Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) baji válasza Mesterlovesz (#200) üzenetére


baji
tag

még 3.7.2-vel nyomom, de más lehet a baj. Elindítottam egy sima wafflepool-t és ugyanazt csinálja. Párszor már újraindítottam, de semmi. Kikapcsolni meg nem tudom mert nem vagyok a gépnél, azt majd csak holnap. Remélem nem haltak meg kártyáim :F

(#202) baji


baji
tag

A rotocoin-os vetminer meg működik. Na ezt már tényleg nem értem. Lehet valamit jól bekevert nekem ez a vertminer :W

(#203) Mesterlovesz válasza Mesterlovesz (#200) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Áttértem a cesc.pool.mn-re mert ott többen vannak. Sajnos Hasfever már nem fogad regisztrálást.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#204) ЯΞNΞGΔT válasza Mesterlovesz (#203) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

1 perce regeltem és működött: [link]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#205) oleslie


oleslie
aktív tag

nakérem10telettel, komoly fejlemények vannak :)


illetve:

és a hogyan kezeli ezt majd Mester című fejezet
1., amikor befejezzük (vagy ha több napig bányásszuk u.a-t) az adott coin bányászatát, és minden share 'confirmed' (tehát már nem változik a bányászott coinok összege), akkor beírja, hogy mennyi az annyi

2., ha úgy ítéli meg, hogy "most" kell eladni, beírja, hogy mennyiért ment el a teljes mennyiség

3., megállapodás tárgya, mennyi fölött (vagy milyen gyakran) küldi a pénzeket (ennek csak adatkezelési szempontból van jelentőssége, mert a wallet nem a szerveren lesz, tehát ide csak kiírja a címeket, hogy kinek-mennyit kell küldeni, és bejegyzi az utalás időpontját)

ezt (hogy kinek mennyi jár) a már korábban említett (és vitatott, de nem találtam jobb módszert, ami automatizálható is) accept/diff adatok figyelembevételével számolja ki.

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#206) Mesterlovesz válasza ЯΞNΞGΔT (#204) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Igen, újra lehet reggelni a Hashfever poolra, jelenleg már nem a legnagyobb de az egyik legnagyobb, így én is ott bányászom tovább!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#207) Mesterlovesz válasza oleslie (#205) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

#oleslie, ezek nagyon jó hírek! Szinte már kész van! Mondjuk de jó lenne, ha 40 PLN 4 BTC-t érne!!! 8)))

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#208) Elbandi


Elbandi
aktív tag

jelentkezzen aki windowson az alap cgminert (3.7.2) vagy a kalroth fele cgminert hasznalja!

(#209) oleslie


oleslie
aktív tag

Már csak a workerek statját kell rendbeszedni, mert ott néha összekócolódnak a számok (nem más felhasználóét mutatja, csak valamiért összekeveri), és szerintem megvagyok. Ha van még ötlet / óhaj / sóhaj, azt ideje lenne elővezetni :)
(a chat is működik, már nem csak a helyet foglalja)

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#210) oleslie válasza Elbandi (#208) üzenetére


oleslie
aktív tag

valahol van még a gépemen cgminer, mi kell belőle?

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#211) ЯΞNΞGΔT válasza Elbandi (#208) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Jelen! Én, több gépen is cgminer-t használok, windows alatt.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#212) zsoleszkai válasza oleslie (#205) üzenetére


zsoleszkai
tag

Az úgy nagyon pofás, le a kalappal! :R :R :R

/KneeBy/

(#213) echo001 válasza Elbandi (#208) üzenetére


echo001
aktív tag

szinten a karloth felet windows 7

udv

Echo

(#214) bandito1 válasza oleslie (#205) üzenetére


bandito1
csendes tag

Nagyon ott van a cucc! Köszönjük a gyors munkát! De jó lenne beröccenteni...
1 kérdés merült fel bennem. Mi van ha a Mester N-scrypt coinokra vagy más alternatív kódolásra megy rá?
Elvileg ügye mi a teljesítményt xy Mh/s-t tolunk a szerver felé pl. cgminer-el, de az pont nem tudja ezt a kódolást pl. Ez a kérdés hogyan lesz megoldva? Ha napi szinten váltogatni kell a miner progikat az elég komplikált lesz.

