Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166451) yogibear válasza phenomHUN (#166447) üzenetére


yogibear
addikt

jó lenne de azok a cserepes szájú digók még egy X-re sem lesznek képesek... pedig írtam, győzelemmel eldőlt volna a tj... csak látszik hogy kb lecarják, inkább elmennek szopóágra... mert utána a Barca jön nekik, sima zakó és addig a Sporting ha otthon veri a görögöket, a digók mehetnek az ELbe sót nyalni...
Ahelyett, hogy most a belüket is kiköpve nyernének és nem lenne gondjuk a maradék 2 meccsen...
Ennyit a profi mentalitásról...

Bezzeg a ROma már megy 3:0-ra nem cicóznak...
Atma meg lesz egy ordas 2/1. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166452) yogibear válasza yogibear (#166451) üzenetére


yogibear
addikt

ejj Milkáék inkább a 41-es oddsot választották, mint a tavaszi egyenes ágat a BL-ben... :(
Bakker angol Champot meg nem is néztem, hát erre nem beindult a Leeds 34-ért :P
És még Prón is volt élőben... simán lehetett volna fogni a Derbyt...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166453) sz_abika


sz_abika
addikt

Az kemény hogy majd 30 úszik az Olympus lábánál...

PSN: xszabikax

(#166454) meta91


meta91
csendes tag

Bőrszalonka 😁😁😂😂

(#166455) yogibear válasza sz_abika (#166453) üzenetére


yogibear
addikt

Rosszul állt fel a Barca csatársora...
Messi - Suarez - Suarez
Most vagy úgy kellett volna, hogy Suarez - Suarez - Suarez, vagy Messi - Messi - Messi. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166456) meta91 válasza yogibear (#166455) üzenetére


meta91
csendes tag

Inkább a Neymar - Neymar - Neymar jobban hangzott volna... :P

(#166457) #86564352


#86564352
törölt tag

Remélem a Monaco kihúzza a végéig, bíztam bennük az ajándék ezressel. A hozadékával Szpartak Moszkva menne simán és kétesélyben is. Nem értem miért akkora az odds? Veretlenek a csoportban és előző meccsen feltörölték a padlót a Sevillával. Mi a csapda? :F

(#166458) yogibear válasza #86564352 (#166457) üzenetére


yogibear
addikt

Hogy húznák, ki nem láttad a kiírást, hogy 7:1 :P
Most javították csak a "török kollégák".

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166459) yogibear


yogibear
addikt

Épp írnám, hogy a Tottenhamet mára át kellene nevezni Tottenham-Gironára, erre ott is a gól :C

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166460) B-L-A-C-K válasza yogibear (#166459) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#166461) yogibear válasza B-L-A-C-K (#166460) üzenetére


yogibear
addikt

Tévedtem, ez egy Tottenham-Tottenham... 3:0 lassan gombócból is sok...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166462) meta91 válasza yogibear (#166461) üzenetére


meta91
csendes tag

Rakta vki a Real hendit? 😂 ui: kell a penz zizunak az uj zakóra😂

[ Szerkesztve ]

(#166463) yogibear válasza meta91 (#166462) üzenetére


yogibear
addikt

jó pénz az. :D
Amúgy meg ha ez a búvalbacott Dorti ma nem nyer, akkor a Realnak elég lesz Cipruson egy X a továbbjutáshoz... ;]

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166464) yogibear válasza yogibear (#166463) üzenetére


yogibear
addikt

sőt, ha a következő körben a Totti elintézi a Dortit, akkor a Real ki is kaphat Cipruson jó nagy oddsért és utána otthon a Dortitól is szintén jó oddsért... és már meg is van mindnek az új sportautó karira és nem a kasszából kell kifizetni. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166465) rootkiller


rootkiller
őstag

Hello! Nézegetem itt a tenisz oddsokat, azt követem napi szinten. Jól gondolom én, hogy baromira nem éri meg teniszre tenni? Egy-két meccsre olyan kicsi az odds, hogy ha a mai 8 darab párizsi meccs papírformáját összekombináljuk akkor se jön ki a 10-es szorzó.. Nyilván igen kicsi rá az esély, hogy jön mind a 8 meccs papírformában, inkább nem jön mint jön, szóval az egész afelé mutat hogy az ember "jósolja" meg hogy milyen meglepetés várható. Jól látom?

