Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#606) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Ismét kicsit fáradtabban ébredtem ma reggel. Tegnap kénytelenek voltunk dolgozni a szakadó esőben. Igaz rövidebb munkaidőben voltunk de így is bőrig áztunk. Muszáj erőltetni a cserepezést mert meg kell előznünk a havat. "Szerencsére" nálunk az eső esett végig és nem a hó.Most reggel kikukantottam az ablakon és ismét csak eső esik és nyoma sincs hónak. Szóval nagy valószínűség szerint ma is el fogunk ázni.Ez már most elvette a kedvemet a mai naptól.Még a héten ki kell bírja az időjárás hogy végezzünk a nagyja cserepezéssel.Ma hazaérkezik a tulaj is a külföldi kiruccanásából ha minden igaz. Remélem elégedett lesz velünk és nem fog kivetni valót találni a munkánkban.
A mirror's edge az idegeimre megy. Játszogatok vele de semmi érzékem nincs ehhez az ugri-bugrihoz. Tudom hogy hova kellene felugranom és az egyik oldalon meg is néztem hogyan kellene megoldani a feladatot, mégis olyan béna vagyok hogy nem tudom utána csinálni. Itt szenvedek vele. Nemsokára a végére érek de így araszolgatva elég nehéz.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.