Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)

Hozzászólások

(#101) Bad Pritt válasza SH4D0W2011 (#100) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is végignyomtam a prológot, legnehezebb szinten kezdtem, hát izé... A négy Batman PC-n, három PS4-en megvolt, szóval túl sok kihívás eddig nincs benne, ráadásul bizonyos részletek csontra megegyeznek (nem csak harcban).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102) batai15


batai15
félisten

Eddig teljesíti a játék a várakozásimat.
Bár 720p tvn nem a legszebb már szerintem.
Nem is olyan könnyű mint gondoltam egyébként a játék.
Egy dolog nem tetszik.
Plafon mászás elég nyogve nyelos, több lehetőség lenne lopakodas közben, illetve ellenfél likvidálási lehetőség, nem csak a szellőzőben vagy egy gerenda esetén ahogy van.

(#103) RetroJack


RetroJack
tag

Platinumbol aki rendelt megkapta már az előrendelői kódot ?

(#104) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na jó, ez kicsit gáz... Még a kis szinusz görbés minijátékot is átvették egy az egyben az egyik Batmanből...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105) Scholes9 válasza Bad Pritt (#104) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem fel sem tűnt amíg nem írtad :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#106) szallasi007 válasza Bad Pritt (#104) üzenetére


szallasi007
őstag

Az a jó hogy annyira régen játszottam a Batman játékokkal hogy nem emlékszem ezekre a dolgokra.
Mindenesetre az újdonság varázsa miatt nekem nagyon tetszik a játék

(#107) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#101) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én nem vagyok ennyire tapasztalt, egyedül az Arkham Asylumot játszottam végig, mondjuk az elég is volt. :D Jótól lopni meg nem bűn. :DDD

(#108) okibots


okibots
aktív tag

Undorítónak érzem magam, de délután háromkor hazaértem és fél kilencig játszottam vele egy ültő helyemben :D Nem akart ereszteni a szemétje... ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#109) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

:)

(#110) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó ez a játék. Igényes, tartalmas.
Ötletes vannak megoldva benne a fejlesztések. Sok a tennivaló. És ez a mozgás.. A harcok is élvezetesen, szépen lehet bunyózni ha valaki ráérez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111) Scholes9 válasza SH4D0W2011 (#109) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szép tőlük, hogy gratulálnak, megérdemlik (ők) is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#112) #13056512


#13056512
törölt tag

Érdeklődnék hogy milyen hangvételű a játék története, gondolok itt arra hogy komolyabb vagy viccesebb humorosabb ?

[ Szerkesztve ]

(#113) Bad Pritt válasza #13056512 (#112) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindkettő, tipikus Spidey, rengeteg a poén, de maga a sztori és az egész keret komolyabb.

Viszont gyerekek... Hát ez a játék maga a csoda, hiába ismerős csomó dolog máshonnan, olyan atomi szinten részletes és érdekes a világ, ami még a Batman-eket meg AC-ket is iskolázza, pedig azoknak is ez volt főleg a lényege. Ez így 10/10 számomra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#114) SH4D0W2011 válasza Scholes9 (#111) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, jó ilyeneket látni. :) Közben a Santa Monica Studio is gratulált egy hasonlóan jópofa rajzzal, de azt már csak így linkelem, hogy ne ezzel legyen tele a topic.

(#113) Bad Pritt :C

(#115) .LnB válasza .LnB (#94) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

update: tegnap írtam nekik email-t. És ma küldtek egy DLC kódot. Sima snassz email-ben. Gondoltam leírom, hátha más se kapott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116) batai15


batai15
félisten

Sziasztok Olyan problémánk lenne hogy egyik ismerősöm gyakorlatok velem egy időben vette meg a játékot és neki nem járnak a preorder bonusz cuccok meg a téma mit lehet tenni esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#117) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kutatási pontokat a laborban lehet szerezni ugye? És azok a fő küldihez vannak kötve? Mert egy ideje nem kapok új feladatot ott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118) SH4D0W2011 válasza batai15 (#116) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Store-ban vette, vagy valahol üzletben?

(#119) batai15 válasza SH4D0W2011 (#118) üzenetére


batai15
félisten

Store ps store. Digital deluxe.

(#120) .LnB válasza .LnB (#117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja megvan. Harry volt a megoldás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#121) SH4D0W2011 válasza batai15 (#119) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha weben bejelentkezik, az account neve alatt, a Download list-ben sem látja őket?

