Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:05:28

LOGOUT.hu

THL W200

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Laci.M


Laci.M
senior tag

Tegnap meghozta a postás végre az én W200-asomat is. Root,partíció, LED átalakítás már megvan! :)

A telefon DealExtreme-ről van, 29-én rendeltem meg, de meg kellett erősítenem, hogy én vagyok a vásárló, így csak elsején adták fel. 10 munkanap volt mire ideért, ez szerintem nem rossz, és a vámot is megúszta :D
A telefon összesen 43 634 Ft-ba került, ez szerintem jó vétel.

A kérdésem a hátlappal kapcsolatos, mivel nálam már a RAZR se bírt ki sok időt, így ez tuti nem fog egy napot kibírni egy töltéssel, Mennyire bírja a "gyűrődést" a hátlap? Tudom, még csak pár hetes mindenkinél a telefon, de csak látszik már valami, mivel nem akkorák az akadó pöckei, mint anno a 3310-esen voltak :)

A telefonon egyébként még az első hsz-ben említett szoftver van még mindig illetve Antutun 16628 pontot ért el.
A telefon megfelel az elvárásaimnak, jól leírtatok mindent. Röviden szép kijelző (mondjuk a motorola amoledje után ocsmány a fekete, inkább szürkének nevezném) pixelhibát még nem vettem észre, de nem is keresek, mert utána zavarna nagyon, és kritikán aluli fényképező, de ezt szintén tudtam előre, így nem gáz.

Fényképezéskor nektek is lassú a képfrissítés, illetve már a legkisebb mozgástól is elmosódik minden?

Aláírás

(#302) arty válasza Laci.M (#301) üzenetére


arty
veterán

Hátlapon nekem még karc sem látszik, ill az első napok utáni lecsillapodás 2-3-4 napos üzemidőket eredményezett. 1 napot viszont még az első napok nyomkodásakor is kibírt.

Fényképezéskor valóban lassu a képfrissítés.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#303) west76 válasza Laci.M (#301) üzenetére


west76
aktív tag

Én az Antelife-n már napokkla ezelőtt megrendeltem és ma kiderült, hogy nincs raktáron nekik, most fogadkoznak, hogy a fesztivál után küldik, de ha nem, akkor visszakérem a pénzem inkább. Szóval a DX-en van esetleg ehhez a telefonhoz valamilyen kuponkód?

(#304) Laci.M válasza west76 (#303) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én nem kaptam semmi kupon szerűséget, amikor én rendeltem akkor még 190$ volt az ára.

Ismerős érzés, én tavaly a tabletemmel jártam így, hogy nagyon soká kaptam meg a Spemall-tól. Mindig magyarázkodtak, hogy nincs raktáron, de majd küldik.... Már közel jártam a 30 naphoz paypalon, de szerencsére szépen lassan, de megérkezett. Cserébe kaptam tőlük tokot és egy stylust(olcsó fajta mindkettő, de a tok hasznos lett, mai napig abban van).

Aláírás

(#305) pixelblondie válasza Laci.M (#301) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

igen, ez a kamerájának a nagy hibája, ettől kaptam én is idegbajt, hogy "elúszott" minden egy apró mozdulatra, és marha lassan "élesedett" ki.
még nem találtam olyan sw-t ami megoldaná ezt a problémát.

Ui.: megmaradt a készülék, de nincs használatban már:) ha kellene valakinek, csak szóljon.

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#306) vadkörte válasza pixelblondie (#305) üzenetére


vadkörte
addikt

Ezt próbáltátok? Van belőle pro is, az $-es, de kicsit többet tud. (kipróbálni a trial is jó)

Üdv. V. Körte

(#307) Víz Elek válasza vadkörte (#306) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Nekem megvan a teljes program.
Mintaképek.:
gyári kamera app
lg camera app
snap camera hdr app

Samsung S9

(#308) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!Reményeim szerint hamarosan csatlakozom a fórumhoz, egyszer csak ide ér a telefon :D
Ha az első hsz-ben kell segítség, szívesen segítek.

(#309) Laci.M válasza vadkörte (#306) üzenetére


Laci.M
senior tag

Letöltöttem, kipróbáltam a kamera képe ugyan olyan lassú.

Készítettem pár próbaképet azonos körülményekkel. Emeleti szobából, egy műanyag dobozon megtámasztva.

Snap Camera
Camera ZOOM FX
Original

A Camera ZOOM FX az teljes verziós, legújabb frisssítéssel. Megvettem amikor még akciós volt.
A Snap az a trial verzió. Nagyon nem változtattam a beállításokon, mindent hagytam gyárin.

