Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Noroo


Noroo
tag

(#702) Mesterlovesz válasza Noroo (#701) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Jó is, meg nem is ez a hír, nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás, hogy úgyis tönkremegy előbb utóbb, de mi megmondtuk előre, mossuk kezeinket...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#703) Noroo válasza Mesterlovesz (#702) üzenetére


Noroo
tag

Hát, én már annak is örülök, ha nem tiltják :D

(#704) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Mester, a coinodnak lőttek? :F

(#705) Mesterlovesz válasza BRIKLY (#704) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

@Brikly, te ténlyeg ennyire tájékozatlan vagy? Van network hashrate, ha nem is fényes, de van folyamatosan, tehát az érmét bányásszák, a váltón, allcoin.com, 0,5 BTC/nap forgalommal kezdtünk, most van 2,6-3,2 BTC napi forgalom. Ha a kérdésed arra irányul, hogy lement az érme ára, hát az lement, ezt a vak is láthatja.

Ez nem egy szokásos pumpa aztán ott r.hadjon ahol van érme, ezért a sok pumpaharcos nem is akart vele foglalkozni. Nincs nagy hype körülötte, mert még nincs arannyal megtámogatva, de majd hülye leszek 300 sat-on eladni 3 milla érmét, amikor kb. 3-5000 sat-on kellene eladni, hogy a megfelelő mennyiségű BTC összejöjjön az aranyfedezethez!

A türelmetlenség nem erény, hanem csak a bosszúság forrása. Egyébként meg nézz csak rá a richlistre! Szerinted akinek van 700ezer darab az miért nem adja el? Miért van az, hogy a 100ezer db IPO-t már 2-3 tárcacím is megelőzte és bőszen tartogatják az érméiket?? Akinek van ideje, pénze kivárni a nagy lóvét annak lesz aranyélete!

Hidd el, én nem két napra terveztem ezt az érmét és még akkor is, ha több időt vesz igénybe mint az elején gondoltam, fel fogom futtatni addig, hogy csodájára járjanak az emberek!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#706) BRIKLY válasza Mesterlovesz (#705) üzenetére


BRIKLY
veterán

Az árára értettem,csak rosszul fogalmaztam.
Ok,akkor várok türelemmel, van 2800 db-om + ami a PHool-nál van 1800...

(#707) Mesterlovesz válasza BRIKLY (#706) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Ok, az ára az most lent van, de amíg van aktivitás, addig ez nem probléma, ha megnézed a Greencoin-t akkor láthatod, hogy lehetne sokkal, de sokkal sz.rabb is a helyzet! ők nem tudnak kijönni a 100 sat alatti sávból, akármit csinálnak!!! Mondjuk nem is értem, hogy miért kellett ezen erölködni akkor, hogy ugyanaz a ticker!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#708) BRIKLY válasza Mesterlovesz (#707) üzenetére


BRIKLY
veterán

Más coinokat nem nézegetek összehasonlításnak,mert nem tudom,hogy ha tegyük fel ugyan az a diff,ugyan az a sebesség, melyikből mennyit lehet ugyanannyi idő alatt bányászni.

Az mondjuk számomra eléggé érdekes kérdés,hogy azt a bizonyos 3 milla érmét hogy fogod 3-5000 sat-on eladni,miközben a diff már a padlón,az ár szintén,és a forgalom is egyre közelebb kerül a nullához. :F

(#709) Mesterlovesz válasza BRIKLY (#708) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Arra is van megoldás... 8)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#710) BRIKLY válasza Mesterlovesz (#709) üzenetére


BRIKLY
veterán

Akkor az én ~3600Db-omat is add el nekem annyiért. ;]

(#711) echo001


echo001
aktív tag

udv
remelem jo helyre irok

banyagep lenne amig fel nem rugom

Z87 Extreme4 i5 4680 2 db 280 x radeon sapphire egyszerun nem tudom osszehozni hogy mindket kartyat lassa a windows es persz a miner is csak az egyiket latja .
ja a tap 1000w tehat nem keves
valakinek valami otlet.

mar kifogytam az otletekbol.
elore is koszi

google volt de okosabb nem lettem.
ui: egyesevel probalva termeszetesen ugy oke minden riser is van 16x-16x es 2 db cserelve kartyakon ugy megy.

