Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) old Alex válasza emre33 (#398) üzenetére


old Alex
csendes tag

Tudod, más megoldás nem lesz, a mai tudásunk szerint.
A tömbházak után jön a laza lakóterület ( mert a konkurencia az egyik hajtóerő).
Aztán lehet hogy később a mobil fejlődésével, árcsökkenésével faluhelyen inkább az lesza nyerő!
Üdv:
STS

(#402) old Alex válasza XeeN (#397) üzenetére


old Alex
csendes tag

Öreg, akkor mit fejtsek ki?

(#403) emre33 válasza old Alex (#401) üzenetére


emre33
addikt

faluhelyre az eurodocsis 3.0 (200/100) maximális sebessége bőven elegendő.
És lássuk be egy faluba egy optikai szálatt sose fogunk tullépni.
200/100 meg tényleg tök felesleges otthonra.
10-20Mbit-es feltöltéssel bőven ellennék, de a mostani is elég. (5)
jelenlegi feltöltésem is bőven sok. (25)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#404) XeeN válasza old Alex (#402) üzenetére


XeeN
senior tag

Öreg? Nagy az arc kiscsibe. A ködoszlatásos dumád verte ki a biztosítékot. Ráadásul SEMMI olyat nem írtál, amit ne tudnánk. Felesleges HSZ volt. Ha konkrét infókkal tudsz szolgálni a fejlesztéseket illetően (település, utcanév, megvalósítási időpont, stb) akkor oszlass "ködöt".

Ui: Mellesleg a személyes üzeneteket szokás off topicban írni... (Ha már ködoszlatásról van szó.)

(#405) XeeN


XeeN
senior tag

Tegnap éjjel 22:10 kor háromszor frissített a modemem (30 percig tartott). Az akkori méréseim szerint sokkal jobb lett a ping külföldre mint előtte volt, de azért ma még tesztelem. Remélem tényleg javítottak rajta, mert más mo-i szolgáltatókhoz képest 20-40ms a hátrányom(unk). Ez azért sok, mert amíg másnak 45, addig nekem 65+, ami arányait tekintve elég nagy különbség.

(#406) Zozzant válasza XeeN (#405) üzenetére


Zozzant
addikt

Ja mérges is voltam, ledöglött az egész, pedig fontos dolgom lett volna:(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#407) emre33


emre33
addikt

Tegnap 9kor a Zelka 1GB-s BIX vonalát rákapcsolták a tarr 10GB bix kapcsolatára.

Így már nehezebben nézhető meg hogy a szekszárd-pest közti vonalak mennyire vannak terhelve.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#408) Atus81 válasza emre33 (#407) üzenetére


Atus81
tag

Eddig hogyan volt megnézhetó?

[[www.ortolinear.com]] >>>Asus WL-500gPv2@Oleg 1.9.2.7-10<<<

(#409) -KP-


-KP-
addikt

Szombat délutáni 160as ping igencsak ottvan. Hihetetlen! Gyűlöllek Tarr!

Még magyar szervereken is játszhatatlan. Tisztára mint a modemkorszak!

:( :(( :O :F

(#410) Grande Ale válasza -KP- (#409) üzenetére


Grande Ale
őstag

Most mértem...

(#411) fekeandras válasza -KP- (#409) üzenetére


fekeandras
őstag

160-as ping? :))

Még a régi (1megás) sTARRtoló csomag + kínai szerver... :DDD

Országon belül persze teljesen rendben van mind a ping mind a sebesség. Sőt a sebességem elvileg nagyobb is mint kéne. :) Bár a PT az amcsi szerver miatt már sajnos játszhatatlan. :(((

Szeged:

Nyíregyháza:

Budapest:

[ Szerkesztve ]

(#412) emre33


emre33
addikt

25/5
Valami tényleg nem jó

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#413) emre33 válasza emre33 (#412) üzenetére


emre33
addikt

Speedtest a szar, máshonnan jön rendesen....

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#414) -KP- válasza Grande Ale (#410) üzenetére


-KP-
addikt

te hova valósi is vagy?

(#415) mtbsrac


mtbsrac
csendes tag

Nálatok is szarakodott az éjjel?
0 és 10k közötti letöltési sebesség! :(
Böngésző az aligalig ment. De a játék steam msn,
ezek faszák de a torrent is ment. Na az csőgázzal.

