Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)

Hozzászólások

(#151) .LnB válasza Edem05 (#150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy lesz még. Látom, hogy van olyan ami még nincs feloldva. Azért is írtam, hogy most csak az van hátra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152) SH4D0W2011 válasza Scholes9 (#142) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja, nekem is volt ilyen, hogy annyi jót olvastam/hallottam már valamiről, hogy féltem, hogy nem fog felérni az elvárásaimhoz. :D De eddig exkluzívok közül egyedül a Shadow of the Colossus volt az egyetlen, ami egyáltalán nem tudott behúzni, és inkább félretettem.

(#153) okibots válasza Bad Pritt (#145) üzenetére


okibots
aktív tag

Én a Sötét Ruhában vagyok egy jó ideje amit a Fekete Macska ad majd, azelőtt pedig a Skarlát Pók ruhát használtam legtöbbet. Mindegyik volt már rajtam kisebb nagyobb ideig, de ezek a favoritok eddig a kioldottak közül.

Ruha erő a "fegyverhajsza" ami elektromos kisülést okoz, előtte meg a hálóvirágot raktam be sokáig.

Modok pedig verekedés sebzés csökkentés, golyók által okozott sebzés csökkentés, életerő növelés fókusz által.

Sztoriban most jön még a Li irodájának az átkutatása.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#154) SH4D0W2011 válasza .LnB (#149) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Meg tudnád nekem nézni, melyik az a skill pontosan? :)

(#155) okibots válasza SH4D0W2011 (#154) üzenetére


okibots
aktív tag

Írni fogja majd a küldetés, hogy melyik skill hiányzik, szóval semmi extra para. Amúgy a "Földcsapás" lesz az ami kell.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#156) .LnB válasza okibots (#155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az lett olna az utolsó kutatós quest és 2 szintre voltam, hogy meglegyen az a képesség. Szóval jobb előre megszerezni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) SH4D0W2011 válasza okibots (#155) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi! :R
Egyébként igen, én is emiatt kérdeztem inkább, hogy akkor megszerzem hamarabb, ne akkor kelljen azért "farmolnom", mert pont azt nem fejlesztettem. :)

(#158) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kellene haladnom a sztorival, mert mindenhez már Kihívás érme kellene. Olyan mellékküldim meg még nincs. :) De előtte majd megcsinálom a maradék büntényt. Kb 20 lehet még démonos, és sima egyben. Az már nem sok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#159) okibots válasza .LnB (#156) üzenetére


okibots
aktív tag

Igaz :B

De ahogy látom Level 50-ig is ellehet menni, szóval lesz még XP szórva dögivel :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#160) Edem05


Edem05
őstag

Na, egyelőre ez ennyi volt, várom a DLC-t. :DDD Bitang jó lett ez a játék, alig bírtam letenni a kontrollert. :B

(#161) .LnB válasza Edem05 (#160) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van szívatós trófea? Meg, hogy vigyem végig legnehezebb szinten? Mert ezen a platon még én is elgondolkodtam, csak nem néztem még utána a spoilerek miatt, hogy mi kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162) Deck válasza .LnB (#161) üzenetére


Deck
titán

Nincs olyan, hogy a legnehezebben vidd végig. Amúgy szerintem aki aktívan játszik az azon tolja mert sokkal jobb mint a normál :)

PS5

(#163) Edem05 válasza .LnB (#161) üzenetére


Edem05
őstag

Nincs benne semmi szívatós, ha csak simán megcsinálsz mindent amit a térképen látsz akkor meglesz. Amikor feljött a stáblista két rejtett trófea maradt, hamar kiderítettem mik azok és pár perc alatt megcsináltam őket és kész is volt. :) Ha azt mondtad tetszik a játék, akkor lehetne tényleg az első platinád. :K

(#164) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezek a Taskmaster küldik másokat is megszívatnak? Néztem videókat, nem lengedezem bénábban a városban, mint mások, de mégsem adja be, rendszeresen leggyengébb ponttal csinálom meg a bombás meg drónos cuccokat is...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#165) Edem05 válasza Bad Pritt (#164) üzenetére


Edem05
őstag

Húú azok engem is kiakasztottak rendesen. Max silverre kell csak megcsinálni a trófeához, hála a magasságos Insomniac gamesnek :D Viszont a bunyóst azt rendszerint tudtam hozni goldra.

