Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#415) stegmarb


stegmarb
csendes tag

Sziasztok!

Kénytelen vagyok ide leírni egy friss pozitív élményt is a TMX-el kapcsolatban, mert amikor kiderült, hogy a 4 hónapos Lenovo Ideapad 700-as gépemet javíttatni kell (nem töltött hálózatról), méghozzá a TMX-ben, akkor egyből utánanéztem a szerviznek, és amit találtam az lehangoló volt. Ezt szeretném egy kicsit ellensúlyozni, hogy van néha jobb napjuk is a szervizes srácoknak.
Én azonnal írtam egy e-mailt és bejelentettem a problémát. Ahogy írták is az automatikus válaszban, másnap feldolgozták a kérést, harmadnap már jött is a futár a gépéprt. A várható elkészülési időre a szokásos 30 napot adták meg, aminek meg is feleltek, a 29. napon jött vissza a gép, ami tökéletesen működik azóta. Kiderült, hogy egy akkumlátor cserére volt szükség a boldogsághoz. Időközben néha írtam nekik egy-egy levelet, hogy mi a helyzet a javítással, amire legkésőbb másnap válazoltak is.

Egyszóval, én teljesen meg voltam elégedve a munkájukkal (bár a kommentek alapján már akkor is örültem volna, ha törötten is de működőképesen jön vissza). Ennek ellenére minden pöpecül zajlott.

Lehet, hogy néha ki lehet fogni egy jobb napot is.

Legjobbakat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.