Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Cucori válasza Tibiajax (#2050) üzenetére


Cucori
tag

Inkább mert lusta voltam, a részletek nem érdekeltek a regnél, csak gyors szólni akartam itt 2 szót. Aztán nézzétek mi lett belőle... :D

Common sense is not so common anymore...

(#2052) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hiába, jó helyen könnyen ottragad az ember.

Figyelem! Hamarosan változások a klubéletben!

(#2053) Chapel válasza Pecc (#2049) üzenetére


Chapel
addikt

Media Markt-ban és 576Kbyte-ban is 3990.-,ha pesti vagy, vagy pláza közelben akkor hajrá és még az ezrest is megspórolod...2 doboz cigi....:D

Üdv.

Jah és visszaolvasgattam és nem tiszta ez a online barátok stb. ől. miért van hogy látok egy playert a mappon,odaugrok,aztán nincs sehol pedig egy helyben áll a térkép szerint....eddig 1 hét alatt 2(!!!) db online playert láttam a játékban szemtől szemben;)
HA valaki tud egy részletesebb leírást erről nagyon hálás lennék mert baromira akarok ismerősökkel kocsikázni,akár veletek(aztán majd megismerkedünk:) ) de nemtiszta a dolog:(

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2054) Pecc


Pecc
őstag

Nos, meg is rendeltem sikeresen. Holnap szvsz kihozzák.
Addig játszogatok a virágossal egy kicsit:)

(#2055) Pecc válasza Chapel (#2053) üzenetére


Pecc
őstag

Köszi az infot.
Nem dohányzom, leszoktam:)

(#2056) szacsee


szacsee
nagyúr

Gyérökök Achtung, Achtung!

Tegnap fagyi volt 2x is (kimerevesett a kép, a bilire reagált, de a winbe nem tudtam visszamenni). A megfejtendő kérdés, hogy a radial miatt volt-é (krúz elött töröltem) vagy stabilitási probléma, esetleg TDU bug... :F

Nos az adataimat nézegethetitek, azért nem töltöttem ki ill töröltem, mivel sok dzsigoló jött, hogy nálam hány FPS-el megy ilyen-olyan játék és ezt már untam.. ;]
Szal adataim:
C2Q 6600 @ 2600Mhz (ne szójjá be 1,064V-on ezen stabil). :B
Asus P5K Deluxe
4x1Gb Super Talent T800 (nincs húzva, mert nem láttam értelmét)
MSI 8800GT OC (nincs húzva)
WD 250 YS x2 Raid 0 kötetben..
Annyit illik tudni, hogy a Vista kipróbálása után az elsődleges meghajtó a D lett, tehát ezen figyel az XP (SP2), a C meghajtó pedig logikai, ezen van a TDU feltéve...(szal meg lett kutyulva, de nem vészes, nem hinném hogy ez a probléma oka).
A másik, hogy passzív vizem van, tehát nuku venti, csak a tápban és a ramokon...
Idle hő felmegy 35-40°C-ra (CPU-VGA), terhelve +4-5°C-ot emelkedik.
Dirt alatt néztem a hőfokokat nem nőttek oan nagy mértékben huzamosabb használat után sem..

Ötletet, javaslatokat várom szívesen! :R

(#2057) szacsee válasza Cucori (#2039) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az nem jány, henem ripör..de nem akar új karakterrel kariert kezdeni, mert akkor kezdhetné előről...sztem az egérrel a saját dekoltázsát nézi, azért a női karakter.. :D

(#2058) Cucori válasza szacsee (#2057) üzenetére


Cucori
tag

Motoszott bennem egy ilyesmi lehetőség, de nem gondoltam volna innen senkiről h csaj karakterrel nyomja :DDD
Egyébként ma is összefutottam egy jány-nemjánnyal.