[ Szerkesztve ]

Echo

(#712) janos666 válasza echo001 (#711) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Fogadjunk, hogy Windows Vista-t használsz. :DD Ha mégsem:
Az eszközkezelő hány videókártyát mutat, akár jónak, akár problémásnak, maga az eszköz még megjelenik és csak a driver nem tölt be, vagy nem is látja a második kártyát?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#713) echo001 válasza janos666 (#712) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
nem latta ez volt a gond mindig csak egyet.

de megoldottam van a biosban egy olyan hogy pci-e gen auto 1.2.3 ezeket kellett 1 re allitani es mindjart latta mindkettot most mar tekernek is igaz scrypt kodolasnal a gpu1 100 khs-vel lassabb erre meg nincs otletem 8 gig van a gepben a miner conf az oke mivel ket egyforma kartyarol van szo gpu 760 gpu 660 ezen meg porgok. egy picit de ha van otlet megkoszonom.
udv

ui windows 7 x64 oprendszer

[ Szerkesztve ]

Echo

(#714) janos666 válasza echo001 (#713) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem próbáld frissíteni az alaplapi firmware-t (~BIOS, de már UEFI), hátha elhárul a probléma és utána rakhatod ezt bárhová (célszerűen 3-asra, bár amit tapasztalatból tudok, hogy 290X-nek elég a 2.0 is, de 1.1-en még nem próbáltam).

Lehet eltérő RAM azonos gyártó azonos típusjelölésű kártyáin is, ami befolyásolhatja a bányászat sebességét (főleg gyári BIOS-al).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#715) echo001 válasza janos666 (#714) üzenetére


echo001
aktív tag

Udv uefi legfrissebb de az 1.1 is jo mivel amugy is ha 2 kartya megy akkor automatan 1.1 re al at egyik 8x a masik 4x ugy tudtam csak a 7970 nek van ilyen bios nyugje amúgy egymas utani sorzatszam a ket kártya 280x hez is van tuning bios? Merre hol? Köszi

Echo

(#716) Mesterlovesz válasza echo001 (#715) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

A 7970 és a 280x ugyanaz a kártya csak át van nevezve...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#717) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

jelenlegi coinnál milyen sebességgel kéne hogy bányásszon egy 280x?
nekem 2,1 mhs-el megy,
milyen beállításokat használtok?

(#718) Mesterlovesz válasza Zlcsi (#717) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Szia, nekem sajnos nincs 280x-em de ahogy hallom teljesen jó az a 2,1 Mhs X11-es érménél!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#719) ЯΞNΞGΔT válasza Mesterlovesz (#718) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Alapból 2.1MHs az nem rossz, viszont 3.1-et is ellehet érni x11moddal.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#720) pappkarcsi válasza ЯΞNΞGΔT (#719) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

És mostmár 4 felett járnak a 280x-esek.. :) "x11mod"... darkcoinmod inkább :)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#721) pappkarcsi válasza Zlcsi (#717) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

[link]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#722) Zizi123 válasza pappkarcsi (#721) üzenetére


Zizi123
senior tag

Melyik sgminer-el lehet 4MHs folott kihozni?

(#723) Noroo válasza Zizi123 (#722) üzenetére


Noroo
tag

gyanús, hogy a darkcoinmod-ot nem véletlenül írta ;)
[itte]
megnézem este, melyikben van ez a kernel... engem is érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#724) pappkarcsi válasza Zizi123 (#722) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

[link] + BIN file.
280x tegnap óta 4.25öt megy stabilan.

