Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Gery D. válasza Jack Oneill (#40) üzenetére


Gery D.
senior tag


Rákattintasz a bázisodra rendszer nézeten belül és bal oldalt ki fogja írni, hogy HOME [xxx]. Én a 135-ös szerveren vagyok.
Szervert regisztrációkor nem lehet választani, viszont amíg alacsony a szinted, addig azt hiszem, egyszer lehet egy általad meghatározott szerverre költözni.
Sose csináltam ilyen, szóval ebben nem vagyok biztos, de a Scopely játékon belüli oldalán ezt valahol leírja.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#42) Jack Oneill válasza Gery D. (#41) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ertem, koszi, akkor mar ezt is tudom, 181-es szerver.

(#43) Gery D. válasza Jack Oneill (#42) üzenetére


Gery D.
senior tag

Lentebb írta valaki, hogy ő is 181-esen volt. De a bejegyzés már több, mint egy éves. Sok magyar nem jut el sokáig ebben a játékban, mert sok türelem és idő kell, ha nem akarsz pénzt áldozni rá. Akik játszanak, azok meg szét vannak szóródva a szervereken.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#44) Jack Oneill válasza Gery D. (#43) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen, sajnos ezt az ido dolgot tapasztaltam. Szerencsere mas jatekokkal is jatszom, igy neha belepni, fejleszteni ezt azt, nem probléma, meg ha lassan is halad a dolog. Ez szinte az osszes mobilos jatekra jellemzo sajnos. Most egy kis loketet kaptam a PC verzio miatt 😄

[ Szerkesztve ]

(#45) Gery D. válasza Jack Oneill (#44) üzenetére


Gery D.
senior tag

Én eddig is PC-n játszottam. Bluestacks emulátorral. Nagyon keveset használom a telefont.
Mivel játszol még?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#46) Jack Oneill válasza Gery D. (#45) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Elvenar es Shakes and Fidget.
Ha mar Bluestacks, tobbszor nezegettem azt, tenyleg olyan jo? Nem veszelyes kiadni a google hozzaferest?

(#47) Gery D. válasza Jack Oneill (#46) üzenetére


Gery D.
senior tag

Évek óta azt használom. Elég komolyan veszik az adatvédelmet és nem is biztos, hogy a készítők megkapják a regisztrációs adataidat. Mellesleg a Scopely is tud az emulátorról és nem tiltják annak használatát, ahogy sok másik játékfejlesztő.
Szóval, szerintem biztonságos.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#48) zso79


zso79
őstag

Ezt játsza még valaki?

(#49) Gery D. válasza zso79 (#48) üzenetére


Gery D.
senior tag

Igen.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#50) zso79 válasza Gery D. (#49) üzenetére


zso79
őstag

Mi a legegyszerűbb módja, hogy alkatrészeket szerezzek hajó fejlesztéshez?

(#51) Gery D. válasza zso79 (#50) üzenetére


Gery D.
senior tag

Attól függ, milyen hajót akarsz fejleszteni.
Hány csillagos, milyen típusú: Interceptor, Explorer, Battleship, vagy Fúró.
Alkatrész alatt mit értesz? Pl. Parts-ot?
Vagy Ércet, Kristályt, Gázt?
Vagy Tirtániumot, Parsteelt, vagy Dilitiumot?
A kérdésekre adott válaszodtól függően tudok választ adni. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#52) zso79 válasza Gery D. (#51) üzenetére


zso79
őstag

Jogos! :) Parts-ra gondoltam. Jelenleg csak lvl13 vagyok, 2* -os Explorer a legmagasabb, azt és az Interceptort próbálnám kicsit tápolni, de nagyon lassan jönnek össze a cuccok. Illetve mintha Explorer -hez nem is nagyon jönne, de lehet ez placebo.

(#53) Gery D. válasza zso79 (#52) üzenetére


Gery D.
senior tag

Parts-okat a legkönnyebb beszerezni, ha explorer és interceptor hajókat lövöd a ládákért. Azok dobnak 10-20-at is akár 10-15 ládából.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#54) zso79 válasza Gery D. (#53) üzenetére


zso79
őstag

13-15 szintű Explorereket lövök, 93db -ból 21 esett... ez a legegyszerűbb módszer?

(#55) Gery D. válasza zso79 (#54) üzenetére


Gery D.
senior tag

Eventekből eshet, meg a napi feladatokból. Jelen pillanatban nem tudok mást. 46-os vagyok, évekkel ezelőtt voltam 13-as, azóta sokat változott a játék.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#56) Szeky69


Szeky69
friss újonc

Szuasztok Melyik szerverre erdemes menni ahol van sok Magyar Jatekos?

(#57) Gery D. válasza Szeky69 (#56) üzenetére


Gery D.
senior tag

Hali!

Jobban jársz, ha el se kezded a játékot. :))
Én 49-es szinten töröltettem az Accomat. Hulladék az egész játék és a végtelenségig húzzák a nagy 0-val. Csak a pénzre megy.
Ha mégis szeretnél vele minden nap 6-7 órát játszani, a 135-ös szerverre ne menj, ott nincs magyar csapat, ott voltam.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#58) Szeky69


Szeky69
friss újonc

en jelenleg usa szerveren vagyok lvl39 es ez a negyedik torlesem lessz tehat tisztaban vagyok hoggy mennyire pezlehuzos jatek a kerdes az volt hol van sok Magyar es napi 12 15 orat jatszom

[ Szerkesztve ]

(#59) Gery D. válasza Szeky69 (#58) üzenetére


Gery D.
senior tag

Amint látod, ezen a fórumon nem nagyon tolonganak a játékosok. De gondolom, te is nagyon jól tudod, miért. Egyik Eu szerveren sincs meghatározó magyar csoport. Ha mégis próbálkoznál, ajánlom a play oldal értékelések átolvasását. Ott 1-2 szerver ajánlást olvastam. Vagy Fb-n is rákereshetsz még csoportokra. Én ennyit tudok segíteni neked. Mindenesetre, sok sikert és további jó játékot. Leállítom a fórum ezen részének figyelését.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.