Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Peaceliker válasza gyugyo79 (#7846) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kösz kösz :R

Felbontást úgy érted, hogy elég a 720p mert úgyis fel lesz skálázva vagy hw úgysem bírna 1080at?

"Oh my Goa'uld!"

(#7852) eldiablo válasza tl-x (#7848) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Black Friday, Black Week stb...
Rommá vannak terhelve.

Emag, About You... minden csomagom késik.

[ Szerkesztve ]

(#7853) ripla válasza tl-x (#7848) üzenetére


ripla
őstag

Lehet hogy az egyik a tiéd? :D

(#7854) gyugyo79 válasza boost (#7847) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem sajnos, csak villog a kijelző (link), ráadásul volt olyan frissítés amikor jó lett és utána egy vagy kijelző vagy dock frissítés után megint rossz.
Ugye ez nem is igazán annyira HDMI hanem DP alt
Nekem van itthon több fajta Dock (2 Steames) meg kijelző és megoldottam, hogy ott vannak ahol a Samsung de aki csak ahhoz veszi. Vannak amikor voltak megoldások pld .: Steam Deck Dock Samsung TV Troubles
De ugye a PnP -től messze van :)

(#7855) gyugyo79 válasza Peaceliker (#7851) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem, úgy értem, hogy a külső kijelzőhöz beállíthatsz nagyobbat és azt "megjegyzi" (nem megjegyzi hanem ahhoz indítja).
A játékon állva 3 vonal ott tulajdonságok és ott Játék felbontása. Ha ez ott native - ra van állítva van akkor a kijelző felbontásán indul a játék. Így úgy indul mindig a játék ahogy a kijelző be van állítva a kijelző beállításokban.

Így a Decken játszva megy a def saját felbontásán amikor nem dockolva indítod de ha egy TV-hez Dockolod amihez beállítottál egy FHD -t akkor azon indítja majd a játékot ha egy másik 2K -shoz akkor úgy és így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#7856) Peaceliker válasza gyugyo79 (#7855) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ooo szuper, köszi :R

"Oh my Goa'uld!"

(#7857) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#7854) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez jó össze vissza lett, elnézést :/
A lényeg, hogy nálam nem a Samsungoknál van de oda viszem ha valaki ezek ellenére venne és megkér hogy nézzek rá, hogy jó e, mert nem talál rendes infót. Most a 3.5.5 -el is jött pld frissítés a dockhoz is de nem néztem még rá, hogy jó e most a Samsungokkal is (de pár helyen már olvastam, hogy ez most megoldotta azoknak akik visszajeleznek ilyeneket).

[ Szerkesztve ]

(#7858) tl-x válasza ripla (#7853) üzenetére


tl-x
őstag

Nem lepődnék meg ha megérkezne mert nem frissült a nyomonkövetés. De most már legalább amiatt nem izgulok, hogy át tudom-e venni (automata).

[ Szerkesztve ]

(#7859) addamka válasza gyugyo79 (#7857) üzenetére


addamka
őstag

Én Jsaux dockot vettem (HB0603), az pl. Philips újabb TV-nél a HDMI CEC-et öli meg, konkrétan ha be van dugva ez a funkció kaputt. Régebbi Philipssel megy, így átkerült a hálóba. Volt FW update, de csak rosszabb lett :D

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7860) tl-x válasza eldiablo (#7852) üzenetére


tl-x
őstag

Most van németben, lehet hétfőn meglesz. :DD

(#7861) tl-x


tl-x
őstag

Bocs ígérem abbahagyom, de hátha másnak is fontos/érdekes
9 perc múlva már el is hagyta a német raktárát :DD

[ Szerkesztve ]

(#7862) gyugyo79 válasza addamka (#7859) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát az sem jó, sajnálom mert én azt hittem az jó és gondolkodtam, hogy veszek majd egy olyat 1x (Bár a gyáriról is azt hittem, hogy nem lehet benne hiba így rögtön 2-t rendeltem anno amikor kihozták), mert sokkal jobb szeretem ilyen kialakításúba lerakni mint egy "simához" oda dugdosni. Bár van pár ilyenem mégsem ugyan olyan a kábel menedzsment rész :)
Azért furcsálom mert én össze vissza használtam eddig Dell, HP stb. Laptophoz "adott" type-c dockokat amerre éppen járok és elég változatos megjelenítőkkel (nem DS-el hanem laptopokkal inkább) sosem volt velük problémám meg halottam ilyen sztorikat, de így ezek után az is lehet csak ez is szerencse volt.

[ Szerkesztve ]

(#7863) tl-x válasza gyugyo79 (#7862) üzenetére


tl-x
őstag

Én azt gondoltam, hogy a gyári dokk a legjobb hozzá. Akkor később ha veszek esetleg nézzek körül jobban?

(#7864) chris0000 válasza JSaN (#7817) üzenetére


chris0000
őstag

hi. thx, h írtál.. a laptopon megnéztem, és simán megy, bár kérte az összekapcsolást a battlenettel, de 1 perc volt, semmi kínlódás.. uhh baromi jól néz ki a játék, meg úgy összességében az egész harcrendszer, minden nagyon tetszett... kár, h lemaradok a deck próbától.. még az is lehet, h megvettem volna steamen.. üdv.

