Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)

Hozzászólások

(#201) .LnB válasza Bad Pritt (#164) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocs, hogy most írok erre, de én most jutottam el idáig. Nekem tetszenek. Oda kell figyelni. [kép] silverre szinte mindig sikerül elsőre, de a gold az már kemény. Ott tökéletesen kell csinálni, ha hibázol akkor annyi. Lopakodósat viszont még nem csináltam, lentről felfele kezdtem el kipucolno ezeket a kihívásokat.

Most overall 64%-nál vagyok és lvl32. Viszont a sztoriban sehol sem tartok még. Ez a taskos volt az utolsó fő küldim.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202) .LnB válasza dunc (#200) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez pre-order dlc-s. Vagy fel lehet simán is oldani a játékban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203) Bad Pritt válasza .LnB (#201) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, közben kitapasztaltam, lassabban kell és átmenni inkább minden karikán, így silverre nekem is megvan már mind.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#204) .LnB válasza Bad Pritt (#203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lassabban? na mind1. :D
Ha egy tanácsot kellene adnom, a drónosokhoz, akkor az az "X" gomb lenne csak. Amivel meg tudod rántani magad a levegőben, és el tudsz rugaszkodni. Himbálózni ritkán éri meg. Becélzod a kék bubi-t, nyomsz egy "X"-et felé. Majd a két ravasz ha aktív a pont, oda rántod magad, majd rögtön "X" megint, hogy "kilőj". Van az a képesség amikor ha jó időpontba nyomod az "X"-et akkor jobban elrugaszkodik a Pók. Így lehet szerintem a leggyorsabban haladni.

Silverhez ez a movement még nem kell, de gondhoz szerintem muszáj.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#205) Edem05 válasza dunc (#200) üzenetére


Edem05
őstag

Nem spoiler! :D

(#206) Bad Pritt válasza .LnB (#204) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na hát egyről beszélünk. :D Amúgy nem akarom megcsinálni aranyra, nem tetszenek ezek a feladatok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#207) .LnB válasza Bad Pritt (#206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak azért írtam, mert segítség a silver-hez is. Gold-hoz viszont kötelező szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208) Bad Pritt válasza .LnB (#207) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Goldot szerintem másképp nem is lehet, a lengedezéssel nehezebb eltalálni a karikákat.

Meg pl érdekes, de a bombásoknál van olyan, ami akkor a leggyorsabb, ha nem a legközelebbihez indulsz el, ezeket is ki kell tapasztalni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#209) .LnB válasza Bad Pritt (#208) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindjárt megyek haza, és megcsinálom mindet ezüstre (minimum). Aztán folytatom a sztorit is ha majd még belefér. De nekem eddig nagyon tetszenek ezek a kihívások. Igazából, eddig ezek nyújtanak egyedül igazi kihívást. Szóval találó az érme neve. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210) Bad Pritt válasza .LnB (#209) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A lopakodós meg verekedős nekem is, bár a verekedős pontrendszert még nem sikerült kiismernem, mire ad több pontot.

Harry kutatóállomásai jók még, főleg mert utána Jameson elkezdi kommentelni, amiket csinálsz és nyilván szarrá fikáz mindig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#211) .LnB válasza Bad Pritt (#210) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én se tudom mi a verekedős számítási mechanikája. De sikerült eddig ezüstre 'oszt ennyi.

Kutatóállomások mind kész vannak. Sőt minden kész van ami eddig elérhető volt. Csak ezek a Taskmasteres kihívások vannak csak. Aztán majd megnyílik a többi is később. Mindig megcsinálok minden mellékküldit, és csak utána folytatom a sztorit. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212) Edem05 válasza .LnB (#211) üzenetére


Edem05
őstag

A bunyós lényege, hogy próbálj meg nagyon hosszú kombót csinálni úgy, hogy nem kapsz be egyetlen ütést / lövést sem, akkor arra nagyon sok pontot fogsz kapni. 60-70-es kombóval már simán aranyat kapsz a végén. :)

(#213) .LnB válasza Edem05 (#212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké. Ez sem tűnik olyan nehéznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megvan mindegyik kihívás. Remélem eleg érmém van a ruhákra. Tartogatom őket lvl45-ig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215) Deck


Deck
titán

Kihívás érmet, hogy tudok gyűjteni taskmaster kihívásain kívül? Ruhákhoz kéne de az, hogy maxra csináljam a kihívásait nem megy mivel 2 es szintű az összes amit nála csináltam és kéne még 14 legalább.

PS5

(#216) .LnB válasza Deck (#215) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak azzal lehet. Nekem most megnyílt az összes tennivaló, de nincs más Kihívás érmés.
Szóval irány a gold. Mást nem tudsz tenni.
Nekem szerencsére külön szóltak, hogy a ruhára költsem, mert a kütyük nem kellenek a plathoz.

