Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-25 16:28:38

LOGOUT.hu

Üdv! Olvasd el, ha új tag vagy, illetve mielőtt képet osztasz meg!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2026) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Meg kell mondanom a számomra a mai nap a csúcs,nagyon sok,és nagyon sok kifejezetten jó fotó készült.Királyok vagytok.
Wa2x_ hozta a szokásos profizmust,igazából nincs is mit hozzáfűzni....

Neck gyönyörű tájképei,mindjárt kiszúrtam a HDR mivoltát :-) Nincs is mit szerkeszteni a képeiden,hisz olyan gyönyörű a téma hogy vétek lenne hozzányúlni.Max az a fránya lámpa :-)

Pucz ezért ne hagyd abba a fotózást.Nagyon jó a lámpád,a sok rossz képed között simán megállja a helyét :-) Persze ez csak vicc volt,most próbáltalak leutánozni :DD

jonnyjoker01 pedig határozottan fejlődőképes :-) Jók lettek a képeid,a csigusznak jól áll a b/w.Talán néha a témaválasztással nem értek egyet pl fotel. Persze rossz témából is lehet jót faragni,arra kellett volna valamit ráhúzni.Útóba tutira ráfért volna élesítés mindenképpen.Meg pl filmszemcse.Ezek csak tippek....És egy jótanács magamból kiindulva.Én nagyon sokat lövök egy nap 10x legalább átnézem őket,és csak a legjobbak maradnak a többi kuka.Gondolkodj mi tetszhet másnak,és próbáld meg úgy megmutatni ahogy az adott témát nem látni a mindennapokban.Például színekben,más perspektívából,akár a valóságtól teljesen elrugaszkodva.De a lényeg h ma sokkal jobb képeid születtek.

Remélem nem hagytam ki senkit :D
Köszönöm mindenkinek a csodálatos képeket...

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.