Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) csabám válasza Bjørgersson (#2150) üzenetére


csabám
addikt

Holnap :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2152) leslieke válasza Bjørgersson (#2150) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Holnapig bírd ki. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2153) csabám válasza leslieke (#2152) üzenetére


csabám
addikt

Gyerekek virágbótban mi ez a sok EVO verzió a soriknál?
Remélem ezekhez is készül magyar felirat, mert az angoloknál nincs megjelölve egyiknél sem EVO, csak AFG, LOL és FUM...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2154) leslieke válasza csabám (#2153) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

AFG, LOL és FUM verzió nincs is fent?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2155) csabám válasza leslieke (#2154) üzenetére


csabám
addikt

Reggel csak evo, és x264-LOL volt fent. Én általában afg-t és fum-ot használok a sorozatokból...
Na estére kiderül, hogy a magyar felirat elkészül-e az evo-hoz.
Igazából azt furcsállom, hogy a heti sorozat adagban nincs a jól megszokott aft, fum!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2156) kovsol válasza csabám (#2155) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem a feliratot ahhoz csinálják amik elsőként kijönnek. Én mondjuk angol felirattal szoktam nézni. Nekem csak az a lényeg 720p legyen a videó.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2157) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na kint az új rész :C . Nekem délutánra marad, mivel még magyar felirat nincs hozzá, de akinek esetleg szükséges, azoknak itt az angol felirat: TBBT S07E16

Kiváncsi leszek a hosszú szünet után, hogy ez most milyen rész lesz :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2158) csabám válasza Ventur@ (#2157) üzenetére


csabám
addikt

Magyar felirat S07E16: HDTV-LOL, HDTV-FUM, 720p-DIMENSION

Remélem jó az EVO-s verzióval is.
Megnézni majd valaki ha szépen megkérem?! :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2159) leslieke válasza csabám (#2158) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez gyorsan meglett. Megnézni nem tudom, az epizódot is talán csak a jövő héten sikerül majd meglesnem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2160) csabám válasza leslieke (#2159) üzenetére


csabám
addikt

Eléggé gyorsan, kb. mint TWD-hez :)
Én azért hétvégén (általában) beszoktam hozni a lemaradást.

Ventur@: Nincs mit köszönni :) Melyik verziót nézed?

leslieke: Nézd a jó oldalát, nem kell majd várnod olyan sokat a következő részekre :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2161) Ventur@ válasza csabám (#2158) üzenetére


Ventur@
senior tag

Maxi giga köszönet :R . Hazaértem csüccsenek is gép elé rögtön :D .

Kb. 1 órával ezelőtt néztem rá az oldalra és akkor még nem volt fent. Gyorsan dolgozott userguide :) . Biztos ő is ki volt már éhezve egy kis TBBT-re :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2162) leslieke válasza csabám (#2160) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem leszek gépközelben. TWD-vel is megint sikerült 2 rész mínuszba kerülnöm.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2163) csabám válasza csabám (#2158) üzenetére


csabám
addikt

Ránéztem, jó a felirat hozzá :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2164) rétisün válasza leslieke (#2162) üzenetére


rétisün
veterán

én kb. 10 rész mínuszban vagyok, asszem 4. rész után (amikor otthagyta carolt) abbahagytam :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2165) rétisün válasza Ventur@ (#2157) üzenetére


rétisün
veterán

"Kiváncsi leszek a hosszú szünet után, hogy ez most milyen rész lesz"

jó lett :C :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2166) Ventur@ válasza rétisün (#2165) üzenetére


Ventur@
senior tag

Bizony jó lett :C .

Bajúúúússsz :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2167) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lehet csak a két hét szünet teszi, de szerintem is jó rész volt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2168) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2167) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én is gondoltam már erre. Bár nálam ez volt az első rész az évadban, amit azóta többször megnéztem :) .

Ezen a bajúúúszon még mindíg könnyezek :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2169) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Magyar premier – Comedy Central: 03.28 Agymenők (The Big Bang Theory) 7.évad

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2170) Ventur@ válasza leslieke (#2169) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R bár soha többet szinkronosan. Nagyon szörnyű :F .

Viszont a héten - elvileg - új rész lesz, így itt a promó hozzá :) :
[TBBT S07E17 - The Friendship Turbulence]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2171) leslieke válasza Ventur@ (#2170) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szörnyű a CC szinkron. :(

Még az előző részt se láttam.. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2172) Ventur@ válasza leslieke (#2171) üzenetére


Ventur@
senior tag

Múlthéten elkaptam egy részt szinkronosan. Sheldon, Leonard és Penny szinkronhangja még csak csak elment, de mikor Kripke megszólalt benne és nulla pöszeséggel ment a szinkron - holott angolul keményen pösze a figura - azt mondtam, hogy na neee ilyen nincs...és ha már lúd legyen kövér: Raj! Semmi ízes indiai "tájszólás" nem volt a szinkronhangjában. Na el is kapcsoltam azonnal. Pedig - szerintem - nagyszázalékban jók a magyar szinkronhangok, de a TBBT-vel nagyon mellő lőttek.

Ha nem láttad az előző részt sem, akkor sürgősen pótold. Lehet csak a hosszú várakozás tette, de én könnyeztem tőle. Az elejétől meg még ha csak rágondolok is sírok a nevetéstől :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2173) leslieke válasza Ventur@ (#2172) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A korábbi évadokban ezek megvannak, azoknál nem a CC szinkronizált.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2174) Bjørgersson válasza leslieke (#2173) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg? Nekem nem rémlik. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2175) ToBeY válasza Ventur@ (#2172) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig kripke erősen raccsol a magyar szinkronban szerintem nem rossz.Viszont Raj akcentusát nem tudják visszaadni értelemszerűen.Engem Amy szinkronja idegesít,szerintem nagyon nem lett eltalálva.

