Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)

Hozzászólások

(#301) Bad Pritt válasza Deck (#299) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Reálisnak reális, csak nem túl kreatív.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#302) horkovy24 válasza Bad Pritt (#301) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm! Rávilágítottál arra amit mondani akartam. Csak ez nekem fél oldalnyi irogatással sem sikerült. :D Túlságosan körülírtam pedig igazából tényleg erről van szó hogy monotonnak érzem és erőltetettnek. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#303) Edem05 válasza horkovy24 (#302) üzenetére


Edem05
őstag

Ha végeztél a játékkal akkor mellékesen tudom ajánlani a most mozikba kerülő Venom filmet. (Nem csak neked, mindenkinek!) Kritikusok lehúzták, de szerintem közel sem volt olyan rossz mint ahogy lefestették.

(#304) Bad Pritt válasza horkovy24 (#302) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erről amúgy nekem mindig egy régi vitám jut eszembe már nem is tudom, melyik fórumtárssal, ott a Bioshock Infinite volt hasonló témában az alany.
Az én véleményem annál a játéknál és ennél is az, hogy habár maga a feladat és környezet valóban ugyanaz minden ilyen bázisnál, de van kétféle játékstílus (stealth, fight), temérdek kütyü, kombó és használható környezet, amik miatt ezerféle variációt kitalálhatsz minden ilyen küldihez.
Nyilván a leggyorsabb és legegyszerűbb, ha mindenkit agyonversz, de én pl kiéltem sokszor a kreativitásom az ilyen bázisoknál.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#305) horkovy24 válasza Bad Pritt (#304) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen valószínüleg igazad van. De az emberek java része nem bonyolítja ezt túl és marad az odamegyek és agyonverem őket című történet (ahogy nálam is :D ). Edem05 Köszi mindenképp meg akarom nézni ezt a venomot. Kicsit rácsodálkoztam hogy ennyire lehúzták a filmet.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#306) markknight válasza horkovy24 (#298) üzenetére


markknight
veterán

Az Oscorpos kutatófeladatok szerintem kimaxolták amit ki lehetett, nagyon változatosak voltak, bejöttek :)

A többiben volt hasonló, de szerintem ezek simán elõfordulhatnak a való életben is :)

[ Szerkesztve ]

(#307) horkovy24 válasza markknight (#306) üzenetére


horkovy24
senior tag

Az Oscorpos feladatok igazából nekem is bejöttek. Igazából örülni kell végülis hogy egy ilyen király játékkal ajándékoztak meg minket. :) Mi PS4-es tulajok hála istennek ilyen téren nagyon el vagyunk kényeztetve és még el is leszünk. Nem bánom hogy ezt a gépet vettem sőt. :)

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#308) markknight válasza horkovy24 (#307) üzenetére


markknight
veterán

Én két hete váltottam törzsgyökeres boxosként és én sem bántam ám meg :))

(#309) .LnB válasza markknight (#308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki megbánja az hazudik. Vagy neki tényleg mindene a visszafele kompatibilitás. :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#310) pomk válasza horkovy24 (#300) üzenetére


pomk
őstag

Egy tipp a platinához: a challenge tokeneket a ruhákra költsd, ne másra. A ruhák kellenek a platinához.

(#311) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Bazi jó ez a játék. Élvezetes, ugyanakkor nem unalmasak a mellékküldik sem annyira. Tetszik hogy nem unalmas lootolás hanem a környezetvédelemre helyezik a hangsúlyt. A kutatási küldikre gonodolok.Igazán pozitív ez a mai játékok közt.