Akkor itt is úgy megy mint a WoW-ban... nocomment :DDD

(jé, mennyi pajti online! :)) )

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2059) marcarc


marcarc
senior tag

hali!mostanában minden játék besz...rik nálam és nem értem miért!Test driveot is benyomom és kb fél óra mulva beszaggat amikor lassítok!Mi lehet a gond?a gépem elvileg megfelem az elvárásnak :F
amd athlon 64 4800+
2gb geil ram
8600gt jah meg win fos xp

(#2060) szacsee válasza marcarc (#2059) üzenetére


szacsee
nagyúr

Tördment, radial, NoAA és max 1024-ben jó lesz..
Milyen beállítással használod a játékot? :F

(#2061) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Tökönszúrom magam :(( 7:31 Tantalus :Y :W Noble M14 S3-al próbálkozom...

All Black...

(#2062) bendeguz 76 válasza Stalker-2572 (#2061) üzenetére


bendeguz 76
tag

a nagy lamboval simán meglehet csinálni.viszont ha idegből csinálod már :) akkor mehetsz helikópáterral akkor sem fog menni.SZVSZ

(#2063) marcarc válasza szacsee (#2060) üzenetére


marcarc
senior tag

probáltam már szinte minden beállítással de akkor sem jó!max 10 percig jó aztán megint elkezdi és teljesen játszhatatlan a játék!kidobott pénz grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a legutóbb egy óráig jó volt minden pedig maxon volt az össze beállítás aa is 4 szeresen és ment mostmeg tiszta pixel és ugyse megy!Nem értem!Valaki lőjjön le :DDD

(#2064) Bronco80 válasza Stalker-2572 (#2061) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Corvette Z06 st2-vel próbáld, nem lesz probléma.

(#2065) Bronco80 válasza marcarc (#2063) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nem lehet, hogy melegszik valami?
Próbálj esetleg ki különböző drivereket.

(#2066) Stalker-2572 válasza Bronco80 (#2064) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Annak elég vacak az irányíthatósága... miért pont st2?

All Black...

(#2067) szacsee válasza Stalker-2572 (#2066) üzenetére


szacsee
nagyúr

Me jobban gyorsul és több a vége mint az ST3-nak. ;)

(#2068) dobgya


dobgya
csendes tag

Sziasztok
Segítség kellene. A játék tökéletesen működött egész addig, míg letöltöttem egy mentést. Kicseréltem az enyémre, betöltöm, elindítom, kimennék az útra és kifagy. Már próbáltam újratelepíteni den az sem segített. Egyedül, ami idáig segített a Windows újratelepítése.
Mi lehet a gáz? :W

(#2069) Fel válasza dobgya (#2068) üzenetére


Fel
addikt

radial.cdb törlés, keress rá, rengetegszer téma volt már.
Egyébként mi a bánatért szedtek le mentést... mi értelme? Egy játék lényeg az, hogy játszod, TE kezded el, TE haladsz benne előre, TE fedezel fel új dolgokat, TE TE TE... :U

Egyébként most másnak sem elérhető a szerver, vagy csak engem szivat? (nem lepődnék meg az utóbbin...)

[ Szerkesztve ]

(#2070) bazso29 válasza Fel (#2069) üzenetére


bazso29
aktív tag

Nálam se megy.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2071) Fel válasza bazso29 (#2070) üzenetére


Fel
addikt

Akor megnyugodtam.... :((( Komolyan mondom kezd tele lenni a hócipőm.. nem kicsit, uh lehet egy kicsit pihentetem a tdut... megnézem jelentekznek-e rajtam elvonási tünetek.

(#2072) Bronco80 válasza Stalker-2572 (#2066) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ha megszoktad a dülöngélését, akkor rájössz, hogy az a "vacak" a játék egyik legjobb irányíthatósága. ;)

(#2073) dobgya válasza Fel (#2069) üzenetére


dobgya
csendes tag

Köszi, megnézem. Bocsi, de nem olvastam vissza.

(#2074) Bronco80 válasza Fel (#2071) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Még nyontunk egy-két versenyt Reaper-rel, sajnos megint bebizonyosodott, hogy nem-noob Saleen-t (Reaper nagyon ügyes vele) csak Saleen-nal lehet megverni... Kár, hogy 1 autó miatt "broken" az A-osztály.

