Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daniel


Daniel
tag

Sziasztok!!

Van a gepemben 2x512DDR PC2700 Kingston RAM, most tettem hozza egy 512-es PC2100 DDR RAM-ot, igy a 4-bol 3 hely betelt. Itthon talaltam egy szetszedett P4-esben egy 128DDR PC2700-as Elixir Memoriat.

Bedugtam, a gep most 1.00 gigarol 1.12-re ugrott, tehat felismerte.

Erdemes benne hagyni-e, tud-e konfliktust vagy barmely kart tenni?

Most jelenleg a gep a CheckIT memoria diagnosztikai progit futtatja.


Koszonom elore is! :DDD

(#2) Nedudgi válasza Daniel (#1) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

''Van a gepemben 2x512DDR PC2700 Kingston RAM, most tettem hozza egy 512-es PC2100 DDR RAM-ot, igy a 4-bol 3 hely betelt...''

akkor hogy ugorhatott 1 gigáról 1,12-re? Egyébként ha hibát anem csinál akkor mértne?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#3) Daniel válasza Nedudgi (#2) üzenetére


Daniel
tag

jaj bocs, 2x256-ot akartam mondani :DDD

igen, csak azert kerdezem, hogy mivel mas markaju, (most van Kingston, Samsung es Elixir), hogy ez nem tud-e valami kart csinalni.

(#4) wiziloo válasza Daniel (#1) üzenetére


wiziloo
tag

Érdemesebb lenne eladnod ezeket a ramokat, és venni helyettük 2*512 Mb-ot, dual sokat számít P4-nél:U:)




[Szerkesztve]

(#5) Nedudgi válasza Daniel (#3) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Oksa. szvsz nem tud de #4 kollégának igaza van...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#6) TéKrys válasza Daniel (#1) üzenetére


TéKrys
senior tag

PC2100-st meg a 128megást add el. Csak visszafogja a sebességét a másiknak (PC2700-ét). Vagy PC2700-t vegyél, vagy pedig PC3200-t (400MHz-t)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#7) Daniel válasza wiziloo (#4) üzenetére


Daniel
tag

a 2x256 Kingston az kb. harom honapos...512-es Samsung egy hetes (most kaptam), es a 128-as Elixir pedig passz...kb. 1 eves (akkor jott hozzam a P4-es amibol kigubaztam).

Kb. ezek mennyiert mennek? (Ha van meg valaki aki manapsag 128DDR-t vesz).

Es mondjuk milyen markat ajanlanatok?
En sok jo dolgot hallottam a GEIL memoriakrol...mondjuk a dzsel hutesu 2x512 nem is hangzana rosszul..
:DD

(#8) zso73 válasza Daniel (#7) üzenetére


zso73
veterán

Adata nagyon jó! Kingstone,,,,Samsung..........
Keress rá!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9) wiziloo válasza zso73 (#8) üzenetére


wiziloo
tag

Hynix D43 is jó:)).Jó tuningram, egész olcsón hozzá lehet jutni:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.