Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) vegh001 válasza RVR400 (#17450) üzenetére


vegh001
csendes tag

Igen-igen, annyiért elég jó vétel, de sajnos az én keretembe az már nem fért bele :(.

(#17452) bigrob válasza Sys85 (#17443) üzenetére


bigrob
őstag

Köszönöm szépen!
Tápkábel az gondoltam, hogy kelleni fog, szoba körbekábelezését szeretném csak megúszni! :DDD

Az lemaradt, hogy Samsung QE55Q95TDT TV-re lenne kötve.

Ebben az árkategóriában van pillanatnyilag jobb választás?

Kolléga is látom bedobott egy Q930C-at, ez jobb is lenne alapjaiban vagy az egy Q800C + 2 db hátsó hangfallal (SWA-9500S)?

Próbáltam nézni rtings.com-on tesztet, de paywall mögé rejtik az eredményt, nincs valakinek insider fiókja megnézni nekem 1-2 dolgot? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17453) vegh001 válasza bigrob (#17452) üzenetére


vegh001
csendes tag

Alapjaiban jobb mint a Q800C. Ha a pénz nem akadály én a Q930C-t venném vagy Q990C-t, attól függ milyen áron tudod kifogni.

(#17454) Zolom89 válasza bigrob (#17452) üzenetére


Zolom89
senior tag

Q930 jobb, drágább is. Most az eMAGos akció elég jó, aki teheti használja ki.
rtings-en mire vagy kiváncsi pontosan?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#17455) torma1981 válasza Zolom89 (#17454) üzenetére


torma1981
veterán

Pontosan. Nekem q930b van. Nagyon jó cucc. Pl most nem is tudom mi a különbség a q930b és a q930c közözött. De gondolom semmi extra.

(#17456) rajzinho


rajzinho
csendes tag

Sziasztok!

Q930C miatt érdemes figyelni a bestbyte oldalát, én 240ért jutottam hozzá a soroksári office depot-ban (karácsony előtt az alle-ra írta elérhetőnek, 27én pedig csak ott). A bestbyte oldalán meg sem tudtam rendelni, viszont azt látni lehetett, hogy hol van raktáron, így jutottam el az office depot oldalára, ahol megrendeltem délelőtt, du 1-kor pedig hívtak is, hogy mehetek érte.

Üdv,
rajzinho

(#17457) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Samsung B650-es soundbar-om van.
Megoldható valahogy, hogy Samsung telefonnal irányítsam? (Galaxy S23 + SmartThings alkalmazás - ami nem igazán ismeri fel magától...)

*nem wifi-s, gondolom, így a projekt nem valósítható meg?!

[ Szerkesztve ]

(#17458) RVR400 válasza zolikaDB (#17457) üzenetére


RVR400
veterán

A. Ha Xiaomi telefonod van, akkor annak az infrájával működhet.
B. Veszel mondjuk egy Tuya-s univerzális infra HUB-ot, akkor úgy is működhet.

(#17459) Sys85 válasza zolikaDB (#17457) üzenetére


Sys85
veterán

Nem “okos” soundbar, így appvezérlés nincs.
Csak infra, vagy tv-n keresztül a HDMI-CEC (alapfunciókkal).

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17460) bigrob válasza vegh001 (#17453) üzenetére


bigrob
őstag

+ többieknek is köszönöm!

Az a baj, hogy ez egy soha véget nem érő kör, mindig van egy kicsivel jobb.. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17461) mave13


mave13
őstag

Sziasztok!

Megjött a Q930c, jó cucc, ajánlott.

A beüzemelés nem volt egészen probléma mentes. Első körben nem akart firmware-t frissíteni, de egy másik pendrive megoldotta (talán fájlrendszer? Méret? Passz)... aztán a hátulsó hangszórókat nem akarta megtalálni a soundbar, csak a sub-ot, de egy manuális párosítás után észhez tért... majd végül a Smart Things futott mindig a 11-001-es hibára csatlakozáskor, de egy áramtalanítás, illetve egy router újraindítás után már az is sikerült.
Szóval volt némi küzdés, de most úgy tűnik összeállt a rendszer, az a pár új ősz hajszál meg elfér. :D

Meglepett amúgy, hogy a soundbarnak nincs OSD-je (legalábbis, amikor TV-n átváltottam a bemenetére nem jött fel semmi). A rács mögé rejtett kijelző pedig eléggé szivatós, nem mindig tudom elolvasni, hogy mit is akar felém kommunikálni. Egy jól felépített menüben bóklászni sokkal egyszerűbb lett volna.