Egyébként ha jól tudom 16 challenge van, szóval ha mindet megcsinálod akkor meglesz a 14 érme.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217) Deck válasza .LnB (#216) üzenetére


Deck
titán

Számomra lehetetlen mindet fullosra. Egy se megy nem hogy az összes. Sajna nekem nem szóltak :/

PS5

(#218) .LnB válasza Deck (#217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát az valóban nem egyszerű menet. Főleg ha 14 kell. Én annyira nem tartom nehéznek ezeket, de azért neki kell ülni rendesen az tény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219) Deck válasza .LnB (#218) üzenetére


Deck
titán

Nagyon a végén vagyok a játéknak de lefogom törölni és abbahagyom. Vicc, hogy ezt így oldották meg. Minden másból csomó van kapom a kézség pontokat is mikor már fullos és megvan mind..

PS5

(#220) .LnB válasza Deck (#219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én pont most kaptam meg a ruhás achit is. Most már csak a körzetek pucolom 100%ra. 3 már kész.

Egyébként, én azt hittem h minden kihívás goldra kell az achihoz. Így elég könnyű platnak érzem ezt. Persze ezt neked mondhatom.. De ha már plat, akkor legyen nehezebb megszerezni.

Ezért meg le ne töröld már. Baromi jó ez a játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#221) Deck válasza .LnB (#220) üzenetére


Deck
titán

Az ha nem költöd el fejlesztésekre. Nekem mind ezüst de, hogy az arany nem fog menni az biztos.
Így is a végén vagyok a sztorinak direkt a nehezebben álltam neki, hogy ne legyen könnyű de ez a kihívásos baromság.. :U Ez van. :K

PS5

(#222) .LnB válasza Deck (#221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg, pont te hangoztattad többször is a nehézséget. Na tessék, karma. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#223) Deck válasza .LnB (#222) üzenetére


Deck
titán

Nem nehéz amúgy a nehezen se. Csak a játék legelején volt az az irányítás miatt de azóta kb sose halok meg. :D

1 arany meglett. Bombás. Na nyomok pár redbullt azt folytatom :C

PS5

(#224) Xaels


Xaels
félisten

Ruhák között nincs a szimbiótás fekete ruci, gondoljátok a DLC-kben lesz benne? Illetve Harry sztoriját is el fogják mesélni még ezekben?

Kihívásoknak neki sem kezdtem amíg be nem fejeztem a sztorit. Ezek szerint nem volt rossz döntés, bár a platina lehet így sem lesz meg mert unom a körzetek kioucolását.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#225) Bad Pritt válasza Xaels (#224) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spoilerre nem és nem a válasz a pletykák szerint. Kövi részben esedékes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226) Deck válasza .LnB (#222) üzenetére


Deck
titán

Meglett! :C :DD :))

PS5

(#227) .LnB válasza Deck (#226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez még gyors is volt. :)

Én még mindig pucolom a körzeteket. Van még hátra bőven. 85%-nál vagyok jelenleg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#228) Deck válasza .LnB (#227) üzenetére


Deck
titán

3-4 óra :DDD

PS5

(#229) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha másnak is bebugzott volna: Upper West Side-ban két Research Station van, de a térkép csak egyet mutat valamiért. Fast travel a másikhoz és akkor megjelenik a második is a térképen

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végeztem. A plat is megvan: [link]
Nos mit mondhatnék? Év játéka? Nem tudom, lehet, nálam a Detroit-tal verseng ezért a címért. De még jön az RDR2 is.

Eszméletlen jó volt, minden percét, minden apró feladatát élveztem. Nekem ez a Pókember, így ebben a formában működik szerintem legjobban a karakter. Mivel engem a filmek sem fogtak meg. Így viszont elérte ez a játék, hogy DC fan létemre megszeressem ezt a hőst.

A szori:Nagyon tartalmas, értelmes, hosszú és jól felépített történet volt ez. Egy eszméletlen látványos, és drámai véggel. Az a hang a végén, az ütött rendesen. Nagyon jók voltak a bossharcok is, mind nagyon látványos volt. Egyedül Miles-t nem értem, a pkusz jelenetet. Most ő is pókember lesz? Nem vágom a Comic-ot, az lehet a baj. Nem akarok mindenre kitérni, egyszerűen minden tetszett. Számomra ez egy hibátlan élmény volt.

Normal-on kicsit könnyű volt mondjuk.

Most el fogom adni a játékot, de nagyon fájó szívvel, mert így lemaradok a DLC-kről...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231) Deck válasza .LnB (#230) üzenetére


Deck
titán

Ment pm.

Nálam is a Detroid és a Gow mellett a legjobbak :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232) Edem05 válasza .LnB (#230) üzenetére


Edem05
őstag

küldök inkább pm-et

[ Szerkesztve ]

(#233) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor viszont mégis tudtam a spoileres részt. Csak en azt hittem, hogy az nem tartott sokáig a comic-ban. Mert emlékszem, hogy olvastam erről. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én valamit nagyon elszámolhattam, kész van minden a crime feladatokon kívül, pedig amint bejött a diszpécser hívás meg megjelent a piros háromszög rögtön mentem oda zúzni, de mégis csomó megmaradt. Úgyhogy most csak lengedezem és várom a hívásokat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#235) .LnB válasza Bad Pritt (#234) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is nagyon sokáig csináltam ugyan azt. :) egy adott körzetben vártam a bejelentéseket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236) Xaels válasza Bad Pritt (#234) üzenetére


Xaels
félisten

R3-al szkennelj folyamatosan

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237) Bad Pritt válasza Xaels (#236) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja akkor nem kell várni a tényleges bejelentést? Ezt jó tudni.

