Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Ventur@ válasza rétisün (#3100) üzenetére


Ventur@
senior tag

+1

Nekem is tetszett. Az ezredeses jelenet az kész volt, ahogy ott Sheldon a háttérben grimaszolt :D . Nem volt egy átütő rész, de jobb volt - szerintem - mint az nyitó epizód.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3102) bLaCkDoGoNe válasza Ventur@ (#3101) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az nekem is tetszett. A Star Trekes kiborulás mindent vitt. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3103) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem volt ez olyan rossz,az ezredeses rész kifejezetten vicces volt

(#3104) pilóta


pilóta
nagyúr

Nekem tetszett, teljesen okés rész volt.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3105) judas13


judas13
addikt

Most kezdtem megint az első évadot daràlni, te jó ég mennyire jó volt!:)

- "Ez a magas IQ-újak sperma bankja?
- Ha ezt meg kellett kérdezni akkor rossz helyen járnak.
- Szerintem ez lehet az, töltsük ki..."
😁😁

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3106) leslieke válasza judas13 (#3105) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3107) rétisün válasza judas13 (#3105) üzenetére


rétisün
veterán

ne félj, olyan már nem lesz :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3108) pilóta válasza rétisün (#3107) üzenetére


pilóta
nagyúr

Meg kellene nézetni az írókkal az első pár évadot újra, hátha ihletet kapnának... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3109) judas13 válasza rétisün (#3107) üzenetére


judas13
addikt

Nem nagyon :(

-----------------------

leslieke

😉👍

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3110) leslieke válasza ToBeY (#3103) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3111) kovsol


kovsol
titán

Lehet túl magasan van nálam a léc amit meg kell ugrania a részeknek. Viszont ez a mostani jobb volt, mint az első kettő együtt. :K

May the Force be with you!

(#3112) bLaCkDoGoNe válasza kovsol (#3111) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor nálam is, de ez a mostani rész tényleg egészen nézhetőre sikerült. Reméljük megtartják a növekvő trendet az epizódok minőségében.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3113) kovsol


kovsol
titán

Én már meg is néztem az új részt. :) Reméltem jó lesz, hogy a munkát mosolyogva indítsam, és bizony jó rész lett. :D

May the Force be with you!

(#3114) bLaCkDoGoNe válasza kovsol (#3113) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Valóban nem volt rossz, az egyetlen sirámom (ami egyébként szinte minden sorozatot utolér, ami hosszú évekig fut) hogy nem következetesek az írók: bevált karakterjegyeket áldoznak fel poénok érdekében.
(Itt konkrétan Sheldon alvási szokásaira gondolok, ami fényévekre van a korábban megismert múmiapóztól.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3115) kovsol válasza bLaCkDoGoNe (#3114) üzenetére


kovsol
titán

Én is pont erre gondoltam közben, hogy korábban hanyatt fekve mozdulatlanul feküdt, most meg ilyen kis izgága lett. :F

May the Force be with you!

(#3116) Ventur@ válasza kovsol (#3115) üzenetére


Ventur@
senior tag

Lehet nem jött még le az energiaital függőségről :DDD .

Jó angolomnak köszönhetően várhatok hétvégéig mire lesz felirat :O :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3117) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jó rész volt és Leonard tánca pedig 10 pontos. Egy-két jelenetet leszámítva végignevettem a részt. Eddig jó az évad, csak így tovább :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3118) ToBeY válasza Ventur@ (#3117) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van már felírat hozzá?

(#3119) Rimuru válasza ToBeY (#3118) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen.

Vigyázat, csalok!

(#3120) ToBeY válasza Rimuru (#3119) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Thx,estére akkor megvan a program

(#3121) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó volt tényleg ez az új rész,de Sheldon nem múmia pózban aludt eddig mindig? :U
Most meg Sheldon alvására építették az epizód felét?Persze,vicces volt,csak annyira nem hiteles.

[ Szerkesztve ]

(#3122) pilóta válasza ToBeY (#3121) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nyilván, mert szokatlan helyen aludt. Szvsz ez megmagyarázza... De nem ez a lényeg, hanem hogy vicces volt :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3123) bLaCkDoGoNe válasza pilóta (#3122) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, szerintem nem magyarázza meg.

S04E13, amikor mindannyian elmentek egy tudományos konferenciára. Idegen hely, ráadásul Leonard-del egy szobában (vö. "No-one’s supposed to be in my room."), és mégis a szokott módon alszik.

Egyszerűen annyi történt, hogy az írók nem következetesek a karakterrel, és egy-egy poén kedvéért személyiségjegyeket, szokásokat változtatnak meg. Ez nem csak a TBBT-nél van így, szinte minden hosszú ideje futó sitcomnál becsúsznak ilyenek (pl. Friends, ahol Joey jól használja az ujjakkal levegőbe írt idézőjeleket, majd pár évaddal később az a poénforrás, hogy nem tudja ezeket helyesen alkalmazni). Sajnos ez elkerülhetetlen, sokszor kicserélődik, változik az írógárda, de ha nagyjából állandó, akkor sem emlékeznek az előző X évad minden jelenetére, ill. sokszor a sorozat kezdetekor nem is tudják, hogy esetleg hány évadot ér meg a dolog, így a korai részekben máshogy viselkednek a szereplők (pl. Sheldon, aki "semi-pro" önkielégítésben a legelső (spermabankos) rész szerint, vagy a Friends-ben Rachel nem ismeri Chandler-t az évadnyitóban, holott később kiderül, hogy Ross barátjaként csomószor találkoztak már egyetemistaként is).