(#215) echo001 válasza Mesterlovesz (#207) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
a rotoval mi legyen mester mert meg fele confirmed fele nem ?

meddig kell utalni vagy nincs hatarido ?
udv

Echo

(#216) pappkarcsi válasza Elbandi (#208) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

+1 win7 3.7.2. nem akartam win-re bízni a vga-t, de sajnos csak az marad, dolgozni is akarnak még melette. 280x 760KH/s, míg smos alatt 765. De inkább a 4%-os reject a baj, és nem látom, hogy hol a baj :( lehet azért mert egyedül dolgozik? hw:0, a többi kártya, ami együtt dolgozik, azon nincs fél % sem

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#217) echo001 válasza Mesterlovesz (#192) üzenetére


echo001
aktív tag

udv erdeklodeskeppen meddig erdemes cesc banyaszni olvastam amig a diff alacsony.

mi szamit alacsonynak es azt a pool server weboldalan talalom (miner is irogatja) szal te meddig banyaszol egy ermet ha nem tartod be az 1 napos limitedet. mi alapjan dontesz ?

udv

Echo

(#218) Mesterlovesz válasza echo001 (#215) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Hahó, a rotoval nincs határidő, egyelőre úgy tudom, még exchange-n sincs.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#219) echo001


echo001
aktív tag

udv
kernek egy kis segitseget mar ha valaki hasznal sgminert

egy mukodo configot megosztana velem sapphire 270 x hez

370 khs fole nem tudom vinni peddig alitolag 180-500 korul kene a forumok szerint menni.

udv

Echo

(#220) baji


baji
tag

Úgy-ahogy megoldódott a tegnapi problem. Újrahúztem a gépet, és a 2.7.3-as cgminer működik rajta, de a 2.7.2-es amit eddig használtam az még mindig 0-ákat ír. Ha valakinek volt már ilyennel dolga írjon rám pls hogy mi a franc lehet ez.

(#221) pappkarcsi válasza echo001 (#219) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

http://www.smos-linux.org/configs/

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#222) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Elindult a BlitzCoin, érdemes ráállni, Mester Úr? A GRPt eltolták holnapra.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#223) Mesterlovesz válasza pappkarcsi (#221) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Elindult a Blitz coin!

http://bltz.okaypool.com én itt bányászom

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#224) Mesterlovesz válasza Mesterlovesz (#223) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

És rögtön változott a terv, Mintpal-on a Hirocoin bevezetésre került, a Darkcoin hoz való sgminer kell hozzá, darkcoin kernellel, ezt én itt bányászom http://hiro.suchpool.pw

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#225) oleslie válasza Mesterlovesz (#224) üzenetére


oleslie
aktív tag

Az rendben van, hogy a diff <=0.008? Vagy benéztem vmit, és nem a megfelelő (sph-sgminer) progival estem neki?

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#226) echo001 válasza Mesterlovesz (#224) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
en csak igy reggelente tudok atalni erdemes meg ?

udv

Echo

(#227) Mesterlovesz válasza oleslie (#225) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Nekem pool diff 122, saját diff 0.000. Az enyém egy régebbi darkcoin sgminer adaptáció, nem mutatja a hőmérsékletet sem!

#echo001 inkább blitzcoin-t bányássz, szerintem át is fogok állni most arra. (de 9-10 körül pontosítok, most csak ellenőrzésre van időm)

[ Szerkesztve ]

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#228) echo001 válasza Mesterlovesz (#227) üzenetére


echo001
aktív tag

koszonom azert is kerdezem mert meg, egyenlore csak 950 khs tudok kotorni a cesc-t 20 orat banyasztam. es nem tudom igy eladhato mennyiseg jott e ossze...

udv

[ Szerkesztve ]

Echo

(#229) bandito1


bandito1
csendes tag

Nálam 1555db CESC jött össze. Most ráállok a Blitz-re. Majd szóljatok, ha valamelyik jobb váltó bevezeti.