Nem gondoltam, hogy a hátsó hangszórók ekkorák, ami tartók vannak azon csak mereven előre nézve fértek el, nem lehet kicsit a kanapé felé fordítani őket... ezzel majd még kezdeni kell valamit, mert +5 erősítést kellett adnom nekik, hogy hallható legyen hátulról is valami értékelhető.

Amúgy összességében tetszik a rendszer, HDMI-vel az LG TV is egyből felismerte mi a szitu, a soundbar távirányítója tényleg csak konfigurálásra kell.
A hangzás jó lesz, rendesen kitölti a teret, de még csak ismerkedünk.

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

Icewolf || kósza ||

(#17462) RVR400 válasza mave13 (#17461) üzenetére


RVR400
veterán

Előbb járasd be, aztán állítgasd. Másrészt az adaptív beállítás a leghasználhatóbb gyakorlatilag mindenre, a többi felejtős. A +5 biztosan nem a hangszóró iránya miatt kell, ott máshol lesz a kutya elásva. Bár, a távolság miatt lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#17463) Sys85 válasza mave13 (#17461) üzenetére


Sys85
veterán

A kis falitartó problémáját én úgy oldottam meg, hogy vágtam tetőlécből 2db távtatót, szépen becsiszoltam, lefestettem és ezt fúrtam fel a konzol alá a falra, így nagyobb lett a fordítási szög.Jól is néz ki, de igazából nem is nagyon látszik.
A legjobb hátsó fali tartó ilyesmire a Vogels VLB200, annak van mozgástartománya, de ehhez meg kicsik ezek a hátsók, bután mutatnak.
Nekem anno kisebb méretű polcsugárzók voltak benne még a házimozis időkben, azzal jól mutatott.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17464) Danex válasza RVR400 (#17462) üzenetére


Danex
addikt

Érdemes standardra rászokni, ott van eredeti hangzás, főleg jó forrás esetén.

(#17465) bigrob


bigrob
őstag

Pesten belül valahol ki vannak állítva ahol ki lehet próbálni ezeket a Samsungokat? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17466) Pro!Petya válasza mave13 (#17461) üzenetére


Pro!Petya
addikt

NIncs véletlenül valamelyik kiemelés bekapcsolva?
(Beszéd/mélyhang/ éjszakai mód)
Ezek hazavágják a térhangzást.
Alapesetben nem kellene a +5 a hátsókra! Jó anyag mellett default is tisztán kivehető ha mennek, még fülelni sem kell.
Nálam amúgy Vogel's VLB 500-on vannak és 45 fokban lehet max elforgatni.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#17467) Tomapiska


Tomapiska
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Panelba szeretnék venni a jbl boost (megadta magát) helyett egy másik hasonló hangprojektort. Túl nagy teljesítményű sem kell, szomszédok miatt úgy sem lehet olyan hangerőn hallgatni a TV-t.
Köszi

(#17468) Gino20 válasza Tomapiska (#17467) üzenetére


Gino20
őstag

Ennek van egy 19V-os AC adaptere. Nem lehet, hogy az halálozott el?

(#17469) Tomapiska válasza Gino20 (#17468) üzenetére


Tomapiska
csendes tag

A kábel végében (ahol csatlakozik a boostba) van törés és nem érintkezik rendesen, már bekapcsolni sem tudom. Lehet egy megfelelő műszerész tud vele mit kezdeni, ezt még megkérdezem, de már gondolkodok egy ideje komolyabb hangprojektoron, csak félek hogy a panel miatt nem tudnám úgy sem kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#17470) Gino20 válasza Tomapiska (#17469) üzenetére


Gino20
őstag

Nem kell műszerész sem. Elég lenne csak pár ezer forintért túrni egy 19V-os adaptert.
Írj egy keretet és biztos kapsz ajánlást.

