Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17161) Laris2


Laris2
aktív tag

Sziasztok, láttam a neten. hogy a stalker vaníliát felújították 64. bitesre. Gyakorlatilag a sztorin semmit sem változtattak, viszont a grafikát, és a játékot a 2023-as elvárható minőséghez igazították A játék stabilra sikeredett.
[link] SoC mod
[link] Hozzá a magyarítás, megy angolul is, de pár dolgot elhibáztak. (pár fegyvernél kidob, valamint néhány szövegnél, és feladatleírásnál karakterláncok jelennek meg)
Előzetesként, a Clear sky-ről pár apróság.

Kordon, Újonc falu

Sidor pincéje Mintha a Metró piacán lennénk
Ha elfelejtsük mit is akartunk az adott helyen.
Végül, ha az erőműben lenullázzuk Strelok védelmét, jön a kitörés, és Zatonon ébredünk :)
De erről később.

(#17162) ' Tzs , válasza Laris2 (#17160) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Látom hogy iszonyatos munka és rengeteg ráfordított óra van ebben a munkában. Részemről külön köszönöm ezt a maximális odafigyelést és a fentieket a Közösség nevében is! :R :) Akkor ez most már a végleges verzió?
Észrevétel: Ogo_Trepach része gugli trenszlétörös ugye? Nem minden érthető számomra, az eredeti bejegyzés megvan esetleg? Pld.: "nem adnak jutalmat értük, csak a fehérrépa nő"

Ez a SoC x64 is érdekel majd, ha megtudsz több infót, nagy érdeklődéssel várom azt is ;)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#17163) Laris2 válasza ' Tzs , (#17162) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szerintem elértetted a dolgokat, a SoC x64 mod és a fordítás van linkelve
Alatta a pár hete elkészült STALKER CLEAR SKY LAST FALLOUT OVERHAUL-ról egy kis előzetes. Ez is egy az egyben vanília, de tényleg csak sorban
A CoP-ra nem készült 64-es változat, bár én apszolute nem vagyok CoP rajongó. (nincs benne erőmű, "zóna" A munkáról, ne hidd, már van rutinom benne, pár óra fordítás, majd átnyálazom a lényegre figyelve és kész. Nekem ez csak hobbiszerűség. :)

(#17164) Laris2


Laris2
aktív tag

Játszott már valaki ezzel a Shadow_of_Chernobyl_Update_1.03- as verzióval?

(#17165) shield válasza Laris2 (#17161) üzenetére


shield
Topikgazda

A hozzászólásoknál azt írják, hogy az 1.3-as verzió még nem a kész játék. Ahogy értettem a 2.0-ás lesz a kész játék. Azt érdemes kivárni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17166) Laris2 válasza shield (#17165) üzenetére


Laris2
aktív tag

Lehet a hibákat okozó angol szöveg miatt, Nekem hiba nélkül ment oroszul, és magyarul is. A sztorin nem változtattak, csak a grafikán, hangeffekteken. (széles beállítási lehetőségek) az animáción, és az NPC-k szerepén. (Sokkal inteligensebbek, és jól harcolnak Kruglov is) valamint új fegyverek eszközök kerültek a játékba. Szerintem érdemes kipróbálni, elég jól sikerült a modnak éreztetetni a zóna hangulatát. :)

(#17167) Laris2


Laris2
aktív tag


Ezt a PDA-t lehet nagyobbra venni? Az egészségi állapot romlásával, a PDA is egyre elmosódottabb lesz. Ez az NS OGSR mod.

(#17168) Laris2


Laris2
aktív tag

Sziasztok, az NS 2023 OGSR-ról némi infó. Tavaly elkezdtem fordítani, majd ez év elején kiadtak egy újabb verziót, és azzal folytattam az addigi munkámat is átírva. Pár hónap múlva jött az újabb verzió. (nem egy javítás, hanem komplett mod) Most ezt írogatom át, és tesztelem. Sok fájlt érint ez a módosítás, ugyanis beletettek két (egy) új szálat a Családi tűzhely néven, és ezt egészítgetik ki. Ez arról szól, hogy Strelok megkapja a Clear sky bázis emeletét, és rendezze be saját lakásának, valamint Feerbie kinézte magának Borov bázisát amit el kell foglalni, és berendezni. Na én beleúntam ebbe az átírogatásba, és ezt az alábbi verziót fejezem be.

[link] A mod. Ehhez készül a fordításom.
Ha lesz újabb módosítás, azzal nem fog menni a magyarításom. :D (akinek kedve van hozzá, élhet a lehetőséggel)

(#17169) Dhampir válasza Laris2 (#17168) üzenetére


Dhampir
félisten

Szuper! :)

(#17170) Laris2


Laris2
aktív tag

Valaki emlékszik még, az NS 2016-ban Hol található az Agronomban Lukash láda dinamitja.
Timstrike, aszem. te végigjátszottad, esetleg ha emlékszel még rá? :D

(#17171) Timstrike válasza Laris2 (#17170) üzenetére


Timstrike
tag

Itt van [link] !
Itt meg a leírás [link]

(#17172) Laris2 válasza Timstrike (#17171) üzenetére


Laris2
aktív tag

Köszi, jól jön a leírás is :) De azért megjegyzem, hogy épp elég lenne a játék nehézségeivel, szépségeivel foglalkozni, az adja a játék élményt, nem ez az utálatos keresgélés. Megoldás lenne a részletesebb leírás, vagy láthatóbb helyekre dugdosás. :D :O ;] (Lehet, hogy a modderek ilyen feladatokkal adják ki magukból a játék elkészítése folyamatán keletkezett sok hiba megoldása miatt felgyülemlett feszültségüket) :F

(#17173) Laris2


Laris2
aktív tag

Timstrike, a kis termoszok helyére Pripyatban, emlékszel. A hely szerintem ugyanaz, mint a 2016-osban.

(#17174) Laris2 válasza Laris2 (#17173) üzenetére


Laris2
aktív tag

Meglettek, (bekavart a fordító) De vannak azért más dolgok is benne, pl. Kuznyecov egyértelműen kristályt és holdfényt kért, de éjcsillagot és sünit fogadott el. Javítom ezeket a hibákat is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.