Hirdetés

Aktív témák

  • Troll

    tag

    Szerintem is botorság csúcsgépet várni egy ilyen akciótól, nem erről szól. Találni használható gépeket is a listákban, amik 3 évig jók lesznek még. Ilyen pl. egy AthlonXP2100+, 256 DDR333, ATI R9000, SuSE 8.1. A baj tényleg az ára, 196e forint. Ugyanezt összerakom 25e forinttal olcsóbban, és bármikor belenyúlhatok, változtathatok rajta.
    Ha nem megint állami pénzeket tömködnének haverok zsebeibe, akkor ugyanannyiért vehetnék az emberek a gépeket, mint bármikor máskor, plusz az adókedvezmény.
    Egyáltalán, nem értem, hogy miért nem lehetett azt mondani, hogy bármi számtek alkatrészt vehetsz, X ezeret meg levonhatsz az adóból. Számlával igazolod, két évig a birtokodban tartod. Így nem lennének kivételezett cégek, a támogatás ténylegesen az emberekhez menne.

    Minnyá elmegyek politikusnak... :(

Aktív témák

Hirdetés