2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Super PI

Hozzászólások

(#1051) subaruwrc válasza VinoRosso (#1050) üzenetére


subaruwrc
félisten

blend futott 4gigán szóval ott is. táp vx550. 470nél limites.430on stabil volt.

(#1052) VinoRosso válasza subaruwrc (#1051) üzenetére


VinoRosso
veterán

hmm pedig ha jól tom a vx550 egy ágú, szal az kilőve, feszemlésre se reagál? Jó lenne ha az enyém is menne 3,8at, kb annyival menne is mint Supermanusé( 1,52V ) csak elég meleg, nem akarom nyaggatni( 80°C körül van core 0&1) két mag csak 68-70°C, szerintem a hűtőm miatt van, mert kitolja maga alól a pasztát középett, nem egyenes az alja, hiába políroztam kézzel :( van benne még 1mm legalább. A hétvégén talán sikerül összeeszkábálnom egy "preciziós" szerkezetet, amivel remélhetőleg sikerül eltüntetni a dombot róla.

(#1053) subaruwrc válasza VinoRosso (#1052) üzenetére


subaruwrc
félisten

igen single rail. néztem ma 1.504-1.52v-ig a 4ghz-et de nem ment egy percnél tovább. a maghőfok 74-68-68-74fok volt szvsz bőven jó de lekapcsolt a gép....
ha olyan homorú a hűtő nem csoda ha meleg mint a tűz a proci ..

(#1054) VinoRosso válasza subaruwrc (#1053) üzenetére


VinoRosso
veterán

Milyen lapba tolod? Nekem még régen volt ilyen abitnál, hogy be volt állítva micro guruból hogy egy bizonyos cpu hőfok felett kapcsoljon ki, azt miko még nem tudtam ezt, nekem is levágta, mig feljebb nem állítottam a hőfokot( BIOSból is be lehet állítani ilyet egy két lapnál )
Nem homorú hanem domború. Ha homorú lenne az jobb lenne, mert akkor le lehetne csiszálni, de igy nem mert miközbe tolom billeg. Szal most egy olyan módszeren dolgozom, amivel csak a púpos részéhez ér a papír, igy teljesen el lehet tüntetni róla majd a pjúpot.

(#1055) subaruwrc válasza VinoRosso (#1054) üzenetére


subaruwrc
félisten

ds4 be volt de a lekapcsolást kilőttem.... már a múlté a dolog hagyjuk.
küld el a hűtőt hozzám jobban jársz.

(#1056) VinoRosso válasza subaruwrc (#1055) üzenetére


VinoRosso
veterán

nemhiszem hogy kézzel meg tudnád csinálni. Én próbálkoztam vele, de nem lehet olyan pontosan, gép kell hozzá.

(#1057) subaruwrc válasza VinoRosso (#1056) üzenetére


subaruwrc
félisten

én meg tudom hogy igen :D volt már nálam a tieddel megegyező szar talpú ultra extreme és hr01 plus is valamint két db silent knight. egyik sem tudott ellenállni. utolsó ajánlatom tovább nem erőltetem :)

(#1058) wuuk23


wuuk23
csendes tag

Sziasztok...ez milyen eredménynek számít egy E8200-tól 1M-en a 11,979 s ?

Intel C2D E8200@3.6 GHz , Gigabyte P35-DS3 rev2.1, 2x1 GB GEIL Ultra@900MHz, EVGA 8800GS

(#1059) subaruwrc válasza wuuk23 (#1058) üzenetére


subaruwrc
félisten

mekkora frekin milyen ramokkal? e8200ak között átlagos.

(#1060) _core


_core
aktív tag

E6750 @ ~4200Mhz-en 4x1 Giga Kingmax memoriaval: [link]

(#1061) subaruwrc


subaruwrc
félisten

(#1062) laragirl83 válasza subaruwrc (#1061) üzenetére


laragirl83
őstag

Szerényen csak, de itt vagyok! :B

32M: 12m 22.421s

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1063) Achill3uS válasza subaruwrc (#1061) üzenetére


Achill3uS
veterán

riszpekt nekik :R

nah, egy kis magyar update legyen már :D

SPi 1M 8.610s
Asus Commando
CSX Diablo 1200
E8400 Q746A
Cooling: Dryice
valid sajnos nincs, mivel pont aznap csináltam amikor a cpu-z 1.44.1 kijött és este már nem fogadta el a sima validjait, pedig a max-om 5600mhz volt, de itt egy screen kicsit lentebbről [link]...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1064) subaruwrc válasza laragirl83 (#1062) üzenetére


subaruwrc
félisten

én mégszerényebben tudok csak ittlenni úgyhogy grat :C
Achill3uS neked is riszpekt :C :R cpu-z eléggé megszivatott :(
új potodról van hír? :))

(#1065) VinoRosso válasza Achill3uS (#1063) üzenetére


VinoRosso
veterán

hehh, adj neki Te is 1,9Vot, azt meglehetaz 5,8giga is:DDD nem normális ez az olasz srác, vajon mivel hűti a prociját? Vagy megcsinálta a VR-t azt meg a quad a kukába.