[ Szerkesztve ]

(#17471) mave13 válasza Pro!Petya (#17466) üzenetére


mave13
őstag

Nekem is valami ilyesmi megoldás fog kelleni. Kb. ugyanígy vannak a hátsók elhelyezve, de jelenleg full előre néznek. Este majd megpróbálok valamit mókolni. Már néztem, hogyha fordítva teszem fel a tartót, akkor a hosszabb fele kerül vízszintesen, így el fogom tudni fordítani rajta kicsit a hangszórókat.

Kikapcsoltam minden kiemelést, visszatettem mindent alapra, és így most van némi térhatás. Mondjuk, valószínűleg a forrás sem volt a legjobb, mert Youtube volt először a teszt, és ott nem nagyon lehetett térhatást hallani, még olyan videóknél sem, amik elvileg azok. Aztán próbálkoztam a Disney + forrással, ott a Bad Batch-nél már jobban kijött a térhatás. Társítottam a telóval is a rendszert, és az Apple Music-nál a Dolby Atmost 'Mindig be'-re módosítottam, és így is volt valamennyi térhatás.

A régi hangrendszeremnél (Onkyo TX-SR313 talán + SKS HT648) volt lehetőség zenehallgatáskor olyanra, hogy Dual channel stereo, és ott az elülső és hátulsó hangszórók is ugyan olyan hangerővel szóltak, és ugyanazt jelenítették meg. Valószínűleg ezt hiányolom.
Itt, ahogy hallottam, a Dolby Atmosnál ez egy kicsit másképp van. Az ének középről szól, és a zene egy része jön hátulról is, de nem minden. Valahogy nem adja annyira ezt a "körbe vesz a zene" érzést.

Icewolf || kósza ||

(#17472) Gino20 válasza mave13 (#17471) üzenetére


Gino20
őstag

"Kb. ugyanígy vannak a hátsók elhelyezve, de jelenleg full előre néznek"

Aztaa. Hát, akkor nem csoda, hogy csorbul a surround effekt. Már 45 fokos tengelynél 6-10dB veszteség lehet magasabb freki tartományban a hallgatási poziban és ez nálad, akkor 80-90 fok is lehet.
A másik. Youtube-on csak elvétve akad 1-2db 5.1 hangsáv, hiába van oda írva, hogy pl dolby atmos. A legtöbb hangsáv csak sztereó. Ha valóban pl atmos lenne, akkor az SB-d át is váltana arra automatikusan és ki is írná. Stream-ek közül messze a legjobb hangsáv, az amazon-on és az apple tv-n van. Itt érdemes kipróbálnod (akár egy gyors 1 hónapos ingyen reggel).

(#17473) Gino20 válasza bigrob (#17465) üzenetére


Gino20
őstag

Persze. MM és Euronics-ben biztos vannak kiállítva, de ezzel alapvetően az a probléma, hogy óriási térben van elhelyezve, így nyomokban sem azt kapod, mint otthon a "kis" helyiségedben. Arra esetleg jó, hogy alapjaiban össze tudod hasonlítani mondjuk az ott lévő gyártók hangjait, de másra nem igen. Pl atmost vagy mondjuk mély hangokat így nem tudsz demózni. Értelmesebben demózni mondjuk hifi üzletben lehet, de ott nem igen lesz kommersz samsung csak mondjuk Denon / HK / Klipsch / meg exaudioban talán JBL.

(#17474) Tomapiska válasza Gino20 (#17470) üzenetére


Tomapiska
csendes tag

Rámértünk és nem az adapterrel van a baj. Leadja a 19 voltot. Hiába dugom be csak villog a bekapcs gomb. Lehet h a boostnak a csatlakozójával van valami baj...