(#166) .LnB válasza Edem05 (#165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Nincs benne semmi szívatós"

Képzeljél el egy szúrós tekintetet ide. :(((

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167) Edem05 válasza .LnB (#166) üzenetére


Edem05
őstag

Ohh, na, hát annyira azért mégsem az. :D Párszor megpróbálod aztán sikerül, de nem kell mindet silverre csinálni, elég csak egyet. Az meg úgy is sikerül. Ha nem vagy teljesen béna hozzá. ;] :DDD

(#168) .LnB válasza Edem05 (#167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én béna?! Ismersz.. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169) Bad Pritt válasza Edem05 (#165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja lehet az lesz, hogy újra nekimegyek mindegyiknek majd, megtanulom, hova dobja a drón a karikákat, aztán mindig beléjük esek, vagy nemtom. :D Eddig mindet egyszer csináltam meg, nem volt türelmem ilyen ügyességi dolgokhoz.

Amúgy érdemes elolvasgatni az életrajzokat is, van néhány zseniális duma ott is. :D
Ja meg aki sztoriban eljutott a pályaudvarig: mekkora szöveg volt már, mikor a vonat orrából próbálta a hálóvetővel megállítani a szerelvényt de egyből elszakadt az összes, erre ilyet szól: legutóbb ez még bejött. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#170) Anubris válasza Edem05 (#160) üzenetére


Anubris
őstag

Mennyi idő alatt sikerült végig vinni a játékot?

(#171) Edem05 válasza Bad Pritt (#169) üzenetére


Edem05
őstag

A vonatos részen én is felnevettem :DDD

(#170) Anubris: Hát számításaim szerint kb. 40-45 órát szöszmöszöltem el a játékkal. :)

(#172) .LnB válasza Edem05 (#171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"40-45 órát szöszmöszöltem el a játékkal."

És mindezt két nap alatt. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) Anubris válasza Edem05 (#171) üzenetére


Anubris
őstag

Most megnéztem a howlongtobeat oldalon és meglepő mód Te akkor sokat szöszmötöltél vele valóban, én meg elsőre keveseltem, mert nekem pl az Arkham Knight sokkal több időbe telt, de most látom ezen az oldalon azt is gyors végigtolta a nép.

(#174) Edem05 válasza .LnB (#172) üzenetére


Edem05
őstag

Péntek hajnalban 2 körül kezdtem, toltam reggel 9ig aztán úgy mentem be melóba, úgy éreztem magam mint egy zombi :DDD Teljesen használhatatlan voltam aznapra, ilyet többet nem csinálok. Nagyon gáz volt. Aztán mikor haza értem folytattam még pár órát. Szombat, vasárnap meg végig játszottam az egész napot. Így történt. :)

(#175) .LnB válasza Edem05 (#174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudtam én, meg láttalak is. Én is sokat nyomtam, de azért nem annyira mint te. 50%-nál vagyok. De tegnap is inkább elmentem Jégkorong Szuperkupa döntőre. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176) pomk


pomk
őstag

Skill tree-ben ki mit preferál?

(#177) Xaels válasza pomk (#176) üzenetére


Xaels
félisten

Ki tudod majd maxolni az egészet nem muszáj választani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#178) pomk válasza Xaels (#177) üzenetére


pomk
őstag

A végére gondoltam, hogy lesz lehetőség maxolni.
A kérdés inkább az, hogy van-e ajánlott fejlődési sorrend, hogy melyik skillt választottátok?

(#179) Keller16 válasza pomk (#178) üzenetére


Keller16
aktív tag

Nincs, azt nyomd ki ami szimpatikus. Egyébként sem az a hű de nehéz játék (középső fokozaton legalábbis)

(#180) Deck válasza Keller16 (#179) üzenetére


Deck
titán

Legnehezebben se. Örülök, hogy nem normálon álltam neki. :)

PS5

(#181) Xaels válasza pomk (#178) üzenetére


Xaels
félisten

Ami szimpi, igazából én rámentem a harci dolgokra előbb. De ha nem a durrbele a taktika akkor az eszközfejlesztések sokkal fontosabbak szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182) pomk válasza Xaels (#181) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippeket mindenkinek!

