Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) leslieke válasza rétisün (#2250) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az az igazi jellemfejlődés. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2252) Bjørgersson válasza rétisün (#2250) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezek közül egyedül a Dr. Who-t "ismerem". :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2253) csabám


csabám
addikt

Angol felirat 7x18

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2254) Ventur@ válasza csabám (#2253) üzenetére


Ventur@
senior tag

...és már kint a magyar felirat is :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2255) csabám válasza Ventur@ (#2254) üzenetére


csabám
addikt

:C

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2256) rétisün


rétisün
veterán

megnéztem, tetszett :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2257) leslieke válasza rétisün (#2256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2258) rétisün válasza leslieke (#2257) üzenetére


rétisün
veterán

már meg is nézted? nem szokott ez nálad ilyen hamar menni :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2259) leslieke válasza rétisün (#2258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát mostanában nem, de most volt 20 perc szünet az AVS hokimeccse alatt, oda bepréseltem. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2260) Bjørgersson válasza leslieke (#2257) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Co-co-co-combobreaker. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2261) bok92


bok92
addikt

Hát ez elég gyengécske rész volt... :U

(#2262) ToBeY válasza bok92 (#2261) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem is elég gyenge eresztés volt ez az epizód.

(#2263) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2264) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nem volt tényleg egy túl erős rész, de azért vigyorogtam rajta eleget :) .

Viszont az tényleg igaz, hogy most megint 3 hétig nem lesz új rész? Már megint milyen jeles sportesemény van :F ?

Más: IMDB-én már megjelent a TBBT oldalán a Season résznél a 8-as szám. Ők már tudhatnak valamit :DDD .

Valaki nem tudna nekem adni egy linket, ahhoz a hanghoz, amit Raj nyomot a detektíves játéknál a mostani részben? Kellene sms hangnak nekem :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2265) kisgyerek85 válasza Ventur@ (#2264) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Április 3.-án jön a következő rész.

forrás: whatnext.eu

(#2266) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most nézem a Royal Pains című sorozatot és ott a magyar szinkronnál elég jól megoldották az indiai akcentust,valami hasonlót kellet volna Raj-nak is adni szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#2267) Ventur@ válasza kisgyerek85 (#2265) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz az infót :R .

Erre valaki valamit tudna mondani ;) :

"Valaki nem tudna nekem adni egy linket, ahhoz a hanghoz, amit Raj nyomot a detektíves játéknál a mostani részben? Kellene sms hangnak nekem :D ."

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2268) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Next Episode

The Indecision Amalgamation

'The Indecision Amalgamation' - Season 7, Episode 19
Airs Thursday, April 3 at 8/7c on CBS.

While Raj is wracked with guilt when he tries to date two women at once, Penny wrestles with whether to take a role in a cheesy movie and Sheldon is torn trying to choose between two gaming systems.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2269) bLaCkDoGoNe válasza leslieke (#2268) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, vajon PS4 vagy XBO lesz a döntés? Már alig várom... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2270) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

7 dolog, amit nem tudtál az Agymenőkről

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2271) kovsol válasza Bjørgersson (#2270) üzenetére


kovsol
titán

Hehe, én már nem egyet tudtam korábban, de jó kis lista.

May the Force be with you!

(#2272) Bjørgersson válasza kovsol (#2271) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is nemrég olvastam róla, az 5. pedig fent van nCore-on. Legalábbis pár éve még fent volt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2273) kovsol válasza Bjørgersson (#2272) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem a 7. a legérdekesebb. Viszont ezt már korábbról tudhattuk, mert youtube-on van fent körbevezetős videó a díszletről. [link] (hátha valaki nem látta még)

Pilotot meg még nem láttam, most leszedem. Két részt találtam.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2274) kisgyerek85 válasza Bjørgersson (#2272) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Na ezt amikor olvastam nem is értettem. Szóval volt egy pár rész ahol Penny helyett más csaj volt? És kint így vetítették vagy mi? Rég volt már az 1. évad, de én nem emlékszem más szomszédra.