Sonos room SL mennyire lejet jó választás Tvhez filmezéshez. Mondom panel lakásba kellene 150-200 ezres hangprojektort szerintem nme tudnám kihasználni, de ha van valakinek ilyen tapasztalata vagy panelba mit használ az jól jönne.
A jelenlegi JBL boost se nagy eresztés nyilván de messze szebb a hang mint sima tv hangszórón. Sajnos most nem nagyon találok hasonló terméket mint ez JBL boost mintha ilyet egy gyártó se gyártana már

[ Szerkesztve ]

(#17475) Sys85 válasza Tomapiska (#17474) üzenetére


Sys85
veterán

Hát a JBL Boost TV utódja a JBL Bar Studio 2.0, vagy az újabb JBL Bar 2.0 All-in-One (MK2).

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#17476) Oraculus


Oraculus
tag

Sziasztok!
Kis méretű nappaliban és a legjobb mozis hangélmény (Netflix, Disney+, appleTV stb) érdekében, az alábbi két 3.1-es soundbar készülék közül melyiket válasszam?
A bővítés hátsó hangszórókkal nem releváns.

TCL S643W (46e Ft)
Samsung HW-Q60C (88e Ft).

[ Szerkesztve ]

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#17477) Gino20 válasza Tomapiska (#17474) üzenetére


Gino20
őstag

Értem. Ez esetben lehet nem éri meg javíttatni, na meg kérdés, hogy hol, kivel.

Hát ez a Sonos nekem inkább tűnik egy kis hordozható hangszórónak, amire BT-n stream-elsz egy kis zenét a kertipartin/konyhában......

Amúgy ha ez a Boost olyasmi, mint mondjuk a Charge, akkor lehet olyan mélyet présel ki magából, ami után sok egyéb más SUB nélküli SB kevés lenne. SUB-al szerelt SB-t meg nem ajánlanék, ha már előre ennyire parázol a szomszédoktól.

Amit Sys85 írt az lehet jó megoldás.
vagy esetleg ez is lehet egy irány [link] vagy kicsit nagyobb méretben [link] Teszt: [link]
Kicsit beforgatva 1-2 embernek teljesen jó virtuális centert képes létrehozni és az ezekből kapott hang egyértelműen jobb, mint SB esetén ha nem akarunk nagy dirr-durr 5.1 "mozit", hátsó hangfalakat, na meg ez zenére is sokkal alkalmasabb.

[ Szerkesztve ]

(#17478) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

Üdvözlet!
TCL S643W soundbar-nál ki lehet kapcsolni, hogy ne "beszéljen"? :B

(#17479) EyElEs?!


EyElEs?!
tag

Halihó, 990 és 930 között angyalok (vagy, hogy kell-e),
5x5m kb a nappali, de kicsit nem közepén a szoba végében van a kanapé és ezzel mondjuk szembe tudnám rakni a TV-t, de a fő kérdés, hogy mennyire szívás, hogy ha kb. a kanapéra van rakva a hátsó két hangfal? (Nyilván nem rá rakom, de kb. a kanapé sarkánál lenne a hangfal) plusz kérdés, hogy a szoba sarkába lehet e tenni az egyik hátsó hangfalat vagy akkor nagyon trágya lesz?
Köszi.

(#17480) bigrob válasza EyElEs?! (#17479) üzenetére


bigrob
őstag

Én is hasonlón gondolkozom, esetleg a párkányra tudnám tenni a kanapé mögé..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17481) Tomapiska válasza Gino20 (#17477) üzenetére


Tomapiska
csendes tag

No még annyi, hogy szétszedtem, megnéztem mivel lehet gond, de most meg villog az állapotjelző folyamatosan, hiába mozgatom a tápkábelt nem vált folyamatos világításra, így továbbra sem tudom bekapcsolni.

(#17482) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Visszamondtam a Q990B soundbart az emarkt-nál. Ha valaki ilyesmit keres jó áron, akkor figyelje a bolt készletét. Egyébként korrektek voltak, a rendelés utáni napon felhívtak, hogy átnézték a készüléket, nem találtalk semmi hibát, egyedül a csomagolás sérült. Január 4-re ígérték a szállítást.
A visszamondás oka: Kaptam Q990C-t ugyanabban az árban.