(#1066) Achill3uS válasza VinoRosso (#1065) üzenetére


Achill3uS
veterán

majd adok ha lesz értelme (jobb pot, lap, ln2) :)
abszolut SPi wr-t csakis ln2-vel "lehet" elérni, ahogyan ő is azt használt...
nem feltétlenül kuka, az 1.9 még (hülyén hangzik de) nem veszélyes ha kellően biztositva van a körítés (hütés, stabil lap, táp), és nem károsítja a procit csak hosszútávon, de ez benne van a pakliban... a másik topicban láthatod még 2.1v se ölte meg - mondjuk ez már random melyik proci birja jobban vagy kevésbé -

subaruwrc: :R thx
hát meg, de már többen jártunk igy xs-en is páran mondták, szólni fogunk ezügyben, valami köztes megoldás legyen...
a héten várom, hogy megérkezzen, majd rakok fel róla képeket, a régi egyelőre overnél lesz, de a sorsáról majd beszélhetünk ;)

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1067) dokar válasza Achill3uS (#1063) üzenetére


dokar
addikt

szűz vindóz? :D

extra - SEXRay

(#1068) M3kk válasza Achill3uS (#1066) üzenetére


M3kk
őstag

Hehe, ugyanigy jartam.

Volt E8400 @ 5400 valid vapoval. de regi CPUZ vel :(.

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#1069) subaruwrc válasza Achill3uS (#1066) üzenetére


subaruwrc
félisten

akkor majd ha megérkezett nyaggatlak tovább :DDD :R

(#1070) VinoRosso válasza Achill3uS (#1066) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát nem tom, 2,1V még 65 nanon is sok akármilyen hűtéssel, bár ki tudja, szerencse kérdése lehet tényleg. Én azért nem játszanék ilyennel, ha már van egy jó procim akkor vigyáznék rá, de ha valakinek ez a hobbija akkor lelje benne örömét. Nekem meg marad a leesett áll meg a csodálkozás.

(#1071) Achill3uS válasza subaruwrc (#1069) üzenetére


Achill3uS
veterán

:D
new cpu pot
ready for action

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1072) DeadMeat válasza Achill3uS (#1063) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem semmi!Gratulalok! :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1073) Achill3uS válasza DeadMeat (#1072) üzenetére


Achill3uS
veterán

:R köszönöm, már nagyon ideje volt egy "normális" potnak ami azt illeti...
ilyen a belseje, erről nem tudtam jó fotót késziteni, szoval a készitőtől kaptam :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1074) DeadMeat válasza Achill3uS (#1073) üzenetére


DeadMeat
veterán

Csini kis joszag :) Kulfoldrol rendeltetek,vagy hazai mesterember csinalta?Mert ahogy elnezem igy keprol nem tunik tul bonyolultnak a "szerkezet". Vagy tevedek?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1075) Achill3uS válasza DeadMeat (#1074) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez speciell külföldi "mester" munkája, de itthon is van jó cnc-s aki megcsinálja, inkább a réz a drága mulatság meg kell egy jó terv hozzá... először full réztömbből akartam egybe maratni, de ez is tökéletesen megteszi, elég ha az alsó 5 centi tömör (no meg persze költséghatékonyabb is)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1076) DeadMeat válasza Achill3uS (#1075) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor hasznald jol :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1077) Achill3uS válasza DeadMeat (#1076) üzenetére


Achill3uS
veterán

meglesz :D hétvégén ha minden igaz ln2, de lehet nem birom ki addig ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1078) DeadMeat válasza Achill3uS (#1077) üzenetére


DeadMeat
veterán

Bmeg errol az ln2-rol mindig a lineage 2 cimu jatek ugrik be elsokent,aztan esik csak le hogy nem,az nem fer bele abba a kublibe :D
Jeget is beletudsz tuszkolni amugy?Vagy ez az eljaras hogyan mukodik?Mar a jeges?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1079) Achill3uS válasza DeadMeat (#1078) üzenetére