(#2176) Ventur@ válasza ToBeY (#2175) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hmm...akkor amit én láttam részt abban nem hallottam. Vagy nem eléggé kagylóztam :D .

Viszont holnap új rész és itt az új promó hozzá:
[TBBT S07E17 - The Friendship Turbulence]

Nagyon kiváncsi leszek az újabb részre, hogy milyen lesz. E16 nekem bejött és hát.....bajúúúúsz :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2177) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Agymenők: 8 kép, amit tuti látni akarsz Bernadette-ről

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2178) leslieke


leslieke
Jómunkásember

7x16: bajúúúsz!! :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2179) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ejj, ez a magyar felirat. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2180) csabám


csabám
addikt

7x17 angol felirat

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2181) Ventur@


Ventur@
senior tag

...és már kint van a magyar felirat is: [S07E17 - Hun]

(#2177) kovy29: :Y Na máma jól fogok aludni. Új rész, magyar felirat és Bernadette képek :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2182) leslieke válasza Ventur@ (#2181) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mikor fogom én ezt megnézni... :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2183) leslieke


leslieke
Jómunkásember

'The Mommy Observation' - Season 7, Episode 18
Airs Thursday, March 13 at 8/7c on CBS.

When Sheldon visits his Mom in Houston, he is forced to confront a new reality. Meanwhile, Raj's "Murder Mystery" party starts some fights within the gang

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2184) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a mostani elég jó kis rész volt,sokszor felröhögtem rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2185) joey04 válasza ToBeY (#2184) üzenetére


joey04
titán

Szintén. Ez most megint egy erős 8/10 nálam. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2186) rétisün válasza ToBeY (#2184) üzenetére


rétisün
veterán

úgybiz' :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2187) Ventur@ válasza ToBeY (#2184) üzenetére


Ventur@
senior tag

+1 végig vigyorogtam a részt :D .

Azért az az Emily megérne egy misét :D . Bár Bernadette továbbra is no1 nálam, de kissé elcsábultam :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2188) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új rész nekem is tetszett. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2189) csabám


csabám
addikt

:DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2190) Bjørgersson válasza leslieke (#2188) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem valamiért nem annyira. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2191) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2187) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nana, Emily is az enyém! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2192) rétisün válasza Bjørgersson (#2191) üzenetére


rétisün
veterán

oké, Alex meg az enyimé :P

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2193) Bjørgersson válasza rétisün (#2192) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Emily is az enyém", vagyis Alexről továbbra sem mondtam le. :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2194) Ventur@ válasza Bjørgersson (#2193) üzenetére


Ventur@
senior tag

Persze, persze. Neked mindent másnak meg semmit se. Alex a tiéd, dögös vörös Emily-t meg bedobjuk a közösbe...és erről nem nyitok vitát :DDD .

Amúgy meg ne is próbálj kötözködni, mert az én apukám okosabb, nagyobb, erősebb és úgy is szólok egy moderátornak, ha beszólsz :DDD .

Lehetne már péntek délután, hogy sasoljam az új részt. Erre a Raj által "kitalált" játékra kiváncsi leszek. Rohadtul csípem a figuráját, meg azt ahogy beszél :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2195) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Meg kell követnem magam mert megnéztem egy új szinkronos részt a CC-on és Kripek egyáltalán nem raccsolt.Pedig amikor még a Cool adta a részeket ott jó volt a szinkronja.Elég szomorú hogy visszafelé fejlődünk.

(#2196) leslieke válasza ToBeY (#2195) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

CC weboldalán is reklamáltak a rossz szinkron miatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2197) concret_hp válasza ToBeY (#2195) üzenetére


concret_hp
addikt

az amúgy hoyg lehet, hogy 2 szinkron is készül??

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2198) axioma válasza concret_hp (#2197) üzenetére


axioma
veterán

Foleg ebben a sorrendben... (a jobb elobb). Az azert meglepo lenne, ha dragabban adnak oda a keszet, mint amennyiert gyengebben elvallaljak ujracsinalni.
A Star Trek: Voyager 7. evadjanal volt olyan, hogy megcsinaltattak valami olcsojanos megoldasban, termeszetesen az elozo 6 evad szinkronszineszeinek kihagyasaval, es eleg szar minosegben. Mar nem tudom melyik ado volt, amikor ez eloszor magyar vetitesbe kerult, de emlekeim szerint az elozo evadokat ok mar szinkronosan vettek at valami megszunttol. Aztan vegul nem tudom hogy nezoi nyomasra vagy mas volt mogotte, de elkeszitettek me'gis az eredeti gardaval az annak megfeleloen sokkal jobb szinkront is, es utana azzal vetitettek (na nem azonnal, de mondjuk egy ev csuszassal, mire ujra korbeertek az evadokon). De pl. DVD-n lattam olyat, hogy valamelyik Bud Spencer filmhez ket nagynevu magyar szinesszel is keszult teljes szinkron... az is kerdes, hogyan alakulhatott ki.

(#2199) ToBeY válasza concret_hp (#2197) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem ahogy átkerült a CC-hez a sorozat más szinkron hangot kaptak a nem állandó szereplők.Vagy csak nem figyeltek annyira a szinkronnál mint amikor a Cool-on volt.

(#2200) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nézzétek meg az S02e12 részt ebben teljesen korrekt Kripke szinkronja.Direkt megnéztem most és jól emlékeztem rá,hogy régen rendben volt a szinkronja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.