Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Elbandi válasza oleslie (#100) üzenetére


Elbandi
aktív tag

nem ugy volt hogy kozosen banyaszunk, es majd a bevaltott btc-t osszuk szet?

(#102) oleslie válasza Elbandi (#101) üzenetére


oleslie
aktív tag

elbeszélünk 1más mellett :)
Mivel ő fog regisztrálni a különböző pool-okon, így technikailag mégiscsak neki fogunk bányászni, vagy nem? ;)
vagy nem értem mire gondolsz.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#103) Elbandi válasza oleslie (#102) üzenetére


Elbandi
aktív tag

igen, neki banyaszunk, de utana nem a fabatkat kell szetosztani, sharek alapjan, hanem a bevaltott btc-t.
pl ha nem egyszerre valt be mindent, akkor nehezebb a fabatkaval szamolni

(#104) Reggie0 válasza oleslie (#95) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez csak akkor mukodhet igy, ha mindenkinek 100% az uptimeja. Amint valaki kiszall vagy beszall menet kozben, mar problemat okoz a szamitasban, hogy valtozik a network hashrate, azaz egy share-ert mas mennyisegu coint ad a pool.

(#103) Elbandi: Sot, a valtasi es utalasi fee-t is szet kell osztani. Viszont itt bejon kerdeskent, hogy milyen surun tortenik valtas, mert a feek fajlagosan annal nagyobbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#105) oleslie válasza Reggie0 (#104) üzenetére


oleslie
aktív tag

Pedig valamit ki kell találni az elszámolásra, különben az egész terv füstbe megy.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#106) ngabor2 válasza oleslie (#105) üzenetére


ngabor2
nagyúr

EGy javaslattal kicsit beleszólok. Ugyebár ez a multipool olyanoknak lenne, akik nagyjából értik és átlátják az egész működését, és a stabilabb magas hozamot előbbre tartják, mint a gyakori kifizetést. Ezért azt javaslom, hogy min. 1 hét legyen a kifizetési lehetőség, közben legfeljebb tájékoztató jellegű infók, hogy mik forognak. Minél ritkább a váltás, annál kisebb a fee.

(#107) Mesterlovesz válasza ngabor2 (#106) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Persze, a lényeg itt az lenne, hogy a megfelelő időben, (jó váltóra kerülés, pumpa idején) legyen eladva az érme, hogy a lehető legtöbbet lehessen nyerni rajta. Azonban normális esetben heteket nem szeretnék várni az eladással, ennek azért ennél gördülékenyebben kell mennie. Időintervallumokat nem tudok megadni, de általában heti kifizetések vannak nálam is, irányadónak ezt kell meghatározni, aztán az eseti helyzet adja a többit.

A pool-váltó-tárca-kifizetés sorrendet szeretném előnyben részesíteni, egyrészt a poolból nem szeretném egyenként 30 embernek kiutalni a részesedését, másrészt nem olyan nagy összegről beszélünk (fee), hogy ezért aggódni kelljen.

#oleslie, Igen, természetesen "nekem" fog bányászni a pool és én osztom el a BTC-t is (merthogy a fabatkákat természetesen BTC-re váltom és utána osztom szét) én csak azt mondtam hogy a tesztidőszakban nem kell órákig nekem bányászni, mert láttam, hogy hirtelen megugrott a poolban a hashem...Ami nekem jó, neked nem annyira. 8)

Arra van valami ötlet, hogy akinek mondjuk kimarad a gépe egy ideig annak hogyan lesz leosztva a bányászott mennyisége?

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#108) oleslie válasza Mesterlovesz (#107) üzenetére


oleslie
aktív tag

ezt már tárgyaltuk korábban. Szerintem ha valaki kiesik (kiszáll) egy időre, akkor értelemszerüen nem küld share-t (így nem lesz accept/reject a kérdéses időszakban), tehát a pooltól távol töltött időre nem fog kapni semmit.
Ezeket nem lenne kényelmesebb lenne (és gyorsabb) 1 sör mellett megbeszélni?