(#17483) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok holnap érkezik hozzám egy Samsung HW-Q930B életem első komolyabb hangrendszere eddig mindig a tv hangszóróját használtam. Tudtok segíteni bejáratásban? Van valami minőségi és ehhez való hang anyaga amivel a bejáratás idejét letudom csökkenteni 24 órára a 100 helyett? :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#17484) Gino20 válasza Tomapiska (#17481) üzenetére


Gino20
őstag

Ez nekem sajnos sokat nem mond. Az adapter csak egy tipp volt. Könnyen rá lehet mérni és ha csak ennyi, akkor netről pár ezer forint és megvagy.
Én elindulnék új irányba és abból is valószínűleg az Argon Audio felé, de a jbl studio bar is jó választás lehet. Online vedd és ha nem vagy elégedett, akkor tudsz élni a 14 napos elállás jogával.

(#17485) Gino20 válasza Tibko8 (#17483) üzenetére


Gino20
őstag

IsoTek-nek van bejárató lemeze, de 100 óra semminek nem kell. Max pár óra és eléri a végleges hangját, ami a kezdeti állapothoz képest bagatel, ahogy az embernek a hallás utáni memóriája meg bakfitty. 100 óra után ha jobbnak hallod, az minden bizonnyal csak placebo.

(#17486) redingitell


redingitell
senior tag

Milyen anyagot érdemes ráküldeni a rendszer beállításához? (Q990C)

(#17487) (ex)Cat válasza Tibko8 (#17483) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Ez a bejáratós dolog inkább a high-end hifi kategóriában érdekes. Ezen a szinten ahol jellemzően ezek a soundbarok vannak, nem fogsz nagy változást tapasztalni. Leginkább semmit. :D Ha esetleg nem tetszik az első pillanatban, akkor később sem fog. Ami inkább számít, hogy lehetőleg ne rezonáljon vele az amire ráteszed.

(#17488) Danex válasza (ex)Cat (#17487) üzenetére


Danex
addikt

meg a surroundok jó helyen legyenek, nyilván az atmosnak se árt ha nem hungarocell lapokkal van kirakva a plafon.

Viszont a kalibráció az viszonylag fontos lehet, főleg ha esetleg túl közel sikerül a hátsó surroundokat helyezni, ott pl ha a kanapé 2 szélére kerül nagyon sokat jelent ,hogy középen ül-e tökéletesen az ember, illetve, hogy azok jó hangerőre legyenek belőve, mert túl tudják szólni a soundbart és akkor kicsit oda a térhatás

(#17489) sunshinzsu


sunshinzsu
friss újonc

Sziasztok!

Talán a probléma ismertetése előtt fontos elmondanom, hogy mindenféle komolyabb elektronikai témában teljesen amatőr vagyok. De próbáltam számtalan fórumon utána olvasni a gondomnak, viszont úgy érzem nem találtam kielégítő választ.
A nap folyamán beszéltem egy tv és audióeszköz szerelővel is, aki azt a választ adta, hogy "Hát nem tudom." Eddig én is eljutottam, de azért köszönöm. :D

A helyzet röviden a következő:
Adott egy Samsung HW B450 soundbar. Nem a legjobb, legminőségibb, de amire nekem kellene úgy gondoltam meg fog felelni. Egyelőre úgy fest, tévedtem.
Nos, ez a soundbar mindennel tökéletesen működik, tökéletesen szól. Pl. Xiaomi telefon, Samsung tablet, Samsung tv, még talán a kávéfőzőből is kiemelné a basszust, ha össze tudnám csatlakoztatni, egyedül azzal a tv-vel nem amihez vásárolva lett.
A tv egy LG 55NANO763QA, könnyedén párosítani lehet vele az eszközt, BT és optikán keresztül is, Hdmi csatlakozás ezen a Samsung terméken nincs. Viszont gondolom, ha lenne sem változtatna a problémán.
Ahogy ezzel (vagy egyébként más LG tv-vel, mert a napokban volt alkalmam tesztelni) a tv-vel kerülne használatba a mélynyomó recseg, zajos, mintha közbe hangkimaradás is jelentkezne. Teljesen élvezhetetlen.
Bármi mással összecsatlakoztatva nem merül fel ez a jelenség. Mi lehet a gond? Mit tudnék tenni?
Szoftverek a legfrissebbek mindkét készüléknél, mindent próbáltam ellenőrizni, amit fórumozás közben találtam, sikertelenül.

