Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10935) Plata


Plata
félisten

Nekem tanács kellene,fogalmam sincs milyen szettet vegyek a hajómra ha lesz repuja.
Full disruptor beam-es lekvár carrier.Van rajta plasmonic leach és elachi szett két része,torpedó és konzol.
Általában mindig KHG vagy KHG+Borg szettet veszek hajókra.
De valaki mondta hun cseten hogy vagy undine vagy nukara hajó szett jó disruptorral,nem nagyon figyeltem oda,így már azt sem tudom melyiket mondták.Én meg sosem próbáltam őket.Jelenleg még csak Tier 2-es repuja van,mert 3 napos kari.
Egyenlőre csak ilyen fejlődős cuccai vannak,majd ha lesz elite fleet hangárjai,akkor majd a cuccain is javítok,egyenlőre küldizéshez tök elég.

Másik meg az hogy küldizés közben észrevettem egy furcsaságot,nem tudom ez így működik-e és csak nem vettem eddig észre.Ha kidobom a peteket és elkezdenek harcolni a célpontra felkerül néha a plasmonic leech debuff.Nem is tudtam hogy a hajóm konzolja a petekre is hat,Dr-es borg patrolos küldiben vettem észre először,a borg kocka 13 kilóméterre volt,a petek rámásztak és megkapta a plasmonic leech-et,pedig én még nem voltam lőtávolban.Többi KDF carrieremen is van plasmonic,de eddig nem vettem észre,mivel a klingonoknál plasmonic ingyenes így minden KDF karimnak van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.