Amikor elkezdtem írni a HSZ-t még nem csinálta meg más is. :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#310) Laci.M válasza Víz Elek (#307) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ejnye-bejnye mit akarsz te azzal a GTA-val? :D
Elég combos lehet a céges gép, én a laposon meg se próbálom.

Aláírás

(#311) Víz Elek válasza Laci.M (#310) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Ma nincs semmi meló, holnap egy német nyelvtanfolyam, késő délután, de attól függetlenül muszáj bent lenni, hátha valaki beesik, hogy van valami gondja.. így feltaláltam magam, hogy ne unatkozzak annyira.. :DD

asztali
lapos

Úgyhogy ja, combos kis gépek vannak bent. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#312) pixelblondie válasza Laci.M (#310) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

az én kis szutyok amd-s asusomnak volt 6,9- es a vidkari élményindexe :D milyen lapossal vagy te.. ?:D

Asus K53TA

as good as it gets

(#313) gilfoyle válasza Laci.M (#309) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én nem sok különbséget látok a képek között... Sztem a gyári app ugyanolyan jó mint a többi, nem az appokkal, hanem a hardverrel van a probléma.

(#314) Víz Elek válasza gilfoyle (#313) üzenetére


Víz Elek
senior tag

nincs rá valami új hardver, vagy nem tudsz valami kis tuningot a telóra ? :)

Samsung S9

(#315) gilfoyle válasza Víz Elek (#314) üzenetére


gilfoyle
őstag

:(

(#316) csongi


csongi
veterán

Ezzel a telefonnal minden rendbe lehet, ha ennyire nem mozog a topik :) Ez tetszik és reményt keltő.
A kamerához annyit hozzá tennék, hogy jó eséllyel a Firmware lesz a gond. A hardver specifikációja szerint teljesen rendben van. És valahol olvastam hogy az MTK soc-hoz nem egyszerű optimalizálni.
Megkérdezem a gyártótól várható e frissítés a kamerához.

(#317) saggat


saggat
csendes tag

Sziasztok!
Az a gondom,hogy az ocsem nyuzta a w200-am a tudtom nelkul, es tegnap este vettem eszre,hogy par dolog nem ugy van,ahogy volt.
Elinditottam a root cheker basic nevu progit es a verify root access-re nyomva,azt irja,hogy "Sorry! This device does not have proper root access". :(
Kinabol rendeltem rootolva a telot,nem csinaltam mentest es még nem rootoltam egy telefont sem,mert n900 -rol valtottam 2-3 hete a thl w200-ra. Nagyon nem vagyok még kepben az androiddos telokban.
Igy olvasgattam par oldalt es fel is telepitettem egy z4root es egy universal androotot. Viszont hiaba inditom el a rootolast,ujra inditas utan ugyancsak a root cheker basic nevu progi a verify root access-re nyomva,azt irja,hogy "Sorry! This device does not have proper root access"
A segitsegeteket szeretnem kerni (nyugodtan lehet szájbarágósan),hogy mit kell tennem,ahhoz,hogy ujra rootolt legyen a telom, ha lehet a saggat@freemail-re is irjatok le,mert ott elobb megtalalom.
Elore is koszonom a segitseget...

[ Szerkesztve ]

Köszönöm, hogy érdeklödtél. Annak akinek, az ami..

(#318) saggat válasza arty (#1) üzenetére


saggat
csendes tag

Hello!
Mindent ugy csinaltam,ahogy leirtad. Win7 64bit van a gepemen.
Elinditom a programot,
[*] Waiting for device...
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started succesfully *

es itt meg is all,nem csinal semmit :(
A segitseget elore is koszonom...

Köszönöm, hogy érdeklödtél. Annak akinek, az ami..

(#319) Laci.M válasza saggat (#318) üzenetére


Laci.M
senior tag

Az usb csatlakozás módját változtasd meg. Nem tudom már, hogy melyik kell pontosan, próbáld végig mind a 3at.

Aláírás

(#320) Laci.M válasza saggat (#318) üzenetére


Laci.M
senior tag

Na megoldódott?

Csak szólok, hogy Deal Extreme-en megint csak 189,99$ az ára! Megbízhatóak, nekem is innen van.

Aláírás

(#321) saggat válasza Laci.M (#320) üzenetére


saggat
csendes tag

Hello!
Koszonom,ma mar nem,de holnap probalgatom. Aztan majd sikitok :)

Az etotalk-n vettem ingyen postaval,5 nap alatt megjott,a DHL vamosok hivtak,hogy kivettek a csomagot,mondtam,hogy ez csere darab. Vamot nem kellett fizetnem de ratettek az afat ami 15K volt +
A virtualis bill. ellenere (N900-on van qwerty bill.) kellemes a telo,mindenkinek csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

Köszönöm, hogy érdeklödtél. Annak akinek, az ami..