(#7865) chris0000 válasza tl-x (#7860) üzenetére


chris0000
őstag

hát legyen úgy, de én úgy tudom, h az még a fő elosztó központba megy Pestre, és onnan delegálják le irányítószám szerint az összes vidéki depo szerint a csomagokat...
ha én innen debrecenből feladok egy csomagot, egy debreceni címre, az még előbb felmegy pestre, és onnan vissza a címre... nekem is még németbe dekkol... üdv. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7866) tl-x válasza chris0000 (#7865) üzenetére


tl-x
őstag

Magyarul nézve meg azt írja még ott van, vagy mégsem???. Nem értem én ezt :W

[ Szerkesztve ]

(#7867) Lmh


Lmh
őstag

Szerintetek a Fifák (EAFC) miért ennyi unsupported-ek deckre? Pedig tök jó lenne....

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7868) zellerzoggye válasza Lmh (#7867) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Bár nem játszottam FIFA-val soha, feltételezem hogy az EA-nak is van egy “nagyszerű” ring 0 szinten futó anticheatje ami a Windows kernelét igényelné.

(#7869) Lmh válasza zellerzoggye (#7868) üzenetére


Lmh
őstag

Jah, jogos. Amúgy egy offline single player verzio is überkirály lenne. Lehetne gép ellen manager modot tolni....

Más téma:
Diablo 4:
Hát szépnek szép, de nekem ez is riceg-röcög. A menü kimondottan lassú, a lépegetés a menüpontok kozott nagyon be tud fagyni.
Most kovsol beallitasai szerint tolom, de engem nem győzött meg h később, több effektel, jatekossal a kepernyön nem lesz halálosan idegesitoen akadós.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7870) Peaceliker válasza Lmh (#7869) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nem lehet, hogy a te géped beteg vagy valami driver /frissítés bugol?
Nekem 45 fpst fixen hozza 10w al. Médium/low beállítással, fsr2 balance, 4x élsimítás vsync on.
Volt hogy próbáltam állítani rajta és sikerült olyat is össze hozni, hogy ronda volt és darabos ;] , de így elég pacek most.
Nem mondom hogy néha ritkán nincs lagg de az inkább hálózati dolog lesz sztem.

"Oh my Goa'uld!"

(#7871) apollo12


apollo12
veterán

Heló egy kérdésem lenne, felraktam a NFS Underground 1 , és gondol egyet és eltűnnek a mentések mit lehetne vele kezdeni ?

(#7872) eldiablo válasza Lmh (#7869) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem melegszik el a Decked? Mediumon 55-60fps vidáman meg volt.

(#7873) nincsnév007 válasza apollo12 (#7871) üzenetére


nincsnév007
őstag

én a sims 4-el jártam így.

(#7874) apollo12


apollo12
veterán

Meg lenne egy másik gondom, adott egy Dareu A900 egér, bt módban fel ismeri meg össze is csatlakozik, de semmire nem reagál, ilyenkor mit érdemes megpróbálni?

(#7875) tl-x


tl-x
őstag

Hétvégén semmi nem történt a GLS-ben. Utolsó, hogy pénteken elhagyta a német raktárat. Nektek valami változás?

(#7876) boost válasza tl-x (#7875) üzenetére


boost
addikt

Gondolom az esetedben ilyenkor hétvégén utaznak a csomagok, és nem feltétlen pakolták át / ki őket.

Nekem még át se vette a kézbesítő... igaz, én kedd este rendeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#7877) boost


boost
addikt

Este már úgy toltam volna egy BaldursGate3-t a kanapéról, akár csak streamelve is..

:U

[ Szerkesztve ]

(#7878) esfrost


esfrost
tag

Nem tudom olvastátok-e vagy olvassátok-e Redditet, de az elmúlt két-három napban már kb. a tizedik postot olvasom dead pixel hibáról, és egyenlőre csak az LE verziónál jelezték a felhasználók. Egyébként én úgy tűnik, hogy a LE kijelzőit a BOE szállította, a sima verziók kijelzőit pedig a Samsung.

(#7879) tl-x válasza esfrost (#7878) üzenetére


tl-x
őstag

Ez nem hangzik jól. Remélem tényleg csak az LE verziói érintettek.

(#7880) Corleone33 válasza tl-x (#7875) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Én 24-én rendeltem meg, most láttam az emailt hogy a csomagot előkészítik a szállításra és (még inaktív) tracking numbert is kaptam.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#7881) tl-x válasza Corleone33 (#7880) üzenetére


tl-x
őstag

Hát én 16-án ott szobroztam a gép előtt, 40 perc szenvedés után sikerült a fizetés. Azóta várok :W

(#7882) boost


boost
addikt

Na, 40 perccel azután, hogy itt kiventilláltam, hogy jöhetne, már kaptam is az emailt, hogy átadják a futárszolgálatnak. Úgy látszik olvassák a fórumot. ;]

Corleone33: nekem aktív, csak még nem transzportálják.