[ Szerkesztve ]

(#416) Tutu7030 válasza Atus81 (#408) üzenetére


Tutu7030
veterán

traceroute?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#417) shteer válasza mtbsrac (#415) üzenetére


shteer
titán

éjfélig nem tapasztaltam problémát

..szerintem jónak tűnik

(#418) Grande Ale válasza -KP- (#414) üzenetére


Grande Ale
őstag

Bonyhád.

(#419) mtbsrac


mtbsrac
csendes tag

emre33 neked úgyis állítólag van belsős ismerősöd.

Megtennél-e valamit!
- Megkérdeznéd hogy mi a bűbánat volt most éjfél után?
Böngészés nemment (azaz ment 0,3-0,5k-val) csak msn, skype, steam, netesjáték!
Nomeg torrent de az teljes sebességgel.

Tamási környékén volt!
Lehet csináltak valamit de nemhiszem mert akkor semmise lett volna.

Kössz! :R

(#420) emre33 válasza mtbsrac (#419) üzenetére


emre33
addikt

bocs, de elég furcsa és lehetetlen amit írtál...
Max DNS szerver hiba esetén lehet ilyen, de akkor msn/torrent se nagyon menne.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#421) mtbsrac válasza emre33 (#420) üzenetére


mtbsrac
csendes tag

Pedig igaz.
Ahol lakok most több embert megkérdeztem és ugyanez a hiba.
Van olyan is hogy teljesen jó van hogy még most is szar. Nálam spec
lekopogva már jó. 2 házzal odébb nemjó azután jó. Kövezkezőnél összevisszavan.
Hozzátéve hogy mi egy oszlopon vagyunk. De ez nem mérvadó.
Több másvárosból is beszéltem telefonon ismerősökkel akiknek,
tarr-os netjük van és ott is van ilyen hiba.

Igen is létező hiba :K

[ Szerkesztve ]

(#422) emre33 válasza mtbsrac (#421) üzenetére


emre33
addikt

ok, értem én: torrent van, msn van, net van, sebesség oké, böngészőbe pedig nem jön be semmi, és szolgáltató hibája..

informatikus nem vitatkozik ilyennel. Nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#423) Gabrielgray válasza emre33 (#422) üzenetére


Gabrielgray
tag

Nem akarok okoskodni de nálam akkor bolondul meg a böngésző ha fullon mennek a torrentek.Nem is a le hanem a feltöltés tudja megbénítani a böngészőmet.A megoldás ,hogy 10%-al lekorlátozom a kliensben,így nem észrevehető a le és feltöltésben de simán megy a böngésző.

Huawei Mate 20 pro

(#424) emre33 válasza Gabrielgray (#423) üzenetére


emre33
addikt

Ez így van. jártasabb emberek ezt tudják, többiek meg szólnak a tarr-nak, hogy lassú a net, miközbe a PC szar. Hány ilyen bejelentésük lehet.

Multkor találkoztam egy PC-vel, hasonló sebesség gond volt a speedtest körül. És mi volt a gond? cpu-t maxon használta egy másik alkalmazás, és így értelemszerüen a flash alapú sebességmérőnek nem jutott elég poci idő, persze hogy lassú volt :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#425) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

A feltöltésem továbbra sem akarja elérni még a garantáltat sem.Eddig türelmesen vártam de holnap felhívom az ügyfélszolgálatot.Ha eddig nem javult ,gondolom magátol nem fog megoldódni.

Huawei Mate 20 pro

(#426) mtbsrac válasza emre33 (#422) üzenetére


mtbsrac
csendes tag

Így van!

Úgylátszik kezd helyre állni a szitu.
Mondták hogy lassan beindul a dolog.

(#427) m_laj válasza Gabrielgray (#425) üzenetére


m_laj
csendes tag

én jó múltkor írtam a tarrnak amikor a garantált 1 megabites feltöltésnek még a felét sem érte el. 2napra rá megcsinálták, a sebességgel azóta nincs gond, viszont a pingem is az egekben volt, ezért írtam nekik megint h képtelenség online játékkal játszani mert magas a ping. (minden net igényes alkalmazást bezártam a tesztnél). újabb 2-3 napra rá írták elhárították a hibát, jelezzek vissza h tapasztalom-e még. lejátszottam egy meccset nhl-lel, cs-ztünk haverral. jobb volt a konnekt, ezért visszaírtam h most viszonylag jó, köszönöm a segítséget. de mint kiderült az örömöm korai volt.... tegnapelőtt este óta megint magas a ping és képtelenség játszani. és nem csak hétvégén ill este amikor mindenki netezik, hanem most hétfő délben is amikor az emberek nagy része dolgozik v suliban van, csak én vok szabin. írtam nekik ismét, kíváncsi vagyok....