(#230) pappkarcsi válasza Mesterlovesz (#223) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

ez az okeypool nem igazán okey, folyamatosan lehal és megy tovább a cgminer failover miatt.. :(

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#231) thybee válasza pappkarcsi (#230) üzenetére


thybee
csendes tag

http://blitz.hashing.at/ pool is folyamat leáll, valszeg ddos alatt van.... a wallletom meg nem tud leszinkronizálódni, valakinek valami ötlet?

e

(#232) ЯΞNΞGΔT válasza thybee (#231) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

http://bltz.okaypool.com/index.php
- itt is a másik stratum a jobb: stratum+tcp://bltz2.okaypool.com:4495
Az első nálam nem frissíti a hashratemet az oldalon (este még jó volt) A hashfever is meg-megállt, ezért jöttem át inkább ide.

Szerk: Szinkronra meg várni kell, nálam is először gyorsa beszinkronizált (pipa) aztán rá 10percre kiírta h. out of sync és megint elkezdett letölteni 1k blokkot.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#233) _SPD_


_SPD_
tag

Sziasztok!

Mint laikus aki nem ért a programozáshoz... kérdezném, hogy nem lett volna egyszerűbb valakinél elhelyezni a bányászokat és az irányította volna őket? Mint napokat heteket szórakozni egy ilyen megoldással? Télleg nem kötekedésből kérdezem...

(#234) ЯΞNΞGΔT válasza _SPD_ (#233) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Szvsz az sokkal macerásabb lett volna - gondolj bele az az egy ember mennyit szívott volna egyesével minden géppel, mire belövi őket, akár naponta többször. Ráadásul nem gyengén megugrott volna az áramszámlája, akár gyanús is lett volna, továbbá mi van azokkal, akik nem csak bányászatra használják a gépet?Vagy éppen olyan helyen tudja tárolni, ahol nem kell áramot fizetni, vagy éppen nincs lehetősége rá, hogy elvigye a gépet máshová. Meg aztán nem 30km-es körben bányászunk itt (van aki külföldről), illetve ott van a meghibásodás lehetősége, olyankor ki vállalja a felelőséget??Menne a mutogatás (sajnos magyar mentalitást ismerve), hogy 'mer biztos nem hűtötted rendesen'. Lehetne még sorolni mennyi minden gátolna egy ilyen rendszert.

Ez azért lényegesen egyszerűbb és automatizáltabb rendszer lesz (üzemeltetési szempontból), ha tényleg sikerül Oleslie kollégának úgy leprogramoznia mindent, hogyan azt megtervezte.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#235) thybee válasza ЯΞNΞGΔT (#232) üzenetére


thybee
csendes tag

reggel 9 óta nem tudott beszinkronizálni,, de találtam megoldást, ha valakinek hasonló problémája lenne itt a segítség:
Close you wallet
Go to Start -> Run (or press WinKey+R) and run this:
%APPDATA%\BlitzCoin
delete everything BUT LEAVE wallet.dat
create new file: BlitzCoin.conf and add:
server=1
rpcuser=USER
rpcpassword=PASSWORD
addnode=89.164.145.53
addnode=93.188.215.21
addnode=37.187.129.122
addnode=96.46.206.30
addnode=188.165.194.96

e

(#236) _SPD_ válasza ЯΞNΞGΔT (#234) üzenetére


_SPD_
tag

OKÉ.... beszállni belehet? :))

(#237) oleslie válasza ЯΞNΞGΔT (#234) üzenetére


oleslie
aktív tag

Az oldal kész van. Amit kitaláltam, sikerült megvalósítani, van még 1-2 apróság ami javításra szorul (a weboldalon, optimalizálás az adatbázison). De új dolgok most nem fognak belekerülni egy ideig, ugyan Elbandival tegnap este folytatott eszmecsere örömére felmerült néhány új ötlet, de egyrészt még töprengés tárgyát képezi a megvalósítás, másrészt ami jelenleg megvan, azzal már el lehet indulni.

