Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Fel válasza Napster01 (#2195) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
Kissé lelombozó leszek... NINCS LAN a TDUban (így Hamachi sincs), csak internetes multi, eredeti példányokkal!

(#2202) #97544192


#97544192
törölt tag

Nnnnnnnnna... Végre bejártam az összes útat, kicsit unalmas volt kis szarokért warpolgatni a térképről. :U
Meg mostmár megvan az összes Vehicle Transport is, elkéne vinni a stopposokat... :DD
Szépen lassan haladok, 63% a játék. :W :W :W

(#2203) Ferke[HUN] válasza #97544192 (#2202) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

:C :C :C

Ááá, én 93%-nál vagyok, de a sok(k) lehajtó, felhajtó kikészít... Na, de rászánom magam! :))

(#2204) TESCO-Zsömle válasza #97544192 (#2202) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Grat!

Amúgy 94-től lessz kifejezetten nehéz a továbbjutás, 99-ről meg szinte lehetetlen... (Inter-Club)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2205) Stalker-2572 válasza Bronco80 (#2191) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ki szerint számít a külső nézet csalásnak? :D

All Black...

(#2206) Chapel


Chapel
addikt

Nah valaki?

Merre vagytok?

Cucori megfogadtam tanácsod megcsináltam 15x azt a versenyt :DD

Rá is raktam SLR-re a 3-as tuning szettet 802 Hp :DDD

Várlak titeket!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2207) JuliusK válasza Bronco80 (#2191) üzenetére


JuliusK
tag

Van a városban egy szintén 180MPH-ás verseny amely 75000 fizet. Igaz, hogy B-s autók kellenek, de 20-25 másodperc alatt megkeresed az összeget :)

Corvette-el, Ford GT-vel és Dodge Viper SRT-vel sima ügy, csak ajánlani tudom.

Egyébként éjszaka végigvittem offline módban. Minden kihívás és feladat teljesítve.

Tantulus kapcsán pedig akinek nem megy, az nevezze át a Traffic könyvtárat és nem lesz forgalom. :D Maserati MC12 3-as tuninggal a szintidőhöz képest 1-másfél percet lehet így faragni.

(#2208) JuliusK


JuliusK
tag

És még annyit, hogy persze a rajtnál azonnal hátra arc. Illetve én a Ford GT-t ajánlom 3-as tuninggal és akkor percek alatt jönnek a százezrek. Ő fekszi legjobban az utat, bár jó még a Volkswagen W12 is, de ahhoz nem lehet egyszerűen hozzájutni, sajna.

[ Szerkesztve ]

(#2209) Cucori válasza Stalker-2572 (#2205) üzenetére


Cucori
tag

Miért számítana bármelyik nézet is csalásnak? Nem véletlen vannak a játékban.
Énis azzal megyek, biztos ami tuti ne maradjak le semmiről :))
Autós játékokban mást nem igazán szokásom kipróbálni, ezzel elvagyok. Amúgyis szeretem látni a szép ótóimat :B (Örülhetek ha ezek közül néhány csinos darabot élőben láthatok, nemhogy vezetni őket...)
Szal én megvédelek ha lehurrognak :D

Juli: (bocs, ezt nem lehet kihagyni :DDD )
Köszi a tippeket :D Mondjuk én aligha fogok belepiszkálni a játékba, azért nem árt tudni, végszükség esetére ;)
Miért nem online toltad végig?

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2210) Chapel válasza JuliusK (#2207) üzenetére


Chapel
addikt

Hol van ez a verseny???

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2211) Bronco80 válasza Stalker-2572 (#2205) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Senki szerint... ami a játék keretein belül marad és nem jár fájlok módosításával sem, az nem csalás. Például a forgalmat kivenni csalás... pláne online, ahol az eredmények ranglistára kerülnek.
Millionaires Challenge-en kivehetném a forgalmat és akkor nem 45:59 lenne a rekordom motorral, hanem 41-42 perc Koenigseggel.

(#2212) Kiskokó


Kiskokó
veterán

fellehet tolni 100% ra agamet?? én 60%körül vok de már csak az onlineos cuccok hiányzonak hogy nemvotlam klubba ...meg prá dolog
de akárhogyzsámlom apontokat az max 100.pont és msot van 850 aszem
na mind1

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2213) JuliusK válasza Chapel (#2210) üzenetére


JuliusK
tag

Az első oldalon található térképen keresd meg a 23-as pontot. A város déli részén, a Mamala Bay-nél találod egyébként. ;)

Ennél több pénzt keresni egyszerűbb módon én nem tudok (persze csalás nélkül), de ha valaki tud jobbat akkor szívesen fogadaom. :K

Egyébként cheat híve én sem vagyok. Tantulus-t csak próbaként teljesítettem forgalom nélkül, bár így tényleg nagyon könnyű volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#2214) Bronco80 válasza JuliusK (#2213) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Tantalus-nál épp aza lényeg, hogy szivat a forgalom.
Egyébként offline nem érdekes, online viszont unfair kiszedni a forgalmat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2215) JuliusK válasza Cucori (#2209) üzenetére


JuliusK
tag

Magas volt a labda, látom. :D Nem haragszom, csak rendszert ne csináljunk belőle.

