Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Ventur@


Ventur@
senior tag

kovy29: Szerencsére benned nem csalódtam :D . Tudjuk: Mióta nincs benne Alex, azóta túrót nem ér. Pedig Raj nője fényévekkel jobb Alex-nél ;] :DDD .

leslieke: Azért ezzel a hosszú hajjal, máris jobban nézz ki :) .

rétisün és kovsol: Én is már csak azért nézem, mert teljesen az elejétől követem és kíváncsi vagyok mit tudnak még kihozni a "kocka jóbarátokból" (by: rétisün :D ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2852) Bjørgersson válasza Ventur@ (#2851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem Alex miatt, borzalmasan unalmas és idegesítő lett már számomra a sorozat. :) Inkább nézem helyette a Modern Familyt, New Girlt, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2853) csabám


csabám
addikt

Délelőtti videók 2.: The Big Bang Theory

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2854) leslieke válasza csabám (#2853) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2855) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kint van az új epizód!Este megnézem kíváncsi leszek rá milyen.

(#2856) Ventur@ válasza ToBeY (#2855) üzenetére


Ventur@
senior tag

Naja én is így vagyok vele. Már csak a magyar feliratra várok :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2857) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van már felírat az új részhez?penny penny penny:)

(#2858) csabám válasza ToBeY (#2857) üzenetére


csabám
addikt

Van már :K
Hááát, én nem dobtam el az agyam ettől az évad kezdéstől...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#2859) Ventur@


Ventur@
senior tag

Lehet, hogy csak a hosszú szünet miatt, de nekem kifejezetten tetszett a kezdő rész. Onnan tudom, hogy tetszett, hogy most először sok-sok rész után a végén már azt vártam, hogy hol az következő rész :D .

Természetesen már messze nem a kockaságról szól a sorozat, de ez a nyitás kifejezetten tetszett és volt is min jókat kuncognom :) :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2860) rétisün válasza Ventur@ (#2859) üzenetére


rétisün
veterán

szerintem is simán hozta az előző évad szintjét. ha nem lesz rosszabb rész, még egy egész jó évad is kikerekedhet ebből...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2861) M3oH válasza Ventur@ (#2859) üzenetére


M3oH
addikt

+1 nekem megérte azt a 20percet, sztem is kellemes rész volt.

(#2862) axioma


axioma
veterán

A comic con-os beszélgetéshez van magyar felirat? Elsore nem talaltam. Nagyját ertem, de mas is megnezne.
Basszus, win10 alatt me'g ekezet nelkul se lehet irni, belejavitgatja itt nekem néhol...

(#2863) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok.
Rákattantam a sorozatra, és szeretnék többet megtudni a hátteréről és hogy pl hogy készült, kinek az agyából pattant ki, a nevetés gépi-e stb :)
Mindezt spoiler nélkül, mert még csak a 3. évadmál járok.
Tudnátok ebben segíteni?
Köszi!

(#2864) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9x1: nyitó epizódnak jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2865) rétisün válasza Melorin (#2863) üzenetére


rétisün
veterán

chuck lorre 'sorozata', neki köszönhetjük többek köött a két pasi és egy kicsit is. közönség előtt veszik fel, a háttérről további infókat tudhatsz meg 2 kisfilmből, 'The Big Bang Theory - Access All Areas' és 'The Big Bang Theory - It All Started with a Big Bang' nekem legalábbis ilyen címen vannak, felirat is van hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2866) lorcsi


lorcsi
veterán

Cuoco válik...
újra szabad a pálya :))

(#2867) leslieke válasza lorcsi (#2866) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tartott sokáig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2868) vvega30 válasza lorcsi (#2866) üzenetére


vvega30
senior tag

tuti a haj az oka
meg az a +10 kg

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2869) lorcsi válasza vvega30 (#2868) üzenetére


lorcsi
veterán

Ne beszélj mar zöldségeket..
Max ízlések es pofonok, ha nagyon ra akarunk huzni erre valamit..

