Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) dízelracer


dízelracer
senior tag

Megint szar a net 1,5órája. Folyamatosan szakadozik. Tarr kft... :U

(#852) kisninja


kisninja
őstag

Én 4-5 éve tarr ozom 1-2x volt gondom megoldották. Mikor megemelték 10M-ra akkor kb 2 hónapig olyan 8-9-el jött azt mondták dolgoznak a hálózaton azóta mindig 10 felett van.
Nekem csak az árazásukkal van bajom, no meg szó nélkül kivesznek pár adót az analógból helyette digiben van fizess elő ha kell. No meg én csak pár adót nézek persze, hogy mind a legnagyobb csomagban van. Minden újévben emelnek árrakat.... igaz idén elmaradt.

Ami nagyon fáj, hogy ahol nyomult a Tcom az optikával ott ők is hirtelen negyedáron adnak dupla sebességet. A válaszuk ez volt nálam nem adottak a lehetőségek fizessek feleannyiért 2x többet. :(((
Alternatíva itt nincs így marad ez.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#853) 590227


590227
aktív tag

Már folyamatosan sz@r,a NET.

(#854) dízelracer válasza 590227 (#853) üzenetére


dízelracer
senior tag

495ms Budapesti szerverre. Jó mi? :(((

(#855) 590227 válasza dízelracer (#854) üzenetére


590227
aktív tag

Ez volt, ma délelött,én már mérni sem tudtam másodszorra.Állandóan ingadozik a sebesség.Persze,nem az elönyünkre.Tarr,mint szolgáltató,pocsék.

(#856) dízelracer válasza 590227 (#855) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ez még nem is baj de délután egy 20perces skype beszélgetés 3-4x is megszakadt a net miatt... Ez a Tarr net egy fos. Lyukas garast nem ér. Szeptemberben megyek át UPC-hez.

(#857) sch_a


sch_a
addikt

Üdv!
Vettünk egy full hd lcd tv-t, és szeretném nézni az esti meccset hd-ben. Régebbről van tv-antenna a padláson, azzal elvileg tudnánk venni a mindigtv-féle adásokat, de nincs lehúzva a kábel még. Az eladó azt mondta, most a vb ideje alatt a Tarrnál az M1-t HD-ben adják sima előfizetés esetén is. Ebben kicsit kételkedek azért. Beállítottam az adásokat, ott nem HD az M1, ha pedig a digitálisakat keresem, megtalálja, de persze kódolt az összes csatorna. Elképzelhető, hogy az esti meccs idején tényleg HD lesz az M1?

[ Szerkesztve ]

(#858) Grande Ale válasza sch_a (#857) üzenetére


Grande Ale
őstag

DVB-T tuner kell hozzá, elvileg bekeverték a Mindiget a kábelrendszerre. Azzal keress!

(#859) sch_a válasza Grande Ale (#858) üzenetére


sch_a
addikt

Van benne, olvastam is itt, h azzal kell, csak nem nagyon jövök rá, hogyan tudok.

(#860) sch_a válasza sch_a (#859) üzenetére


sch_a
addikt

Közben sikerült! Csak antennára kellett állítani a keresést! :) Köszönöm a választ és bocs a dupla postért.

(#861) korfa válasza sch_a (#860) üzenetére


korfa
aktív tag

Milyen a minösége? Müködik?

Korfa

(#862) korfa válasza dízelracer (#856) üzenetére


korfa
aktív tag

kedves dizelracer barátom. Tedd már meg hogy jelentsd be a hibát a Tarr-nál mert hogy ideirsz annak az eredménye csak annyi lesz hogy kitüntetnek arany taggá a sok hozzászolás miat....

