Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) Sokee


Sokee
aktív tag

Most nézem Trémobil 90ért adja az S3 LTE-t valameik nap még 130 volt :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#29352) SteveJobs válasza Sokee (#29351) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ma néztem a Saturnba Németeknél 349 euróért független S4.

(#29353) Sokee


Sokee
aktív tag

Az se rossz :D De azért durva hogy a noname gsm boltok 100 ért adják újként a használt függetlenített sima S3-mat 1év kitudja milyen garival kb visszaviszed és kalapáccsal rábasznak kettőt kész is :D

[ Szerkesztve ]

(#29354) tejeszacskó válasza geotom (#29336) üzenetére


tejeszacskó
tag

annyi a hibája hogy van benne egy t-mobilos boot animáció, meg pár t-s app. egyébként nekem nagyon gyors és stabil eddig.
egyébként csak én hiányolom a beállitásokból a "hívás" submenüt?

(#29355) kib válasza Sokee (#29350) üzenetére


kib
csendes tag

Nem lehet, hogy csak a link miatt esik szét? Ha visszalépsz egy oldalt, ahol nincs ilyen hosszú link, akkor is így néz ki?

(#29356) daniele


daniele
aktív tag

független gyári JB alatt se volt a beállításokba, hívás submenü. A tárcsázóba lehetett ott is előhozni.

(#29357) geotom válasza tejeszacskó (#29354) üzenetére


geotom
tag

Köszi! Feltolom én is a hétvégén.
Üdv

(#29358) Sokee válasza kib (#29355) üzenetére


Sokee
aktív tag

Lehet hogy a link miatt, mert van olyan oldal ahol jó pl ha visszalépek 1-et ott kitölti rendesen.

(#29359) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!
Azt szeretném megcsinálni a telómon, hogy amikor háttérképet állítok be, akkor csak egy függőleges téglalapot tudjak rászabni, a vízszintes nem kell!
Az előző telómon nem is volt vízszintes keret, mert kikapcsoltam a képernyő forgatást, de ezen hiába kapcsolom ki, mégse tudok rendesen betenni függőleges hátteret, és így a kedvenc képeim közül elég sok kiesik, mert kivágva vagy nem mutat olyan jól, vagy a felbontás gyenge és pixeles lesz.
4-es android van rajta.

(#29360) Burt1793 válasza wdx (#29331) üzenetére


Burt1793
veterán

És mi a megoldás? ;] Oldjam fel és utána zárjam le? :D
Tudom, akkor okés. :)

(#29361) muratomi1 válasza wdx (#29348) üzenetére


muratomi1
senior tag

Hát npróbáltam még de mára ez lett

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#29362) fagyalllo válasza muratomi1 (#29361) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hardver hiba, szerviz.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#29363) muratomi1 válasza fagyalllo (#29362) üzenetére


muratomi1
senior tag

Fasza.. nincs garancia rá. Vagyis lejárt. Na akkor most mivan? Mennyibe kerülne?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#29364) Weeman1 válasza muratomi1 (#29363) üzenetére


Weeman1
veterán

Keresd a kék békát. :)

Xiaomi 11T Pro

(#29365) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok..
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy .. Ha elviszem a készülékem egy samsung szervizpontba,ahol csinálnak helyi javítást akkor azonnal megcsinálják vagy várni kell rá pár napot? Érdemesebb a mysamsungról hivni a futárt?

A problémám a következő : sok helyen, szinte a kijelző 90%-ában be van égve jo pár ikon és nagyon zavaró, illetve a home gomb sem reagál könnyen. A kijelzőcserekor a keretet is cserélik egyből?

köszönöm válaszaitok.

(#29366) Pszihonaranc válasza papp_no1 (#29365) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha Házhozmegyünk szolgáltatás (helyszíni javítás)-t választod.
Emlékeim szerint a keret is cserélődik.

(#29367) havri1 válasza papp_no1 (#29365) üzenetére


havri1
félisten

Mennyi idős a készülék? A beégés miatt kérdezem.

havri

(#29368) papp_no1 válasza havri1 (#29367) üzenetére


papp_no1
senior tag

2011.09. havi a telcsi.

Beégés

[ Szerkesztve ]

(#29369) havri1 válasza papp_no1 (#29368) üzenetére


havri1
félisten

Akkor megérett a csere ;-)

Igényeld az otthoni javítást, fél óra alatt végez.

[ Szerkesztve ]

havri

(#29370) papp_no1 válasza havri1 (#29369) üzenetére


papp_no1
senior tag

Igen sajnos meg, elkelne a telcsi ha megjavítanák. Hétfőn be is tudnám vinni a helyi szervizbe, szerinted nem végeznek ott előbb vele? Telefonon azt mondta az ügyintéző,hogy ha nem érte külső behatás (?!) a telefont akkor megcsinálják, ha úgy látják elküldi BP-re.