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#109) Elbandi válasza Reggie0 (#104) üzenetére


Elbandi
aktív tag

akkor visszajutottunk oda ahol 1 hete voltunk.... :((

szoval nemcsak az szamit, hogy egy sharet mekkora diffel kuldtek be, hanem azt is hogy az melyik blockhoz tartozott... viszont ez meg mar lucky fuggo

de miattam megbeszelhetjuk egy sor mellett, estenkent munka utan reerek (hetvege viszon off)

(#110) Reggie0 válasza oleslie (#105) üzenetére


Reggie0
félisten

Sot, biztos, hogy lehet, hiszen clevermining is mukodik.

(#109) Elbandi: Ez egy jo otlet, csak a sorozes rontja a memoriamat.

[ Szerkesztve ]

(#111) oleslie válasza Reggie0 (#110) üzenetére


oleslie
aktív tag

<trollmode>Igen? hol láttad leírva, hogy éppen mit bányászik a pool? mekkora az adott coin diffje? mennyi a blockreward? ezekből mit vesz figyelembe a részed kiszámolásakor?</trollmode>

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#112) baji


baji
tag

Látom alakul a dolog. Programozáshoz sajnos hülye vagyok, de szívesen segítek én is amiben csak tudok. Ha más nem akkor átirányítom a gépeket majd a teszteléshez (mondjuk 2,1 mhs) csak szóljatok.

(#113) Elbandi


Elbandi
aktív tag

mi lenne ha "kezzel" elkezdenenk a mokat? pl egyelore mindenki sajat maga regel egy poolba, aztan egy kozos addressre kuldjuk a shitcoint.

(#114) Reggie0 válasza oleslie (#111) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk ott meg lehetett erzekelni, amikor volt napi 8+ kifizetes. Az mas kerdes, hogy nincs teteles elszamolas.

(#115) oleslie válasza Reggie0 (#114) üzenetére


oleslie
aktív tag

trollmode back online
Korábban, ha az egyenleged meghaladta a 0.01btc-t azt elküldte. Amit pár hete a felhasználók kérésére szüntetett meg, és már csak naponta 1x van kifizetés.

Nekem korábban 4-5 alkalommal jött, akkor az én esetemben nem vette figyelembe?
Nem lehet, hogy az, hogy hányszor kaptál 0.01btc-t annak ahhoz volt köze, hogy milyen sebességgel bányásztál?

De felteszem máshogy a kérdést. Ebből hogy vezeted le, hogy figyeli a blockrewardot?

Mondok mást.
(megtetszett a fabatka, így maradok annál :P)
2 user bányászik fabatkát, (a) user küld 4 share-t reggel 8 -ig blockreward 250000, majd lelép, (b) user marad egész napra, küld 12 share-t, viszont a blockreward leesik 80000-re. Ki fog rosszul járni? Igen, ez megeshet fordítva is.
Ha elég sok majom püföl írógépet, és van elég idejük, előbb vagy utóbb legépelik a Shakespeare összest, kb ennyi esélye van annak, hogy akkora mértékben változzon a blockreward, hogy megérje ki-be lépkedni

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#116) Reggie0 válasza oleslie (#115) üzenetére


Reggie0
félisten

Jolvan en most a megoldashoz akarok eljutni, nem azon szarozni, hogy hogyan mukodik a clever.

(#117) Mesterlovesz válasza Reggie0 (#116) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Egyelőre kisérleti jelleggel megy a próbálkozás, hogy a jelenleg rendelkezésre álló anyagok és oleslie fórumtársunk (le a kalappal) programozói ismereteivel hozzuk össze azt az egyszerű(nek tűnő) pool szervert, ami a lehető legközelebb legyen egy bármilyen jelenleg is futó poolhoz (kifizetés számolás, user felület, stb.).