(#863) hofeherke23


hofeherke23
csendes tag

Sziasztok!
Mi fél éve vagyunk aTarr kft.-nél.Sajnos a régi szolgáltatónk megszünt.A kábeltévé tökéletesen működik.A netszolgáltatás viszont kritikán aluli.1 hét alatt kb.10-szer megszakadt,másfél napra is.Mindig kimagyarázzák valamivel.Felhívott a szerelő,hogy a hiba elhárítva,majd alig 10 perc múlva ismét nem volt netünk.Úgy döntöttünk szerződést bontunk,és más szolgátatót keresünk,ahol a pénzünkért kapunk is valamit.Több ismerősöm,és kollégám is hasonló hiányokat tapasztalt.Netszolgáltatásra nagyon NEM ajánlom a kft.-t. :W :W :W

Andrea

(#864) hofeherke23 válasza korfa (#862) üzenetére


hofeherke23
csendes tag

Tisztelt Korfa!
Én naponta többször telefonáltam,mégsem történt változás.Felesleges pénzkidobás!!!!

Andrea

(#865) hofeherke23 válasza 590227 (#855) üzenetére


hofeherke23
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek veled!Ez nem szolgáltatás amit csinálnak!Nálunk is ugyanez a probléma.

Andrea

(#866) sch_a válasza korfa (#861) üzenetére


sch_a
addikt

Igen, működik. Szerintem tökéletes. Persze nincs nagy tapasztalatom.

(#867) dízelracer válasza korfa (#862) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem vagyok kedves és barátok sem vagyunk. Ha egyszer valami szar akkor szar, nincs mit ezen ragozni. Alsómégyen haveromnál szar a net, Hillyén egy ismerős családnál szintén. Testvéremnél most kb 3hete jó (kopp-kopp) de előtte ott is hetekig rossz volt. Nálam 1,5 hónapja kisebb nagyobb megszakításokkal szar. Pár utcával arrébb apósoméknál szintén ugyanez a helyzet mint nálam. Nekem ebből elegem van. Türelmes voltam adtam elég időt hogy történjen valami. Nem érdekel már a telefonban magyarázkodás sem a részetekről. Kissé unalmas sokadszorra ugyanazt végig hallgatni közben meg semmi érdemi változás nem történik. Én váltok és pont. Aki akar szerződjön veletek nem bánom egy ügyfelet már biztosan elbuktatok... Szevasz barátom... :U

(#868) 590227 válasza dízelracer (#867) üzenetére


590227
aktív tag

Szerintem,nem egyet,hanem sokunkat.Visszasírjuk, a Zelkát.

(#869) dízelracer válasza korfa (#862) üzenetére


dízelracer
senior tag

A mondatokat nagy betűvel kezdjük, a nevemben hosszú í van, a "hogy" szó elé vesszőt szokás tenni, nem ideirsz hanem ideírsz, a miatt meg két t. De ugye nincs harag? :)

Egyébként olvass már vissza pár hozzászólást. Nem csak fikázni járok ide ÉN azt is beírom ha valami pozitív változás van: [link]. :U

Múlt hét pénteken is leülök, hogy a többiekkel megbeszéljem az esti programot skype-on erre nincs net. Hívhattam végig mobilon mindenkit csúcsidőben. Az ilyen bosszantó dolgokból lett kurvára elegem. Az ügyfélszolgálatost meg mit basztassam telefonon? Úgy sem történik semmi hiába hívom... Tapasztalat.

(#870) dízelracer válasza dízelracer (#869) üzenetére


dízelracer
senior tag

Sőt: [link]

Szóval rám aztán senki nem mondhatja, hogy csak le akarnám járatni a céget vagy csak fikázni járnék be ide. Sőt még ha úgy tetszik, ajánlottam is: [link]. Mindennek két oldala van. Ha valami szar akkor azt beírom DE ha valami jó akkor azt is!! :K Ez így kerek.

[ Szerkesztve ]

(#871) korfa válasza dízelracer (#870) üzenetére


korfa
aktív tag

De ha bejelnetenéd a hibát az melett hogy beirod ide, lehet ugyjárnál mint azok akik nem szidják... Elöbb utobb megjavulna... Nekem speciel ma a t-homom szarakodik pedig optika...

[ Szerkesztve ]

(#872) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Nagyon rossz ma este az m1hd. Másnál is így kockásodik?

(#873) Tutu7030 válasza Grande Ale (#872) üzenetére


Tutu7030
veterán

Igen. Azt hittem,hogy az stb szarakodik,de ezek szerint nem csak nálam szar.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#874) korfa válasza Tutu7030 (#873) üzenetére


korfa
aktív tag

Mostis rossz?