(#2075) Reaper válasza Bronco80 (#2074) üzenetére


Reaper
őstag

Jah, jó volt, bár a többi kategóriában csúnyán kikaptam :((( , hát igen a saleenben az az előnyös, hogy nem kell sokat váltogatni, és így nincs akkora előnye a kuplungosoknak.
Meg hát, lehet be kellene egy kormányt is szereznem :DD
Most lejöttem hogy töröljem a radialt, erre nem enged vissza :W

(#2076) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

nálam már működik aki akar jöjjön fel.sziget nyugati sarok fenn a torony.

(#2077) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, én fent vagyok, de fél órája nem bírok rákapcsolódni Cukorék léyerére... :O :W :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2078) Cucori válasza TESCO-Zsömle (#2077) üzenetére


Cucori
tag

Észrevettük, vártunk jó sokáig, dumáltunk, br4d tört minket... aztán meguntuk, nekiálltunk zúzni egymást :D
Akkor rájöttünk a parton ácsorogva, hogy Ferke bebetonozta a gépét, úgyhogy őt gyaktuk percekig, mire becsusszant a vízbe :DDD
Aztán ezen mókáztunk, váltogatva az áldozatokat.
Meg ugráltunk kövek közé, stb stb...... Ritka állatok voltunk :C

Csináltam képeket is, de szerintem lusta leszek feltölteni bárhova is :U Sry.

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2079) Tibiajax válasza Cucori (#2078) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én viszont nem vagyok lusta, és felrakom őket. Opelossal ismét toltunk egy massziv szigetkört, fasza volt.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#2080) Laczfi


Laczfi
tag

Most épp már megint nincs szerver. :(((

TDUFORUM.EXTRA.HU

(#2081) Laczfi válasza Tibiajax (#2079) üzenetére


Laczfi
tag

Csak nem te voltál a feketével? :D :P

TDUFORUM.EXTRA.HU

(#2082) bazso29 válasza Tibiajax (#2079) üzenetére


bazso29
aktív tag

Jó volt, kár hogy jöttek azok az állatok és kilöktek egy párszor. Meg hogy 5 kilóméteren belül háromszor lefagytam. :((( De a megoldás megvan, a save könyvtárban a "TDU_MC_1_66_A_.dmp" fájlt törölni kellett. :K
Ez pedig a "táncosseggű fehérördögöm".
Tibivel
Lasse-val
Ezzel a hozzászólásommal kvázi-tag lettem. :)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2083) Laczfi válasza bazso29 (#2082) üzenetére


Laczfi
tag

Ezzel kvázi, tag lettél. :D Bocs, fáradt vagyok. :D

Feladom, nem akaródzik visszajönni a szerver. Jó éjt.

U.i.: Föncsi! Ma este (is) legyen nagy krúz! Itthon leszek egész nap! Naaa, lécci lécci. :D

[ Szerkesztve ]

TDUFORUM.EXTRA.HU

(#2084) #97544192


#97544192
törölt tag

Zúzda volt tegnap! Állati volt! Részemről. ;] :DD :DD :DD
Képek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#2085) Cucori válasza #97544192 (#2084) üzenetére


Cucori
tag

Jah igen, erről jutott eszembe most... Onnan kezdődött, hogy br4d felmérgelt hogy szétzúzza a csinos kis zsebautókám. És jött a bosszú ;] (lásd egy régebbi hsz)
Nah, ha már ő feltett képeket, én tényleg nem fáradok ilyesmivel. Amúgyis csak 4 lett asszem.

És a néni-vezető nemjány játékosok listja bővül... LOL :U

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2086) Tibiajax válasza #97544192 (#2084) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ferke hogy ismerkedik már a hölgyel... :) hiába, az ösztönök ott is működnek..de ez így is van jól. :R :D

Gyerekek, ma este lesz kruz, de csak később este, min.10 után. Aki szeretne, keressen majd rám.
Hétvégén pedig Klubtali, mindnekinek!

(#2087) smisa válasza Cucori (#2085) üzenetére


smisa
őstag

Hol a rózsaszín verda?