Romolva nem volt a telo, számláló 0-án van, gyári szoftver van rajta. CSC szám azonos.

(#29371) havri1 válasza papp_no1 (#29370) üzenetére


havri1
félisten

Ha bekuldik telemaxhoz, aznap nem kapod vissza.. Sztem jobban jársz az otthoni javitassal.

havri

(#29372) galaxy07


galaxy07
tag

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni. Van egy független 16 Gb-os s2-öm. Már lassan 2 éve hűen hibátlanul szolgál. 3 hónapja megleptem egy új gyári Samsung akkumulátorral. Semmi gond nmvolt azóta, de az utóbbi pár napban megmakacsolta magát. Töltő rakom feltölt, majd lemerül ,de nem tölti vissza :F Feltölt maximumra, majd leveszem a töltőről és kész már ki is kapcsolt :F Azt hittem valami program beragad a háttérbe és az makacskodik, letöröltem mindent, gyári beállítást csináltam de nem segített. És még valami észrevettem mikor megnyomom a bekacsológombot hogy feloldjam a képernyőt, nm mindig de többször előfordul hogy nem érzékel a képernyő. Ilyenkor még egyszer megnyomom bekapcsoló gombot, elsötétül, majd megint bekapcsgomb és akkor már fasza:)

Ötletetek a problémára esetleg? Teljesen újrarakjam a telefont?
Előre is köszi a segítséget :C :R

...

(#29373) papp_no1 válasza havri1 (#29371) üzenetére


papp_no1
senior tag

Oké, köszi.

(#29374) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Elég rég romoltam, ideje lenne felfrissíteni az emlékezetem.

Jelenleg NeatROM lite 4.6.1 van a telefonon.

Letöltöttem a NetROM lite 4.8-at.

Kell először is egy full wipe meg minden, aztán rádobom a telóra a zipet, onnan telepítem...

Kérdés az, hogy amit rárakok az alapból jó? Vagyis kernellel meg modemmel nem kell semmit okoskodni?

Előre is köszi!

(#29375) hr2 válasza dbilas (#29374) üzenetére


hr2
őstag

Full wipe után mehet fel, a modem és a kernel is jó amit tartalmaz.

(#29376) Anita_HD


Anita_HD
csendes tag

Ha valaki tud segítsen!!!! Pár napja kikapcsolt magától a telefonom, és azóta nem lehet bekapcsolni. (először azt hittük aksi hiba, mivel már picit púpos is, plusz az elmúlt 1-2 hétben 60%-ról hirtelen kikapcsolt, visszakapcsolás után pedig 5-10%-on volt a töltöttsége). Próbáltuk új aksival, de azzal sem kapcsol most be... (bejön a Samsung felirat, a nagy S betű, és utána nem lép tovább a pin beírásához, hanem újraindul... próbáltuk sim nélkül, de akkor is ugyanaz.... Innen már nem is tudom kikapcsolni a telefont, csak úgy, ha kiveszem az aksiját..). Szervizbe elvittem, ott azt mondták, hogy intsek búcsút minden adatomnak, és fájlomnak, ami rajta volt, mert biztos, hogy nem fogják nekem lementeni. Így nem hagytam ott, mert rengeteg telefonszám van benne, amire szükségem van, és fényképek.. :(( Tudom, gondolnom kellett volna ilyen eshetőségre, és mindent feltölteni vagy lementeni valahova... de most már ez mindegy.. A kérdésem az lenne, hogy létezik valami olyan megoldás, amivel visszatudom nyerni a telefonomról a dolgaimat, úgy, hogy a garancia se vesszen el??? (Még több, mint egy év van rá...) Utána szívesen viszem szervizbe, sőt, hogy új aksit kapjak vinnem is kell, de mindenképp szeretném előtte a dolgaimat visszaszerezni. :((( :((( :(((
És azt azért még hozzátenném, hogy NAGYON nem értek a technikai dolgokhoz. :) Remélem tudtok rajtam segíteni!!!!!!!!!!! :R :R :R :R :R

(#29377) papp_no1 válasza Anita_HD (#29376) üzenetére


papp_no1
senior tag

szerintem nincs rá lehetőség sajnos

(#29378) Anita_HD válasza papp_no1 (#29377) üzenetére


Anita_HD
csendes tag

:(( :(( :((( :((( Egyik ismerősöm szerint, download módban kellene elindítani a telefont, és rádugni a gépre, onnan pedig egy gyári frissítést csinálni rá, amivel elvileg az adataim megmaradnának... De nekem ez is kínai... :DD :W