Nem kis munka, tisztelet az eddigi munkáért! Sok kérdés merül fel még, amit valahogy meg kell oldanunk, de ami már most látszik, hogy néhány dologban kompromisszumot kell kötnünk. Ami viszont biztos, hogy a poolban bányászók egyenlő elbírálás alapján fogják megkapni a kifizetéseket, tehát bármilyen share számolással is fog működni a pool, mindenki meg fogja kapni az őt megillető részt!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#118) oleslie válasza Reggie0 (#116) üzenetére


oleslie
aktív tag

ebben 1etértünk. De nem az vezet a megoldáshoz, hogy "biztos meg lehet oldani, mert {akárhol} működik"
Nem tudhatjuk hogyan működik, mert nem látunk bele a kódba. Max. feltételezheted, hogy úgy működik, ahogy szerinted működnie kell. Ha van ötleted, hogy pl. a blockrewardot hogyan/honnan lehet lekérdezni/kideríteni (automatizálható megoldás kell, az nem járható út, hogy STFW), akkor azt ne tartsd magadba, mert egyedül nincs mindenre időm (jelenleg a webes felület user részét csinálom)

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#119) Mesterlovesz válasza Elbandi (#113) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

El lehet kezdeni, de ez igen csak kisérleti jelleggel lenne csak, mert a beküldött érmék mennyiségét csak úgy lehetne pontosan mérni, ha mindenkinek egyenként csinálnék egy címet az adott érme tárcájában és azt adná meg a poolban, amit szintén én mondok meg. (ezzel csak mondjuk 1 buktató van, hogyha behal a pool, akkor mi a helyzet, persze lehet failovernek betenni pár másikat, de akkor is...)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#120) Elbandi válasza Mesterlovesz (#119) üzenetére


Elbandi
aktív tag

hat amig nem lesz egy kitesztelt+hasznalhato valamink, addig ez is jarhato ut. mindenkinek van napi 10 perce hogy gyorsban regeljen egy poolba+ atiranyitsa a cgminereket oda. utana meg egyertelmuen latszik ki mennyit utalt ki a poolbol a vegen annyit kap.

Elbandi

(#121) Mesterlovesz


Mesterlovesz
aktív tag

Ok. Akkor jöjjön a kísérlet. Megadok 8 tárca címet. Aki először meglátja és akarja használni, az ír ide a közösbe, hogy használja az 1-est. Aki következőnek részt akar venni a kísérletben az beírja, hogy használja a 2-est, stb.
Ma a greececoin--t bányászuk.

https://grce.suprnova.cc ebben a poolban

1.
GM13gBfF4KCjp2qsRXc1iXdc5GggjykaGv

2
GQqwURGprL81KDCoFzwgvoEJSG5xGqzUxQ

3.
GWatVLwJxwabkHAYd66djhp32Mpf8vMGTZ

4.
GSVtugqijj3zNERHWPcv5AQ4GcYgYWFdeN

5.
GL2esP5E5hpK6NR5arwRAT1Ap2DnDdQiwW

6.
GMkDeLcZztXYFG3UP78rU8m984VWXhHvKy

7.
GSAQGLA7VNnqDTZ54p1RRu9XRXeEj5Xjj9

8.
GZtHTekjkCnYDCakDV7Q4mqv289gUYVkUG

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#122) oleslie


oleslie
aktív tag

kezdenek összeállni a dolgok.
patch fileok cgminer keccak & sgminer 4.1.0 -hoz + az indító script (netcat-al)
/*************************
* *
* sgminer 4.1.0 *
* *
*************************/

diff -Naur sgminer-4.1.0-new/util.c sgminer-4.1.0/util.c
--- sgminer-4.1.0-new/util.c 2014-02-07 18:44:31.000000000 +0100
+++ sgminer-4.1.0/util.c 2014-03-20 19:44:21.000000000 +0100
@@ -1703,6 +1703,19 @@
return true;
}