Artengo TR 990 Pro

(#166466) #04441088 válasza rootkiller (#166465) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én teszem ezt:
F. Krajinovic - N. Mahut V 2,10
D. Goffin - J. Benneteau D. Goffin 2:0 1,80

Aztán lesz, ami lesz. :DDD

(#166467) adise válasza rootkiller (#166465) üzenetére


adise
őstag

Elobe szettekre rakni nem rossz

(#166468) sz_abika


sz_abika
addikt

Fura hogy már a 4. fordulóban jöttek a gyanús végeredmények BLben...általában az ilyen kis huncut végeredmények csak a két utolsó fordulóban szoktak jönni amikor már tiszta a továbbjutósorrend.

Mindesetre mára elég sok tenisz over vár ránk.

PSN: xszabikax

(#166469) adise


adise
őstag

Dortmund szepen belement az x-be masodszor is. Nemtudom mi van veluk az elmult 1honapba kb. A bajnoskagba se az igaziak jo par meccse

(#166470) Prien válasza adise (#166469) üzenetére


Prien
addikt

Sajnos egy bizonyos játékstílust erőltetnek, amit már kiismertek az ellenfelek. Mondom ezt Dortmund szurkolóként.

A kevés is több a semminél.

(#166471) juliabrilke válasza Prien (#166470) üzenetére


juliabrilke
addikt

Látod mennyivel rafináltabbak a hazai NB1-es edzők?
Még hónapok elteltével se tudsz rájönni, hogy mi a francot akar játszatni a csapattal. :DDD

(#166472) Prien válasza juliabrilke (#166471) üzenetére


Prien
addikt

Most azon filózom, hogy a Bayernt be is húzom mixbe holnapra. Ajándék 2x oddsnak tűnik. Amióta visszahozták a jó öreg Heynckes-t, azóta elég jól megy nekik...

A kevés is több a semminél.

(#166473) juliabrilke válasza Prien (#166472) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez pont az a meccs, amire még ha fegyverrel kényszerítenek se fogadnék. :D
Csak akkor tesz rá az ember ha jó egyéni megérzése van.

(#166474) Örni


Örni
senior tag

Szerintem elég tuti lesz a Bayern győzelem, Dortmund hullámvölgyben van sajnos. Tegnap meg is raktam, mellé ment mai Frankfurt H.

Köszi, hogy írtátok ezt a Tippmix bónuszt, 31-én jött a számlámra ezer ft és fogalmam sem volt mi a franc ez :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#166475) zolynet


zolynet
addikt

1-2 nagy oddsu meccs:
25616 H Aston Villa - Sheffield Wed. Aston Villa (1X2) 2,00
33589 V Genoa - Sampdoria Sampdoria (1X2) 2,50
20757 H Sturm Graz - Rapid Wien Sturm Graz (1X2) 2,25
25616 H Aston Villa - Sheffield Wed. Aston Villa (1X2) 2,00
27075 H Hobro - Aalborg Hobro (1X2) 2,20
49,5x

Life is too short to stay stock!

(#166476) SPF válasza zolynet (#166475) üzenetére


SPF
senior tag

Aston Villa kétszer van benne.

(#166477) sz_abika válasza SPF (#166476) üzenetére


sz_abika
addikt

Mert kettővel nyernek :)

PSN: xszabikax

(#166478) zolynet válasza SPF (#166476) üzenetére


zolynet
addikt

Ők a tutik! :DDD
De helyettük legyen még egy CH meccs
51382 H Derby County - Reading Derby County (1X2) 1,75

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#166479) yogibear válasza Prien (#166472) üzenetére


yogibear
addikt

Tedd mellé a ződsasokat hogy elgyapálják a kondát... @1,6 körül van most...
Ott lesz az egész tábor, évek után újra, ha nem nyernek, olyat kapnak hogy arról koldulnak. :D