Ezt a Traffic könyvtáras dolgot már valamelyik TDU "nagyúr" írta, én csak felelevenítettem. Elég szkeptikus voltam ezzel az Online dologgal. Írtam is korábban, hogy többek között ezért hagytam abba. De amiket itt irogattok elég meggyőző és úgytűnik, hogy online mód is rendben van játék.

89%-nál állok, megvan a Maserati MC12 és Saleen S7, Ferrarik is befigyelnek szépen, de azt hiszem kellene még az az Enzo, meg egy McLaren F1 is elférne. Más vágy nincs, lehet hogy itt abbahagyom. Nem szeretnék Fel sorsára jutni és elvonási tünetekkel bajlódni. :D

Ki tudja: ha Online szeretnék játszani akkor új profil és elölről kell kezdeni az egészet?

(#2216) Chapel válasza JuliusK (#2215) üzenetére


Chapel
addikt

Bezony.....minden előröl....sz@rügy,tudom ;]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2217) JuliusK válasza Chapel (#2216) üzenetére


JuliusK
tag

Eléggé, valszeg akkor én itt befejeztem. Most már nem lesz annyi időm, vagy csak lassacskán tudnám újra elérni ezt a szintet.

Viszont nagyon jó játékot ismertem meg a TDU-ban, ha tényleg lesz TDU 2, akkor arra biztos vevő leszek ismét. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2218) MaTTeS válasza Cucori (#2200) üzenetére


MaTTeS
senior tag

isten vagy :R

(#2219) Cucori válasza MaTTeS (#2218) üzenetére


Cucori
tag

Istennő. És tudom :U

Common sense is not so common anymore...

(#2220) Chapel


Chapel
addikt

Hol tudom megnézni hogy mennyi utat fedeztem fel?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2221) JuliusK válasza Chapel (#2220) üzenetére


JuliusK
tag

Info -> Game Progress -> Exploration -> 2. sor - Explorer és itt látni fogsz egy számot 100-hoz képest. Természetesen 100-ból 100 lesz majd a teljes feltérképezés értéke, de erről fogsz majd értesítést is kapni, mikor az össze úton jártál már.

(#2222) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tegnap rengeteget krúzoltunk, volt szerencsénk sokat császkálni a társaság egy új gyöngyszemével, cucorborsóval (aka Cucori), mit mondjak, elég komolyan tolja a hölgy. Aki még nem találkozott volna Vele, bemutatnám:
[link]
[link]
és erősebb idegzetűeknek.. [link] :B :D
Term. csak a ruha miatt fotoztam le, kellemes összhangot keltett az autó színével.. :P

További hangulatképek..
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Opelossal a végén csak felkértük cucor-t egy táncra.. :B

(#2223) Cucori válasza Tibiajax (#2222) üzenetére


Cucori
tag

A dombmászós kép nagyon bejön, jól sikerült. :)

Mostanában inkább csak felfedezgetek, és minden más hanyagolva van... ennek megvan a negatív hatása: a sok buzor kis utacska elveszi annyira a kedvem meg a türelmem, hogy a versenyekkel pocsékul állok. Belekezdek, elcseszem, morgok kettőt és otthagyom.
Remélem ha felfedeztem minden kis szegletét a térképnek, már lesz türelmem máshoz is. :))

Common sense is not so common anymore...

(#2224) gpower válasza Tibiajax (#2222) üzenetére


gpower
tag

Végre csináltma profilt, és elkedztem neten játszani!

Ha tudsz, akkor rakj be az első hsz-ba.