(#2275) kovsol válasza kisgyerek85 (#2274) üzenetére


kovsol
titán

A nulladik pilot rész ahol még egy másik csaj van. [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2276) ToBeY válasza kisgyerek85 (#2274) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom adásba kerülés előtt levetették egy szűk közönségnek és nem tetszett nekik a csaj.
Van ilyen pl a Friends-nek sem az i'll be there for you volt a főcímdala hanem a R.E.M. - Shiny Happy People

(#2277) Bjørgersson válasza kovsol (#2275) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én azért kíváncsi vagyok hol tartana most a sorozat, ha maradt volna Katie.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2278) kisgyerek85 válasza Bjørgersson (#2277) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Dehát ezt soha nem fogjuk megtudni és most azt se tudnák ha ő szerepelne akkor milyen lett volna a sorozat Penny-vel :D

(#2279) Bjørgersson válasza kisgyerek85 (#2278) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor viszont nem is tudnánk Pennyről. Vagy kitudja. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2280) Petya25 válasza kovsol (#2275) üzenetére


Petya25
addikt

Olvastam én is, hogy volt a szerpre egy másik lány is, szerintem jól választottak.
A rajz többször is felkerült a táblára, vágásnál látszanak különbségek.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2281) leslieke válasza Bjørgersson (#2277) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bukott volna. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2282) Bjørgersson válasza leslieke (#2281) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Francokat, én kitartóan néztem volna. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2283) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2282) üzenetére


Ventur@
senior tag

Meg ezt a csajt is lenyúltad volna....meg egy francokat neked :P :DDD .

Más: Ezt a pilotot megnézve jutott eszembe, hogy valamikor tavaly valaki linket itt egy videót, ahol a stúdióban voltak, vették fel az aktuális részt (vagy ilyesmi) és megszólalt egy zene. Elkezdtek rá táncolni a szereplők meg stábtagok és a végén Sheldon szólt egy Bazinga-t. Valaki tudna hozzá egy linket adni, mert fogalmam sincs milyen címmel keressem meg :) .

Előre is kösz :R

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2284) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2283) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogyis, beérem én Alex-szel meg Emilyvel. :D Meg Lilyvel a How I Met Your Motherből, még egy Alex a Joeyból és Dana az According To Jimből. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2285) leslieke válasza Ventur@ (#2283) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Parancsolj:

The Big Bang Theory Flash mob! (Full version compilation HD)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2286) Ventur@ válasza leslieke (#2285) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R Flash mob! Most már tudom milyen címmel nem kerestem :DDD .

(#2284) kovy29: Jóféle ízlésed van :C . Lily-t elkapnám én is, Alex-et sem zavarnám el, valamint Dana-nak sem mondanék nemet :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2287) leslieke


leslieke
Jómunkásember

CBS tavaszi finálédátumok:

Csütörtök, május 15
8:00-8:31 PM THE BIG BANG THEORY

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2288) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2286) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugye-ugye. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2289) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Ezeket láttátok már: [TBBT - bakiparádé]

Vagy csak nekem új :) ? Annyi, hogy az S4-ről nem nagyon találtam ilyet, de ott van az S1-2-3-5-6. A CC-seket érdemes nézni, mert egyrészt van angol felirat, másrészt a minőség sem rossz (nem is túl jó, főleg a korábbi szezonzoknál, de átjön a dolog).

Két nap alatt vagy 4x néztem meg és bár az angol tudásom az lófütty, de komolyan mondoom, hogy sírva röhögtem végig az összeset. Kegyetlen jók :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2290) leslieke válasza Ventur@ (#2289) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én csak az első 3 évad egyik bakiparádéját láttam anno.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2291) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az Agymenők nagy tanulságai

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2292) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#2291) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezek rettenetesek, egy "vicces" csatornánál ilyen szánalmas humorú emberek dolgoznak?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2293) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#2292) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon úgy néz ki. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2294) leslieke válasza Bjørgersson (#2291) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek nagyon erőltetett "poénok".

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2295) concret_hp válasza bLaCkDoGoNe (#2292) üzenetére


concret_hp
addikt

hú baze' az fel sem tűnt, hogy mi a link, hát így még gázabb :(
ehelyett inkább normális szinkront cisnáltak volna :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2296) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2291) üzenetére


Ventur@
senior tag

Elég gyenge eresztés :F .

Inkább egy Alex vagy Emily képet linkeltél volna be :((( :DDD .

#2295) concret_hp: Nah igen. Még mindíg nem bírom végignézni szinkronnal a mostani évadokat. Pedig én nem vagyok oda a feliratos filmekért/sorozatokért, mert jobban szeretem szinkronosan, de ez a TBBT nálam így nem nyerő.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2297) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kaley Cuoco kemény mellbimbóval teniszezett

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2298) kovsol válasza leslieke (#2297) üzenetére


kovsol
titán

Ennél szaftosabbakat látni róla néha a részekben is :)

May the Force be with you!

(#2299) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2300) Bjørgersson válasza leslieke (#2299) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért smink nélkül máris idősebbnek tűnik pár évvel. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.