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166480) strip01


strip01
újonc

Sziasztok!Nekem olyan gondom lenne a tippmixpro oldallal,hogyállandoan ezt dobja ki:"A megadott adatokkal nincs érvényes személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvany a nyilvántartásban. Kérjük ellenőrizd az adataidat!"Közel két hete hívogatom őket azóta 5000 ft plusz lett a telefonszámlámon a közel kétórányi"pillanatnyilag minden vonalunk foglalt szöveg hallgatásával.Írtam az ügyfélszolgűlatnak is már 3 levelet ,de semmi válasz azóta se.Van rajt pénzem ,de se levenni se játszani nem tudok vele míg nem igazolom az okmányaim.Köszönöm szép munka. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#166481) taylorp válasza Örni (#166474) üzenetére


taylorp
senior tag

Miféle tippmix bónusz? Régen néztem rá a topikra.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#166482) yogibear válasza strip01 (#166480) üzenetére


yogibear
addikt

"A megadott adatokkal nincs érvényes személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvany a nyilvántartásban. Kérjük ellenőrizd az adataidat!"

Esetleg tényleg ellenőrizd már le, hogy sikerült-e mindent úgy beírni minden rubrikába, ahogy az az igazolványaidon van... mindent... az összeset... azt is amiről úgy hiszed hogy azt már beírtad... más is ugyanígy volt, amit már egyszer beírt, cseszett ellenőrizni, hogy hajszálpontosan úgy van-e beírva, ahogy az igazolványokon van betűre pontosan... ezért nem fogadta el...
Hajszálpontosan....
Pl a születési hely, vagy anyja neve, mert lemaradt a második keresztneve vagy ha neked van akkor a tied és hasonlók...
A Pró oldala csak elküldi az általad befirkáltakat a központi adatnyilvántartóba és ha minden egyezik visszakap egy helyes-t ha valami nem akkor egy nem helyes-t... ennyi. Nem kap meg konkrét adatot, hogy mi helyes vagy mi nem, nincs rá jogosultsága adatvédelmileg... ahogy neked sem meg másnak sem, mert nem hatóság...
Nem a Pró hibája, a tiéd, hidd el. :)
Ha viszont tényleg karakterre pontosan töltöttél ki mindent, de biztosan, tutira és ennek ellenére kidob, akkor a helyedben utána néznék, mert ha valami nem egyezik az adatnyilvántartó és a személyid közt, az gáz lehet előbb-utóbb, ha valami komolyabb ügyet kell intézned...
De most felteszek rá Prón egy 500-ast, hogy te nem töltötted ki helyesen. :))

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166483) Örni válasza taylorp (#166481) üzenetére


Örni
senior tag

Yogibear írta feljebb, hogy az oldal elégtelen működése miatt adtak 1000ft bónuszt a felhasználóknak.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#166484) taylorp válasza Örni (#166483) üzenetére


taylorp
senior tag

Én pl. semmit nem kaptam.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#166485) yogibear


yogibear
addikt

Ajax tarcsi nagyon elszőrmélli otthon... már 0:4...
a 2-es hendi hazai zakóra 23 volt. :DDD a sima V-re is 4...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166486) Örni válasza taylorp (#166484) üzenetére


Örni
senior tag

Akkor lehet csak a csórók kapnak :) nekem kb. ezer ft volt a számlámon. Én semmi értesítést sem kaptam, csak a pénzt. Nem tudom mi folyik ott...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#166487) Örni


Örni
senior tag

Huh, nehéz szülés volt ez a Frankfurt. Tegnap EL szelóm egy 94-ik percben lőtt góllal ment el, mára nem szerettem volna ilyet.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#166488) djculture válasza yogibear (#166482) üzenetére


djculture
félisten

Egyik kolléga speciel egy két éve lejárt személyivel próbálkozott. Bent anyázott hogy miért nem fogadja el, mondom nézzük már meg azt a személyit. Odaadja..nézem ..érvényességi ideje : 2015 szeptember 21

Szóval az ilyen már érvénytelen dolgokat se fogadja el. De van olyan ismerős akinél meg maga a nyilvántartó hibázik, be kellett menni a kormányhivatalhoz mert igy tudta meg hogy valami nem oké nem létezett a nyilvántartóban csak a testvére. Miközben az új személyit kiadták neki vagy 4 éve... Van káosz.