Elbandi dolgozik a proxy c# -re átírásán (első körben gyorsabb és egyszerűbb volt php-ban megírni, így könnyebb kijavítani a hibákat, új funkciókat betenni, etc.), ha elkészül lesz egy rövid teszt, hogy tényleg úgy működik e ahogy kell, és indulhat a móka (pontosabban az oldal már most is működik, a proxy php verziója több mint 1 hete stabilan fut hiba nélkül).

@_SPD_: nagyon rossz ötlet. Már csak a fogyasztás miatt is. Nem valószínű, hogy elbírnák a vezetékek/megszakítók/biztosítékok, ez további fejlesztést-befektetést igényel, miközben az is bizonytalan mi lesz 2 hét múlva (beletolnál több 100eFT -ot egy olyan fejlesztésbe, amit lehet soha nem látsz viszont, és ha ennek az egésznek vége, nem tudsz használni semmire?). Másrészt nekem az áram kvázi ingyen van. (70e -ért bérlek irodát a cégem miatt, ott elférnek a gépek is, így ezért külön nem fizetnem), miért vinném át bárhova, ahol a bevétel egy része (nem is elhanyagolható része!) elmegy a fenntartásra (itt viszont kifizeti az irodát, és még marad is ... nem is kevés :) )?

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#238) echo001 válasza ЯΞNΞGΔT (#232) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
illik donate-t beallitani vagy mindegy nem garasoskodni akaarok de 1 % amugy is levesznek.

udv

Echo

(#239) _SPD_


_SPD_
tag

Tudtok valamit erről a poolról?

(#240) ngabor2 válasza oleslie (#237) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Kíváncsi leszek rá. Megjött a pici bányászgép, amire max naponta-kétnaponta tudok ránézni. Nem nagy teljesítmény, de ha bejön, akkor bővülhet :)

_SPD_: inkább itt kérdezz, nagyobb eséllyel kapsz rá választ.

[ Szerkesztve ]

(#241) _SPD_ válasza ngabor2 (#240) üzenetére


_SPD_
tag

Mit vettél?

(#242) echo001 válasza pappkarcsi (#230) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
ugy nez ki helyrealltak a poolok

http://bltz.hashfever.com ez is ujra oke.
udv

Echo

(#243) Mesterlovesz válasza echo001 (#238) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Amelyik poolnál van fee, annak én nem szoktam adni semmit. Esetleg ha 1 vagy 0,5% a fee akkor, ha van olyan opció akkor beállítok 0,5%-ot én is.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#244) Mesterlovesz válasza echo001 (#242) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Igen, blitz megjavult, de én a blitz2 stratum címet állítottam be elsőnek az alap cím nálam csak failover.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#245) echo001 válasza Mesterlovesz (#244) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
koszi
ha kérdezhetem , a stratum 2-nek mi a cime, vagy hol talaltad mert az oldalukon nem talalom vagy nem irjak :(

koszi

Echo

(#246) ЯΞNΞGΔT válasza echo001 (#245) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hi,

Küldtem már.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#247) echo001 válasza ЯΞNΞGΔT (#246) üzenetére


echo001
aktív tag

udv
megint én lenni vak :W

bocsi

Echo

(#248) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

GRP indult úgy néz ki..Váltsunk rá Masta' ? :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#249) echo001 válasza ЯΞNΞGΔT (#248) üzenetére


echo001
aktív tag

Udv
Scrypt-jane az jo 2 db 270x csinal 5.2 khs-t ugyanez a kodolasa a yacoinak akkor a yacminer jo hozza holnap reggel ha valakinek igénye van ra tudok konfigot kuldeni 270 x hez udv

Echo

(#250) echo001 válasza Mesterlovesz (#244) üzenetére


echo001
aktív tag

Mester a roto-t utalhatom confirmed lett az összes online lesz a tarcad holnap? Vagy nem is kell online lennie? Kell meg valamit kuldenem, sajat cimet? Üdv

[ Szerkesztve ]

Echo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.