Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) tdd587 válasza Egon (#26) üzenetére


tdd587
őstag

A csatánál akár több különböző stílust is ki lehetne találni. A szokásos rohamtól (nagyot üt, de utána védtelen) a teljesen deffenzív csak lefoglalom az ellenfelet harcmodorig. Egyébként ez is benne volt a Master of Magic-ben, csak indirekt az egység képességeinél volt eldöntve. A barbárok throwing-ja, a lényeg breath meg gaze támadásai és ezek sorrendisége valami ilyesmit tükrözött szerintem.

Még a public works rendszer jutott eszembe, mint megfontolandó dolog (Call to Power találmány). Főleg ha taktikai térkép lesz (ez pontosan nem tudom mit jelentene), akkor lehet nem kellene telepesekkel bóklászni, hanem a termelés egy részét elkülöníteni közmunkapontokra és felhasználni a terepen pl. útépítésre. Bár ez a módszer nem mindenkinek tetszett.

A kereskedelmi rendszert ha nem akarjátok bolonyizálni, akkor is érdemes megfontolni, hogy a létrehozott kereskedői utak látszódjanak. Én egyébként is erőltetném azt, hogy ha valami megy valahonnét valahová, akkor annak legyen nyoma. A Master of Magic-ben is jó volt látni a kiaknázott node-okat, hogy csillogtak...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.