Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:05:28

LOGOUT.hu

THL W200

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Laci.M


Laci.M
senior tag

Tegnap meghozta a postás végre az én W200-asomat is. Root,partíció, LED átalakítás már megvan! :)

A telefon DealExtreme-ről van, 29-én rendeltem meg, de meg kellett erősítenem, hogy én vagyok a vásárló, így csak elsején adták fel. 10 munkanap volt mire ideért, ez szerintem nem rossz, és a vámot is megúszta :D
A telefon összesen 43 634 Ft-ba került, ez szerintem jó vétel.

A kérdésem a hátlappal kapcsolatos, mivel nálam már a RAZR se bírt ki sok időt, így ez tuti nem fog egy napot kibírni egy töltéssel, Mennyire bírja a "gyűrődést" a hátlap? Tudom, még csak pár hetes mindenkinél a telefon, de csak látszik már valami, mivel nem akkorák az akadó pöckei, mint anno a 3310-esen voltak :)

A telefonon egyébként még az első hsz-ben említett szoftver van még mindig illetve Antutun 16628 pontot ért el.
A telefon megfelel az elvárásaimnak, jól leírtatok mindent. Röviden szép kijelző (mondjuk a motorola amoledje után ocsmány a fekete, inkább szürkének nevezném) pixelhibát még nem vettem észre, de nem is keresek, mert utána zavarna nagyon, és kritikán aluli fényképező, de ezt szintén tudtam előre, így nem gáz.

Fényképezéskor nektek is lassú a képfrissítés, illetve már a legkisebb mozgástól is elmosódik minden?

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.