De egy bizonyos szint utan masok a fontosak..mas szintek

Mod.
Szinte erezem, hogy lesz ikyen megjegyzés is..:P

[ Szerkesztve ]

(#2870) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#2866) lorcsi: Borítékolható volt. Hollywood-ban senki vagy, ha legalább egyszer nem váltál már el ;] :D .
Kint az új rész, viszont még csak angol felirat van: ENG. Várjuk a délutánt/estét a magyar feliratra :R :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2871) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2872) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó volt ez az új rész,nekem legalábbis tetszett (évadban az első ami igazán tetszett)

(#2873) rétisün válasza ToBeY (#2872) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2874) Ventur@ válasza ToBeY (#2872) üzenetére


Ventur@
senior tag

Csatlakozom. Nekem mondjuk eddig mind a 3 rész tetszett :) .

De még mindig nem szoktam meg, hogy hétfőnként vannak az új részek. Nekem a péntek mindig jobb volt, mert a TBBT-vel zártam a melós hetet :D .

Viva La Imodium! :DDD

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2875) ToBeY válasza Ventur@ (#2874) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát akkor nézzed őket péntekenként :D

(#2876) joey04


joey04
titán

Az új rész végre megint jó volt. Buszon néztem hazafelé, többször hangosan felnevettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2877) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó volt az új rész. Volt már ilyen, amikor a fiúk és a lányok külön voltak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2878) rétisün


rétisün
veterán

"Laura Spencer (Emily) is állandó szereplő lett a The Big Bang Theory-ben. (Igaz, csak részleges állandó státuszt kapott, szóval nem lesz benne az összesben.)"

forrás: sorozatjunkie

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2879) Ventur@ válasza rétisün (#2878) üzenetére


Ventur@
senior tag

:C Végre egy jó nő is lesz a sorozatban :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2880) rétisün válasza Ventur@ (#2879) üzenetére


rétisün
veterán

és így majd még kevesebbet (lehet még kevesebbet?) kockulnak a fiug fiúk.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2881) Ventur@ válasza rétisün (#2880) üzenetére


Ventur@
senior tag

3-4. évad óta egyre kevesebb a kockaság és inkább átmegy egy új Jó barátokba. De sebaj, mert eddig tetszik az évad és a Jó barátokat is szerettem :) .

Közben már kint van az új részhez a magyar felirat is, szóval délután Agymenőzés :C .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2882) rétisün válasza Ventur@ (#2881) üzenetére


rétisün
veterán

megnéztem, sztem egész jó rész volt (ez is) csak a kornyikálós részekből lehetett volna kevesebb, bár a sztori miatt nem lehetett kihagyni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2883) Ventur@


Ventur@
senior tag

S09E05 pipa, magyar felirat pipa, meló után megtekintés még nem pipa. De délután már az lesz :D .

Remélem hozzák az idei évad színvonalát, mert eddig nekem bejön az S09, még ha Jóbarátok v2.0 is lett az egész :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2884) rétisün válasza Ventur@ (#2883) üzenetére


rétisün
veterán

sztem hozta a színvonalat, megint külön voltak fiúk-lányok, úgy látszik picit próbálnak visszamenni a kockább poénok felé....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2885) Ventur@ válasza rétisün (#2884) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na tegnap este jutottam el odáig, hogy megnézzem az 5. részt és végre volt kockaság. Hiányozz már azért és most kifejezetten örültem, hogy nagyrészt a kezdőszereplőkről szólt az epizód :) .

