Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krisinto


Krisinto
őstag

Kinek mi a tapasztalat ezzel a céggel?
Elég olcsón adják a dolgaikat,én garanciáztatás szempontjából csak pozitívumot tudok mondani!
Eddig 3 termék volt náluk:
1:HD4670,amit kb 2 hét alatt kicseréltek nekem egy teljesen újra.
2:egy 770UD3 lap amit szintén 2 hét alatt cserélték egy vadonat újra.
3:SUper 460-as táp amiben zörgött a venti,azt sem javították hanem egyből cserélték!

Nekem csak pozitív véleményem van velük!

(#2) sagvary


sagvary
aktív tag

Ez egy ismeretlen cég, hallott már róla bárki is? Egyáltalán hol vannak?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3) deicide válasza sagvary (#2) üzenetére


deicide
veterán

Tőlünk rendszeresen és elég régóta vásárolnak, megbízható cég.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4) sagvary válasza deicide (#3) üzenetére


sagvary
aktív tag

Akkor rájuk keresek az Interneten.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#5) Krisinto válasza sagvary (#2) üzenetére


Krisinto
őstag

Gyors,korrekt,megbízható cég!

Sikerült gallyra tennem a 8gb-os Kingston pendrive-om,írok neki,hogy sajnos se doboz,se garancia levél nincs meg.Erre jön a válasz,hogy persze nyugodtan.
KB 1 hét múlva kaptam egy bontatlan új pendrive-ot.

(#6) sagvary válasza Krisinto (#5) üzenetére


sagvary
aktív tag

Jó a honlapjuk, tetszik, azt hiszem itt fogok legközelebb vásárolni.
Vajon meg tudják-e mondani, hogy melyik azaz 500 Gb-os vagy 640-es notebook sata HDD, amelyik biztosan megelégszik 1 USB csatlakozással ha külső tokba teszik. ASUS médialejátszónak 2 csatlakozása van, szeretnék mind a kettőre kötni 1-1 vinyót táp nélkül.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#7) deicide válasza sagvary (#6) üzenetére


deicide
veterán

Szerintem nemigen fogsz ilyet találni, a legtöbb nagyobb kapacitású vinyó több mint 500mA-t követel, az pedig több, mint amit 1db usb port adni tud.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8) sagvary válasza deicide (#7) üzenetére


sagvary
aktív tag

Akkor esetleg valamilyen tápegységes tokot kellene vennem?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#9) deicide válasza sagvary (#8) üzenetére


deicide
veterán

Tápegységes viszont 3.5"-osban van, meg azzal elveszítené a mobilitását. Áthidaló megoldásként szerezz be esetleg 1db 1TB-s vinyót, az annyiba kerül kb, mintha 2db 500ast vennél, és tárkapacitásra ugyanott vagy.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10) Krisinto válasza deicide (#9) üzenetére


Krisinto
őstag

Olcsóbb is,ha 1 db 1tb-et vesz.

(#11) sagvary válasza Krisinto (#10) üzenetére


sagvary
aktív tag

Az egyik 500-as már megvan, de kevés ezért spekulálok arról hogyan tovább. Az ASUS OPlayer egyik USB csatlakozója combo, tudja a satát is.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#12) popaz


popaz
csendes tag

Úgy tűnik akkor én vagyok a fekete holló, mert nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak garanciális ügyintézés terén. 2 hét után ment tönkre egy alaplap, visszavittem, 17. napja nem képesek kicserélni, nem mellesleg a válasz mikor megkérdeztem mégis mi újság, csak annyi volt, "hát ha nem hívtuk, akkor még nyilván nincs kész" . Azt hiszem egyértelmű hogy ezalapján nem ajánlanám senkinek...

Nekem a gép munkaeszköz, így eladó alkatrészeim mindig minőségiek, melyek csak az időszakos fejlesztések miatt válnak eladóvá.

(#13) codename86 válasza popaz (#12) üzenetére


codename86
újonc

Én 3 éve csak náluk vásárolok, és eddig még nem csalódtam. Egyébként a garanciális ügyintézés sosem a boltoktól függ, hanem a disztribútortól. Csak továbbítják a meghibásodott termékeket és a többi már tőlük függetlenül zajlik. De van már náluk cseregarancia szolgáltatás is, pont az ilyen esetek miatt. Én a VGA-mat úgy vettem, biztos ami biztos így nem kell heteket várnom, max. 3 napot. :)

(#14) crazyfleet


crazyfleet
csendes tag

Egy telefonszámot vagy címit valaki tudna adni róluk mert nemsikerül egyszerüen nekem belépni az oldalukra:(

Előre is köszönöm :)

(#15) Xezs


Xezs
tag

crazy: Megszűntek, és azért nem a megszokott oldal jön be. Már döglődtek vagy fél éve. Facebookon van némi info.

[ Szerkesztve ]

(#16) Kasya


Kasya
nagyúr

Wow...most neztem vissza az emailjeom kozt, hogy az APC BE700-GR szunetmentesemet mikor es hol vettem, mert mar nagyon kellene neki egy uj aksi.
2009-ben a Wox-tol :D

Hat, sajnalom a ceget, anno jo aron vettem toluk a cuccot es azota is mindennapos hasznalatban van. Bar ez inkabb a gyarto erdeme.

Sebaj, jo volt megemlekezni a cegrol. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.