(#29379) logarithm válasza Anita_HD (#29376) üzenetére


logarithm
őstag

Egy működő akku-t ha szereztél, telefon indításakor lépj be recovery módba. Azt úgy tudod, hogy bekapcsoló gomb + hangerő fel gomb + home gomb (lenti középső) egyszerre nyomásával ahogy megjelenik a samsung felirat elengeded majd bedob a rercoverybe (valami ilyesmi lesz) ott wipe cache partition majd reboot system, ezután lehet jó lesz. (hangerő gombokkal navigálsz, és a bekapcsoló gomb az "ok" gomb) [adataid így nem sérülnek]

(#29378) Anita_HD
Amit ismerősöd mond az is egy megoldás lehet, lenyitod a lap tetején a menüt, és ott az egyes hsz-ben benne van minden. (vagy megkéred az ismerősöd csinálja meg)

[ Szerkesztve ]

(#29380) busman


busman
addikt

Resurrection Remix...mai
Felteszi valaki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29381) Anita_HD válasza logarithm (#29379) üzenetére


Anita_HD
csendes tag

Huh, köszi megpróbálom majd. :R :R :R Viszont az aksit visszaadtam...Szerinted a régivel menni fog? Hiszen, mint kiderült nem amiatt nem kapcsol be,,, Vagy veszélyes a púpos aksival próbálkozni?

(#29382) logarithm válasza Anita_HD (#29381) üzenetére


logarithm
őstag

Ha púpos, akkor haldoklik, vagy már halott is az akku. Főleg amit írtál róla. Jobb lenne egy jó akkuval próbálkozni.

(#29383) Anita_HD válasza logarithm (#29382) üzenetére


Anita_HD
csendes tag

Ok, köszönöm még egyszer! :R :R :R Akkor holnap megpróbálom, amit írtál, és remélem sikerül valamit elérnem :)

(#29384) Szelley válasza Sokee (#29351) üzenetére


Szelley
senior tag

Gyerekek ez mi a búsbüdös f*szom?! :W 90k kártyásan az S3 LTE, belépek a fiókomba, 2év hűséggel hosszabbítva díjcsomagváltás nélkül a csomagom, ideadják baráti 97k áron... :U :W

[ Szerkesztve ]

(#29385) galaxy07 válasza galaxy07 (#29372) üzenetére


galaxy07
tag

Még annyi, hogy nem lehet kikapcsolni a telefont :F hiába nyomok a kikapcsolásra csak ujraindul. Akksit kiveszem, majd berakom, egyből bekapcsol még mielött rányomnék a bekapcsgombra.

...

(#29386) busman válasza Szelley (#29384) üzenetére


busman
addikt

Mit vártál? Az új előfizetők mindig nagyobb kedvezményt kapnak mint a meglevők.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29387) emiki6


emiki6
veterán

Melegedés ellen van megoldás?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#29388) Szelley válasza busman (#29386) üzenetére


Szelley
senior tag

Azt már meg sem merem említeni, hogy a Nexus4 árát a telenyomor egy 10-essel fentebb tornázta... :U

(#29389) busman válasza emiki6 (#29387) üzenetére


busman
addikt

Hideg sör. . :D

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29390) SteveJobs válasza emiki6 (#29387) üzenetére


SteveJobs
őstag

Igen a hüttés :DD Bocs!! :R

(#29391) emiki6 válasza SteveJobs (#29390) üzenetére


emiki6
veterán

Mit csináljak, hogy random (gondolom közben kommunikál) ne kezdjen el melegedni?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#29392) sniphoe


sniphoe
aktív tag

T-s 4.1.2-höz létezik "3+1 file-os"?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#29393) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valakinek megvan a titanium backup pro eredetiben?
Akinek megvan, hálás lennék ha rám írna.
Köszi!

(#29394) porse válasza Pszihonaranc (#29393) üzenetére


porse
senior tag

Áhh.. mi ilyen utángyártottat használunk.

... szerintem.

(#29395) Pszihonaranc válasza porse (#29394) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Sajnos valamiért nekem nem működik egyik utángyártott sem :(

(#29396) porse válasza Pszihonaranc (#29395) üzenetére


porse
senior tag

Hát az eredeti meg végképp nem fog licence hiányában...

... szerintem.

(#29397) Pszihonaranc válasza porse (#29396) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Az tény :D

(#29398) imi0424 válasza Pszihonaranc (#29397) üzenetére


imi0424
senior tag

nem kell warez :)

[ Szerkesztve ]

(#29399) Pszihonaranc válasza imi0424 (#29398) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Nincs itt semmiféle warez kéremszépen

(#29400) wdx válasza emiki6 (#29391) üzenetére


wdx
őstag

meg kéne nézni, hogy melyik alkalmazás csinálja. szerezz be egy system panel pro-t. abban van monitorozás. és mutatja, hogy mikor mi hajtja és mennyire a procit.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.