[HuN]GPoWeR vagyok a játékban :)

(#2225) Cucori


Cucori
tag

Nah, haladás... megcsináltam egy versenyt :DDD
Meg áthuzattam a kárpitot, visszafestettem a kocsit... de mire megszáradt a festék a tavaszi szellőben, a fű is benőtte :Y :DDD
Az utakat már 99%-ban felfedeztem, uh most téphetem a hajam hogy hol a maradék 1% :F :O

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2226) gpower válasza Cucori (#2225) üzenetére


gpower
tag

Az a fű dizájn nagyon jó, hol lehet olyat rendelni? :D
Asszem most én is nekiállok egy keveset autókázni, kéne új utakat felfedezni :)

(#2227) Bronco80 válasza Cucori (#2225) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Látom, ha már ott voltál a hajadra is kértél egy réteg pinket... :P

(#2228) Tibiajax válasza Cucori (#2225) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

uhh Borso, egyet kérek csak, a hajadat ne fesd be feketére....
:DDD :B

(#2229) Cucori válasza Tibiajax (#2228) üzenetére


Cucori
tag

Ööö... olyat nem is lehet. Node méris?

Megvan az összes út, a végére még egy jó kis házikót is beújítottam. :D

gpower: fű a festővel szemben nőtte be magát a kocsimba :C
Bronco: ja, sőt rózsaszín ruhát is vettem... :DDD

Most azon agyalhatok, mivel üssem el az időt ezek után. Hörr, csak a baj van ezzel a játékkal :DDD

Common sense is not so common anymore...

(#2230) smisa válasza Cucori (#2229) üzenetére


smisa
őstag

A Tantalust tudom javasolni, top200 időbe bekerülés jó feladat :DD

(#2231) Fel


Fel
addikt

Gondoltam felrakok egynehány képet, amolyan bakiparádé jellegűeket:

Szalagkorlát beépített Maseratival (eredetileg a korlát tetején landoltam és a tábla tartott meg, azt szerettem volna megörökíteni, de ez lett belöle..)
Szintkülönbség1 ill. 2 közte a nagy semmi..
Ezt illetően tanácstalan vagyok... hiba vagy csak így sikerült ez a fa?
Magasan növő pálma

Naeztaddössze (a házból, az infó oldalról)

(#2232) DigitXT válasza Cucori (#2225) üzenetére


DigitXT
félisten

téphetem a hajam hogy hol a maradék 1%
Pásztázd végig a térképet (a legnagyobbnál eggyel kisebb nagyításban célszerű), valószínűleg autópálya csomópontoknál/le/felhajtóknál lesznek kimaradt részek, illetve többsávos utak elágazásainál is befigyelhetnek (pl. végigmentél ugyan mind a két sávon csak a köztük lévő, az elágazót bekötőn nem): ilyesmi.:)) Egyszerűen csak a kimaradt részek mellé kell teleportálni, rágurulni, és kész.:R

[ Szerkesztve ]

(#2233) gpower válasza Fel (#2231) üzenetére


gpower
tag

Amiket csinálok sreecnshotokat azt a gépen hova menti? Mert nem sikerül megtalálnom...

Végre ma krúzoltam először 4 magyarral, tök jó volt :)

(#2234) Fel válasza gpower (#2233) üzenetére


Fel
addikt

Documents and Settings\Felhasználó\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\Profilnév\Photo mappába gyűjti.

(#2235) Cucori válasza gpower (#2233) üzenetére


Cucori
tag

.....Doksik\Test Drive Unlimited\savegame\[profilneved]\Photo ghi Fel megelőzőtt pár mp-el :DD

DigitXT: Azóta már írtam h megvan. Egyébként az autópálya fel-lehajtókat hamarabb megcsináltam, a végére néhány hosszabb-rövidebb út maradt itt-ott. Viszonylag egy helyen szerencsére. :))

Fel: Jók a képek :D Az a fa lehet velem találkozott :DDD Bár az oszlopokat jobban kedvelem, dehát nálam ki tudja? :U

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2236) #97544192 válasza Cucori (#2229) üzenetére


#97544192
törölt tag

Grat! :)

TescoZsömi: 94%-ig soha nem jutok el. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#2237) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na szoval, Fel 99%-os, és champ. Kérdezném, hogyan lesz vki Ace?....

(#2238) Cucori válasza Fel (#2231) üzenetére


Cucori
tag

Szerintem az enyém érdekesebb :DDD (Hogy lehet mínuszt menni?)

Egyébként az is kiderült - és ezen még én magam is meglepődtem, mert nem számítottam ennyire -, hogy 98 db ruhám van :C

Common sense is not so common anymore...