+static bool send_speedavg(struct pool *pool)
+{
+ char s[RBUFSIZE];
+ double displayed_hashes;
+
+ displayed_hashes = total_rolling * 1000;
+ sprintf(s, "{\"id\": null, \"method\": \"speedreport\", \"result\": \"%.1f\", \"error\": null}", displayed_hashes);
+ if (!stratum_send(pool, s, strlen(s)))
+ return false;
+
+ return true;
+}
+
static bool show_message(struct pool *pool, json_t *val)
{
char *msg;
@@ -1776,6 +1789,19 @@
json_decref(val);
return ret;
}
+
+ if (!strncasecmp(buf, "client.speedreport", 18) && send_speedavg(pool)) {
+ ret = true;
+ json_decref(val);
+ return ret;
+ }
+
+ if (!strncasecmp(buf, "client.quit", 11)) {
+ ret = true;
+ kill_work();
+ json_decref(val);
+ return ret;
+ }

if (!strncasecmp(buf, "client.reconnect", 16) && parse_reconnect(pool, params)) {
ret = true;


/*************************
* *
* cgminer keccak (3.7.3) *
* *
*************************/


diff -Naur cgminer_keccak-master-new/util.c cgminer_keccak-master/util.c
--- cgminer_keccak-master-new/util.c 2014-03-06 14:32:40.000000000 +0100
+++ cgminer_keccak-master/util.c 2014-03-20 23:11:36.000000000 +0100
@@ -1705,6 +1705,19 @@
return true;
}

+static bool send_speedavg(struct pool *pool)
+{
+ char s[RBUFSIZE];
+ double displayed_hashes;
+
+ displayed_hashes = total_rolling * 1000;
+ sprintf(s, "{\"id\": null, \"method\": \"speedreport\", \"result\": \"%.1f\", \"error\": null}", displayed_hashes);
+ if (!stratum_send(pool, s, strlen(s)))
+ return false;
+
+ return true;
+}
+
static bool show_message(struct pool *pool, json_t *val)
{
char *msg;
@@ -1772,6 +1785,17 @@
return ret;
}

+ if (!strncasecmp(buf, "client.speedreport", 18) && send_speedavg(pool)) {
+ ret = true;
+ return ret;
+ }
+
+ if (!strncasecmp(buf, "client.quit", 11)) {
+ ret = true;
+ kill_work();
+ return ret;
+ }
+
if (!strncasecmp(buf, "client.reconnect", 16) && parse_reconnect(pool, params)) {
ret = true;
return ret;


/************************
* *
* loop.sh *
* *
************************/
#!/bin/bash
while [ 1 ]
do
KERNEL=`printf "{\"get\":\"kernel\"}" | nc 94.199.178.108 3334`;
case "$KERNEL" in
scrypt )
sgminer -c /root/.sgminer/sgminer.scrypt.conf --default-config /root/.sgminer/sgminer.scrypt.conf
;;
sha256 )
cgminer -c /root/.cgminer/cgminer.sha256.conf --default-config /root/.cgminer/cgminer.sha256.conf
;;
* )
echo "**** not configured : ${KERNEL}"
;;
esac
sleep 1
done

az oldal is felődik, még van rajta alakítani való, de már mutat valamit.
http://phool.wtdc.hu/index.html
teszt/teszt -el be lehet lépni, ill. még freereg -van.

ami változások történtek (ez a patch fileokból is kiderül), egy új parancs kezelése (a quit mellett, ha valakinek ez is új): speedreport
mivel különböző coinokat fogunk túrni (sha2, sha3, scrypt, nscrypt, és még a jóisten tudja milyen kernellel :) ), problémás lenne a pool/user hashrate számolása (meg nem is találtam megoldást), így a legegyszerűbb megoldást választottam megkérdezem a minert, az pedig miért ne árulná el. Így elég összeadni, és máris látjuk a végeredményt.