Viszont van egy érzésem, hogy Amy és Sheldon újból összejönnek. Nem kellene :D . Mióta szétmentek kockább a sorozat és erős az évad eddig. Amire már rég volt példa :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2886) Ventur@


Ventur@
senior tag

S09E06 letudva. Ez most nem volt annyira ütős, viszont a csajok vitték a részt :C . Következő epizódtól pedig visszatérnek csütörtökre, ha jól láttam a legutóbbi promót :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2887) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó nagy hülyeség volt az e06... :U

(#2888) rétisün válasza Ventur@ (#2886) üzenetére


rétisün
veterán

a héliumos része az epizódnak elég gyatrára sikeredett. :(( a 'társkereső app' sztori viszont egész jó volt, összességében úgy tűnik jobb, ha külön vannak fiúk-lányok.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2889) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S09E04-06 a hétvégén sikerült csak megnéznem, a kardozós jelenet volt a legjobb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2890) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a e07 szerintem egész jó volt,legalábbis nekem tetszett.

(#2891) rétisün válasza ToBeY (#2890) üzenetére


rétisün
veterán

talán mert kevesebb csaj volt benne? :D

komolyra fordítva, nekem is tetszett, a múltkori héliumosnál mindenképpen jobb volt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2892) Ironizer


Ironizer
tag

Na, sztem ez (E08) volt az évad legjobb része eddig.

(#2893) rétisün válasza Ironizer (#2892) üzenetére


rétisün
veterán

akkor lehet megnézem angol felirattal (anélkül hallás után kutyafülét se nagyon értenék meg belőle :B ) bár ennél az évadnál eddig mindig megvártam a magyar feliratot.
az előző (1-2) évad részeit megnéztem először angol felirattal, aztán ha lett magyar, még egyszer, de aztán ez a 'lelkesedés' valahogy elmúlt. pedig ez az évad se rosszabb, mint az előzőek.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2894) ToBeY válasza Ironizer (#2892) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kíváncsi vagyok mert nekem az E07 nagyon tetszett.De még várom a felíratott hozzá, mivel nem olyan penge az angolom...

(#2895) Ventur@ válasza Ironizer (#2892) üzenetére


Ventur@
senior tag

Csatlakozok :C . Eddig a legjobb rész volt, pedig erős volt az évad első 5 része (6-7 nem igazán tetszett. Nekem kicsit lapos volt).

Raj akcentusa egyszerűen hibátlan :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2896) rétisün válasza Ventur@ (#2895) üzenetére


rétisün
veterán

egyetértek, tényleg ez volt eddig a legjobb rész az évadban. :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2897) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt sem gondoltam hogy valaha meglépik: :DDD

SPOILER SPOILER

"A The Big Bang Theory-ben 12.17-én Sheldon és Amy szexelni fog."

SPOILER SPOILER

Live-Die-Respawn

(#2898) Ventur@ válasza oriic (#2897) üzenetére


Ventur@
senior tag

Shamy v2.0 coming soon :DDD

....és a mostani részben Emily ismét benne lesz :C . Kicsit szerepelhetne többet is :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2899) rétisün válasza oriic (#2897) üzenetére


rétisün
veterán

épp most olvastam/akartam linkelni.....

hát hova süllyed még ez a sorozat :Y :C

kiváncsi vagyok, hogy 'oldják fel' Sheldon mindenfajta testi kapcsolat iránti ellenérzését. vagy csak ennyire hajt Amy-re, hogy 'erre is képes'? :D

persze addig még van 3(?) rész, bármi lehet. mint tudjuk, a "srác egy laborbalesetnyire van attól, hogy szuper gonosz lény legyen belőle" :)) (s02e07)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#2900) Ventur@ válasza rétisün (#2899) üzenetére


Ventur@
senior tag

Sheldon-t ismerve, biztos hogy benyújtja majd az esemény előtt a "testi kapcsolati egyezményt" :DDD .

Egyébként ma lesz a 9. rész, szóval még talán 2 lesz ezen kívül (imdb szerint). Ha akarnak egy nagy "csavart", akkor az év utolsó részének utolsó jelenetében dobják fel ezt a témát (lásd: 8. évad befejezése a gyűrűvel).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.