(#17490) Danex válasza sunshinzsu (#17489) üzenetére


Danex
addikt

Próbáld megnézni a TV beállitásainál ,hogy milyen jelet küldhet ki. általában PCM stb szavak kellenének, hogy legyenek.

Sajnos optikát már régen használtam, bár érdekes hogy bluetooth-on keresztül is ezt csinálja.

(#17491) sunshinzsu válasza Danex (#17490) üzenetére


sunshinzsu
friss újonc

Megnéztem amit írtál, a hangbeállítások között annyi van, hogy Digitális hangkimenet PCM, Automatikus, Áthaladás. Ez a három opció van, bármelyiket választva fennáll a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#17492) thebiker


thebiker
tag

Sziasztok,
Mi a különbség a Samsung HW-Q700A-B-C között?

(#17493) bigrob válasza Gino20 (#17473) üzenetére


bigrob
őstag

Ma végre megjártam az említett boltokat.

MM-ban Q800 volt kiállítva, egy Samu TV teszt zenés videója ment, tetszett.
Euronics-ban Q700 volt csak, ott odajött egy eladó és megdöngettük a boltot vele sima youtubeos trailerrel meg zenével, a másikhoz képest kicsit doboz hangja volt.

Azt mondták, hogy Q930-at és Q990-et szinte biztosan egyik üzletben sem fogok tudni kipróbálni, mert annyira réteg termék, hogy nem tesznek ki a bemutatóba ilyeneket....

Mindkét üzletben a Q930-at ajánlották inkább az eladók, egyiküknek pont ugyanilyen van otthon és ugyanígy a kanapé a hátsó falig ér és majd úgy fog fali konzolt felfúrni ahogy én is meg tudnám oldani.
(Amúgy ha egy sima pici polcot fúrnék a falra az nem lenne megfelelő, le tud ugrani a hangszóró?)

Viszont a pár nappal korábbi árakhoz képest most 30k-val drágább mindegyik, így mindenképp várni fogok valami akciót, ha esetleg láttok valahol megköszönöm ha bedobjátok ide, figyelni fogom a topikot! :) :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17494) bigrob válasza thebiker (#17492) üzenetére


bigrob
őstag

Szia!

C = 2023
B = 2022
A = 2021
T = 2020

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#17495) redingitell


redingitell
senior tag

Ma beüzemeltem a q990c-t. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszik majd.
Egy yamaha 5.2 erősítőt, és hozzá tartozó hangfalakat váltott. Mindenki azt mondta, hogy jó a q990 atmos +surroundja de elmarad egy av + hangfalak ősszeállítástól. Na most már nem biztos, hogy ezzel egyetértek.....

(#17496) Redlight2


Redlight2
tag

sziasztok!

50 ezer körül tudnátok ajánlani valami belépő soundbart tcl 65"c805-höz? 20nm-es szobába kellene. Elvárás, hogy a tv hangszóróinál jobb legyen :) :R

(#17497) Danex válasza redingitell (#17495) üzenetére


Danex
addikt

Ez nyilván tér és a AV+hangfalaktól függ... soundbarból egy szint fölé nem nagyon tudsz menni már csak a méretek miatt sem.

(#17498) redingitell válasza Danex (#17497) üzenetére


redingitell
senior tag

Persze értem, csak a várthoz képest pozitívabb volt a tapasztalat. Egyébként szerintem egy középkategória alja volt a szettem. (av: yamaha RX V4A és wharfedale hangfalak) Ha valaki hasonló szintű szett cseréjén gondolkodik, az bátran belevághat.

(#17499) EyElEs?! válasza bigrob (#17493) üzenetére


EyElEs?!
tag

A 990 szerintem a Samsung oldalán most "elég olcsó", csak nem lehet cégre vásárolni.............. :W
Január 9-12 körül jelentik be az idei új motyókat (ha jól értettem) én megvárom azt hátha kicsit még lentebb viszi az árakat az új generáció érkezése

(#17500) thebiker válasza bigrob (#17494) üzenetére


thebiker
tag

Köszi a választ! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.