Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97151) férfiállat válasza pohár (#97150) üzenetére


férfiállat
tag

nem voltam gépközelben ismerősnek szóltam rakja meg erre küldi a képet hogy megrakta de ő már nem simát rakott hanem ezt a 0.0 verziót

(#97152) Zjunior válasza férfiállat (#97149) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha Ingolstadt nyer akkor win ha döntetlen akkor tét vissza! -Rosszul írtam...
Akkor buksz ha a másik nyer! :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#97153) férfiállat válasza Zjunior (#97152) üzenetére


férfiállat
tag

köszi

(#97154) stefyY válasza Zjunior (#97152) üzenetére


stefyY
őstag

...döntetlennél nem push van? :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97155) zolee5016 válasza Zjunior (#97152) üzenetére


zolee5016
őstag

az pont az a német meccs ahova ma döncit várok....... :B
........................................................................
Veronika gól kellene...pls....
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#97156) pohár válasza férfiállat (#97151) üzenetére


pohár
félisten

hokinál a 0.0-nál van H, X, V, szóval sima háromesélyt rakott ismerősöd (és így nagyobb is az odds, mint a kétesélynél)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97157) stefyY


stefyY
őstag

Sassuolo vezet...csak akkor nyerhetek, ha így marad, damn it...

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97158) razorka777


razorka777
veterán

Fantasztikus ez a Milán. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#97159) Digestive


Digestive
veterán

Genoa meccset gyorsan le is fújhatnák! :R

Meg a Fiorentina is bekotorhatna már egyet! :F

[ Szerkesztve ]

(#97160) choco01


choco01
addikt

Black: mar csak Empoli kell.. :D

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#97161) Digestive


Digestive
veterán

Na ez a Fio sem fog ma már gólt lőni! :W

(#97162) dnl91 válasza Digestive (#97161) üzenetére


dnl91
tag

Durva a statisztika, és gól sehol.. 2 piros

(#97163) stefyY


stefyY
őstag

Necces volt ez a Milan 2-3 gól... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97164) Digestive válasza dnl91 (#97162) üzenetére


Digestive
veterán

Pedig még örültem is, amikor a Parma belőtte. Gondoltam majd csak berúg egyet a Fio válaszként és ott megakad a szekér! Erre az isten barma kihagyja a 11-est! :W :W

(#97165) stefyY


stefyY
őstag

Ingolstadt verhetne 1-2 gólt. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97166) zolee5016 válasza stefyY (#97165) üzenetére


zolee5016
őstag

:N nagyon 1 gólos meccs
lehet 0-0,vagy 1-1 lesz... :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#97167) stefyY válasza zolee5016 (#97166) üzenetére


stefyY
őstag

1-0 :C

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97168) férfiállat válasza stefyY (#97167) üzenetére


férfiállat
tag

maradjon is így

(#97169) stefyY válasza férfiállat (#97168) üzenetére


stefyY
őstag

Salzburg + Plzen is vezet, kellene egy Poprad gól is és egész tűrhetően állok. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97170) Prien


Prien
addikt

Milan :W

A kevés is több a semminél.

(#97171) Digestive


Digestive
veterán

Remélem a Celta Vigo ki tud egyenlíteni még egyszer! :)

(#97172) choco01


choco01
addikt

Itt mit ad a AH?Mi a különbség..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#97173) stefyY


stefyY
őstag

Na Poprad fordítást kérnék az utolsó harmadban... :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97174) mntn


mntn
tag

Bet365 kifizetéssel lenne kérdésem, hátha valaki tud válaszolni. Korábban abaqoosról fizettem be, majd legutóbb Skrillről. Kifizetést az utóbbira szeretném kapni, de az iroda a bankszámlámra akarja kiadni. Akárhányszor kérdezem, hogy miként lehetséges Skrillre kapni mindig ezt a sablon szöveget kapom: Ha Ön különböző fizetési módokat használ számlájának feltöltéséhez, akkor a kifizetését arányosan megosztjuk az igénybe vett befizetési módok között. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