(#2088) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tegnap említettem, hogy változások lesznek a Prohardver-TDU-Klubban.

Az utóbbi hetekben, köszönhetően a TDU megcsappant fogyasztói árának, szép számmal bővült a hazai tdu-sok, és egyben az itteni játékosok száma is. A régiek elmentek, az ujak pedig megérkeztek, és ezzel mondhatjuk azt, 1-2 alapember (Bronco, Fel) kivételével egy teljesen új gárda alkotja az itteni közösséget ma már.
Egyre többen lettünk, szinte a semmiből, napról napra, és emiatt is merült fel egyre fokozottabban a klub- és egyben az alkalmi krúzos összejövetelek kapacitását firtató kérdések és panaszok. A csoportos összejövetelekre mindenki akar jönni, a klubba mindenki be szeretne lépni, és ezzel nincs is nagyon nagy baj, mindössze az Atari által limitált határok jelentenek problémát ilyenkor, de erőteljesen. Ezt mindenki a saját bőrén tapasztalhatta már, 8 ember maximum layer-kihasználtságnál már igen instabil a rendszer, szerencsésnek mondható az, aki nem laggol és nem dobálódik ki a layerből. Ez persze, egyben mindneki játékörömét is rontja, ezért mindenképp ki kell találnunk valamit! Fel-lel összedugtuk a majom- és macskafejünket, hogy megbeszéljünk két égető témát. A krúzokra és a klubba történő túljelentkezést.

1.) A kub létszámkapacitása elérte a maximumot, ezért hosszas eszmecsere után (ki kit szeretne látni mindenképp a klubban..) átrendeztük a névsort. Inaktiv emberek és (egyenlőre)abszolut ujoncokat kerültek ki, nem kellemes szájízzel, de a muszáj-érzés vezérletével.

A PH! Klubjának vadonatúj, frissített felállása immáron a következő:
Opelos_HUN, mohosenator, TESCO-Zsömle, GrimReaper, okos67, (hun)Bendeguz, br4dz0rk4, Backspac3.hu, szacseee, Laczfi, Sirpi77, SmisaHUN, Sirlaci, Fel, Tibiajax.

Ez eddig 15 ember, 1 hely még fennmarad, ide azt a valakit fogjuk felvenni, aki a hétvégi versenyeken ill. kruzoláson a legügyesebb lesz. :) na és persze, szeretne is jönni. Ha nem lesz ilyen, értelemszerüen később lesz meg az utolsó klubtagunk.
Szeretnék egyúton mindenkitől elnézést kérni akik kikerültek, sokáig gondolkodtunk, és a szükség hozta a döntésüket, nem a szívünk..

2.) Cruiseok.
Utóbbi talikon már rendszeres volt, h szép számmal jelentünk meg, és emberek maradtak le a csoportos felvonulásokról. Ez így nagyon nem volt jól, és a fákjúatarin kívül sajnos túl sok mindent nem tudtunk/tudunk csinálni, ezért máshogy kellett a dolgokat megközelíteni. Fel inteligenciáját, szacsee alapgondolatait, és az én ravaszságomat felhasználva a következőt találtuk ki:
Marad az egyetlen PH-klub, és azon belül, a találkozók előtt, amennyiben az előzetes topicbeírások sok embert jósolnak, két külön csapatot - egy race-es és egy krúzos csoportot - hozunk létre. Azt h ki melyikbe akar szerepelni, előtte itt a topcban, később a ventrillo bevezetésével lebeszéljük. Felváltva gémelünk tehát, egyidőben. A Race-csoportot Fel fogja vezetni, itt az egyetlen kérdés, a viszonylag kisebb sávszélessége lesz, de ez majd ki fog derülni. Egy tény, a versenyeken maximálisan 6 ember vehet részt, többet nem fog tudni stabilan hostolni (egyenlőre).
A kruzos-brigáddal föncsi lesz, neki ugyis az fekszik jobban, itt mehet az higgadt vezetés/hülyülés/fotózgatás/mostmár leánycsábítás is (:DDD csak ha Laczfi nincs! :D ) ezerrel.
Csere, a két csapat között előre megbeszélt időben.

