Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sátánné naplója

Hozzászólások

(#1) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Az első bejegyzésem: Én is szeretném megörökíteni szürke hétköznapjaimat :)
Kedvesem vett rá,hogy készítsek saját naplót.

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#2) Sátánné


Sátánné
csendes tag

A héten nem tok iskolába menni,mert beteg vok.Itthon döglök az ágyban és kötelező jelleggel filmeket kell néznem :D Itt van nálam Kedvesem és hozott nekem 4 szál gyönyörű vörös rózsát :B holnap leszünk 4 hónaposak! :C

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#3) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Sajna holnap nem lehetünk együtt, mert megy Szegedre vizsgázni! :O
De nem baj majd a hétvégén bepótoljuk! ;)
Nem tudok betelni a rózsák látványával! Olyan szépek! Még soha nem kaptam egy fiútól sem ennyi rózsát, mint az én kis Kedvesemtől! Szerelmes vagyok! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#4) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ma nagyon szomorú volt az én Kedvesem! :O Szegénykének nem jött össze a mai nap! Próbáltam egy picit felvidítani, de nagyon kedvetlen volt! Na jó, azért egy picit sikerült! ;)
Sajna nem sikerült a vizsgája :( , de majd legközelebb!
Én még mindig itthon nyomom az ágyat! Igaz már jobban vagyok, de még nem mehetek suliba (ami persze nem baj)! ;]

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#5) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Kész tragédia volt a tegnapi napom (péntek 13.) :( ! Úgy látszik rám hat a babona!
Ami végképp elrontotta a napom az az, hogy megtudtam: Félévkor megbukok történelemből!
Hétfőn dolgozatot írtunk volna, de mivel én orvosnál voltam nem tudtam bemenni órára! Viszont az utolsó két óra az emelt történelem volt és arra bementem, hogy ne bukjak meg és hogy megírjam a dolgozatot! Meg is írtam de tegnap megtudtam, hogy miután én eljöttem az óráról a tanár fogta áthúzta és egyest írt rá! Hát ezért buktam meg! :O
Aztán tegnap elmentem Páromhoz és út közben az egyik zebrán mentem éppen át és az útpadkától egy méterre a velem szemben lévő részeg biciklis nem figyelt és a hátsó kerekembe belement a biciklijével! Szóval el is ütöttek! :Y Szerencsére nem lett semmi baj még el sem estem csak a biciklim dőlt el! A bácsika sikeresen elesett, de hát miért nem figyelt!
Ennyi volt az én kis szerencsében gazdag napom!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#6) Sátánné


Sátánné
csendes tag

A töri tanár, felajánlotta, hogy ha megtanulom holnapra a félév során tanultakat és lefelelek belőle átenged! Most tanulok, mint az állat! Nagyon remélem, hogy sikerülni fog! :F Szurkoljon nekem mindenki, Please! :R

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#7) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Elmúlt a félév! Képzeljétek: NEM buktam meg történelemből! :DD Megérte annyit tanulni! Kedvesemnek is sikerültek a vizsgái, tehát mind a ketten nagyon boldogok vagyunk! Most ünnepelünk egész hétvégén! ;) Anyuék is boldogok, bár lesz mit javítani évvégére! :U

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#8) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Olyan unalmas volt a mai napom! :O Egyedül voltam az osztályban csaj 26 fiúval, mert a barátnőim nem jöttek suliba, mivel nagyon hideg volt! Sőt még holnap se jönnek! Az a jó, hogy holnap csak 6 órám lesz! :))

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#9) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Kikaptam ma a félévi bizonyítványom! Mit ne mondjak elég silány lett! Az átlagom 3.0, ami tőlem nagyon rossz! Tényleg lesz mit javítani évvégéig! :(

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#10) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Voltunk ma Kedvesemmel a T-Mobilnál és vett egy telefont! Tök jó! Nagyon örülök neki, hogy végre magára is költ és nem mindig csak rám! Egy kicsit ugyan bűntudata volt, de megnyugtattam, hogy ennyit már igazán költhet magára, mert megérdemli! Most már nagyon örül neki! :R

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#11) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Az én kis Páromnak tönkre ment a gépe! :( Az a legrosszabb benne, hogy ha elmegy Szegedre vasárnap, nem tudunk beszélni, amíg haza nem jön, vagyis csütörtökig! :O Nagyon szomorú vagyok! Majd valahogy csak kibírjuk! :U