(#122) batai15 válasza SH4D0W2011 (#121) üzenetére


batai15
félisten

Nem. Nekem meg van a téma és a preorder Pack, pedig kb egy időben vettük
Meg. Neki ezek hiányoznak.

(#123) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szerváltam spoiler taget, kis easter egg spoiler:

Ez a Stan Lee cameo telibetalált, nem gondoltam volna, hogy benne lesz, nagyon vigyorogtam rajta. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124) SH4D0W2011 válasza batai15 (#122) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem akkor írjon a supportnak, ha ott nem látja, akkor mi nem hiszem, hogy tudnánk segíteni. :(

(#125) batai15 válasza SH4D0W2011 (#124) üzenetére


batai15
félisten

Ok köszi, gondoltam hogy ez lesz.

(#126) Edem05 válasza Bad Pritt (#123) üzenetére


Edem05
őstag

Én is jót derültem rajta. :D

(#127) okibots válasza batai15 (#125) üzenetére


okibots
aktív tag

PS-n, kezdőoldal, odamegy a játék ikonjára, nyom egy lefelét a "kereszt" gombokon, majd beadja a HUB-ot a játékról. Legalul a bekarikázott részen pedig mutatja, hogy milyen store-os kiegészítők tartoznak hozzá. Elvileg ott kell lennie a deluxe kiegészítőknek, és manuálisan lelehet tölteni a cuccokat.

Amennyiben nem jelenik meg ott semmi, akkor nem a deluxe-ot vette meg, vagy pedig nem időben (megjelenés után).

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#128) okibots válasza Bad Pritt (#123) üzenetére


okibots
aktív tag

Én is elmosolyodtam rajta. De a többi kis kikacsintás is jó, például a Rand Hivatal, Wakandai Nagykövetség, Nelson és Murdock ügyvédi iroda, Alias Magánnyomozó iroda, Avengers torony..

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#129) Bad Pritt válasza okibots (#128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nelson & Murdockhoz: én a hozzájuk kapcsolódó hátizsákon nevettem, amiben a névjegykártyájuk van, és megszólalunk, hogy ha vak a csávó, akkor honnan tudta, hogy mi vagyunk Spider-Man? Iszonyat frappánsak ezek a kikacsintások néha, látszik, hogy értik ezt a világot a srácok, a karakterek közti interakciók, a lavina hatás is rohadt jó a sztoriban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130) okibots válasza Bad Pritt (#129) üzenetére


okibots
aktív tag

:K Igen, igen, jól elvannak találva. Csupa pozitívum ez a játék számomra, és látom nektek is.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#131) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Na játszottam most én is még vagy 2 órát, ott tartok, hogy elkészítettem az előzetesekben látott fejlesztett ruhát. Kezdek belejönni a hálóhintázásba és a harc is kezd jobban menni, és egyre jobban élvezem, tetszik az egész. :) Pókrendőrön én is röhögtem, meg tényleg jó Spidey folyamatos poénkodása. :D

Viszont úgy vettem észre, hogy a laborban nekem kimaradt a 2. hangfelvétel, az megvan még valahol, vagy csak a játék elején lehetett meghallgatni? Mondjuk úgy látom trófeához szerencsére nem kell.

(#132) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na jó, letettem a hajam. Megvolt a helikopteres rész meg az Osborn Rally. :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#133) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

De rossz, hogy nem olvashatom el a spoilereket. :O :DDD

(#134) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem semmi, hogy folyamatosan nyílnak meg a tennivalók a városban, én meg sose jutok a végükre. :) de nagy örömmel vadászok galambokat is ha az a feladat, mert még az is élvezetes.

Örülök, hogy megvettem. Azt sajnálom kicsit, hogy sose voltam pók fan, így az easter eggek nekem nem jönnek mindig át. Viszont ez a játék mutatja ne nekem eddig legjobban, hogy miért fasza karakter ez a pókmanus.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135) Scholes9 válasza .LnB (#134) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én kedden valamiért majdnem lemondtam az előrendelést miután kijöttek a tesztek. Milyen jó, hogy nem tettem meg :) Ott a helye a legjobb PS4 exkluzív címek között :) Nem tudom, hogy éri el a Sony a fejlesztő céggekkel, hogy ilyen minőségű játékokat adhatnak csak ki, de ne hagyják abba :DDD Egyszerűen érződik a játékon, hogy milyen törődéssel készült :) Nagyon jó dolog, hogy a Sony ennyire odafigyel az ex címeire.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136) Deck válasza Scholes9 (#135) üzenetére


Deck
titán

A Sony exkluzívai már csak ilyenek :D

PS5

(#137) SH4D0W2011 válasza Scholes9 (#135) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A tesztek miatt? Miért? :Y
Én mondjuk csak egyet olvastam el, illetve tegnap este még egyet, de a pontszámok mintha mindenhol 9 körül lettek volna.