(#97175) Shkiz0 válasza stefyY (#97173) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Csíkszereda is most akar bizonyítani meredjenek meg :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#97176) stefyY válasza Shkiz0 (#97175) üzenetére


stefyY
őstag

Ha csoda nem történik, mindhárom szelóm kuka.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97177) jenei1994


jenei1994
addikt

Celta Vigo :(

(#97178) zolee5016


zolee5016
őstag

hopp x

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#97179) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#97175) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Salzburg is szopóra áll otthon....jóóóóóóóvanakko' asszem befejeztem ezt a buziságot.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#97180) pohár


pohár
félisten

Napoli -1AH félidő már jött is 3-ért, legalábbis merem remélni :))
már csak a meccsre is kéne -1,5, hátha nem adják le

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97181) zolee5016


zolee5016
őstag

sima Mannheim,Hamburg vereség :Y
Iser-Vienna dönci kombó jól áll eddig......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#97182) Digestive válasza jenei1994 (#97177) üzenetére


Digestive
veterán

Szomorodjanak meg! Nekem csak X kellett volna! :W

(#97183) choco01 válasza Shkiz0 (#97175) üzenetére


choco01
addikt

Meglesz aaaz

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#97184) stefyY válasza Shkiz0 (#97179) üzenetére


stefyY
őstag

Poprad vezet, az egyedüli gond, hogy egy Salzburg fordítás kellene az utolsó harmadban, hogy jöjjön a téthozóm. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97185) stefyY


stefyY
őstag

Salzburg 3-2 :C :C

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97186) zolee5016 válasza zolee5016 (#97181) üzenetére


zolee5016
őstag

Hátezt hogy???? 3.harmad gólok :W
LINK

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#97187) Shkiz0 válasza choco01 (#97183) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

3-2 remélem kibírják a végéig

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#97188) stefyY válasza zolee5016 (#97186) üzenetére


stefyY
őstag

Hátulról kettőt ér, nem tudtad? ;)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97189) choco01 válasza Shkiz0 (#97187) üzenetére


choco01
addikt

Jaja, nekem kell még Levante is..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#97190) pohár válasza choco01 (#97189) üzenetére


pohár
félisten

hát ez kellhet is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97191) szab.tam


szab.tam
nagyúr

délután még jó ötletnek tűnt a tökutolsó ljubjanát veretni a graz-cal... :((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#97192) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

Ha Paypallon van pénzem, Bet365 betudok valahogy fizetni Paypallon keresztül ? Vagy Tippmixpro-ra ?

The easy day was yesterday!

(#97193) stefyY


stefyY
őstag

Salzburg pipa, Érsekújvár győzelem kell a téthozó szelvényemre és akkor egész tűrhetően zárom a napot. :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97194) Shkiz0 válasza stefyY (#97193) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem a Sparta Praha is, de úgy látom ma megint rossz lóra tettem, ahogy nézem ezek is kikapnak most otthon.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#97195) stefyY válasza Shkiz0 (#97194) üzenetére


stefyY
őstag

Szemeztem velük, ha ez megnyugtat... :DDD

Közben Érsekújvár vezet, maradhatna! :C

3-1 már...+150 forint :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97196) Shkiz0 válasza stefyY (#97195) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Na szurkold ki nekem a Spartat, akkor nekem is jönne, csak ez kell már rá :D
De nem lepődnék meg ha ez megint egyen menne el a szokásokhoz híven.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#97197) stefyY válasza Shkiz0 (#97196) üzenetére


stefyY
őstag

2-3, jöhet még, nekem két meccs az utolsó harmadban jött hátrányból...kidrukkoljuk ;) Két szelót az Ingolstadt vitt nekem, lehetett volna kis szerencsém...

Dunaújváros 1 perccel a vége előtt vezet...azt is hányan pakolták :U

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#97198) pohár


pohár
félisten

na gyerünk Malaga, még egyet a papának :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97199) Zjunior


Zjunior
veterán

[link]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#97200) stefyY válasza stefyY (#97133) üzenetére


stefyY
őstag

Téthozó jött, másik kettő egyaránt az Ingolstadton úszott, úgy jött volna még 3.2k...nem megy ez :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.