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#12) Sátánné


Sátánné
csendes tag

A csodálatos hétvége után megint itt vannak ezek a szürke hétköznapok! :( Viszont a mai napom elég hamar eltelt! Szerelmem is visszament Szegedre! :O
Most nem látjuk egymást péntekig! :O

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#13) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ma voltam a volt főnökasszonyomnál az alkalmi munkavállalói kiskönyvemért ma már nem először. Drága főnökasszony kétszer rosszul töltötte ki! :U Kapott is egy szép levelet a munkaügyi központtól! Ma bement és ott segítettek neki kitölteni! Remélem, nem kell többet visszavinni, és végre leadhatom! Majd csütörtökön megtudom, hogy elfogadják e. :F

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#14) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Elég jól kezdődik a félévem! :) Kaptam ma egy 4-est! :DD Nem is szeretném lejjebb adni! Sokat kell javítanom! Majd vhogy megoldom! :U

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#15) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Olyan fáradt vagyok! Minden reggel 5-kor kelek! A felkelés még megy is hétfőn, kedden, de már szerdától egyre nehezebb! Pénteken, pedig már kész szenvedés! A hétvége kész megváltás! :DD Na meg persze az éjszakák!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#16) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Most olyan jó gyorsan telik ez a hét! :) Már mindjárt itt a péntek! Láthatom az én kis Szerelmem! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#17) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Tegnap az egész délutánt és estét együtt töltöttük Párommal! Már nagyon hiányzott, de végre itt van, és átölelhetem! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#18) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Voltam ma fodrásznál! Rövidebbre vágattam a hajam (új fazon)! Sztem nagyon jó lett! Még Kedvesem nem látta! Kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá! Remélem tetszeni fog neki! :F

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#19) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Egész mozgalmas volt a hétvégém! :))

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#20) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Nagyon tetszett a Páromnak a hajam! :D Igaz először egy kicsit szokatlan volt neki (és mindenkinek), de utána mindenkinek tetszett! Kedvesem szerint sokkal szebb vagyok így! Még az osztálytársaimnak is tetszett! Igaz volt, akinek nem, de az a lényeg, hogy nekem tetszik! ;)

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#21) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Szombaton este bementünk Szerelmemmel Debrecenbe enni egy finom gyros-t! Nagyon finom volt! :) Igaz én nem bírtam megenni az egészet, de nem hagytam sokat! Amit pedig meghagytam azt Párom ette meg! :))

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#22) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Vasárnap reggel 9-re be kellett mennem Debrecenbe fotózásra! A Hajdú-B-i Naplóban leszek benne, majd 1 hónapon belül! Csináltak rólam kb. 65 képet! Természetesen Kedvesem is bekísért! Nagyon jól éreztük magunkat! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#23) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Utána bementünk a Tesco-ba! Elköltöttünk egy kis pénzt! Ezért utálok boltba menni, mert megtetszik ez is, az is aztán a pénz meg oda van! Na mindegy! :U

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#24) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Amikor hazafelé jöttünk félúton lerobbant a buszunk! Füstölt a motor és még defektet is kapott! Egy fél órát vártunk aztán jött értünk egy másik busz! :( Ez bezzeg akkor nem tud megtörténni, amikor iskolába megyek! :O

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#25) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Vasárnap este rávettem Szerelmem, hogy menjünk el Mamámékhoz! Én nagyon szeretem őket, és nekem az nagyon fontos, hogy az az ember akit mégjobban szeretek is kedvelje őket! Az én kis Drágám alig akarta beadni a derekát, de végül sikerült!
Látszik, hogy SZERET! :))