[ Szerkesztve ]

(#7883) boost válasza esfrost (#7878) üzenetére


boost
addikt

Az 1TB, és az 1TB limitált egyébként se a legjobb választás, ha szeretnéd a HDR-t kiélvezni a matt borítás miatt. Ezért is nem zavart, hogy nem a "legjobb" gépet rendelem meg.

[ Szerkesztve ]

(#7884) tl-x válasza boost (#7882) üzenetére


tl-x
őstag

Én is mindig azért írok ide a szállítással kapcsolatban mert utána szokott változni a státusz :DD

(#7885) Corleone33 válasza tl-x (#7884) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Szómágia, mi? ;]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#7886) tl-x válasza Corleone33 (#7885) üzenetére


tl-x
őstag

Lehet tényleg olvassák a fórumot! :DDD Bár most a vasárnapi ebéd lehet náluk mert semmi változás.

[ Szerkesztve ]

(#7887) esfrost válasza boost (#7883) üzenetére


esfrost
tag

Nekem az 1T van az etched glass-el, hibátlan. Switch OLED-ről jövök, ami glossy kijelző, szóval tudom mihez hasonlítani. Tökéletesen lehet élvezni az OLED előnyeti és a HDR-t. Nem szabad bedőlni a YT videóknak, amik lehúzzák. De persze ez csak az én személyes véleményem, és izlésem.

(#7888) Lmh válasza eldiablo (#7872) üzenetére


Lmh
őstag

Nem hiszem, nem hallom h nagyon pörögne a venti.
Amúgy nem is annyira a játék akad, sokkal inkább a menürendszer. de ez is baromi idegesítő. Lehet a hálózat... tényleg ráfért az upgrade a wifi antennára. A játékok is nagyon lassan töltődnek le és lehet amikor a menükben előtölti a sok shopos szart, amiatt lassúl be. Nektem nem? simán lehet lépkedni a menüpontok között röccenés nélkül?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7889) ripla válasza tl-x (#7875) üzenetére


ripla
őstag

Hétvégén is mennek a csomagok, viszont csak munkanapokon kerülnek be a rendszerbe. A tippem az, hogy az irodai logisztika nem dolgozik hétvégén, csak az árupakolók, raktárosok, sofőrök, stb.
Nekem is azt írja már péntek óta, hogy Alsónémediben van, pedig idáig elhozni max. 3 órás autóút, szóval remélhetőleg holnap már megkapom végre.

[ Szerkesztve ]

(#7890) zellerzoggye válasza esfrost (#7878) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Láttam én is, remélem tényleg az összes sima változat Samsung paneles, nagyon sokan nem merik bemásolni azt az 1 darab parancsot a terminálba amivel kiderülne.

(#7891) zellerzoggye válasza ripla (#7889) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Nekem is péntek este óta Alsónémediben van, fél órás autóút, csak kihozzák holnap.

(#7892) tl-x válasza ripla (#7889) üzenetére


tl-x
őstag

Hat remélem hétfőn már Magyarországon lesz és kedden a csomagautomatában :DD

(#7893) esfrost válasza zellerzoggye (#7890) üzenetére


esfrost
tag

Mármint, hogy BOE vagy Samsung? Igazábol amúgy tökre mindegy, ha pixel hiba van, akkor RMA azt kész, ha nincs, akkor meg örülni kell.

(#7894) jcrk válasza boost (#7883) üzenetére


jcrk
tag

Én az 512-est a kijelző miatt mondtam vissza. Most is 512esem van és nem szeretnék glassy kijelzőt. Az 1tb osra meg annyit nem szántam volna rá ennyit oled, meg revízió ide vagy oda :U

Itt volt a fórumon ez a videó. Ez alapján is csak anti glaret vennék:
https://youtu.be/GYtRGQdhytc?si=EaFCeH_Hgk3dFGCJ

(#7895) Lmh válasza ripla (#7889) üzenetére


Lmh
őstag

Nincs munka hetvegen Alsonemediben a GLS-nél. Pentek esti műszakkal vége a szortírozásnak. A pentek este jaratra szortirozott csomagokat ejjel leviszik a videki depokba, az alsonemedi kornyekieket pedig hetfon reggel kezdik kezbesíteni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#7896) tl-x válasza Lmh (#7895) üzenetére


tl-x
őstag

De ha péntek este elindult németből akkor lehet már megérkezett Alsónémedibe? De akkor csak van ott valaki aki fogadja a szállítmányt. Gondolom van éjszakai műszak.

(#7897) tl-x válasza zellerzoggye (#7891) üzenetére


tl-x
őstag

Na most frissült Alsónémediben van.

(#7898) consono válasza tl-x (#7897) üzenetére


consono
nagyúr

Yey! Akkor holnap megkapod valószínűleg :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#7899) tl-x válasza consono (#7898) üzenetére


tl-x
őstag

Remélem már nagyon várom :C

(#7900) ripla válasza Lmh (#7895) üzenetére


ripla
őstag

Tehát ha péntek este nem hozták ide le, akkor csak kedden kapom meg, ezek szerint?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.