Ha vmi nem világos, nyugodtan lehet feltenni kérdéséket, csak nem nekünk, még nekünk sem tiszta minden. :DDD
Ami tény, muszáj lépnünk és kipróbálnunk dolgokat, mert az atari nem fog itt már csinálni semmit..

Na, a sok sírásrívás után, nézzük, mi van az étlapon a hétvégére :)
Ma este ugye lájtos kis baráti krúzolgatások lesznek, nem téma.
Szombaton, előreláthatólag 17-18.00 magasságában lesz a klubtalálkozó, amire mindenkit szivesen várunk. Program természetesen race és érdekesebb fajta krúz lesz, van még egy napunk addig, mindenki írjon majd, aki jön és persze azt is majd, hol akar kezdeni. Fel intézi a versenyzőket, többiek Tibcsihez. :)

Ennyi egyenlőre, előre is jó hétvégét Mindenkinek, O' ahu szigetén

(#2089) smisa válasza Tibiajax (#2088) üzenetére


smisa
őstag

Köszönöm a bizalmat és a megtisztelést :R mindjárt sírok :B

(#2090) #97544192


#97544192
törölt tag

Akkor ma este remélem talizunk, Tibiajax! :)
Megtiszteltetés, hogy bekerülhettem a klubba. Köszi.
Na, mentem is TDU. :B

(#2091) Laczfi válasza Tibiajax (#2088) üzenetére


Laczfi
tag

Frankó. :) Amíg nincs végignyomva nálam a játék, addig nem kötöm be a kormányt meg a pedálokat, szal addig lassú leszek, úgyhogy akármennyire is tisztelem Felt, egy darabig még csak Föncsiék light krúz csapatához fogok tartozni. :)

"mostmár leánycsábítás is ( csak ha Laczfi nincs! )" :O Ezt a diszkriminációt. Velem együtt miért nem lehet csábítani? :DDD

TDUFORUM.EXTRA.HU

(#2092) dobgya


dobgya
csendes tag

Sziasztok
Mit kell online játékhoz bealítani? :F Légyszi érthetően, mert 32-évesen az agysejtek fele elhalt. :DDD (a játék eredeti)

(#2093) Fel válasza dobgya (#2092) üzenetére


Fel
addikt

Ennél (3.pont) egyszerűbben nem tudom megfogalmazni (remélem érthető is) GamespyID létrehozása: itt.

[ Szerkesztve ]

(#2094) Pecc


Pecc
őstag

[link] :C

[ Szerkesztve ]

(#2095) gpower válasza Fel (#2093) üzenetére


gpower
tag

Én is így csináltam, de még mindig az jön ki, hogy failed to connect to the server :S

Nem tudja valaki, hogy miért lehet? :O :F

(#2096) Fel válasza gpower (#2095) üzenetére


Fel
addikt

Annó én így csináltam és ment, hoztam létre 2. profilt is és az is jó. Leírtuk már többször is, hogy ákombákom ímélcímmel és móricka jelszóval is működik a dolog.

(#2097) Tibiajax válasza Pecc (#2094) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C
:DDD

(#2098) #35692544 válasza Tibiajax (#2088) üzenetére


#35692544
törölt tag

hi

köszönöm a klubb tagságot
én általában a krúzolásban vennék részt versenyzéshez nem füllik a fogam meg billel nem nagyon menne egyébként sem
a többit majd este most munka van
hi

(#2099) szacsee válasza Tibiajax (#2088) üzenetére


szacsee
nagyúr

Opelos gépét segítek megráncigálni, hogy ne akadozzon a városban sem neki a gém, aztán megyünk mink is... :K
Kösz a bizalmat a tagsághoz! :R

(#2100) Kiskokó válasza Tibiajax (#2088) üzenetére


Kiskokó
veterán

MIért Ventrilo ? :F
Sztem Teamspeak.. nem fogja a gépt annyira és a netet se mint a ventrilo.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.