Azt hittem hogy kicsit "gagyi" lesz, de olyan rohadt jól megcsinálták Peter (és a többi szereplő) karakterét hogy le a kalappal. Mozgásáról nem is beszélve.
Platina nem lesz vészes, úgyhogy csak megcsinálom. A mihez tartás végett. :D
Aztán becserélem az új AC-re és az ünnepekre ha leárazzák digitálisan, akkor megveszem megint. :D

Megérte eladni a régi gépemből a videókártyát és becserélni a játékra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#312) horkovy24 válasza markknight (#308) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen. Ezt sajnos egyre több helyen olvasom az Xbox One tulajok részéről. Mármint a panaszokat hogy nincs túl sok jó exlusive játék a gépre. Meg is értem mert megmondom öszintén hogy a Forza Horizon 4-en kívül semmilyen más címet nem is tudok említeni amit irigyelnék tőlük. Apropó azért ilyen téren összekaphatná magát a sony elvégre a ps4 sajnos nem igazán brillirozik az autós címekben. Igaz van rá de azért olyan mint mondjuk a forza olyan nincs és olyan sem ami azt megközelítené. Na elnézést kérek az offért. Pomk köszi! :) Tájékozódtam csak ruhákra költöm. ;)

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#313) #95558144 válasza horkovy24 (#312) üzenetére


#95558144
törölt tag

Én azt se bánom, ha soha többet nem készül egyetlen autós játék sem, nekem nem hiányzik.

(#314) melega válasza BOBAKILL (#311) üzenetére


melega
őstag

Nálam első napos vétel volt. Kedvenc képregényadaptációm. Annyira imádom a Batman Arkham játékokat, hogy nem volt kérdéses hogy ezt is beszerzem. Nem lett volna idén GoW év játékának szavaznám.

Amúgy a térképet is kimaxoltam. A játék során amúgy egyetlen buggal sem találkoztam.
Tényleg a sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött játék után kellett az ilyen is.

[ Szerkesztve ]

(#315) Edem05


Edem05
őstag

Jövőhét kedden jön az első DLC :) [link]

(#316) .LnB válasza Edem05 (#315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nem is rossz a tartalom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#317) Edem05 válasza .LnB (#316) üzenetére


Edem05
őstag

jaja, szerinted kitart péntekig :D

(#318) .LnB válasza Edem05 (#317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök, ha pénteken neki tudol állni..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#319) Deck válasza Edem05 (#315) üzenetére


Deck
titán

Még aznap ki is pörgetem ;]

PS5

(#320) Edem05 válasza Deck (#319) üzenetére


Edem05
őstag

aha esélyes, hogy én is

(#321) markknight


markknight
veterán

Mondjuk az új jelmezek totál feleslegesek, apróból használ bárki egyedi jelmezt? Szerintem a "gyári" nagyon egyben van.

(#322) Deck válasza markknight (#321) üzenetére


Deck
titán

Én a bőrdzsekiset. Néha változatok pár között. Attól, hogy neked felesleges másnak nem. Az újak is tetszenek :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#323) Bad Pritt válasza markknight (#321) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a Secret Warral toltam szinte végig, imádom. Meg a Starkot használtam még sokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#324) horkovy24


horkovy24
senior tag

Na csak sikerült végre nekem is begyűjtenem azt a Platina trófeát. :)

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#325) markknight


markknight
veterán

New game plus es ultimate trofea behuzva

(#326) Deck válasza markknight (#325) üzenetére


Deck
titán

Nem lehetett akkor túl nehéz, bár nem is tudom mire számítottam.. :DDD Na m1, grat :C

PS5

(#327) .LnB válasza markknight (#325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez gyors volt. Gyanúsan gyors. Le is nyomtad újra a sztorit? Legnehezebb szinten?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#328) markknight válasza .LnB (#327) üzenetére


markknight
veterán

Igen. De semmi mellekkuldit nem csinaltam es atnyomtam az atvezetoket. Szerintem nullarol jatszva a latvanyos szint sokkal nehezebb volt gadgetek nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#329) Deck válasza markknight (#328) üzenetére


Deck
titán

Komolyan? Az se volt nehéz pedig, de ha ez még annál is könnyebb.. :D

PS5

(#330) markknight válasza Deck (#329) üzenetére


markknight
veterán

Csak azért hat könnyűnek, mert olyan modok vannak, hogy kb isten szintre léptem a játékban :D

(#331) oAcido válasza markknight (#330) üzenetére


oAcido
aktív tag

Milyen modokat használsz? Lassan megvan nekem is a 100%, úgyhogy kezdhetem elölről.

