Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)

Hozzászólások

(#351) horkovy24 válasza Xaels (#342) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hoppá! :D Akkor ezt egy kicsit benéztem. Ez esetben sorry! :D :B

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#352) hepol


hepol
csendes tag

Nem tudom játszottatok-e már a képregényes ruhával, de nekem az első percben az az érzésem van, hogy épp viszem a Pumukli szálat... :D Elég sokat játszottam vele és ez az érzés nagyon nem enyhült.

(#353) markknight


markknight
veterán

Csak én látom úgy, hogy több arc modelt használtak a dlc-ben?

(#354) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok!

Most kezdtem el a játékot.
Azt olvastam már itt korábban, hogy a gadgeteket ne fejlesszem, hanem a suitokra menjek rá, de a modokat kifejleszthetem vagy arra sem lesz elegendő token?

(#355) oAcido válasza Anubris (#354) üzenetére


oAcido
aktív tag

Attól függ hogy sikerülnek a kihívások. Ha mind bronz akkor nem lesz sok érméd. Én inkább ajánlom a ruhákat először.

(#356) hepol válasza Anubris (#354) üzenetére


hepol
csendes tag

Kihívás tokenen kívűl mindenből lesz eleged. Szóval az utolsókat ne fejleszd a gadgeteknél, mert ahhoz kell az a token.

(#357) Xaels


Xaels
félisten

5GB-os frissítés jött. Mi lehet benne? A DLC-hez korán van még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#358) markknight válasza Xaels (#357) üzenetére


markknight
veterán

Itt még semmi.

(#359) Edem05


Edem05
őstag

DLC 2 részletek. [link]

(#360) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Fekete péntekből kifolyólag ezt is beszereztem. Hát, nem semmi az az infó áradat, amivel meglepik a kezdő játékosokat. Komolyan, fél percenként le kellett tennem a játékot, hogy kijegyzeteljem az összes kombót, azok hatását, meg a variációkat, amiket kiírt menet közben a játék. Fél oldal után már azt fontolgattam, hogy megkeresem valamelyik Sony/Insomniac fórumot, és megkérdezem tőlük, "senkinek nem tűnt fel tesztelésnél, hogy ez így nem lesz jó, kellene a játékba egy enciklopédia"? Aztán véletlenül megnyomtam a térkép gombot (először nem értettem, mi történt), és feltűnt, hogy csak belerakták ezeket a leírásokat a játékba. Ha még meg is mondják, mennyivel jobb lett volna...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#361) Deck válasza VikMorroHun (#360) üzenetére


Deck
titán

Nagyon könnyű és egyszer a játék. A kombók is nem kell jegyzetelni semmit. Ettől kb csak minden játék nehezebb :D

PS5

(#362) Xaels válasza VikMorroHun (#360) üzenetére


Xaels
félisten

Mindent a szádba rágnak, még az enciklopédiát is. Arról nem beszélve, hogy idehaza még a nyelvünket is beszéli.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#363) mcwolf79 válasza VikMorroHun (#360) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem sokunk nevében mondhatom, hogy a hiba a te készülékedben van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#364) markknight


markknight
veterán

Nagyon ergya volt ez a DLC, megvan 100%-ra. A négyzet meg a háromszög már lassan kiesik a controllerből.

(#365) oAcido válasza markknight (#364) üzenetére


oAcido
aktív tag

Hát nem tudom mit mondjak... Ez így elég gyenge volt. Persze a történet jó, de ennyi...

Újra itt van az undorító Screwball challenge. Megint csak skineket kaptunk. Iszonyatosan rövid az egész. Plusz még Miles is idegesített a folyamatos hívásaival...

Remélem a 3. jobb lesz ezeknél, kapunk több tartalmat (időben is). Mert az vicc, hogy 10 perc alatt végigmész a fősztorin, 3 óra pluszban a sok kis challenge.

(#366) markknight


markknight
veterán

Csak bunyó állandóan. Már a dlc úgy indult, hogy verekedés 5-10 percig.

Nekem a történet is érdektelen, Hammerhead egy tucat karakter, de van bandája amit be lehet tolni, így volt helye a játékban... De jól látszik az is, hogy csak az ilyen “gengszter” karakterekkel tudott kezdeni valamit az alapjáték is, ahol nem volt banda (Rhino, Electro, Scorpion) azokat az ellenfeleket 2 perc alatt lezavartad.