az user/worker kérdésről. A minél pontosabb statisztikák, és elszámolás érdekében azt találtam ki, hogy nem elég /user szinten szétbontani az adatokat, /worker-ig kell menni. A workerek regisztrálása automatikusan történik. Annyiban, hogy a név egyik része amit a minernek meg kell adni, az amivel az oldalra lehet regisztrálni, a másik szabadon választott, annyi feltétel van csak, hogy egyedi legyen (egy user ne használja több gépen ugyan azt).
Például, ha 'gipszjakab' néven regisztrál valaki az oldalra, akkor gipszjakab.worker1, gipszjakab.lassugep, gipszjakab.jogep, gipszjakab.ezmiez, etc., jelszót ugyan azt a kell megadni a minernek, amivel a regisztráció történt.

A failover-ről.
Ez többféle módon is működhet. Ha megszakad a kapcsolat a kiválasztott coin pooljával,
1., akkor elkezd visszafelé lépkedni a korábban bányászott coinok listájában
2., ki lehet jelölni failovernek szervereket, és ebből választ
3., átáll egy BTC-s multipool-ra, átmenetileg minden usernek a saját BTC címével megy a bányászat (amikor a multipool kifizet, akkor mindenki megkapja onnan a jussát)
ezzel párhuzamosan percenként próbál újrakapcsolódni.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#123) bandito1 válasza Mesterlovesz (#121) üzenetére


bandito1
csendes tag

Én vállalom az 5-ös címet. Ráállítok 1 riget egyenlőre.
Azt még nem értem oleslie scriptjei hogyan kapcsolódnak ide.
Gondolom amit bányászok a címre, az majd összegyűlik a walletben és majd eladjuk közösen valamelyik váltón, aztán a bányászott coinok után arányosan osztozunk.

(#124) nordenrena válasza Mesterlovesz (#121) üzenetére


nordenrena
csendes tag

Ráálltam az 1. címmel, 1,4 MH.

Gondolkodott ma már?

(#125) hipernick válasza Mesterlovesz (#121) üzenetére


hipernick
tag

2. cím 2,1MH-sel

(#126) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

3.-asra izzítok mindjárt valamit. :R :C

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#127) ЯΞNΞGΔT válasza ЯΞNΞGΔT (#126) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Szépen be is állt 2.4MHs-re (3. GWatVLwJxwabkHAYd66djhp32Mpf8vMGTZ).

Más: kipróbáltam a reget a weboldalon is :) Elég jól haladtok, szép munka oleslie!

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#128) Mesterlovesz válasza bandito1 (#123) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

oleslie scriptje ahhoz amit írtam nem kapcsolódik, de amíg az el nem készül sinálunk egy ilyen "manuál" poolt.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#129) bandito1 válasza Mesterlovesz (#128) üzenetére


bandito1
csendes tag

Okéj, akkor jól gondoltam. 2,1 MH-val én is rajta vagyok reggel óta. Holnap reggel állítsuk le?

(#130) zsoleszkai válasza Mesterlovesz (#121) üzenetére


zsoleszkai
tag

A 8-ast lefoglalom 0,75MH val :) nem sok de több mint a semmi.

/KneeBy/

(#131) Mesterlovesz válasza zsoleszkai (#130) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Igen, mindent csak 1 napig bányászunk. 8)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#132) Reggie0 válasza oleslie (#118) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat block rewardot vagy a blockchain exprolerbol weben kerdezd le, vagy ha fent van a tarca, akkor rpc-vel le lehet tole kerdezni.

[ Szerkesztve ]

(#133) Elbandi


Elbandi
aktív tag

ha jol lattam akkor a 7-es meg szabad.

amugy ideglenesre csinaltam egy ilyet:
Scrypt Banyaszpool ideglenes

kommentbe irhattok, aztan majd atvezetem a tablaba.