(#428) emre33 válasza m_laj (#427) üzenetére


emre33
addikt

Külsú ip-d nem változott?

Régebben nekem külföldi sávszélesség gondom volt, bejelentettem, megcsinálták, és valóban, de uj ip címet kaptam.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#429) m_laj válasza emre33 (#428) üzenetére


m_laj
csendes tag

nem. fix ip-m van. ugyanaz ami volt.

(#430) fekeandras


fekeandras
őstag

Reggel óta néhány percenként meg-megakad egy-egy pillanatra a net. Nem tudom mit basznak vele de ha sokáig szarakodnak átmegyek a francba egy másik szolgáltatóhoz... :(( Egyre sűrűbben van ez. Vagy tetű lassú, vagy gyors de szakadozik, vagy egyáltalán nincs. Már k****** unom! Az ügyfélszolgálatos lány azt mondta más is jelezte már a problémát és dolgoznak az elhárításán.

(#431) fekeandras


fekeandras
őstag

Még mindíg szar... :U

(#432) emre33 válasza fekeandras (#431) üzenetére


emre33
addikt

Hazaértem, erre a hülyék FW-t cseréltek a modemen.
6120E

Eddig a SBV6X2X-1.0.0.5 volt fent, ezerszer ujabb van már, és az ftp letöltési hibámat javítja (ftp letöltés 4 csatorna helyett csak 1-t használ). kértem hogy rakják fel az ujabbat pár hete.

Erre a hülyék visszarakták az 1.0.0.3-t.

Eldobom az agyam

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#433) házi sárki válasza mtbsrac (#421) üzenetére


házi sárki
csendes tag

Üdv mindenkinek.Nálam is ilyen hiba van,de én eddig a routeremre fogtam,és már a cseréjén gondolkodtam.

(#434) fekeandras válasza emre33 (#432) üzenetére


fekeandras
őstag

Lekopogom nekem eddig semmi problémám nem volt a nyújtott szolgáltatással. Korrekt volt minden. Tudtam ez ilyen mert lassú csomagra fizettem elő. De, hogy ilyen sűrűn szakadozzon az már tényleg túlzás... Most kb órája megint teljesen jó. Kíváncsi leszek meddig. :U Kezd a hócipőm tele lenni. A lakóhelyemen van Fibernet és van T-online is. Valamelyikre átváltok ha ez az állapot napokon belül véglegesen nem szűnik meg.

szerk.: eleve arról volt szó minden előfizetőnek emelik a sávszélességet. Hát nálam semmi változás. :(

[ Szerkesztve ]

(#435) sonny cher


sonny cher
csendes tag

Javaslat ! :::: gyere át a t.comhoz ,és megszünnek a gondok. Én is váltottam és megoldodott minden a nettel. Azonkivül a SAT TV -n kiváló a képminöség még az sd formátumu adásoknál is az lcd tévémen . A Tarrnál pixelháború volt a legtöbb!!!! Szarrtoló kft !

(#436) petison


petison
tag

Üdv!

Mostanában tapasztalt-e valaki olyat, hogy ingadozik a ping-je?
Ugyanis a szomszédom már sírva fakad, mert játék közben folyamatosan 40-600-as intervallumban mozog a ping és így természetesen nem lehet játszani.

Mielőtt valaki megkérdezné:
A gép frissen telepítve, nincs vírus, nem megy a letöltés játék közben(nem is használ semmilyen klienst) , hálózati kártya teszt is volt (neki alaplapi van, gondoltam hátha az szórakozik, így raktam be egy hálózati kártyát).
Nálam is kipróbáltuk, hogy kiszűrjük a gép hibát (nekem ADSL van) és itt tökéletesen működik. Általában késő délután szokott játszani.

Néztünk még sebesség tesztet is több sebességmérő oldalon, de ott látszólag minden jónak tűnik.