[ Szerkesztve ]

(#367) Xaels válasza markknight (#366) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem semmi baj a Turf Wars csomaggal. Ott folytatja a történetet ahol a Heist abbahagyta, amíg az első csomag a sztorira fókuszált és nem volt benne Boss harc, addig itt inkább a harc volt a fő vonal. Nem utolsó sorban érdekesen alakul 1-2 karakter sorsa is. Amit a Cicásból hiányoltam az itt van, ami itt nincs az ott volt.

(#365) oAcido Screwball-t én sem birom, de a sztori rész azért több volt mint 10perc. Ez a DLC kb. 1500HUF-ra jön ki annak aki Digital Deluxe-ot vett. Arányaiban mit vársz? A huszad annyiba kerülő kieg toljon bele 5-10 órát a kb. 20 órás alapba?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#368) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok! Megvettem storeban a játékot, hol lehet átállítani a magyarra, mert sehol nem találom.

(#369) #80123904 válasza Zlcsi (#368) üzenetére


#80123904
törölt tag

A ps4-et kell átállítani magyarra és magyar lesz.

(#370) Zlcsi válasza #80123904 (#369) üzenetére


Zlcsi
senior tag

Köszi ;)

(#371) VikMorroHun válasza mcwolf79 (#363) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Valószínű, mert ma pl. az első bázison, a Fisk építkezésen jöttek területre ható támadások (5-ből négyszer nem tudtam kikerülni, hiába próbáltam), mesterlövész pozícióból érkező célzott rakéták, viperás figurák, a normál gépkarabélyos ellenfelek mellett. Hiába ugráltam, hálóztam, támadtam hátba/levegőből, akit csak bírtam, többször is feltörölték velem a padlót. Miután levettem a leggyengébb nehézségi fokozatra a játékot. Természetesen a pókruhán van sebzéscsökkentő fejlesztés és fókuszt is használtam gyógyításra/lecsapásra, amikor csak lehetett.

@Xaels: Nem rágták a számba az enciklopédiát, egyszer sem közölte a játék, hogy van ilyen. Teljesen véletlenül vettem észre.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#372) Deck válasza VikMorroHun (#371) üzenetére


Deck
titán

Pedig de, szájbarágós. A játék meg a legnehezebb fokozaton is könnyű sajnos.

PS5

(#373) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azt nem tudjátok véletlenül, hogy amit az emag árul az magyar feliratos vagy nem? Vagy kérdezzem meg őket :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#374) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez a játék 100/100 :C , nah jó , vannak kisebb hiábai , de nagyon adja a képregény feelinget , ahogy beszólogat , viccel stb :C

Jah és a story is iszonyat jó , felbukkan egy fontos szereplő is , nem is gondoltam volna :Y

A HZD a fasorba sincs ehhez képest ;]

[ Szerkesztve ]

(#375) Edem05


Edem05
őstag

Nem volt rossz az utolsó DLC, csak szokás szerint ez is rövidke. Meg persze ismét kaptunk SB kihívásokat is, mert mért ne. :D

(#376) hhenry


hhenry
őstag

Számomra is tökéletes a játék még ps kettőn pókembereztem utoljára de elképesztő,hogy a storyt nem éreztem semmivel se gyengébbnek(Igaz volt idejük megírni.)A grafika pedig: :Y

(#377) Mr X válasza Woodslave (#373) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem magyar feliratost kaptam tőlük Black Friday-kor.

(#378) oAcido válasza Mr X (#377) üzenetére


oAcido
aktív tag

PS4 magyar nyelvre van állítva? Mert csak úgy lesz magyar a játék.

(#379) Mr X válasza oAcido (#378) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, a rendszernyelvem magyar.

(#380) hhenry válasza Mr X (#379) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor lehet,hogy a régió nem stimmel

[ Szerkesztve ]

(#381) Woodslave válasza Mr X (#377) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én magyar feliratost kaptam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#382) Mr X válasza hhenry (#380) üzenetére


Mr X
veterán

Magyar régiós vagyok. A tokon sem szerepel magyar nyelv.

(#383) hhenry válasza Mr X (#382) üzenetére


hhenry
őstag

Úgy gondoltam,hogy a lemez mert ott is különbözhetnek a régiók.

(#384) Mr X válasza hhenry (#383) üzenetére


Mr X
veterán

Na azt passz. Igazából nem zavart, megvagyok angolul is.