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#725) hipernick


hipernick
tag

Esetleg tudna valaki küldeni nekem 280x hez phool x13mod konfigot? :B

(#726) oleslie válasza hipernick (#725) üzenetére


oleslie
aktív tag

http://prohardver.hu/tema/litecoin_ltc_topic/hsz_18292-18292.html

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#727) Mesterlovesz válasza hipernick (#725) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Nálam semmi változtatás nem kellett, egyszerűen a darkcoin-os conf-ot átneveztem x13mod-ra és ment minden rendesen.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#728) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

nállam valami nem kerek

beírtam a fenti értékeket és ezzel indul:

error in configuration file partially loaded
start sgminer widht t to see what failed to load

egyébként megy, de csak 2mhs-el (280x)

lát benne valaki hibát?

{
"pools" : [
{
"url" : "stratum+tcp://phool.wtdc.hu:3334",
"user" : "",
"pass" : ""
}
]
,
"intensity" : "17",
"xintensity" : "0",
"rawintensity" : "0",
"worksize" : "256",
"kernel" : "x13mod",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "2048",
"gpu-threads" : "2",
"gpu-engine" : "1150",
"gpu-fan" : "20-85",
"gpu-memclock" : "1250",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "20",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "91",
"temp-overheat" : "86",
"temp-target" : "75",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"api-allow" : "W:127.0.0.1",
"api-listen" : true,
"auto-fan" : true,
"auto-gpu" : true,
"failover-switch-delay" : "60",
"gpu-dyninterval" : "2",
"gpu-platform" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "2",
"expiry" : "120",
"scan-time" : "30",
"tcp-keepalive" : "30",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0"
}

(#729) akrobet válasza Zlcsi (#728) üzenetére


akrobet
tag

Mit szol hogyha kiveszed az xintensity es rawintensity sorokat?

De ahogy javasolja, csinalj egy .bat filet egy -T parameterrel.

[ Szerkesztve ]

(#730) Mesterlovesz válasza akrobet (#729) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

akrobet-nek igaza van, nincs hiba a conf-ban, a hibajelzés csak annak szól, hogy 3 intensity paraméter is van conf-ban miközben csak 1 lehetne. Töröld a 0-ás intensity-s sorokat és minden rendben lesz.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#731) oleslie válasza Zlcsi (#728) üzenetére


oleslie
aktív tag

lát benne valaki hibát?
igen

"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "2048",

vagy ezt - vagy azt, de a kettőt egyszerre fölösleges, és értelmetlen. Az egyiknek adj 0 értéket.

Az xi*, rawi* sorokkal meg nem kell foglalkozni. Pontatlanul fogalmazott aki a program ezen részét írta. Ugyan hibaüzenetet ír, de inkább figyelmeztetés. Ha zavar a program indításakor az üzenet, akkor töröld ki. (de ha kimented a .conf -ot a programból, úgyis visszaírja)

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#732) janos666 válasza oleslie (#731) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem felesleges és nem értelmetlen. Nem csak a TC-t számítja a shaders-ből (! de azt is csak akkor, ha az 0, egyébként meghagyja a TC-t !), de utóbbira az XI-hez is szükség van (már ha valaki esetleg szeretné azt használni -> tudom, hogy te nem, de ! ha ! és ! valaki !, mert ez is része a szoftver funkcióinak, így lehet...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#733) Zlcsi válasza janos666 (#732) üzenetére


Zlcsi
senior tag

hát nekem 2 mhs felé nem megy a te beállításaiddal sem :(

(#734) oleslie válasza janos666 (#732) üzenetére


oleslie
aktív tag

Nem találtam a kódban olyan részt, ami alátámasztaná az állításod
A TC-t számolja a shaders-ből, ha az sincs megadva, lekérdezi a kártyát. De ennyi.
Amúgy pont leszarja a shaders-t ha meg van adva a TC.
opt_tc = thread_concurrency
if (!cgpu->opt_tc) {
unsigned int sixtyfours;

sixtyfours = cgpu->max_alloc / 131072 / 64 - 1;
cgpu->thread_concurrency = sixtyfours * 64;
if (cgpu->shaders && cgpu->thread_concurrency > cgpu->shaders) {
cgpu->thread_concurrency -= cgpu->thread_concurrency % cgpu->shaders;
if (cgpu->thread_concurrency > cgpu->shaders * 5)
cgpu->thread_concurrency = cgpu->shaders * 5;
}
applog(LOG_DEBUG, "GPU %d: selecting thread concurrency of %d", gpu, (int)(cgpu->thread_concurrency));
} else
cgpu->thread_concurrency = cgpu->opt_tc;

