Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) RangerFox válasza belan (#89) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, erre épült az egész első rész. Hogy miután elvesztette a saját lányát, találkozik Ellie-vel, akivel nem is jönnek ki jól az elején, aztán a végére kialakul egy apa-lánya kapcsolat, de még mellé képes volt feláldozni az emberiség utolsó mentsvárát abból az önző okból kifolyólag, hogy nem veszítheti el újra a "lányát". Igen, erre épült az egész játék, ezért a mesteri történetvezetésért, karakterekért szerette mindenki (vagyis a fanok).

De azt is vegyük már figyelembe, hogy még egyszer ugyanezt a sztorit nem lehet eladni. Meg volt rá a lehetőség, hogy az általad felvázolt sablon folytatás legyen, vagy próbálkozzanak valami merésszel.

És félreértés ne essék, szerintem sincs sok keresnivalója se a feminizmusnak, se az lgbtq-nak a szórakoztatóiparban, de ebben a helyzetben nem ez van a középpontban, hanem továbbra is a karakterdráma, valamint a nyomasztó posztapok világ. És a Left Behindban is mennyire természetesen ábrázolták a leszbikus szálat, miért nem lehet egy kis bizalmat adni az írónak, hogy itt is hasonlóként jár el? Én továbbra is fenntartom, hogy habár nem erre a folytatásra számítottam, nem temetem el látatlanban a sztorit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.