(#332) markknight válasza oAcido (#331) üzenetére


markknight
veterán

Ruha erõ: Készletfeltöltès (itt azt hittem a one punch van és fel sem tûnt, hogy nem :O)

Ruha-modok:
Életmentõ
Elsõsegély
Ballisztikus betétek

Összesen 2x haltam, a végén mikor a Sabre katonák jönnek, mert újfent ha háromszöget nyomok a jetpackes katonákra akkor lelöknek magukról. Mást nem vettem észre a bossok simák voltak.

(#333) markknight


markknight
veterán

YouTube-on már tolják az új kieggel. Ahogy néztem nem semmi lesz :D

(#334) Chris1983107


Chris1983107
tag

Sziasztok!

Kicsi segítségre lenne szükségem, bár sejtem a választ. de hátha van valami ötlet.

Egyelőre úgy néz ki saját hülyeségem miatt buktam a platinát. 97%-on vagyok, az összes körzet 100% az összes küldetés és minden meg van ami a platinához, DE a saját hülyeségem miatt nem "vettem meg" 3 ruhát, hanem a kütyükre költöttem a taskmaster tokeneket.

Összesen 15 kihívás érme hiányzik. Amit már csak úgy tudnék megszerezni, ha minden kihívást kimaxolnék. Így is megszenvedtem mire a második szintig vittem a nagy részét amikor is 2 tokent kaptam, de így sem sikerült mindegyik. Pl. a drón és bomba kihívásokból nem mindegyik 2-es. Szóval szerintem ezt eléggé elszúrtam, mert utólag olvastam csak, hogy a kütyükre nem érdemes költeni csak, ha már meg vannak a ruhák.

Így most itt vagyok 97%-on. :o és valószínű így is marad, mert a 3. szintért képtelen vagyok megcsinálni a kihívásokat.

Esetleg valakinek valami ötlet? Hátha van valami kis trükk? Vagy most így jártam?

Előre is köszi, ha valakinek van valami a tarsolyban.

(#335) pomk válasza Chris1983107 (#334) üzenetére


pomk
őstag

Tudom, hogy ez nem boldogít, de én ugyanígy jártam. :(((

(#336) Chris1983107 válasza pomk (#335) üzenetére


Chris1983107
tag

Természetesen nem, de ettől még sorstársak vagyunk :) Azon gondolkodtam, hogy a DLC-ben is lehet majd szerezni elvileg érméket, hogy azokat fel lehet majd használni? Vagy az teljesen más sztori?

(#337) kinect válasza Chris1983107 (#334) üzenetére


kinect
csendes tag

Ugyanígy jártam, kimaxoltam a gadgeteket, mert valamiért úgy emlékeztem, hogy jár érte trófea...

Én is már majdnem feladtam, mert borzalmasan nehéznek találtam a kihívásokat, de azért meglestem párat youtubeon és az az igazság, hogy kb 1 óra alatt meglett az elegendő token.

Ezt tudom tanácsolni neked is, hogy azért próbálj meg pár lopakodós kihívást megcsinálni, úgy, hogy a videót “másolod” a bunyós kihívásokon meg használj Spider-brot meg a pók gadgeteket. Mivel ott az időre kapsz bónuszt így simán meglesz az elegendő pont, mert a kis pókok hamar megeszik az ellent.

Illetve a felütés+földön fekvő ellen leragasztás kombó is elég gyors, ha a pókok valamiért nem lennének elegek.

Néhány bombás kihívás is elég könnyű videókkal, megcsinálsz egyet-kettőt plusz a lopakodósakat és bunyókat és hipp-hopp ott a platina. :K

(#338) markknight válasza Chris1983107 (#336) üzenetére


markknight
veterán

Az teljesen más

(#339) markknight


markknight
veterán

A lopakodósakat nagyon könnyen meg lehet aranyra csinálni, a bombásakat szintén. A verekedősek azok kemény diók, legalábbis nekem, de ezek alapján össze lehet kaparni.