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#735) janos666 válasza oleslie (#734) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"Amúgy pont leszarja a shaders-t ha meg van adva a TC."
Én is pontosan ezt mondtam! :U
(Hogy csak akkor számol TC-t a shaders-ből, ha nincs kézileg megadva TC, egyébként azt a TC-t használja, ami te adtál meg, nem írja felül azzal, amit a shaders-ből számolna TC-re.)
Szerintem már szándékosan értesz félre, mert feltételezed, hogy direkt kötözködöm. :P

Emellett pedig az XI is a shaders-t használja, azzal szorozza fel RI-vé.

Ennek a kettő ténynek a metszetében mondtam, hogy nem hülyeség egyszerre megadni a TC-t és a shaders-t is, mert a shaders úgysem írja felül a TC-t, az XI-nek viszont még jól jöhet. Tehát ártani nem árt, de valamire még jó is lehet, ha meg van adva a shders (legfeljebb semmit nem csinál, de rosszat se, néha pedig jó is).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#736) oleslie válasza janos666 (#735) üzenetére


oleslie
aktív tag

o : "...vagy ezt - vagy azt, de a kettőt egyszerre fölösleges, és értelmetlen..."
j : "Nem felesleges és nem értelmetlen. Nem csak a TC-t számítja a shaders-ből..."
o : "...Amúgy pont leszarja a shaders-t ha meg van adva a TC..."
j : "Én is pontosan ezt mondtam"

Jó, akkor leírom másképp.
A shaders-t sehol nem használja közvetlenül. A TC-t számolja a shaders-ből (ha szükséges), és a továbbiakban a TC-t használja.
De hogy el is hidd végre. Próbáld ki. Olyan konfigot használj, amiben meg van adva a TC. A shaders-hez pedig írj be valami vad (49072 pl) értéket. Indíts újra a miner-t, és voila, semmi sem történik.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#737) oleslie válasza oleslie (#736) üzenetére


oleslie
aktív tag

"...legfeljebb semmit nem csinál, de rosszat se, néha pedig jó is..."
ha van TC, akkor semmit sem csinál, így nem lehet jó (igaz rossz sem). Egyszerűen fölösleges.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#738) janos666 válasza oleslie (#736) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tudsz egy gondolatmenetként értelmezni egy több összetett mondatból álló szöveget egy hozzászóláson belül?
Próbáld meg újra elolvasni az eredeti hozzászólásom elejétől a végéig (zárójelekkel együtt, figyelve a központozásra és egyéb nem standard elválasztó karakterekre is) azzal a feltételezéssel, hogy azt akartam kifejezni, amit később másképp is leírtam.
Illetve tételezzük fel, hogy esetleg XI-t használnék.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#739) oleslie válasza janos666 (#738) üzenetére


oleslie
aktív tag

Látom, az istennek se ismernéd be hogy tévedtél.
Helyette lehülyézel (mégha burkoltan is). Tükörbe néztél e ma? De ha kötekedni, sértegetni akarsz, nem a megfelelő emberrel kezdtél.