(#138) Xaels válasza .LnB (#134) üzenetére


Xaels
félisten

Azért én majdnem falnak mentem amikor a kutató állomások is előjöttek. Keressem a táskákat, űzzem a bűnt, fotózzam a látványosságokat, pucoljam ki a Fisk bunkereket és akkor ott vannak a random felbukkanó mellék küldetések

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139) .LnB válasza Xaels (#138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem jó minden tennivaló. És lesz még. :) ha megnezed az adott körzetekben, hogy mit teljesitettél, akkor lesz ott olyan ami még nem elérhető. Én élvezem. Összeszedtem minden táskát, kipucoltam Fisk helyeit, és lefotóztam minden nevezetességet. A többi még folyamatban van.

Ja igen, gyorsutazást tenni ebbe a játékba bűn. Én mindenhova lengedezek annyira fun. Csinálom közbe a trükköket, kapom az xpt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#140) szallasi007 válasza .LnB (#139) üzenetére


szallasi007
őstag

Őőő izé trükköket hogy kell csinálni? :(
Én nem tudom mivel kell tekeregni csak pörgök össze vissza :D

(#141) szallasi007 válasza szallasi007 (#140) üzenetére


szallasi007
őstag

Közben rájöttem :R

(#142) Scholes9 válasza SH4D0W2011 (#137) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem tudom ezt megmagyarázni :D Féltem, hogy nem fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#143) dunc


dunc
nagyúr

Sràcok lemezes a.Pòkemberem, volt hozzá kód, beírtam.elfogadta, de nem tudom.mit is kaptam, mi is az? Ès hol találom a játékban?

(#144) dunc


dunc
nagyúr

Srácok a mi a ruhákhoz kell "
research coins" kutatás érme, azt, hogy szerezhetek?

(#145) Bad Pritt válasza .LnB (#139) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, gyorsutazást eddig én is csak egyszer használtam, kíváncsi voltam, hogy működik és ennyi. :D Táskák nekem is megvannak, vicces a házi ruci.

Amúgy ez talán nem spoiler, de az Octavius sztoriszál eddig magasan a legjobb számomra (pedig még sehol nincsenek csápok), nagyon jól végig van vezetve ez a you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain mondás.

Amúgy ki melyik ruhában tolja, meg milyen powerrrel, modokkal? Én most átálltam a Homecoming szettre, rohadt jól néz ki,nagyon filmszerű.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#146) Deck válasza Bad Pritt (#145) üzenetére


Deck
titán

Én is csak a trófea miatt gyors utaztam. 5x kell és kapsz érte. Meg kíváncsi voltam az átvezető videókra :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#147) Bad Pritt válasza dunc (#144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A színek segítenek. A lila resource-t pl a térképen lilával jelzett mellékküldetésekért kapod, a kéket a kékért és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#148) Xaels válasza dunc (#144) üzenetére


Xaels
félisten

Haladj a sztoriban és majd lesz rá példa.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#149) .LnB válasza Bad Pritt (#145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közben megvan az összes kutató központ, összes galamb, és macska is. :) Szóval nekem most csak a büntények vannak, abból se sok már.

Ruha változó cserélgetem. De legtöbbet talán az alap ruha, ami nem szakadt. Modok: páncél, lőfegyver sebzés csökkentő, és az ami több hp-t tölt vissza. Ruha skill: amikor körkörösen mindenkit behálóz.

Nekem most kihívás érmék kellenének, de még nem elérhető a megszerzésük.

Ja igen, egy kis segítség nektek: az egyik kutató központos feladathoz kell egy skill, amivel le tudsz csapni a földre (a neve is valami föld ízé), az nélkül nem lehet elinditani se. Szal' azt szerezzétek meg előre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150) Edem05 válasza .LnB (#149) üzenetére


Edem05
őstag

Csak gondolod, hogy nincs több bűntény.. :D haladj tovább lesz még elég sok.

Suit: én nagyon sokáig az Advance-t használtam (ami volt az előzetesekben is a fehér pókos) és a módokban meg rámentem teljesen a fókusz szerzésre. mindegyik mód fókuszt ad. szóval ez így elég jó, hogy alig kell ütni őket és máris van fókusz, nyomhatom a leterítést vagy a heal-t, ha éppen az kell. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.