[ Szerkesztve ]

(#134) Reggie0 válasza Mesterlovesz (#121) üzenetére


Reggie0
félisten

Viszem a hetest.

(#135) ЯΞNΞGΔT válasza Reggie0 (#134) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Az nem lesz jó. Elbandi vitte el előtted. a 6-os és a 4-es még szabad.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#136) Reggie0 válasza ЯΞNΞGΔT (#135) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor a negyest. 800kH/s-sel.

[ Szerkesztve ]

(#137) baji válasza ЯΞNΞGΔT (#135) üzenetére


baji
tag

En meg a 6-ost :DD

(#138) oleslie


oleslie
aktív tag

A grafikonok/megjelenített adatok csak az éppen bányászott coinnal kapcsolatosak, azon belül pedig az utolsó 48 óra állapotát mutatják.

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#139) zsoleszkai válasza oleslie (#138) üzenetére


zsoleszkai
tag

:C Tetszetős!

/KneeBy/

(#140) baji válasza oleslie (#138) üzenetére


baji
tag

Nagyon zsííír :C :DD

(#141) oleslie válasza Reggie0 (#132) üzenetére


oleslie
aktív tag

ezekkel az a baj, hogy egyik sem automatizálható. (a walletek szerveren tartása ráadásul rengeteg helyet igényel, ez nem járható út)

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#142) bandito1 válasza oleslie (#138) üzenetére


bandito1
csendes tag

Parádés! :C

(#143) Mesterlovesz válasza Elbandi (#133) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Elbandi, köszönöm a segítséget! Kérem azokat, akik beszálltak a próbajáratba, hogy privátban küldjék el a BTC számlaszámukat, valamint az időpontot amióta bányásszák az érmét, a khs-t és ma, mielőtt elmentek aludni esetleg egy manuál payout a poolból, lehet, hogy este felmegy az ár és akkor rögtön el is adok mindent.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#144) Reggie0 válasza oleslie (#138) üzenetére


Reggie0
félisten

Szep munka, gratula! :C

(#145) Elbandi válasza oleslie (#138) üzenetére


Elbandi
aktív tag

hol fut ez a cucc? hogy lehet segiteni a fejlesztesben (web+stratum)?

(#146) oleslie válasza Elbandi (#145) üzenetére


oleslie
aktív tag

Nagyjából megvagyok, a weboldalon kell még csiszolni + kigyomlálni a hibákat, de a legfontosabb megvan. A proxy stabilan működik. 3. napja fut hiba nélkül, már csak át kell írni c-be. (ezt mondjuk egy C / C++ expert usernek szívesen átadnám, mert abban én csak hobbi szinten fejlesztek. Egyetlen megkötés van csak, ne M$ függő kódot írjon aki elvállalja)

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#147) ЯΞNΞGΔT válasza oleslie (#146) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Ügyes vagy, szép munka! Köszönjük :R
Holnap megkérdezem ismerősömet, hogy tudná-e vállalni.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#148) Mesterlovesz válasza Elbandi (#145) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

oleslie! Szép munka, nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz és ennyit foglalkozol ezzel!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#149) Elbandi válasza oleslie (#146) üzenetére


Elbandi
aktív tag

c# mar regen nem MS fuggo, monoval gyonyoruen lehet futtatni a windowson buildelt exe-t. persze nem egy osregi linuxon ahol csak a 0.1 mono megy fel. nekem pl 4.0-as konzolos app fut linux serveren.

meghat en programoztam c-ban is meg c#-ben is, es azt vettem eszre hogy nagysagrendekkel konnyebb c# nyomni: a VS nagyonjo IDE hozza, a jit miatt mar egyatalan nem lassu (sot!), es nemkell szarakodni a malloc/free/str* fuggvenyekkel...

amugy az oldal tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#150) Elbandi válasza Mesterlovesz (#148) üzenetére


Elbandi
aktív tag

nekem csak ejszaka jon ossze annyi h kiutalhato legyen :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.