Melyik részét nem érted annak, hogy SEHOL NEM HASZNÁLJA HA A TC IS MEG VAN ADVA?! ARRÓL NEM IS SZÓLVA, HOGY NINCS KÖZE SEMMILYEN INTENSITY-HEZ!
Olvasni tudsz?
Nem az ujjamból szoptam a kódrészletet amit ide bemásoltam. Tanulmányozd kicsit az sg/cgminer forráskódját.
A különbség kettőnk között, hogy te hiszel valamiben, én meg tudok valamit ami a hited szerint nem létezik. Viszont amit én állítok bizonyított, míg a TE esetedben nincs más, csak a hit. Kipróbáltad amit írtam? Történt bármi (azon kívül, hogy ugyan olyan sebességgel futott a program mint előtte)?
Erőltesd még egy kicsit a hülyeséget.
Olyan buta vagy, hogy görbíted a teret.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#740) janos666 válasza oleslie (#739) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem szó szerint hülye vagyok, hanem félretájékoztatott. :W
Azért állítottam ennyire konzekvensen és magabiztosan valótlant az XI-vel kapcsolatban, mert azt ismételgettem, amit a bitcointalk-on olvastam az akkori sgminer projektvezető hozzászólásából, ami elmagyarázta, hogy az XI a shaderek számát szorozza fel és ehhez lekérdezi a hardware-t, ha nem adom meg kézzel.
(Ez előtt soha nem is adtam meg, ekkor írtam be először a config-ba, utána pedig nem volt okom kivenni - és továbbra sincs.)

A bűnöm tehát annyi (mondjuk az tényleg!), hogy lusta voltam megnézni, hogy valójában mit csinál a kód és feltételeztem, hogy a projektgazda nem beszél hülyeséget a saját kódjáról. Most már vettem a fáradtságot átnyálazni ezt:[link], amiből valóban látszik, hogy igazából nem úgy működik, ahogy a fórumon leírták és tényleg nem használja a shaders-t akkor se, ha meg van adva, hanem mindig a kártyától kérdezi le a CU-k számát (és még az is kiderül, hogy ArGee írta a kódot, sőt, még az átollózást sem veox csinálta, hanem Kalroth, így valószínűleg ezért írhatott róla hülyeséget a fórumra veox).

Szóval ja, hülye voltam az XI-vel kapcsolatban. :W
Azt viszont továbbra is tartom, hogy a shaders és TC viszonyával kapcsolatban semmi valótlant nem írtam. Az XI miatt annyi esik ki az állításomból, hogy haszna tényleg nincs a shaders-nek, mikor van kézileg megadott TC. Ártni továbbra sem árt soha.
Így, ha nem a TC-vel érvelsz tovább, hanem egyértelműbben arra hívod fel a figyelmem, hogy az XI-vel kapcsolatban tévedek nagyot (az XI-s kódrészt másolod be a TC-s helyett), akkor talán gyorsabban kiderült volna, hogy miért érvelek hülyeségekkel, mert én így csak azt láttam, hogy azért vagyok hülye egy "az ég zöld" állításommal, mert "a nap nem kék".

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#741) oleslie válasza janos666 (#740) üzenetére


oleslie
aktív tag

Na, haladunk ;)
Pedig ezt írtam (szerintem), csak nem így.
Ha van TC, akkor azzal számol. Ha nincs TC, de van shaders akkor abból számol TC-t. Ha shaders-sincs, akkor lekérdezi a kártyát és abból számol TC-t. A továbbiakban pedig a TC-vel végzi a műveleteket.
Abban igazad van, hogy ártani nem árt (igaz használni sem fog).
Ennek fényében írtam az eredeti kérdésre, hogy a kettőt egyszerre megadni értelmetlen és fölösleges (pláne egy kezdő esetében, aki csak irkálja át a számokat, azt se tudja mit csinál, miközben nem változik semmi, így végül azt hiszi, hogy a program a hibás, miközben csak Ő nincs tisztában a program működésével - de ez csak az én véleményem, magamból/saját tapasztalataimból kiindulva)

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#742) xuser


xuser
tag

egy 290-eseből mennyit lehet most kihozni x11-ben?? nekem 4.5mhs sikerült

(#743) oleslie válasza xuser (#742) üzenetére


oleslie
aktív tag

PIMP-el megy az 5~5.1 is

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#744) akrobet


akrobet
tag

Ha valakinek meggyűlne a baja a HW hibákkal 280x-eknél, próbálja ki ezeket a kerneleket ilyen beállításokkal és Catalyst 14.6 driverekkel.