Az ilyen következetlenségek persze azokat nem zavarják, akik egyszer néznek meg egy sorozatepizódot, de azok, akik többször végigpörgetik az évadokat, kiszúrják; engem például zavar. Lehet, hogy kissé obsessive-compulsive vagyok én is. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3124) rétisün


rétisün
veterán

csatlakozom, nekem is tetszett, sztem jó rész volt......

csak úgy tűnik, raj-howard-bernadette trióval nem nagyon tudnak mit kezdeni :( persze a terhesség meg a kapcsolódó dolgaik vannak most központban, de valahogy nem sikerülnek túl viccesre a jeleneteik. szerintem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3125) bLaCkDoGoNe válasza rétisün (#3124) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Howard-ot sajnos teljesen lefojtották ezzel a házasság-gyerek dologgal, nekem korábban (még a gusztustalan-creepy-needy vonalon mozogva) ő volt a kedvenc karakterem, de mostanában rettenetesen halovány dolgokat írnak neki.

Raj-tól már nagyon régen elvették a régi humorforrásait (a szelektív némaságát, az esetenkénti kulturális különbségből fakadó vicces helyzeteket és a Howard-dal való kissé "furcsa" kapcsolatát), egyedül a látens homoszexualitásra utaló dolgok köszönnek vissza még néha, de már ezek a "poénok" is inkább a "creepy stalker" vonalra állnak rá.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3126) leslieke


leslieke
Jómunkásember

10x04: felfelé ívelő pályára állt a sorozat, maradjon is rajta. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3127) judas13 válasza bLaCkDoGoNe (#3125) üzenetére


judas13
addikt

Egyetértek!
Nekem is akkor és ott volt Howard a kedvencem Raj-al egyetemben!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3128) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Oké, az új rész is jópofára sikerült.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3129) Ventur@


Ventur@
senior tag

Megjött a magyar felirat is hozzá :) : [link]

Bazinga :DDD !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3130) Ventur@ válasza bLaCkDoGoNe (#3128) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tartom! Én végig vigyorogtam a részt és ilyen már rég volt :) . Jó ez az évad eddig.

...és kiderült, Sheldon miért kopog háromszor: Az első a szokásos célt szolgálja,
a többi alatt meg lehet öltözni.
:DDD :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3131) rétisün


rétisün
veterán

vacsora közben megnéztem egy random epizódot a régebbiek közül (3x22, A lift titka) kellemesen elvigyorogtam rajta sokadszorra is :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3132) leslieke válasza rétisün (#3131) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az az egyik legjobb rész, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3133) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tényleg jó kis rész volt ez a mostani.

(#3134) leslieke válasza ToBeY (#3133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most néztem meg én is, tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3135) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hétfőről átkerültek csütörtökre az új részek?

(#3136) bLaCkDoGoNe válasza ToBeY (#3135) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A következő legalábbis biztosan, az IMDB szerint.
Nem nagyon értem ezt a folyamatos kavarást az időpontokkal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3137) leslieke válasza bLaCkDoGoNe (#3136) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

NFL!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3138) bLaCkDoGoNe válasza leslieke (#3137) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Már 8. hete megy.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3139) leslieke válasza bLaCkDoGoNe (#3138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, amiatt pakolgatják össze-vissza. Legutóbb legalábbis ezt olvastam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3140) bLaCkDoGoNe válasza leslieke (#3139) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én inkább a nézettségre gyanakszom, az NFL schedule állandó (legtöbb meccs vasárnap, pár mérkőzés hétfőn/csütörtökön). Aztán persze csak ők tudják az igazságot. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3141) leslieke válasza bLaCkDoGoNe (#3140) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tavaly és tavalyelőtt is emiatt volt mozgatás...de lehet csak egy jó indok..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3142) ToBeY válasza bLaCkDoGoNe (#3140) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nézettség biztos jó,különben nem kapnának ekkora gázsit a szereplők,és a sorozatot is rég elkaszálták volna már ha nem hozna jó számokat.

(#3143) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hm, mégis van remény? Ez az új rész is elég viccesre sikerült.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3144) rétisün


rétisün
veterán

jó az új rész :K :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3145) leslieke válasza rétisün (#3144) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jaja, végre sikerült megnézem. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3146) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ismét jó rész volt.

Domina Penny-vel nekem eladták az egész évadot... :D
Mondjuk a zászlós téma kicsit zavaros volt nekem (sehol nem találtam infót arról, hogy Pest zászlaja a piros-sárga-kék lett volna, az nekem mindig Budapest volt), de ezzel együtt vicces, hogy megint megtaláltak minket a sorozatkészítők. (Lásd még: "Boy, you'd think you could trust a horde of Hungarian barbarians." S02E03)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3147) rétisün válasza bLaCkDoGoNe (#3146) üzenetére


rétisün
veterán

illetve töbször szerepelt már a sorozatban (a háttérben) valamelyik magyar egyetemi rendezvény plakátja.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3148) rétisün válasza bLaCkDoGoNe (#3146) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek, nekem is tetszett :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3149) joey04


joey04
titán

Az előző évad után ha nem is kaszáltam a sorozatot, de nem nem is csaptam le rá most évadnyitáskor. Bevártam az első 6 részt és 2 nap alatt 2 etapban (2*3) daráltam be őket. Az évadnyitó nem tetszett, a második rész már picit jobb volt, utána viszont magára talált a sorozat, a 7.részt már újra nagyon vártam és tetszett az is nagyon. Eddig pozitív meglepetés az évad, pláne az előző szezon és az idei első rész után. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3150) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hír a sorozatról. bár a cím szenzációhajhász:

Szadomazó fotót tett ki magáról az Agymenők szőke bombázója

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.