Achill3uS
veterán

persze, jegezésre ugyanugy alkalmas, igazábol az a kis tömb középen arra segit...
simán bele tudod dobálni, 1-2-3 centis darabokban, ugyis feloldódik ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1080) DeadMeat válasza Achill3uS (#1079) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jahat persze a jeget farigcsalni is lehet.Jolvan kosi a felvilagositast! :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1081) Pietrosz válasza laragirl83 (#1062) üzenetére


Pietrosz
addikt

32m: 12m 22.750s
de ramok 890-en 5-5-5-16-on :DDD
[link]

(#1082) subaruwrc válasza Achill3uS (#1071) üzenetére


subaruwrc
félisten

vazz :DDD
szép darab vas :D
ha már ready for action úgyse bírod ki hétvégéig :DD
akkor a másikról lassan tárgyaljunk :R

(#1083) Dufresne


Dufresne
addikt

Sziasztok!
Ez itt a [validation]
Ez pedig a [kép]
Ramok meg 666-on 5-5-5-15-ön mennek, de mit lehet várni egy laptoptól:)

(#1084) Achill3uS válasza subaruwrc (#1082) üzenetére


Achill3uS
veterán

nem is birtam :D

SPi 1M 8.406sec
Validation
E8400 Q746A on Dryice
DFI P35 LP UT T2R
CSX Diablo 1200

not maxed out yet...:P

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1085) DeadMeat válasza Achill3uS (#1084) üzenetére


DeadMeat
veterán

:C Szep eredmeny!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1086) Lenry válasza Achill3uS (#1084) üzenetére


Lenry
félisten

:Y :Y

Jesus Christ!!!!!
ehhez csak gratulálni tudok.... GZ... tényleg... :R

most nézem csak, hogy megújult a Validator oldal... bár a régi nekem jobban tetszett.... de ez is ehető

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1087) subaruwrc válasza Achill3uS (#1084) üzenetére


subaruwrc
félisten

mondtam én :DD :C
ment egy pü :R
OCTeam Hungary :C

[ Szerkesztve ]

(#1088) Achill3uS


Achill3uS
veterán

:R köszi srácok
itt is az update :P

OCTeamHungary launch (E8400 @ 5.77G on DI)

SPi 1M 8.266s
SPi 32M 8min 56.078s

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1089) Soak válasza Achill3uS (#1088) üzenetére


Soak
veterán

wonderful... nincs melege?:))

(#1090) Achill3uS válasza Soak (#1089) üzenetére


Achill3uS
veterán

:R köszi, hát ez a fesz még sztem egyáltalán nem volt durva még jéghez sem, főleg ezen az órajelen, de alig várom az LN2 tesztet :D
mod: jah, és az uj pot nagyon durván tartja a hőfokokat, szóval a 32M és 3D se para már...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1091) Superman válasza Achill3uS (#1090) üzenetére


Superman
nagyúr

Gratulálok. :C De vigyázz, mert "ledegradálódik" a procid. :DDD

(#1092) Soak válasza Achill3uS (#1090) üzenetére


Soak
veterán

ki beszélt itt feszről... hideget neki :))

szerk: láttam a 3D-t ... ez a pot brutál vétel volt :K

[ Szerkesztve ]

(#1093) Achill3uS válasza Superman (#1091) üzenetére


Achill3uS
veterán

az biztos :D minden napra 4ghz-en használom 1.19v-n még mindig :D

Soak: készüljön az a cascade :D
jaja, hwboton már fent van 1-2 egyéb eredmény ;) tudom :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1094) subaruwrc válasza Achill3uS (#1088) üzenetére


subaruwrc
félisten

under ln2 --->under 8 sec :DD

(#1095) Thrawn válasza subaruwrc (#1094) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez már nem is kérdés :)

:DD GO! OCTeamHungary GO! :DD

Cebiten lesznek érdekes dolgok...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1096) Soak válasza Achill3uS (#1093) üzenetére


Soak
veterán

Készülget, egész értelmes ez az ember :D

(#1097) Achill3uS válasza Thrawn (#1095) üzenetére


Achill3uS
veterán

:R

hát azért kérdéses, itt már az fsb-n múlik minden, küzdeni kell minden mhz-ért :)

Cebit nagyon durva lesz, énis kész vagyok teljesen, hogy nem tudtunk kijutni idén (sem) :O

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1098) subaruwrc válasza Achill3uS (#1097) üzenetére


subaruwrc
félisten

mérnem? :Y

(#1099) Achill3uS válasza subaruwrc (#1098) üzenetére


Achill3uS
veterán

tul sok zöldhasu, mi meg tul beszívtuk a februárt :(

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1100) subaruwrc válasza Achill3uS (#1099) üzenetére


subaruwrc
félisten

:(((

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Super PI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.