Amúgy így, hogy vége, nekem is nagyon tetszett. A fősztori erős, változatos, megértem azokat a kritikákat, amik szerint kicsit szétdaraboltnak és ütemtelennek tűnik, nekem pont így volt jó. A mellékküldetések gyengék voltak szinte mind, a további feladatok közül Harry bázisai frankók, a többi standard challenge, Batman-ek változatosabbak és nehezebbek voltak ennél, de nem éreztem gyengének azért.
Zene, hangok, szinkron, látvány, játékmechanika elsőosztályú, a világ zseniális, tényleg annyi volt a baj, hogy ha a földön sétálsz, akkor bántóan lélektelen minden járókelő, de ki a franc akar a földön sétálni? :D Ami még szerintem kicsit el lett hibázva, az a fejlődés meg ez a fejlesztési pontrendszer, valamiből töménytelen mennyiségű maradt, valami nem elég, épp csak nem tudod maxolni a karaktert, nem mintha kéne, szerintem legnehezebb szinten egy full alap karakterrel is meg lehet csinálni, kövi végigjátszásnak ez a terv (vagy a New Game+-nál), mert még a végefelé is bántóan könnyűnek tűnt néhány küldetés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238) .LnB válasza Bad Pritt (#237) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól még meg kell várni a diszpécsert. Az R3-tól nem triggerel a feladat. Én mászkáltam, és ahogy megszólalt a diszpécser, már nyomtam is a térképet, hogy lássam mik a feladatok az adott bűnténynél.

"épp csak nem tudod maxolni a karaktert"

Szerintem ki lehet mindent maxolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239) Bad Pritt válasza .LnB (#238) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kütyüket is? Nem számoltam utána, de ha a ruhákból mind megveszed, akkor szerintem a kütyükre nem marad elég challenge pont, nem? Megnézem majd otthon, bár már nem motivál, hogy azokat fejlesszem. :D

Amúgy még egy dolog fura nekem: az úszás. Lehet rendesen úszni, csak én nem jöttem rá, hogy, vagy tényleg ez a vízen lebegés az, amit tud csinálni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#240) .LnB válasza Bad Pritt (#239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem pont marad, de mindent maxolni kell hozzá.

Lebeg csak szerintem, de miért olyan fontos ez? Amit te keresel az egy Aquaman játék lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241) Bad Pritt válasza .LnB (#240) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem fontos, csak egyszer beleestem kb az óceánba, és így kellett kilebegnem, elég furcsa látvány lehetett a járókelőknek. :D

Ami meglepő volt számomra, hogy mennyire nem bugos a játék, az open-world-ök megjelenésnél ennél sokkal rosszabbak szoktak lenni (meg aztán valami utána is az marad :D). Az eltűnő Research Station-ön meg pár beakadó ellenfelen kívül én mással nem találkoztam, néha későn popupolt a textúra, de ennyi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#242) szallasi007 válasza Bad Pritt (#239) üzenetére


szallasi007
őstag

Ki tudod maxolni, és nem kell minden kihívás dolgot arany szinten megcisnálnod, nekem a drónosok pl ezüstre sikeredtek csak, mégis minden fullos lett. :R

(#243) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez rohadt jó kép, nagyon igaz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#244) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt lehet tudni, hogy lesz majd New Game + . De az mit takar majd?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#245) Deck


Deck
titán

Tegnap meglett a platina. A játék fantasztikus, a sztori a gameplay minden! Bár lehetett volna kicsit nehezebb és nagyon ideges letten a kihívás érmék miatt de nem baj. ;) Várom a dlc-ket és majd a new game +t.

PS5

(#246) Deck válasza .LnB (#244) üzenetére


Deck
titán

Megtarthatsz mindent amit eddig szereztél és nehezebb lesz. Gondolom kerülnek bele azért + fejlesztések is, tovább lehet fejlődni stb. Úgy képzeld el mint a gow-nál :)

PS5

(#247) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, nincs szívem eladni. Feltettem a hirdetést vasárnap. De most inkább töröltem. Majd megveszem a DLC-t is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#248) Deck válasza .LnB (#247) üzenetére


Deck
titán

Minden hónapba jön egy meg a new game + is. Tuti megtartod egy darabig :D

PS5

(#249) .LnB válasza Deck (#248) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És elvileg (lehet) jövőre is lesznek DLC-k.
De igazából azért nem tudom eladni, mert túlságosan tetszett. Meg még is életem első platinája. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#250) Bad Pritt válasza .LnB (#249) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem tuti lesznek még DLC-k. Nagyon ilyen epizodikus jellegű tartalmak kezdenek kirajzolódni az idei három pakkból is, kb mint az FFXV vagy a Hitman.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.