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#26) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ezután elvitt az én kis Szerelmem vezetni! Tök jó volt!
Olyan jó! Egy csomó olyan dolgot éltünk már meg Szerelmemmel, amit még soha senkivel! NAGYON SZERELMES VAGYOK!!!!!!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#27) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Annyira jó volt, hogy hétfőn is láthattam az én kis páromat! Igaz csak egy félórára, de az is több mint a semmi! Már csak két nap és újra láthatom! Már alig várom!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#28) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ma az iskola védőnője minden lánynak adott egy terhességi tesztet, a fiúk, pedig egy gumit kaptak! Meg ilyen felvilágosító órát tartott! Igaz egy kicsit már lekésett! Aki 17 évesen nincs felvilágosítva az már régen rossz sztem!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#29) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Tegnap hazajött Apa a munkából! Ugyanis ő kamionos! Most nem volt sokáig oda! Azért jött haza, mert bekerült a kórházba külföldön, mivel begörcsölt a veseköve miatt! Most nem dolgozhat 10 napig!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#30) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ismét egy csodálatos hétvége után itt vannak a szürke hétköznapok!
Megint itt vagyok egyedül a párom nélkül! :O

[Szerkesztve]

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#31) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ráadásul megint beteg vagyok! :( Szerencsére most csak a torkom rosszalkodik egy picit!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#32) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Tök szarul vagyok! :( Most már folyik az orrom, fáj a fejem és még lázas is vagyok! :O

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#33) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Holnap irány az orvos! És ha nem leszek lázas a temetőbe temetésre, mert meghalt az egyik rokonom! :O

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#34) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Benne vagyok a tévé helyett az újságban! :DD
Már gratuláltak egy páran! Bár szerintem nem vok egy nagy szépség!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#35) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Kezdek gyógyulgatni! Már jobban érzem magam!
Holnap szerencsére nem kell mennem suliba! :D

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#36) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Végre itt a péntek!!!! :D
Jön haza az én kis SZERELMEM!!!! :C

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#37) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Végre hazajött az én kis Szerelmem! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#38) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Igaz ez a nap nem telt valami fényesen! Egy kicsit összekaptunk! :( Nyűgösek voltunk! Ő azért, mert nem aludt egész éjszaka én pedig azért, mert beteg vok! Nem kell félni azért kibékültünk, hisz szeretjük egymást! :)

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#39) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Kedvesemnek nemsoká itt a születésnapja! Az ajándékát már megkapta, de csak azért, mert meglátta és nem hagyott békén addig amíg el nem mondtam, hogy az miért vettem és kinek! Természetesen még készül neki egy kis meglepi! :DD

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#40) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ma kap még tőlem egy kis utó Valentin napi ajándékot is! Remélem örülni fog neki!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#41) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Én ezt kaptam Valentin napra az én kis Szerelmemtől!
[link]

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#42) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ugye milyen cuki?! :P
Befújtuk a parfümjével, és így amikor nincs velem akkor is velem van! :B

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#43) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Megint itt van ez a fránya hétfő! :O

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#44) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Azért történt velem ma jó dolog is a rossz (visszament Kedvesem Szegedre :O ) mellett! 3-ast kaptam történelemből! Tök jó! Nagyon örülök neki! :) Ahhoz képest, hogy félévkor majdnem megbuktam belőle nagyon büszke vagyok magamra! :)

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#45) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Van egy osztálytársam (lány) aki már ebben a tanévben már 235 órát hiányzott! Amúgy egy tanévben 250 órát lehet hiányozni, és ha eléri ezt a számot kirúgják! Megérdemli! Nagyon buta! Amúgy bukdácsol! Eddig minden évvégén megbukott töriből, de pótvizsgán átment!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#46) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ebben az évben már kirúgtak az osztályból egy srácot, aki hamisította az igazolásait és az osztályfőnök rájött! Volt fegyelmije, amiről 3 órát késett! Aztán kirúgták. Drogozott is és felfüggesztettben volt! :U
Szép mi?!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#47) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Egy másik srác pedig átkérte magát esti tagozatra, mert mindig elkésett az órákról! Volt, amikor be sem jött! Aztán nagy valószínűséggel a csajt is kirúgják! 30 fős lesz az osztály! 4 csaj 26 fiú! Legalább is évvégéig!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#48) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Ma nem volt semmi különös a suliban. Ma csak 9 órám volt! 14:35-kor végeztem. :(

[Szerkesztve]

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#49) Sátánné


Sátánné
csendes tag

15:30-ra értem haza. Megebédeltem aztán irány az orvos! Allergiavizsgálaton voltam! Allergiás vagyok a penészgombára és a poratkára!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#50) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Elment apa dolgozni! Szegény este belázasodott! 38.5 volt a láza! Reggelre szerencsére kipihente és nem lázasan indult útnak!

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sátánné naplója
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.