(#2239) Chapel


Chapel
addikt

Annyira jókat autózok/motorozok h mostanában nincs is kedvem versenyezni max ha pénz kell kocsira/házra:D
Akkor 10-15x egy 40k speed azt kész( ;) Cucori)

Tegnap 2 órán keresztúl ugráltam playerről playerre de egyet sem láttam pedig nem N/A volt egyik sem...jó ez az Online nélküli Online :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2240) #97544192


#97544192
törölt tag

Fel az igen! Grat! :C :C :C

(#2241) Cucori válasza Chapel (#2239) üzenetére


Cucori
tag

Ezzel én is így vagyok. Mondjuk most meg fog csappanni a csakautókázás, mert már nincs felfedeznivaló út, tehát nincs miért. De most egészen más terveim vannak amúgyis. :)

(Az a speed 20k-s :P )

Ha a keresgélésünket este 6-9óra közt teszed, akkor nagy eséllyel azért nem megy, mert fullon van a layer. Később már kopnak a népek, könnyebben megy.
(Mondjuk nekem tegnap mázlim volt. Elsőre sikerült megtalálni a többieket, de olyan messze voltak, hogy gondoltam azt úgyse hozom be egyhamar, inkább megpróbálom mégeccer, hátha jobban járok. Aztán legalább 20szor próbáltam, mire megint összejött rájuk találni...)
Jah és ne konkréttan kocsit keress az orrod előtt, mert lehet hogy úgy dob be, h mögötted van az illető, ezért a nevét pl nem látod... Meg várj mindig pár mp-et, ilyesmi.
Szóval ezt illetően legyél türelmes :D Lassan csak begyűjtesz minket!

Common sense is not so common anymore...

(#2242) Chapel válasza Cucori (#2241) üzenetére


Chapel
addikt

Türelmes vok....alig várom h a rózsaszín csomagtartód lássam már :DD ;]

Amúgy meg találtam egy 40k-sat azt nyomom :P trafipax és 1.5 perc és garantáltan meg van,mivel (SLR stage 3) már 6-ból a 4-nél megvan a ref.spedd ;)

Néztem én minden irányba de sehol senki soha :O

Mind1,lankadatlan éberség!!!

üdv.

ui.: lassan olyan kultuszod lesz itt h csak na,annyi pali ugrál körülötted :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2243) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#2237) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

100%-on... :K :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2244) Cucori válasza Chapel (#2242) üzenetére


Cucori
tag

Nézegesd akkor :P

A 20k-s gyorsabban összejön, nem? Ott 1 percen belül megvan a 40k :P Nade nem kötekszek tovább :U

ui.: lassan olyan kultuszod lesz itt h csak na,annyi pali ugrál körülötted :DDD
Wow-ban nem számítottam ekkora csodabogárnak... :B (ott jobb volt a f/l arány)

°'*~-,_,-~*'° :)) :C GRAT Zsömi!!! :C :)) °'*~-,_,-~*'°

[ Szerkesztve ]

Common sense is not so common anymore...

(#2245) Fel válasza Tibiajax (#2237) üzenetére


Fel
addikt

na szóval... igen 100% kell az Ace szinthez... de inkább azt kérdezd mit kell elérni ahhoz.. kellene az a 3 klubbok közötti versenyen aratott győzelem amit nem egyszerű összehozni. Bronco írta korábban, hogy hogyan lehet két klubbot összeereszteni: min 4 gép (min 2-2 játékos klubonként) LAN-ban, neteléréssel. Ennek ellenére sokan flangálnak Ace szinten, mert a patchelés előtt megsérült a mentésük és folytatták tovább onnan... újra megcsinálva a küldiket megkapták értük a game progress pontokat még 1x.
Egyébként semmit sem ad a Champion szinthez képest az Ace.

cucori: biztosan sokat haladtál tolatva :DDD (nem gyenge... mínusz megtett mérföld... :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#2246) Chapel válasza Cucori (#2244) üzenetére


Chapel
addikt

Csak nekem,csak most,csak tőled.....ezt a képet viszonoznom kell, este csinálok valami hasonlót:)

Ezt ma hallottam,gondoltam megosztom veletek:

"A feleségem mindig arra panaszkodott hogy milyen jó lenne egy mosogatógép,de sajnos sosem volt pénzünk rá. Tegnap vettem neki egy csomag papírtányért meg egy radírt" :DDD :DDD :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2247) Fel


Fel
addikt

Hát ez jó volt... rákérdezek gpowerre, hogy megy-e... erre engem dob le a nagyságos Szerver... nagy mókamester kérem, csak én nem tudok nevetni a poénjain :(((

(#2248) Chapel


Chapel
addikt

Nem tudlak elérni titeket.....utál a szerver :W

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2249) Bronco80 válasza Fel (#2247) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Furcsa volt a kocsikázás a vége felé: a layerünk tulajdonképpen ketté szakadt. Necropoliten benne volt a listában, de nem láttam; azt se láttam, amit Fel írt, csak amit Reaper... :F

(#2250) bazso29


bazso29
aktív tag

Épp az autómat fotóztam mikor valakinek sikerült kiszállni a kocsiból: [link] :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.