(#340) Edem05


Edem05
őstag

Hát ez a DLC nem lett rossz, csak rövid és most megint kell várni egy hónapot.

(#341) horkovy24 válasza Edem05 (#340) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én személy szerint türelmes vagyok. :) Szóval úgy döntöttem hogy most teljesen kiplatinázni bőven elég volt számomra. A DLC árát kicsit sokallom 5990 forintért ja és ez még csak az első amit követ majd még kettő. Úgy döntöttem hogy majd ha kijött az összes DLC hozzá akkor bezsákolom őket. Úgy is lesz majd akció az összesre egyben.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#342) Xaels válasza horkovy24 (#341) üzenetére


Xaels
félisten

6k a 3DLC egyben.

The City that Never Sleeps Content Overview:
• Marvel’s Spider-Man: The Heist – Felicia Hardy aka Black Cat, is back in town and leaving mysterious clues around Marvel’s New York to toy with Spider-Man. Available for download 23 October 2018.
• Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – Story information revealing soon, available for download November 2018.
• Marvel’s Spider-Man: Silver Lining – Story information revealing soon, available for download December 2018.

Ebből az első jelent most meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#343) hepol


hepol
csendes tag

Úgy vettem észre, hogy most a new game+ mellett finomítottak is a játékon. Észrevettem például a balhék közben hogy néha direkt látványos(abb) kameraállásokból mutat ütéseket plussz a lengéseken is javították szerintem. Már kevésbé muszáj több másodpercre felkenődjek a falra hogyha irányt szeretnék váltani egy épület előtt :DDD

Egyébként nálam volt egy-két érdekes bug még a jétákban. A víz alatt is tudtam lengedezni csak az volt a baj, hogy amikor ámélkodva elengedtem már bizony nem volt mibe hálót szöjjek csak jött a mély és fekete tengerfenék felé zuhanás. :D A másik elég vicces volt, amikor Rhinora ráakartam rántani egy 200 kilós acélhengert akkor valahogy magamra húztam és belekerültem, pörögtem is kicsit mint a hörcsögfuttatóban. Na meg Rhino is hiába fejelgette folyamatosan nem tudtam szabadulni belőle.

(#344) Xaels


Xaels
félisten

Le is pörgött a DLC sztorija. Nem volt rossz, lehetett volna kicsit hosszabb. A képkeresés meg a screwball challengek nem nagyon mozgattak meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#345) Beckett válasza horkovy24 (#341) üzenetére


Beckett
tag

Ez volt az első ps4 játékom, nagyon profin meg van csinálva, élveztem végig, bár egy-két teendőt már futószalagon toltam a végén, a bunyók továbbra is élvezetesek. Ki is platináztam :P . Dlc egyelőre nem mozgat meg, nagyon rá vagyok izgulva az RDR2 re most már arra várok teljes lendülettel :DD

(#346) Edem05 válasza Xaels (#344) üzenetére


Edem05
őstag

Én összeszedtem mindet, meg megcsináltam a challengeket is. Így meglettek az új ruhák.

(#347) hepol válasza Edem05 (#346) üzenetére


hepol
csendes tag

Csak nekem tartott 3 napig aranyra csinálni a drónkihívást?

(#348) markknight válasza hepol (#343) üzenetére


markknight
veterán

Én tudom a receptjét is, hogy hogyan kell kiakasztani a játékot úgy, hogy fixen kilépjen a játékból hibaüzenettel. Meg van egy híd, ahol simán át lehet futni a másik szigetre, ahol persze leesel a francba.

(#349) hepol válasza pomk (#335) üzenetére


hepol
csendes tag

ha elkezded a game+ módot akkor a megszerzett ruhák mellé újra szerezheted az érméket, úgyhogy betudod fejezni a ruhákat meg mindent.

(#350) Edem05 válasza hepol (#347) üzenetére


Edem05
őstag

A fene se akarta aranyra megcsinálni :DDD A verekedőseket hoztam goldra, mert az nekem nem volt nagy kihívás (elég jól megtanultam kombózni), de a többit csak silverre csináltam meg.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.