oldja meg csak.
Win10, 22.11.2 AMD driver.
Tele a net ezzel már megjelenés óta, de megoldást nem találtam.

Valaki tud esetleg?
Megvettem mindhárom részt, remélem nem hiába..

Malaka!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.