X13: 6970, 7970, 280x:
(1.4 / 3.2 / 3.2 MH/s)

"intensity" : "17,17,17",
"worksize" : "64",
"kernel" : "x13modold,x13mod,x13mod",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "0",
"gpu-threads" : "2",
"gpu-engine" : "880,1150,1150",
"gpu-fan" : "40-85",
"gpu-memclock" : "1375,1000,1000",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "0",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "90",
"temp-overheat" : "80",
"temp-target" : "70",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"api-allow" : "W:127.0.0.1",
"api-listen" : true,
"auto-fan" : true,
"auto-gpu" : true,
"failover-switch-delay" : "60",
"gpu-dyninterval" : "2",
"gpu-platform" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "2",
"expiry" : "120",
"scan-time" : "30",
"tcp-keepalive" : "30",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0"

X11: 6970, 7970, 280x:

"intensity" : "17",
"worksize" : "128,256,256",
"kernel" : "x11mod",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "0",
"gpu-threads" : "2",
"gpu-engine" : "880,1150,1150",
"gpu-fan" : "40-85",
"gpu-memclock" : "1375,1000,1000",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "0",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "90",
"temp-overheat" : "80",
"temp-target" : "70",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"api-allow" : "W:127.0.0.1",
"api-listen" : true,
"auto-fan" : true,
"auto-gpu" : true,
"failover-switch-delay" : "60",
"gpu-dyninterval" : "2",
"gpu-platform" : "0",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "2",
"expiry" : "120",
"scan-time" : "30",
"tcp-keepalive" : "30",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0"

[ Szerkesztve ]

(#745) Zizi123 válasza akrobet (#744) üzenetére


Zizi123
senior tag

Koszonom, sikerult.

(#746) echo001 válasza akrobet (#744) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
kiegeszitenem amit mondtal az optimalizalt cl ek sem artanak mertpl 270 x ezek nelkul egy darab aceppted-et sem csinal

[link] 14.6 hoz van optimalizalva

[ Szerkesztve ]

Echo

(#747) akrobet válasza echo001 (#746) üzenetére


akrobet
tag

Ha megnézed pont ugyanazt linkeltem :)

Más: Amúgy mi van a Phoollal?

(#748) oleslie válasza akrobet (#747) üzenetére


oleslie
aktív tag

Mi lenne? x11/darkcoin -al bányászunk épp. 136.4MH/s az össz. sebességünk.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#749) janos666 válasza akrobet (#744) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kipróbáltam újra a 14.6-os drivert, és darkcoinmod kernel alatt tényleg megtáltosodtak tőle a kártyák, a 290 4.2, a 290X 4.6 Mh/s körül jár (nem játszottam az sgminer konfiggal a driver csere óta, csak ennyi változott, így talán még ki lehetne belőle hozni egy kis extrát). X15 alatt (mostanában bitblock-ot bányászgattam) nem ilyen mértékben, de szintén gyorsabb egy kicsit ez a driver.
Kár, hogy ezzel a driverrel scrypt-et nem tudok bányászni (úgy tűnik valamiért nem enged elég VRAM-ot lefoglalni), így pl. a PHool-hoz se nagyon használhatnám (legalább is Linux-al, Windows-on talán jó mindenre a 14.6).

Ezt pedig nem tudom mitől van (ritkán figyeltem, így lehet a darkcoin->darkcoinmod, 14.4->14.6 vagy csak sgminer frissítés eredménye), de nőtt a CPU terhelés, a kis Athlon II CPU-n 20-35% közt mozog. Régen scrypt alatt elenyésző volt, ~1%.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#750) oleslie válasza janos666 (#749) üzenetére


oleslie
aktív tag

"...Kár, hogy ezzel a driverrel scrypt-et nem tudok bányászni..."
lehet, csak köszönet nincs benne. 690~700KH/s amit enged kihajtani magából 290-ekkel. (ez alsó hangon 130-al kevesebb a 13.12-höz képest)
I:13, TC:8192, W:512, threads:4, LG:2

szerk.: magasabb intensity-re azonnal HW error a válasz :/

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.