(#183) Scholes9 válasza Edem05 (#174) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én a WoW-os időszakomban toltam ilyeneket, sőt :D Ma pl be sem kapcsoltam a PS-t :) Grat a platinához :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#184) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megjött a könyv, jó szar minőségű, de maga a sztori érdekes, jó lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#185) .LnB válasza Bad Pritt (#184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miről van szó?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186) Bad Pritt válasza .LnB (#185) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erről.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#187) .LnB válasza Bad Pritt (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahha. Előzménykönyv, most már értem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) Bad Pritt válasza .LnB (#187) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, még megjelenés előtt beszélgettünk róla, hogy valszeg érdemes Amazonról megrendelni, akit érdekel, mert nem lesz lefordítva magyarra, legalábbis nincs hír róla.

Játékhoz: most már túl vagyok szerintem a bossfightok nagyrészén, valóban ez a játék leggyengébb része, mindnél ugyanaz a metódus mindegyiknél. Ebben inkább az Arkham Origins-re ütött és nem a City-re sajnos.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#189) Xaels


Xaels
félisten

Ha már a Boss-ok volt a téma.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#190) SH4D0W2011 válasza Bad Pritt (#188) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én végül nem rendeltem, digitálisan vettem meg Google Play-ről kb. egy ezresért.
A nyelvtana amúgy tényleg nem vészes, egész jól megértem, bár így is kicsit lassan haladós.

(#191) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Végére értem a sztorinak. Kérdezték korábban, hogy mennyire komoly vagy vicces, hát a vége totális dráma több viszonylatbam is, maradandó élmény.

Aki megnézte az after credits jelenetet: az a fekete trutymó, ami Harry teste körül van és kinyúl az apja felé lehet szerintetek Venom? Rögtön az ugrott be róla.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#192) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy a játék végét illetően: a PlayStation Magyarország fb oldalán a következő szöveggel hirdeti a játékot: Spider-Man visszatért és két világa összeütközik. Szembenézel a főgonoszokkal és megmented szeretteidet? Ismerve a végkifejletet ez egy kicsit ironikus szöveg szerintem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#193) Xaels válasza Bad Pritt (#192) üzenetére


Xaels
félisten

Végül is lehet Venom, bele is tudják szépen magyarázni.

MJ-t többször is megmenti, May nénit meg megsiratjuk még párszor szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194) b.daniel válasza Bad Pritt (#191) üzenetére


b.daniel
senior tag

Tuti ő az, az ultimate vonalon azt hiszem alapból ez a sztorija,hogy úgy fejlesztik, nem az űrből jön.

(#195) SH4D0W2011 válasza b.daniel (#194) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Most komolyan... a többiek tudják használni a spoiler tag-et, te miért nem?

(#196) .LnB válasza SH4D0W2011 (#195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira nem para. Én nem olvastam el a spoilereket, így nem vágom, hogy ő most miről írt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197) SH4D0W2011 válasza .LnB (#196) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem is csak tippem van, de már az is több, mint amit tudni szerettem volna.
Ráadásul a híroldalak is sorra teszik ki az easter eggeket, de úgy, hogy már a hír címében leírják, miről van szó. Komolyan mondom, már semmit nem érdemes megnézni a neten, mert egyre több mindenbe fut bele az ember akaratlanul is. :(((

(#198) b.daniel válasza SH4D0W2011 (#195) üzenetére


b.daniel
senior tag

Mondjuk szerintem az én hsz-em alapból nem tartalmaz spoilert, ha az elotte levőt sem olvastad el.

(#199) SH4D0W2011 válasza b.daniel (#198) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem olvastam el, de jó, inkább nem olvasok el semmit. Peace I'm out.

(#200) dunc


dunc
nagyúr

Új.ruci. :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Spider-Man (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.