(#322) Nokesz3


Nokesz3
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek!
A mai nappal megrendeltem a telefont a minideal-ről, remélhetőleg ide is ér valamikor és én is egy boldog thl w200-as boldog tulajdonosa lehetek. :C Ja és ez lesz életem első androidos telefonja is! :) Tudtok valami tanácsot adni, hogy mi az amit NE csináljak a telefonnal kezdőként?:D Gondolok itt arra, hogy nehogy tégla legyen vagy bármi ilyesmi:D

(#323) saggat válasza Nokesz3 (#322) üzenetére


saggat
csendes tag

Hello! :R
Eloszor is ne hagyd felugyelet nelkul senkire! (nekem az ocsem unrootolta valszeg :W ) Ha valami olyan kinai krix-krax ablak nyilik meg,amiben nem vagy biztos,inkabb lodd ki,nehogy unrootolja a telot. Keszulj fel az aksi nem nagyon bir fel napnal tobbet,foleg az elso idoben,amikor ismerkedsz vele. Itt szinte minden progit megtalalsz amire szukseged lehet..

Köszönöm, hogy érdeklödtél. Annak akinek, az ami..

(#324) saggat válasza Laci.M (#320) üzenetére


saggat
csendes tag

Sajnos a helyzet valtozatlan,de keresek egy android gurut,akihez elviszem es meglatjuk..
Azert Thx..
:R

Köszönöm, hogy érdeklödtél. Annak akinek, az ami..

(#325) Szoszo94 válasza Nokesz3 (#322) üzenetére


Szoszo94
őstag

Minideal :((( Garanciát már el is felejtheted :(
Most rendeltem meg egy újat a tmallbox-ról, onnan eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt. Rmélem jövő héten ideér :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#326) Laci.M


Laci.M
senior tag

Nektek az állapotjelző LED az működik rendesen?

Nekem hívásnál, sms-nél működik, viszont ha Fb messengerben, vagy viberen kapok üzenetet, akkor csak halványan villog. Van erre valami megoldás, hogy ilyenkor is rendesen erősen villogjon?

Aláírás

(#327) Víz Elek válasza Laci.M (#326) üzenetére


Víz Elek
senior tag

fb uzenetkor sajnos nekem is halovanyan villog.. :(

Samsung S9

(#328) Laci.M válasza Víz Elek (#327) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ezek szerint akkor érzékeli, csak sajnos rosszul van beállítva a fájl. A jó hír legalább az, hogy ezek szerint ez szoftveresen megoldható! Nincs kedve valakinek beleásnia magát? :)

Aláírás

(#329) Nokesz3 válasza Szoszo94 (#325) üzenetére


Nokesz3
csendes tag

Nagyon sok helyen utánanéztem, tanácsokat is kértem és mindenki megbízhatónak mondta a minidealt. Ahol áttekintik a weboldalakat és lehet szavazni ott 8/10-et kapott a minideal és a fórumokon is jókat írtak róla.
A tmallboxnak is utána néztem, olvasgattam fórumokat is és nagyon sok negatívat olvastam róla. Ám először onnan szerettem volna rendelni de a sok negatív miatt a minideal mellett döntöttem:) (Sok külföldi! fórumot is olvastam róluk)
De hát sajnos nem mindig jön be a jó választás, majd kiderül!:)
Annak örülnék a legjobban, ha senkinek nem lenne szüksége a garanciáztatásra ^^

[ Szerkesztve ]

(#330) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

fuuu, ez rohadt jól néz ki, miért nem csinálnak valami hasonlót a w200-hoz is.....?? :O

Samsung S9

(#333) göbgab


göbgab
újonc

Sziasztok,
THL W8 telóm van. Aksi csere utáni bekapcsolásnál kiírta, hogy sérült a memória és a galériáról eltűnt az összes képem és videóm+nem működik a kamerám. Más nem történt. Sd kártya cserét ír ki, lehet hülyeség :)), de szerintem nincs SD kártya a telefonban. Ha a belső memória sérült mit tehetek? Szeretném a képeimet,videóimat. Semmit nem értek hozzá!! Segítene valaki valami alap magyarázattal? Egyébként eddig semmi gond nem volt, nagyon szeretem ezt a telefont. Köszi, előre is.

(#334) blueye válasza göbgab (#333) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem az a topic. Itt tedd fel a kérdésedet.