[ Szerkesztve ]

(#166489) strip01 válasza yogibear (#166482) üzenetére


strip01
újonc

Attól még hogy rosszul írok be valamit az ügyfélszolgálat felvehetné a telefont két hét után,nem? :))

(#166490) yogibear válasza strip01 (#166489) üzenetére


yogibear
addikt

Ebben igazad van. :)) Teljes mértékben.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166491) yogibear válasza djculture (#166488) üzenetére


yogibear
addikt

akinél meg maga a nyilvántartó hibázik - pont ezért írtam, hogy rá kellene szánni 2 percnél többet és hajszálpontosan úgy beírni mindent, ahogy az a kártyákon szerepel leellenőrizni kétszer, háromszor és ha így is visszadobja, ellenőrizni a nyilvántartónál, kormányablaknál mihamarabb, különben gondok lehetnek más, komolyabb ügyek esetében is, pont ahogy írod.
Csak sokan még sosem kerültek olyan helyzetbe, hogy valahol egyeztetni kellett az adataikat a nyilvántartóval és ezért nem bukott ki, hogy valami nem stimmel...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166492) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Bet365-nél mióta nem lehet Mastercarddal befizetni?

"Sajnos Mastercard által nem tud befizetni. Használjon Visa kártyát, egyéb fizetési módot vagy lépjen velünk kapcsolatba."

WTF? :F

Mijjezmár?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166493) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#166492) üzenetére


yogibear
addikt

Egy újszülöttnek minden vicc új. :))
Volt már szó itt róla egy ideje... csak nem figyelsz. :)
Sőt, Aventador91 kolléga egyfajta megoldást is írt rá... és az sem ma volt, hanem úgy egy hete... paysafe card szabadon behelyettesíthető a MC átutalással skrillre.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166494) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#166493) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Ezzel a lépéssel a B365 sok embernek okozott övön aluli ütést. A magyar emberek jelentős részének inkább MC bankkártyája van, mint VISA.

Néztem egy megkerülést, de még az OTP Webkártyája is MC, azzal sem jutottam beljebb.
Legalább az lenne maestro, úgyis csak webkártya. Fizikai formában nem létezik

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166495) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#166493) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mégvalami:

Az unibetnél ugye jelenleg nincs ilyen mizéria? Hogy MC kártyával feltöltés nem lehetséges.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166496) Aventador91 válasza LyonnaisFan1 (#166494) üzenetére


Aventador91
őstag

maestroval se működik

unibetnél jó a mc

[ Szerkesztve ]

(#166497) ThuG4LifE válasza LyonnaisFan1 (#166495) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Én úgy tudom, hogy szinte minden oldal tiltotta az MC befizetést.
Edit: Unibet akkor még nem.

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#166498) LyonnaisFan1 válasza Aventador91 (#166496) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

SZLAMB a B365-nek. Akkor megyek az unibetre, a bugfospro nem játszik.
Ráadásul ott 1.85 van a diókra perpill, a tippszmikszen és pron meg 1.55 :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166499) Örni


Örni
senior tag

Szégyeljétek magatokat, hogy nem a nagyszerű, királyi magyar fogadóirodát használjátok! :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#166500) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#166495) üzenetére


yogibear
addikt

Passz ezt nem tudom...
Webkártyával is ki tudsz utalni skrillre, onnan meg betre, csak ugye az idő, míg átfut a rendszereken...
És persze a skrillnek van némi díja is, mint minden webes pénztárcának.
A már említett paysafecard viszont gyors. Megveszed feltöltöd betre és fogadsz.
Ha majd ki akarsz utalni, veszel egy másikat feltöltöd skrillre, onnan fizetsz be betre majd és akkor már ki is tudsz utalni skrillre, onnan meg a hazai számlára...

Azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy Mo-ról nem fogadnak el Mastercardot, válasszak más feltöltési módot. De ugyanez van a William hill-nél is. - ez találtam valahol... ha igaz akkor csak Mo-ról nem lehet... de akkor Visával meg miért? Jó kérdés...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.