Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 21:50:28

LOGOUT.hu

►►►ÖSSZEFOGLALÓ◄◄◄

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3537) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
2 microsd kártya is megadta magát a napokban.
Egyik az 2GB-os, usb-s átalakítóban volt hirens boot cd, meg driver bios fileok voltak rajta, azt egyik gépbe indítva memtest után ujraindításkor kivettem, azóta semmi nincs rajta.
Egy demo file mentő látja a file-okat, de nem engedi visszaállítani.
A másik 64GB-os a telefonban volt.
Kerestem ma régi képeket, videókat, amik az sd-n voltak, de nem volt a galériában.
Mondom ránézek a kártyára file kezelővel.
Láttam ott 2 könyvtárt, de a régieket nem, és a helyfoglalás nagysága szerint okés volt a kártya. Aztán mondom újraindítom a telót, hátha.
Na akkor teljesen eltűnt.
PC-be téve azt mondja, formázni szeretné, mind a kettőre.
Mit javasoltok, mivel lehetne visszaállítani a tartalmakat lehetőleg ingyenesen?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3538) MaxxDamage válasza envagyok (#3537) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia,

2GB az már nem mai kártya lehetett, de 64GB talán még nem olyan régi. (mind1 is)
Pontosan milyen kártyákról van szó? Milyen USB-s átalakítóban pontosan?
Xiaomi vagy Huawei telefonba volt a 64GB -s? :B

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3539) envagyok válasza MaxxDamage (#3538) üzenetére


envagyok
veterán

2GB PQI microsd
64GB Mixza u3 uhs-1 2017-01hó vásárlás 4 éves.
Az átalakító Lexar usb 3.0-ás
A telefon Samsung Galaxy S9+
A fizetős adatmentők mindegyiken látnak fileokat, könyvtárakat, csak nem tudom melyikkel érdemes nekilátni, ami könyvtárszerűen visszarakja.
Meg mivel érdemes tesztelni a kártyát mentés után, hogy minden rendben van-e vele.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3540) MaxxDamage válasza envagyok (#3539) üzenetére


MaxxDamage
Topikgazda
LOGOUT blog

:R
Nekem ezek az mSD kártyát nem mondanak semmit.
Hála isten eszem ágában sincs ilyenre pénzt adni márkahű vagyok, Mixza gondolom BG-s vásárlás volt, és jól bírták nálad azért:K
Én eddig 1x ha mentettem le így mSD kártyáról tartalmat, de már meg nem mondom mi volt a program neve. Lényeg az, hogy ha van tartalom amit vissza tudsz nyerni, már jól jártál. :B

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.