Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8329) Tegla80


Tegla80
addikt

Hat sajna nincs mar a plusz 1 amit fentebb emlitettem.
Innen indult amugy a tortenet a ph-rol.[link]. Ezt 1ora kesessel lattam meg,es rogton hivtam havert.Tudtam h 17re ment az asszonyaert es kb meg Pecsen van... szinte pont ott volt,mert 17.2x kor hivtam es 17.45kor nyugtaztak neki a tacskoban..
Ha beleneztek a tobbi hsz-be is a linkbol,akkor lathatjatok ,h miert nem volt mar mara ott az a +1,mire odaertem.
Nem sajnalkozom,mert nekem (is) sikerult szereznem ugye,de azt azert banom picit,h nem mertem rogton benyogni neki a teloba a "hozd mind2ot" mondatot. (ez olyan "az egyik szemem sir,a masik neve" effekt most...)

Van bele egy 2gb os karim tesomtol(neki is van egy psp1000 amibe aksi kell,igy azt kolcsonotze nekem) es epp jatekokat tolok fel ra.....
Korbeneztem az UK store ban,azt csak lestem,h mennyi es milyen klafa gamma van ra digitben szinte bagoert,meg persze dragabban is.
US store-t es HU-t meg nem neztem..... majd atnezve oket kiderul melyik a befuto az arakat nezve.
De a lenyeg ,h eztan a melohelyen a napi 14 oraban ,mar psp-z ni is tudok...

umd arakat meg nem neztem,mert a meghajto miatt csak tobbet kajal az aksibol sztem.
Igy ha nem sokkal dragabb az a gamma digitben,akkor digit a preferalt.....
Es igen,En ezt hasznalni fogom ,nem plocra rakom.......En "gamer vok" :B
(abbol viszont az ugymond "igenyesebb fajta",aki szereti,ovja ,odafigyel a masinaira. :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.