(#335) west76


west76
aktív tag

Sziasztok,

Szükségem lenne egy kis segítségre, mert még nem érkezett meg az én w200-am, viszont elébe mentem a dolgoknak és felvettem a kapcsolatot egy német kijelző védő fólia forgalmazó (Bedifol) céggel, akik véleményem szerint talán a legjobb minőségű fóliát árulják Vikuiti ADQC27 a típus, amit szeretnék, vagy a DQCM30, na most a cég vagy gyártatna, vagy ajánlana számomra méretpontos fóliát, de kérték tőlem a pontos kijelző méreteket. Valaki esetleg le tudná mérni, vagy akár egy "műszaki rajzot" tudna feltölteni róla? Előre is kösz, ha lesz, akkor ajánlani tudom mindenkinek ezt a fóliát.

(#336) csongi válasza west76 (#335) üzenetére


csongi
veterán

Miután megkapom egyszer, be tudom skenelni :)

(#337) blueye válasza west76 (#335) üzenetére


blueye
veterán

Ez egy 1:1 scan a telefonról, remélem segít.
(gondolom azt tudod hogy alapból van egy fólia a kijelzőn és adnak +1et hozzá)
(én 68x140 mm-nek mérem de nincs nálam pontos mérce)
Mit tud ez a fólia hogy érdemes legyártatni berendelni? (gondolom így nem túl olcsó)

[ Szerkesztve ]

(#338) west76 válasza blueye (#337) üzenetére


west76
aktív tag

Közben találtam egy oldalt, ahol eleve lehet rendelni méret alapján, persze nem a legolcsóbb... Viszont ajánlom bátran mindenkinek, mert nekem egy előző telefonomon rendkívül sokat bírt ez nem vékony fólia, vastagabb és strapabíró, tényleg jó, könnyű kezelni is. Amúgy itt a link, ahol eleve adják méretezve is:

[Kijelzővédő online shop]

[ Szerkesztve ]

(#339) blueye


blueye
veterán

A kamerán levő védőfóliát hogyan távolítottátok el?

(#340) laslie92 válasza blueye (#339) üzenetére


laslie92
senior tag

Flex? :DD :))

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#341) Szoszo94 válasza Nokesz3 (#329) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tmallbox 10/10 telefon amit rendeltem, hibátlan volt és időben jött, ha nem volt épp készleten már kerestek is mail-ben, hogy várok vagy más színbe küldjenek stb. Minideal elásta magát az én szememben :N

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#342) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#341) üzenetére


Szoszo94
őstag

10/10 így utólag félreérthető, "10 rendelésből mind a tíz"-ként értendő :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#343) arty válasza Szoszo94 (#342) üzenetére


arty
veterán

az szép mennyiség... egyben jöttek?
(mikori rendelések? vám-áfa?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#344) Keserves válasza Szoszo94 (#341) üzenetére


Keserves
csendes tag

Sziasztok!
Én is rendeltem, de én a thlmobilemall-tól. (192$ bőrtokkal és egy 4GB-s kártyával)
Az szerintetek még belefér ha a 09.10.-n rendelt telcsi még mindig nem ért ide? A z oldalukon már 12.-n "delivered" volt. Most vajon hol járhat? Tudok valahol érdeklődni?
Ha jól emlékszem akkor a China Mail-el küldik, akkor nekem a Posta kellene, hogy kihozza?
Előre is köszi a választ, most rendeltem először Kínából.

(#345) blueye válasza Keserves (#344) üzenetére


blueye
veterán

Nézz át ide: kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb
Egyébként a 17 nap még nem sok, főleg mostanában.

(#346) blueye


blueye
veterán

Ha vkit érdekel ilyen tok, akkor ez most jó ár (és még egy + aksit is küldenek, annak aki gyűjti :) )
exquisite-fashion-leather-case-cover-for-thl-w200-black

(#347) Víz Elek válasza blueye (#346) üzenetére


Víz Elek
senior tag

nekem szilikonos kéne, vagy valami nagyon menő hátlap... :D

Samsung S9

(#348) csongi


csongi
veterán

Megérkezett a ketyere :D Estére belakom :)

(#349) Szoszo94 válasza arty (#343) üzenetére


Szoszo94
őstag

Dehogy egyben :D Most tartok a 11. rendelésnél :) Ami újra W200, remélhetőleg most már hibamentesen :K
Vám/áfa pedig természetesen mindig van. :o ;]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#350) csongi


csongi
veterán

A gps gyortísátához nem szükséges a root jog, és az MTK program.
Az EPO-t be lehet kapcsolni anélkül is.
Beállítások-Helyhozzáférés-Hozzáférés a saját pozícióhoz(pipa be). alatta GPS műholdak(megérint)-EPO segítség(pipa be)-A-GPS(pipa be)-EPO beállítások-Aut.letölt(pipa be)

Szépen letölti az EPO fájlt, és hamar talál jelet.

Hamarosan össze szedem az első hsz-ez a szükséges írásaitokat, és összegezve megkérem a modikat, hogy csinálják meg. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.