Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) csongika


csongika
újonc

Sziasztok!

Vettem egy másfél hónapja 1 y510p lenovot (most jöttem rá , hogy milyen sz*r) és szinte minden tönkre ment rajta:hdmi , jack bemenet nem jó , 4szer túlmelegedett és el se indul már.

Ahogy olvastam mindenhol a véleményeket nagyon megijedtem de rájöttem , hogy nekem vissza nem fogják adni ugyan úgy vagy még rosszabb állapotban(2 hete van náluk) és még ki várom a november 17.-ét (akkor lesz 31 napja náluk) és visszakérem a pénzt mert kötelesek visszaadni de ismétlem nekem nem adják vissza a 29. napon rosszul mert lesz balhé és már inkább le is mondtam a gépről mert inkább megtartom a pénzt mivel visszaadják az hétszentség. Még azt se engedem meg hogy felajánlják a cseregépet mert most néztem egy kínai szar és mindenkinek tönkre megy 3 hónap alatt (szerencsés a kivétel). Ilyen kakára pénzt költeni. :W

Úgy döntöttem , hogy fel se hívom őket csak 30 nap múlva hogy pénz vissza mert ha nem lesz baj.
És egy kérdésem lenne felétek ti lehet tudjátok.:A szervízből kiadott készülékeket elküldik az illetőnek postán vagy érte kell menni személyesen? Csak azért mert nekem vissza nem küldik hibásan postán.

Előre is köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.