(#875) Tutu7030 válasza korfa (#874) üzenetére


Tutu7030
veterán

Egy pillanatra odakapcsoltam(F1-et nézem) de a fekete-fehér rossz minőségű műsor miatt nem igazán lehet most véleményt mondani.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#876) sch_a válasza Tutu7030 (#875) üzenetére


sch_a
addikt

Nálam nem volt gond. A sima "kábeles" adást az nem tudják hd-ben adni ugye? Csak mert amit dvb-t-vel találtam ott nem volt gond. De gondolom nektek van digitális előfizetésetek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#877) Tutu7030 válasza sch_a (#876) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha a "sima kábeles" alatt az analóg adást érted,akkor jól tippelted.Az nem hd (japók próbálkoztak vele pár évtizede,csak "valamiért" nem terjedt el. :D
A dvb-t-vel nem volt gond, és úgy látom,már a dvb-c is jó ismét. :C

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#878) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Mai számlával jött egy kis tájékoztató, hogy aug 1-től Tarr is blokkolja a külső SMTP-t. Természetesen kérésre engedélyezik.
Csak szólok, hogy ne érjen senkit váratlanul, ha esetleg átsiklott ezen a kis papíroson.

(#879) Grande Ale válasza CsodaPOK (#878) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ez most akkor mit is jelent pontosan?

(#880) Grande Ale válasza Tutu7030 (#877) üzenetére


Grande Ale
őstag

DVB-C M1HD: 1440x1088.

(#881) Tutu7030 válasza Grande Ale (#880) üzenetére


Tutu7030
veterán

:C Ezt bekajáltuk. (az m2HD még 1920x1080 )

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#882) CsodaPOK válasza Grande Ale (#879) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

A pontos levél: Kép

Összefoglalva. Ha valamilyen mail klienst használsz (Outlook, Thunderbird) és valamilyen külső (pl céges, vagy akár egy gmail) SMTP szervert használsz, akkor két lehetőséged van aug 1 után:
1. Átállsz az ő szerverükre.
2. Kéred a tiltás feloldását. (Ekkor viszont legyen normális, naprakész vírusvédelmed.)

Ha csak webfelületen emailezel, akkor semmit nem kell csinálj.

[ Szerkesztve ]

(#883) Grande Ale válasza CsodaPOK (#882) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi, most már értem! A feleségem használ levelező klienst, most a mail.tolna.net az smtp, úgyhogy nem lesz változás. Amúgy mi lenne a különbség, ha a mail szolgáltatója smtp-jét használná? Így is az e-mail címe jelenik meg feladóként.

(#884) korfa válasza Grande Ale (#883) üzenetére


korfa
aktív tag

Hát másik smtpnél lehet erösebb/gyengébb spam védelem. Cégeknél szoktak olyant hogy az smtp reklámot akaszt a levél végére vagy esetlegesen egy céges láblécet. Illetve hasonló háttérbeállitások.

Korfa

(#885) nebancsa


nebancsa
senior tag

Sziasztok!
Használ valaki kártyaolvasót set top box kiváltására?
Most vettem egy nagyképernyős TV-t eléggé szembeötlő az analog jel zavarai. A kábelszerelő ajánlotta a Set Top Box os megoldást hogy digitális fogadásra áttérjek. Most elsőre kicsit idegenkedek a két távirányítós megoldáson, meg hogy még egy kütyű legyen a nappaliba. Főleg ha a TV-n van lehetőség kártyaolvasó csatlakozására [link]

Válaszokat tanácsokat előre is köszönöm!

(#886) Grande Ale válasza korfa (#884) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi! Amúgy úgy látom az M1HD újra 1920x1088. És kockásodik. A bix-el van gond?

(#887) korfa válasza Grande Ale (#886) üzenetére


korfa
aktív tag

Nálam most jo.

(#888) korfa válasza nebancsa (#885) üzenetére


korfa
aktív tag

A tv-d megtalálja a dvb-c csatikat amugy?