(#385) hhenry válasza Mr X (#384) üzenetére


hhenry
őstag

Én is angolul tolom :D

(#386) MoRT2195 válasza VikMorroHun (#371) üzenetére


MoRT2195
tag

Szimplán csak béna vagy sajnos. Bocs, de elég idegesítő, hogy a játékban keresed a hibát, mert nem tudsz vele játszani. Elején énis normálon kezdtem, hát el is gyepáltak jó párszor. Na mondom jó, leveszem könnyűre. Még úgyis nehéz volt, de nem a játékban kerestem a hibát, hanem úgy voltam, hogy majd bele jövök. És bele jöttem. Most, hogy végig vittem, kíváncsiságból újra kezdtem a 4. nehézségi szinten (az 5-ből) és nevetve tovább jutottam ott, ahol az elején legkönnyebb fokozaton elhasaltam. Gyakorlat teszi a mestert, tudod. Ahelyett, hogy a játékban keresed a hibát, gyakorolj, menni fog az. Ha meg nem, akkor nem neked való. :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#387) Woodslave


Woodslave
nagyúr

van bármi esély törölt mentett állás visszaállítására? Nincs ps plus szóval oda se mentette. Gyerek letörölte a 80%-os állását. Esetleg egy már meglévő duplikálására? Mert én 60%-on vagyok nem kéne újra kezdenie..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#388) Deck válasza Woodslave (#387) üzenetére


Deck
titán

Nincs. Sajnos.

PS5

(#389) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egy Platinával én is jelentkezek, most jön a City.

Dive ever, work never.

(#390) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Udv

Meg a megjeleneskor vettem meg a jatekot es gyorsan ki is porgettem. Nagyon tetszett. Most havernal van kolcsonben, mert engem durvan beszivott az RDR2. Multkor olvastam a PsPlus-on a DLC-rol. Mi a velemenyetek rola? Mennyibe kerul? Megeri megvenni? Koszo elore is!

Ps4, p30 pro

(#391) F-ECT$ válasza Pepeninho (#390) üzenetére


F-ECT$
titán

Most 6k, nem rég volt 4k akcióban. 6k-t szerintem nem ér, de ha megint lesz akcióban, akkor húzd be, ad pár kellemes órát.

Dive ever, work never.

(#392) hhenry válasza F-ECT$ (#391) üzenetére


hhenry
őstag

Ezt én is megfogadom

(#393) Xaels válasza Pepeninho (#390) üzenetére


Xaels
félisten

A City That Never Sleeps Saga ami a 3 DLC-t foglalja magában nagyjából 5-6 órával tolja ki a játékidőt, ha csak a sztorira koncentrál az ember. Ezek az epizódok szorosan kapcsolódnak egymáshoz, egy kis történetet mesélnek el. Arányaiban szerintem egyébként ez a pakk nem rossz árban, máshol ennyi felárért kapsz egy OST-t meg pár játékbeli skint, esetleg egy felejthető küldetést.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#394) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Na majd ha kicsit elenged az RDR2 akkor megveszem. Nem hangzik rosszul. Igazabol a jatek is meger meg egy kiporgetest. Sajna nem sikerult nehez fokozaton megcsinalni a dronkovetos es hasonlo minifeladatokat.

Ps4, p30 pro

(#395) F-ECT$ válasza Pepeninho (#394) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most kezdtem a Turf Wars-t és itt egy bázis tisztogatós feladatnál le kellett eggyel vennem a nehézséget, mert az utolsó hullám kb 5 sec alatt kinyírt, akármit csináltam, pedig a ruhák / képességek maxon vannak, és korábban egyik küldetésnél sem volt gondom.

Ja és engem meg pont az RDR2 vár :)

Dive ever, work never.

(#396) Pepeninho válasza F-ECT$ (#395) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ha Sonyval nyomod akkor varunk majd online.

Ps4, p30 pro

(#397) F-ECT$ válasza Pepeninho (#396) üzenetére


F-ECT$
titán

Sony, de elég esélytelen, hogy online játsszak vele. Heti 10-15 órát tudok max játszani, és legalább 1 évre elegendő single tartalom vár rám még :)

Dive ever, work never.

(#398) Pepeninho válasza F-ECT$ (#397) üzenetére


Pepeninho
őstag

Akkor majd 3 ev mulva! xD

Ps4, p30 pro

(#399) hhenry


hhenry
őstag

Ma áltam neki rendesen 20%-al kész vagyok és nagyon jó szombatig végzek vele :)

(#400) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez az "Új játék +" ad bármi újat, vagy csak a trófeáért lehet végig csinálni ismét a játékot?

Illetve van egy olyan trófea, ami azért jár, ha a legnehezebb fokozaton is végigviszed a játékot - itt figyeli a játék közbeni nehézség váltásokat, vagy lehet úgy trükközni hogy csak az utolsó küldetéskor rakod arra a nehézségre?

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.