Mi lehet ennek az oka?

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#437) petison válasza fekeandras (#430) üzenetére


petison
tag

Üdv!

Na a cimborámnál is ez a helyzet, csak neki nem reggel óta, hanem már elég régóta.
Hozzáteszem nem folyamatosan, de elég sűrűn előfordul nála.

Már mondtam neki, hogy cserélje le ADSL-re. Nekem már 4éve van és soha semmi gondom nem volt vele. Tarr meg olyan mint a lutri. A tesómnál szekszárdon amióta van Tarr internet azóta használja és soha semmi gondja nem volt vele, Viszont ismerek olyat a aki pár utcával lakik tőle és ott állandóan problémák voltak.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#438) petison válasza fekeandras (#430) üzenetére


petison
tag

Üdv!

Na a cimborámnál is ez a helyzet, csak neki nem reggel óta, hanem már elég régóta.
Hozzáteszem nem folyamatosan, de elég sűrűn előfordul nála.

Már mondtam neki, hogy cserélje le ADSL-re. Nekem már 4éve van és soha semmi gondom nem volt vele. Tarr meg olyan mint a lutri. A tesómnál szekszárdon amióta van Tarr internet azóta használja és soha semmi gondja nem volt vele, Viszont ismerek olyat a aki pár utcával lakik tőle és ott állandóan problémák voltak.

Hopp ez kétszer ment!!! :)

[ Szerkesztve ]

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#439) m_laj válasza petison (#436) üzenetére


m_laj
csendes tag

petison. pontosan ez a problémám nekem is. pár hozzászólással feljebb írtam. már kétszer írtam emiatt a tarr-nak. a legutóbbira még nem válaszoltak...

(#440) fekeandras


fekeandras
őstag

Mi a k**** ***** ****ért nem lehet normális szolgáltatást nyújtani? 1kerek napig tök jó volt most újra szakadozik. agyhalált kapok! Az ügyfélszolgálatos csajt meg hiába hívom mit tehet ő erről. Szartoló kft... :U

(#441) kszabee


kszabee
csendes tag

Tamási (5/1)

Semmi javulás, írtam az ügyfélszolgálatnak azt mondták, hogy január 31-ig fogják megoldani a problémát hát kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#442) -KP- válasza petison (#436) üzenetére


-KP-
addikt

nálam is ugyanez a helyzet. körülbelül dupla akkora az átlag pingem mint decemberben volt a sávszélemelés után.

(#443) Gabrielgray


Gabrielgray
tag

Nem írok semmit,a kép önmagáért beszél.Nekem is január 31-el ígérték a csodás megjavulást.

Huawei Mate 20 pro

(#444) agent_k


agent_k
őstag

Egész nap jó a net, megy akár 110kb/s-kel a feltöltés, de délutánra olyan éjfél-1ig belassul a feltöltés és a letöltés is. Másnap ugyanez.

Mostmeg olyat játszik, hogy bár a router kap dns-t meg van hálózat, mégsem jön be semmi... ilyenkor router újraindít és megint oké. Egész nap meg tökéletes... én ezt nem értem

(#445) emre33 válasza agent_k (#444) üzenetére


emre33
addikt

szar a router

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#446) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Már megint no access az összes zárt csatornára.(intek box)
Gondolom nem azért van,mert ma írtam alá 1 újabb évre. :W :))

10-15 perc után részben megjavult.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#447) Atus81


Atus81
tag

Üdv!
Újabb probléma: Nem lehet belépni a mailfiókba...
HIBA
Rossz felhasználónév vagy jelszó.
Ugrás a belépő oldalra

[[www.ortolinear.com]] >>>Asus WL-500gPv2@Oleg 1.9.2.7-10<<<

(#448) emre33 válasza Atus81 (#447) üzenetére


emre33
addikt

megcsinálták, most már jó

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#449) XeeN


XeeN
senior tag

Tegnap délutántól alig lehetett játékra használni a netet. Gyakran 500+-os pingem volt, szervertől, játéktól függetlenül. Remélem, ma jobb lesz a helyzet.

(#450) devast


devast
addikt

Már pár hete be van kötve, de most jártam csak itthon hogy megnézzem milyen. Egész jó eddig, főleg 5-6 ezer pénzért maxos tévével és telefonnal együtt. ps: Zalaegerszeg

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.