(#889) nebancsa válasza korfa (#888) üzenetére


nebancsa
senior tag

Igen 22-őt talált, abból talán 6 nem kódolt, Állítólag ha kérem a digit extra+ csomagot ami csak 420Ft havonta, az összes analog csatornám digitálisan jön meg még kapok +22 csatornát. Csak az a fránya +Távirányító , Meg ha a tv tudja fogadni a digit jelet, szerintem teljesen fölösleges a Set Top Box.

[ Szerkesztve ]

(#890) Tutu7030 válasza nebancsa (#889) üzenetére


Tutu7030
veterán

Na,akkor azok a dvb-t programok. Vagy nincs a tv-ben dvb-c vevő,vagy nem azt választottad ki a kereséskor.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#891) korfa válasza nebancsa (#889) üzenetére


korfa
aktív tag

Hát igen ha tudja... De akkor ezek szerint ahogy Tutu kolléga irta vagy nemtudja vagy nem azon keresztül kerestél. A DVB-T-s adásokat a Tarros kártya nem nyitja.

Korfa

(#892) nebancsa válasza korfa (#891) üzenetére


nebancsa
senior tag

Megnéztem a használatit, tudja. Valóban az a 22 db. a földfelszinen sugárzot jel, a kábelen 131-et talált, csak kódolt jel üzenetet jelenik meg mindgyiknél. (nem néztem végig mind a 131-et)
Szóval ha veszek ilyen kártyaolvasót, és megrendelem a settopboxot a hozzáadott kártyával nem kell a settopbox on keresztül néznem az adást. Esetleg ha a HD csomagot rendelek ne adj isten, akkor az 1500Ft-os bérleti díjat sem kell fizetnem...

[ Szerkesztve ]

(#893) nebancsa


nebancsa
senior tag

Felhívtam a tarr ügyfélszolgálatát, első mondatom után egyből lerázott, hogy csak a set top boxukkal működik ez a szolgáltatás. Igazából nem tudta megmondani miért mi a technikai akadálya. :F Ezért volna jó ha valaki látott már vagy van tapasztalata Conax modullal kapcsolatba, nem dobnák ki az ablakon 12e-ret...

(#894) nebancsa


nebancsa
senior tag

Más fórumokon kutakodva találtam egy emberkét aki így használja a tarr digitális szolgáltatását, most próbálom felvenni vele a kapcsolatot a részletekről.

(#895) Tutu7030 válasza nebancsa (#893) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálunk cirka másfél hónapja működik a kis szobában egy lg 26ld320 tv conax modullal(nincs hely a boxnak,mert a tv is csak a falra fért fel :Y ).
Pont ma este "tűnt el" róla minden csati. Hamar ki kellett csomagolnom az stb-t,rádugtam a coaxot,kártyát bele,bekapcs,megvártam,amíg lett kép,kikapcs,kártya vissza a tv-be, és már működik is újra. :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#896) korfa válasza Tutu7030 (#895) üzenetére


korfa
aktív tag

Csak két dolgot ne felejtsünk a tarr melyik területén lakik. Illetve hogy ez meddig fog müködni igy... 2-3 honapra nembiztos hogy jo befektetés 10ezerért egy conax olvaso.

(#897) nebancsa válasza Tutu7030 (#895) üzenetére


nebancsa
senior tag

Értem, tehát a kártya érvényesítéséhez minden képpen kell a stb. Milyen kártyaolvasót használsz?

(#898) Tutu7030 válasza korfa (#896) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tökéletesen igazad van,de remélem marad egy darabig(szvsz kárt nem okozunk vele a szolgáltatónak,így bízom benne,hogy csak a kibabrálás végett nem fogják kilőni ezt a lehetőséget),mert hülyén mutatna a tv mellett a falra szegelve az stb.
_______________________________________________________________
(#897) nebancsa
_______________________________________________________________
Ilyen modult használok

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#899) 590227


590227
aktív tag

Szinte,már naponta rossz a Net,Tapolcán,és környékén.Fos az egész,úgy ahogy van.Nincs ismerős,aki ne panaszkodna.Csak szenvedni lehet.

(#900) korfa válasza Tutu7030 (#898) üzenetére


korfa
aktív tag

Nincs köze a kibabráláshoz hogy megszünik ez a lehetőség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.